ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 24-11-2014, 20:41   #5491
tixica
Početnik

tixica je offline
Registrovan: Nov 2014
tixica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tixica VIdi Poruku
Skorpijo pogledaj i moje sedmo polje.
http://www.dodaj.rs/f/1A/TZ/2hOSuB9I/ti-ja.gif
Samo si mene preskocila
Submit to Digg   Sedma kuca Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-11-2014, 04:45   #5492
astrocan72
Početnik

astrocan72 je offline
astrocan72 je na dobrom putu
Standardno

I meni opis partnera ako može.

Old 25-11-2014, 17:21   #5493
Marcipa
Obično gatalo

Marcipa's Avatar

Marcipa je offline
Registrovan: Jun 2010
Marcipa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Ovome je naglašena prošlost, prošla partnerka ili poznanica koju dugo zna. Vraćanje na stare ljubavi, veze, prijatelje. Venera u biku, Mjesec u raku pa voli punije djevojke, bujnog poprskja, oble građe, tamnije, lijepe, putene.
Znamo se odavno. Posto mi i u solaru ima neki stari poznanik, pa se njega sjetila. Nisam bas punija, ali ima me i gore i dolje.

Hvala

Old 25-11-2014, 21:31   #5494
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Skorpijo pogledaj i moje sedmo polje.
http://www.dodaj.rs/f/1A/TZ/2hOSuB9I/ti-ja.gif
Tixice, sedmo polje u ribama na prvi pogled znači da natus ulazi u brak pod nekim tajnim okolnostima. To može biti trudnoća koja se krije od javnosti prilikom ulaska u brak, tajni brak ( kumovi i mladenci samo bez obavještavanja u nekim slučajevima i roditelja ), takođe ovo može biti i crkveni brak, zatim brak nakon koga slijedi romatnično bračno putovanje na more ili ostrvo, putovanje brodom itd. Vladar sedme u petoj - Neptun u jarcu u petoj kući pa je to ulazak u brak nakon duge veze, iz velike zaljubljenosti, duga veza prije braka, raskidi i mirenja. Suvladar 7. u 6. - Jupiter u vodoliji mi govori da može lako dođi do raskida vjeridbe prije braka ili raskida duge veze koja je obećavala brak tim prije što je Ju90Sa u sco. So180Sa - odlaže brak ili daje razliku u godinama, muž ili otac su teže naravi. Kad već do braka dođe ti i suprug će te se dobro slagati jer su vladar 1. i 7. u trigonu - protočnom aspektu saradnje - kako ćemo lako ćemo - Me120Ne.

Old 25-11-2014, 21:40   #5495
tixica
Početnik

tixica je offline
tixica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Tixice, sedmo polje u ribama na prvi pogled znači da natus ulazi u brak pod nekim tajnim okolnostima. To može biti trudnoća koja se krije od javnosti prilikom ulaska u brak, tajni brak ( kumovi i mladenci samo bez obavještavanja u nekim slučajevima i roditelja ), takođe ovo može biti i crkveni brak, zatim brak nakon koga slijedi romatnično bračno putovanje na more ili ostrvo, putovanje brodom itd. Vladar sedme u petoj - Neptun u jarcu u petoj kući pa je to ulazak u brak nakon duge veze, iz velike zaljubljenosti, duga veza prije braka, raskidi i mirenja. Suvladar 7. u 6. - Jupiter u vodoliji mi govori da može lako dođi do raskida vjeridbe prije braka ili raskida duge veze koja je obećavala brak tim prije što je Ju90Sa u sco. So180Sa - odlaže brak ili daje razliku u godinama, muž ili otac su teže naravi. Kad već do braka dođe ti i suprug će te se dobro slagati jer su vladar 1. i 7. u trigonu - protočnom aspektu saradnje - kako ćemo lako ćemo - Me120Ne.
Hvala Skorpijo
Ja sam se udala pre mesec dana pa me je zanimalo da cujem sta moja sedma govori o braku. Brak je usledio posle jako duge veze (10 god) i zajednickog zivota od oko godinu dana. Nista nije bilo tajno. Velika svadba, 300 zvanica. Muz je godinu dana stariji i vazi ovo - kako cemo lako cemo .

Old 25-11-2014, 21:43   #5496
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

Quote:
Hvala Skorpijo
Ja sam se udala pre mesec dana pa me je zanimalo da cujem sta moja sedma govori o braku. Brak je usledio posle jako duge veze (10 god) i zajednickog zivota od oko godinu dana. Nista nije bilo tajno. Velika svadba, 300 zvanica. Muz je godinu dana stariji i vazi ovo - kako cemo lako cemo .
Drago mi je da je tako. Orbis između Me i Ne je 1. stepen tako da možda on govori o toj razlici od jedne godine.

Old 25-11-2014, 21:46   #5497
tixica
Početnik

tixica je offline
tixica je na dobrom putu
Standardno

Znam da je tema sedmo polje, ali jel mi mozes reci nesto vezno za decu? Nije da zurim ali me zanima kako mi je to postavljeno

Old 25-11-2014, 21:51   #5498
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

Eh, ja ti to ne umijem vidjeti. Meni je astrologija hobi, tako da sve što napišem shvati sa rezervom.
Peto polje u jarcu, vladar Sa u sco u 4. - S0180Sa, prvo dijete žensko jer su i jarac i škorpija ženski znaci, i trebaće malo više vremena možda da zatrudniš, možda nakon 30. godine jer Saturn sve odlaže.

Old 25-11-2014, 21:53   #5499
tixica
Početnik

tixica je offline
tixica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Eh, ja ti to ne umijem vidjeti. Meni je astrologija hobi, tako da sve što napišem shvati sa rezervom.
Peto polje u jarcu, vladar Sa u sco u 4. - S0180Sa, prvo dijete žensko jer su i jarac i škorpija ženski znaci, i trebaće malo više vremena možda da zatrudniš, možda nakon 30. godine jer Saturn sve odlaže.
Ok, hvala ti.
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-11-2014, 23:18   #5500
manuela
Druid

manuela's Avatar

manuela je offline
Registrovan: Jan 2011
manuela je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

moja sedma kuca je u ribama,imam 35godina jos sam neudata,vidim da dosta pita za 7u ribama,u sedmoj su mi SO i MA,i da tacno je,u tajnoj vezi sam,tj.roditelji neznaju,svi drugi znaju,vec 4godine...

Old 29-11-2014, 13:44   #5501
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by manuela VIdi Poruku
moja sedma kuca je u ribama,imam 35godina jos sam neudata,vidim da dosta pita za 7u ribama,u sedmoj su mi SO i MA,i da tacno je,u tajnoj vezi sam,tj.roditelji neznaju,svi drugi znaju,vec 4godine...
Gdje god se nađu ribe daju upravo stvari koje nijesu jasne, javne, čiste. Ribe su mutne, spiritualne, a kad su u 5. i 7. kući ili je Neptun u aspektu sa vladarem 5. i 7. kuće, eto nam nekih tajnih ili platonskih ljubavi.

Last edited by Skorpija83; 29-11-2014 at 14:17..

Old 29-11-2014, 13:50   #5502
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Andjelijaa je na dobrom putu
Standardno

Ja mislim da sam ja u problemu 7p u ribama,vise brakova? saturn kao vladar jarca otišao u njegovo 12 polje- tajne.Prevare od prvog muza?

Old 29-11-2014, 14:19   #5503
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

Pa ne mora značiti, znam ljude sa sedmom u ribama koji se nijesu razveli, i već su po 30, 35 godina u braku. Tvoj muž možda bude razveden - Ne0Uran ili ćete živjeti u vanbračnoj zajednici dugo.

Old 29-11-2014, 14:27   #5504
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Andjelijaa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Pa ne mora značiti, znam ljude sa sedmom u ribama koji se nijesu razveli, i već su po 30, 35 godina u braku. Tvoj muž možda bude razveden - Ne0Uran ili ćete živjeti u vanbračnoj zajednici dugo.
Pitam zato sto su mi rekli da su moguca 3 braka.Prvi muz bi bio tipican jarac (po izgledu) i imace pare.Brak iz ljubavi, ali i razvod. Verovatno ce imati dugogodisnju ljubavnicu.
Sto se tice drugog braka-Vladar kuce drugog braka u konjukciji sa ma, pravi zavodnik, mozda cak i seksualni zavisnik

Old 29-11-2014, 14:51   #5505
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Standardno

Pa šta fali i da bude više brakova, ne znam zašto se žene žale na to. Neke ne mogu ni jednom da se udaju, a ovo što se udaju više puta još se žale. Šalu na stranu, super ti je natal i ljubavi ti neće faliti.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules