ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 13-02-2018, 22:16   #6196
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
Registrovan: Aug 2014
mina88 je na dobrom putu
Talking

Dobro, šta se raspravljate, i jedno i drugo polje opisuju suradnju ..s tim što ja vise volim 7.polje..hoće li mi neko objasniti kako da gledam kada ću da se udam i hoću li uopste da se udam ako ga ne mrzi 😁
Advertisement

Old 13-02-2018, 22:55   #6197
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Niko se nije raspravljao.... ne pokazuju oba polja saradnju.... a ako govorimo o simbolici VII polja ono nije saradnja, nego i saradnja, jer je ono i suparnistvo i jos dosta toga....
p.s. mene mrzi...
Submit to Digg   Sedma kuca Reply With Quote

Old 14-02-2018, 00:15   #6198
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Da budem iskrena i mene mrzi , ono sto videh jeste da ti je markantnije postavljena simbolika V nego VII, da ce tu biti i zauzetih muskaraca i stalnog vracanja u nesto od pre....
Udata sam i u sve ono pre bih se vratila samo ako umno obolim.
Zauzet je bio jedan kad sam bila u srednjoj školi i tu vezu nisam ni proveravala astrološki jer mi je nebitna

Old 15-02-2018, 13:39   #6199
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Kod mene je slučaj da se svaki momak uklapao u sedmo polje, ali se ja još uvek nisam udala. Opisaću ukratko - imam u sedmoj Sa i Me, sedmo je u škorpiji. Prvi momak je škorpija-devica, novinar, ima So0Sa, težak čovek užasno (imamo simboliku i Sa i Me i škorpije). Drugi je devica (opet Me), stariji 10 godina (eto i saturna), i ima gomilu planeta u škorpiji (eto i škorpije). Treći (sa kojim sada živim) je jarac (opet saturn), mlađi od mene i blizanac u podznaku (opet merkur) i sa gomilom planeta u osmom polju (on se još najmanje i uklapa u simboliku škorpije haha). Sve veze su mi duge i ozbiljne i sve su zamalo završile brakom (dok nisam pobegla hahaha).

E sad, to što se oni uklapaju u moje sedmo, opet nema veze sa brakom, jer udata nisam, a možda ni ne budem. A brak je ipak definisan zakonom, papirom, nije isto kao veza niti su ista prava/obaveze, tako da po meni to nije isto, a u čemu je fora sa sedmim poljem - nemam pojma

Old 15-02-2018, 13:50   #6200
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Onda znaci da se sve nase bitne veze uklapaju u nase 7 polje,tj. u vladara 7 polja. Ne mora nam se samo muz uklopiti u taj opis nego i partneri sa kojima smo bili u vezama. A koji ce se od njih zadrzati i postati nam muz ko to zna u astrologiji je brak i zajednicki zivot sa nekim,ne moramo biti zvanicno i formalni vencani muz i zena.
Moj primer,veza koja je trajala 7 godina.Momak je devica/jarac, Moj vladar 7 kuce je Me (devica) u jarcu (on je u podznaku jarac) stariji je godinu dana od mene.

pozz
Old 15-02-2018, 19:34   #6201
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno pozz

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Kod mene je slučaj da se svaki momak uklapao u sedmo polje, ali se ja još uvek nisam udala. Opisaću ukratko - imam u sedmoj Sa i Me, sedmo je u škorpiji. Prvi momak je škorpija-devica, novinar, ima So0Sa, težak čovek užasno (imamo simboliku i Sa i Me i škorpije). Drugi je devica (opet Me), stariji 10 godina (eto i saturna), i ima gomilu planeta u škorpiji (eto i škorpije). Treći (sa kojim sada živim) je jarac (opet saturn), mlađi od mene i blizanac u podznaku (opet merkur) i sa gomilom planeta u osmom polju (on se još najmanje i uklapa u simboliku škorpije haha). Sve veze su mi duge i ozbiljne i sve su zamalo završile brakom (dok nisam pobegla hahaha).

E sad, to što se oni uklapaju u moje sedmo, opet nema veze sa brakom, jer udata nisam, a možda ni ne budem. A brak je ipak definisan zakonom, papirom, nije isto kao veza niti su ista prava/obaveze, tako da po meni to nije isto, a u čemu je fora sa sedmim poljem - nemam pojma
Vidis, kod tebe je vrh V polja u Lavu, a vladar ti otisao u VI kucu i to u Vagu, So u Vagi je u padu, pa je jos malificno VI polje, pa ti se simbolika vladara V ispolji tako sto padne planeta pre nego sto dodje do VII, VI polje opisuje i sta se desava pre nego sto se neka veza pretvori u brak, planeta ti u padu, znaci vise srece drugi put. Da iz neke lose situacije moze na novim osnovama da se izgradi brak. Takodje poslovnu povezanost ili neki vid bolesti odnosa, da se veza odvija nakon nekih ne tako ''zdravih'' osnova. Sam Lav na vrhu V i So koje je otislo u Vagu mora dati muskarce za zabavljanje koji su imali brak, ozbiljnu vezu pre tebe. Nije bas dobra postavka muskih planeta kod tebe, rekla bih da je i otac bio odsutan na neki nacin kroz tvoje odrastanje...da je kroz genezu bilo i rano udovistva....
Kroz brak mozes imati velike probleme sa porodicom partnera... osecaj izgona....
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-02-2018, 19:38   #6202
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Eto sa tim sa kojim zivis imas sinastrijski SO/Mo preklapanje, aspekt ''kosmickog braka'' .... samo tu je u Jarcu tebi Mo u padu kao vladar tvoje 4. , mozda ti bas on da taj osecaj izgona kroz njegovu porodicu. Ili si iz nekog izgona iz svoje porodicu upala u taj zajednicki zivot...

Imas recepciju Me i Ma po sedistu, ja bih rekla da tebi bracni partner mora biti vezan za uniformu ili radno odelo , institucije zatvorenog tipa ili daleko inostranstvo zbog posla i nije bas opisan kao neki romantican tip. Tesko ces mu se odupreti, znas vec sta moze sve da da Pl u 7. I recepcijom Ma koji ide u nocni domicil.

Last edited by Natasarijana; 15-02-2018 at 19:56..

Old 15-02-2018, 20:29   #6203
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Pa 7. polje generalno predstavlja naše partnere, ne samo brak, zato vam se svi partneri i uklapaju
Što sam starija, sve više verujem da kod mene do braka možda neće doći pošto mi je jaka Vodolija. Eventualno u kasnijim godinama.

Old 15-02-2018, 22:19   #6204
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Eto sa tim sa kojim zivis imas sinastrijski SO/Mo preklapanje, aspekt ''kosmickog braka'' .... samo tu je u Jarcu tebi Mo u padu kao vladar tvoje 4. , mozda ti bas on da taj osecaj izgona kroz njegovu porodicu. Ili si iz nekog izgona iz svoje porodicu upala u taj zajednicki zivot...

Imas recepciju Me i Ma po sedistu, ja bih rekla da tebi bracni partner mora biti vezan za uniformu ili radno odelo , institucije zatvorenog tipa ili daleko inostranstvo zbog posla i nije bas opisan kao neki romantican tip. Tesko ces mu se odupreti, znas vec sta moze sve da da Pl u 7. I recepcijom Ma koji ide u nocni domicil.
E hvala na odgovoru Ovaj momak sa kojim živim nosi uniformu, kao i ja, to mi je kolega sa posla (oboje nosimo bele mantile, radimo u laboratoriji). Takođe si pogodila i za mog tatu u prethodnom postu, nije bio odsutan fizički ali nije bio ni neki poseban otac, nije se mnogo mešao u moje odrastanje i vaspitanje, iako je bio prisutan sve vreme (živela sam sa roditeljima dok tata nije umro pa sam ostala sa mamom).

Pogodila si dosta, hvala!

Inače, nekako u mojim vezama nisam bila "nesrećna", ne znam kako da to objasnim, ali nisam imala probleme koje imaju druge žene (tipa da me neko vara, maltretira i slično). Veze su mi pucale jer ja nisam bila zadovoljna i ja sam odlazila. Ali generalno gledano, to nisu neke loše veze, nisam bila povređena ili nešto slično. To je možda do moje prirode - večito nezadovoljna To je do ovog bangavog meseca, uvek mi nešto fali hahaha

Old 15-02-2018, 23:22   #6205
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
E hvala na odgovoru Ovaj momak sa kojim živim nosi uniformu, kao i ja, to mi je kolega sa posla (oboje nosimo bele mantile, radimo u laboratoriji). Takođe si pogodila i za mog tatu u prethodnom postu, nije bio odsutan fizički ali nije bio ni neki poseban otac, nije se mnogo mešao u moje odrastanje i vaspitanje, iako je bio prisutan sve vreme (živela sam sa roditeljima dok tata nije umro pa sam ostala sa mamom).

Pogodila si dosta, hvala!

Inače, nekako u mojim vezama nisam bila "nesrećna", ne znam kako da to objasnim, ali nisam imala probleme koje imaju druge žene (tipa da me neko vara, maltretira i slično). Veze su mi pucale jer ja nisam bila zadovoljna i ja sam odlazila. Ali generalno gledano, to nisu neke loše veze, nisam bila povređena ili nešto slično. To je možda do moje prirode - večito nezadovoljna To je do ovog bangavog meseca, uvek mi nešto fali hahaha
Hvala na povratnim informacijama! Uzivaj! Sve najbolje!

Old 16-02-2018, 00:06   #6206
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

.............

Last edited by Natasarijana; 16-02-2018 at 23:20..

Old 21-02-2018, 17:37   #6207
toksikologija
Obično gatalo

toksikologija je offline
Registrovan: Oct 2014
toksikologija je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Natasarijana je l' bi prokomenrarisala i moje 7. polje? Karta je u potpisu
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 2 (0 član/članova i 2 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules