ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 04-11-2016, 18:35   #6091
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

Ne mogu da otvorim tvoju kartu, da vidim da li bih ja nesto pogodila kod tebe.
jeste mu to zanimanje, ali uskoro pocinje sa nastavljanjem posla svog oca, privatna firma, prevoz gradjevinskih materijala. videcemo, mnogo je sve zamrseno za protumaciti.Preplicu se simbolike jer ja i studiram njihov jezik. nije mi ni bitno toliko da se udam koliko zelim da postanem majka, a za to svakako da imam materijala.
jedino sto sam nepogresivo u svom natalu nasla jeste moja bolest - ME(pluca)90Mo(sluz)0Ju -ali separacija pa mi bolest slabi vremenom -astma.
ostalo sto sam nasla spada u opis licnih osobina itd..
ali mi taj podatak ne pomaze da odredim vreme bolje.kako god puno je verovatnije da mi je trenutni natal na forumu tacan.
Devica na vrhu 7. moze biti veliki grad - zivi u Minhenu. Evropa se vezuje za znak Riba ako sam dobro zapamtila.4. jeste u promenljivom znaku, pa eto i to..
Submit to Digg   Sedma kuca Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-11-2016, 18:36   #6092
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Registrovan: Nov 2014
Andjelijaa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kaiserin VIdi Poruku
Ne mogu da otvorim tvoju kartu, da vidim da li bih ja nesto pogodila kod tebe.
jeste mu to zanimanje, ali uskoro pocinje sa nastavljanjem posla svog oca, privatna firma, prevoz gradjevinskih materijala. videcemo, mnogo je sve zamrseno za protumaciti.Preplicu se simbolike jer ja i studiram njihov jezik. nije mi ni bitno toliko da se udam koliko zelim da postanem majka, a za to svakako da imam materijala.
jedino sto sam nepogresivo u svom natalu nasla jeste moja bolest - ME(pluca)90Mo(sluz)0Ju -ali separacija pa mi bolest slabi vremenom -astma.
ostalo sto sam nasla spada u opis licnih osobina itd..
ali mi taj podatak ne pomaze da odredim vreme bolje.kako god puno je verovatnije da mi je trenutni natal na forumu tacan.
Devica na vrhu 7. moze biti veliki grad - zivi u Minhenu. Evropa se vezuje za znak Riba ako sam dobro zapamtila.4. jeste u promenljivom znaku, pa eto i to..
onda je to ono sto sam rekla - porodican posao

evo pa pokusaj

edit : nmg da postavim sliku ne znam zasto

probaj ovako 03.01.1994 21:30

Old 04-11-2016, 18:45   #6093
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Standardno

mala pomoc
jel gledas Ju kao vladara 7. ili Ne? ja bih pre rekla da je Ne zato sto je nocno rodjenje?

Old 04-11-2016, 18:48   #6094
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Standardno

Gledam po MA uvek,Ne kao vladara i Ju kao suvladara

Old 04-11-2016, 19:22   #6095
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Standardno

zemljo moja
ti kao i ja vatre nic u karti ali Mars izdrzljiv u Jarcu, pa kompezuje energetski nedostatak. i jos plus So0Ma!
nego, tvoja 7. Vladar Ne u 5. - upoznavanje na mestu zabavnog karaktera
Ne0Ur mislim da nije toliko bitan jer je em generacijski em separacioni aspekt.
Venera u spoju sa Marsom nije bas zgodna sa brak, ali svakako u kardinalnom znaku daje stabilnost.
vladar 9. je u 4. dispozitor Sa u 6. u svom sedistu po TA bez otezavajucih aspekata, sitan mi je ovaj 150 sa MO, pa mozda ako i imas neke predispozicije za inostranstvo (ne znam da li te je to opste interesovalo, ali tako smo pocele slobodaniji je nego kada se kaci sa drugima, pa mozda su ti ruke po pitanju inostranstva i odresene..
kako je Ju suvladar 7. moze se i sa strancem povezati..
mada imas puno zemlje u karti i puno toga u Jarcu, Ju u Skorpiji u fiksonom znaku i jos dispozitor Jupitera Pluton..mislim da ce taj pre da bude neki nas a ti ostati u Srbiji..
eto tako nekako kako ja vidim kod tebe, ne zameri nisam bas uranovski tip..

Old 04-11-2016, 22:21   #6096
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Standardno

Hvala Ka

Mislim da ce upoznavanje biti na nekom kracem putovanju zboj Ju u 3!iris mi je u strelcu

Old 08-11-2016, 13:11   #6097
Rosalie89
Početnik

Rosalie89's Avatar

Rosalie89 je offline
Registrovan: Nov 2016
Rosalie89 je na dobrom putu
Standardno

Izvini Andje;ija sto tek sad odgovaram,danas sm videla odgovor.Prvo hvala ti na iskrenosti i hvala Bogu sto se konacno neko nasao da mi odgovori.Pretpostavljala sam da je lose,ali nisam znala da je bas toliko lose,jer kao Vagi (ti to verovatno znas,dobro si upucena u materiju)meni je veza a i brak nesto jako bitno,i naravno da bih zelela da se udam ali nekako ne ide.Prva veza sa starijim tipom trajala 3 godine i puknula,sad opet veza sa starijim tipom,malo je bolje prica se o braku ali teska situacija kod njega a i kod mene pre svega finansijski.Bojim se da i od toga nema nista i ne znam vise sta da mislim.Zamolila bih te jos nesto i obecavam da nikad vise necu dosadjivati-postavicu nasu zajednicku kartu,sinastrija ili kako vec bese,i zamolila bih te samo da mi kazes neko svoje misljenje,sta ce se desiti,hoce li se resiti problemi,hocemo li se vencati ili ne?Ako ti ne bude tesko pogledaj i reci mi ukratko.Hvala ti unapred

Astro acc 1 2 jone romeo hp.4155.22831 - Upload Slika
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-11-2016, 21:03   #6098
xzrak
Početnik

xzrak je offline
Registrovan: Jul 2016
xzrak je na dobrom putu
Standardno

Ljudi, jel ima neko dobte volje da mi pogleda sedmu kucu, plizzzz
ImageShack - Screenshot_216-8-19--23-54.png

Old 12-11-2016, 16:31   #6099
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Bacila sam pogled malo mada ne volim ovakve karte. Meni ovo lici na kasni brak sa ljekarom ili obrazovanim muskarcem koji puno putuje preko posla. Ti si ozbiljna a muskarci su ti obicno vjetropirasti.

Old 13-11-2016, 14:21   #6100
Rosalie89
Početnik

Rosalie89's Avatar

Rosalie89 je offline
Registrovan: Nov 2016
Rosalie89 je na dobrom putu
Standardno

Izvini Skorpija jesi ti meni odgovorila ili osobi ispod mene?Ako si meni ok,volela bih samo da te pitam ako mozes da mi odgovoris na 2 pitanja.Prvo-Kako ti se cini 7 kuca u sinastriji,ako ne gresim u njoj je saturn koji formira trigon sa venerom,to sam proverila na nekom sajtu,kao dobro je za brak,i drugo pitanje-da li to znaci da ce do braka doci sa ovom osobom?Sta mislis?Hvala unapred.

Old 13-11-2016, 14:33   #6101
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Rosalie89 VIdi Poruku
Izvini Skorpija jesi ti meni odgovorila ili osobi ispod mene?Ako si meni ok,volela bih samo da te pitam ako mozes da mi odgovoris na 2 pitanja.Prvo-Kako ti se cini 7 kuca u sinastriji,ako ne gresim u njoj je saturn koji formira trigon sa venerom,to sam proverila na nekom sajtu,kao dobro je za brak,i drugo pitanje-da li to znaci da ce do braka doci sa ovom osobom?Sta mislis?Hvala unapred.
X zraku sam tumacila. To je dobar aspekt za dugotrajnost emocija i cuvar je braka. Ali nije garancija da ces se udati za tog muskarca vec samo dobra podloga za brak. Niko ti ne moze tvrditi da ces ostati sa nekim. Astrologija nema toliku moc nazalost.

Old 25-11-2016, 22:48   #6102
ukljestena
Početnik

ukljestena je offline
Registrovan: Sep 2016
ukljestena je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andjelijaa VIdi Poruku
Otvorila sam ja tvoju kartu.Dsc u Ovnu ne mora da znaci brz ulazak u brak,moze da ti donese muskarca u 30im godinama sto simbolise Mars.

Iskreno po meni ti nemas nikakve predispozicije za muza stranca.
Ja mislim da je ona spominjala cela polja, jer zna da i ja znam ponesto, ali mi je pretesko da sama tumacim svoju kartu, a budem objektivna u isto vreme elem, po tom sistemu celih polja, ispalo je da mi je mars u 12 polju (sto je meni bar strasno), a venera kao vladarka ascedenta u devetom. Tacnije receno mi je da cu za godinu dve sklopiti prvi brak sa tim strancem, a posle za jedno 4, 5 god da cu se udati ponovo. Tako da ne znam, ja u svojoj karti cak nisam ni nasla predispozicije za dva braka osim mozda ove venere u blizancima, al opet koliko ljudi ima veneru u blizancima pa nema 2 braka

Old 08-01-2017, 21:17   #6103
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

kako da gledam 7. kuću i bračnog partnera muškarcu koji je ušao u 50-u, nikada se nije ženio, ali je imao jednu ozbiljnu vezu dugu 10 godina i dosta godina nakon toga došla je još jedna veza oko 5 godina je trajala i sada je i ona završena?

Old 23-01-2017, 12:36   #6104
Magi
Početnik

Magi je offline
Registrovan: Jun 2011
Magi je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Predlazem da gledas kroz 11. polje.
Iako ovaj lik jednostavno nije sposoban da odrzi vezu.

Old 23-01-2017, 12:49   #6105
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
kako da gledam 7. kuću i bračnog partnera muškarcu koji je ušao u 50-u, nikada se nije ženio, ali je imao jednu ozbiljnu vezu dugu 10 godina i dosta godina nakon toga došla je još jedna veza oko 5 godina je trajala i sada je i ona završena?
Kako i treba, 7. olje je uvek polje partnerstva, a ta teorija o pomeranju polja za svaki sledeći brak/vezu je neproverena.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules