ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-10-2009, 16:59   #1531
kole
Obično gatalo

kole's Avatar

kole je offline
Registrovan: Nov 2007
kole je na dobrom putu
Standardno

Evo da ja pokusam rastumaciti svoju 7. Vrh u Strjelcu, Ju u 6 - . upoznali se na mom radnom mjestu, nastavlja se na jarca,Sa muz mi je stariji 10g. Ne - on se bavi dizajnom, Mo u 7. - ima osobine moje mame , salim se nego je jako emotivan. Sto se tice Ne i njegovih iluzija kod mene su potpuno tacne vidim samo ono sto mi se svidja dok me ne klepi po glavi. Sto se tice dva braka, sumnjam, ali zivi bili pa vidjeli.
Submit to Digg   Sedma kuca Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-11-2009, 21:30   #1532
vernalno
Početnik

vernalno je offline
Registrovan: Nov 2009
vernalno je na dobrom putu
Standardno

poz za sve...nova sam kod vas pa malo crvenim kao na svakom
pocetku.... predlozila bih da malo diskutujemo o tercijalnim progresijama....
tema sedme kuce kao i blize odrednice u jedinici vremena cesto su vrlo uocljivi u trcijalima.....kole,ne mora da znaci da je to potencijal za dva braka.....mozda je muz odgovoran ,pomalo tip virgo....mozda unosi elemente drugih kultura u svoj umetnicki rad.....

Last edited by Skorpija; 04-11-2009 at 02:16..

Old 04-11-2009, 00:40   #1533
forgotten
Početnik

forgotten je offline
Registrovan: Nov 2009
forgotten je na dobrom putu
Standardno

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?r...2455853&nho2=2

sta ova aktivnost u 7. kuci moze da simbolizuje? da li moze da ima kakve veze sa decom? 3 god u braku i nista...saturn bio u 5. duuugo

Old 04-11-2009, 01:09   #1534
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

tema sedme kuce kao i blize odrednice u jedinici vremena cesto su vrlo uocljivi u trcijalima.....

vernalno, hajde ovo malo poblize objasni??? gde me nadje, svaka cast!!!
Advertisement

Old 04-11-2009, 09:55   #1535
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

blizanac-strelac
blizanci na vrhu 1k imaju promenljivu prirodu,koja može čak da ostevlja utisak nestabilnosti, nepouzdanosti ili preterane potrebe za promenama.ovaj zodijački znak retko kada ulazi u brak iz nekog ozbiljnog razloga ili osećanja odgovornosti i često je u tim momentima potstaknut znatiželjom, radoznalošću, nezrelim razmišljanjem ili brak smatra kao igru.kada su blizanci na vrhu 1k onda je strelac na vrhu 7k i ako je jupiter kao vladar u jarcu bračni partner obično traži odgovorno i ozbiljno ponašanje, sto blizanac ne može lako prihvatiti, posebno ako i merkur nije u ozbiljnijem znaku ili ako saturn ne aspektuje ascedent ili merkur.ako je jupiter kao vladar 7k u škorpiji, što govori o pronicljivom, dubokoumnom ali i posesivnom i ljubomornompartneru a merkur u lizancima ili u vagi, lako dolazi do nerazumevanja između bračnih partnera.svaka potreba merkura za igrom, bila bi od jupitera u škorpiji dočekana na kritičan posesivan i ljubomoran način.blizanci kao što niau snažno sigurni u svoju odluku kada ulaze u brak tako nemaju sanžnu odluku ni u momentima kada je potrebno doneti neku ozbiljnu i odgovornu odluku za vrteme braka........................iz časopisa astrologos

Old 04-11-2009, 11:31   #1536
kole
Obično gatalo

kole's Avatar

kole je offline
kole je na dobrom putu
Standardno

Sto bi moj muzic rekao "tebi je sve for fun", iako je i njemu blizanac AC, Me u Ribama 90Sa dok mu je Ju u Vodoliji.
@vernalno kada mi je jedna astrologinja to rekla prije 3g. kada sam pocela aktivno da se zanimam za astrologiju ja sam joj rekla da moze ali samo ako mi ovaj umre (crnog humora nikad dosta)

Old 04-11-2009, 20:01   #1537
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Ko će meni škicnut ovo?

Da li će mene moj partner voljeti ili će me samo zafrkavati? Oču li ja voljeti njega???
Mislim, meni se uopće ne sviđaju te Uranske spike...ja hoću normalan brak, djecu , dom i obitelj...želim običan život...

Zašto želimo baš ono što nemremo? Neko ko imaa neš drugo zeznuto u horoskopu...želi baš to...to zeznuto...ma nek voda nosi sve!

Old 04-11-2009, 21:07   #1538
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Standardno

peru i meni je urn u 7k
ali payi moyes ti imati dobar brak bey obyira i na opoyiciju sa ve i me ako payis da ne nadjes uransku osobu tj muskarca jer svako svoj yivot kroji kako on yeli bey obyira na naatal bar ja tako...........a kad naidje period da se aktivira uran pripayis i sve bude ok

Old 04-11-2009, 21:14   #1539
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Misliš kao naprimjer ove god tr.Uran60Ve bio...

Ok...znači ti misliš da ima nade za mene ali da izbjegavam Uranske...al kako kad samo takve mogu voljeti...

Pa sad ili vidiš ti meni da mogu voljeti i drugačije...ili je to opet priča bez ljubavi...Dal će me voljeti i dal ću ja NjeGa voljeti ?

Old 04-11-2009, 21:34   #1540
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Standardno

o pa sad ces ti napuniti 30 god.........iako ce praviti konjukciju sa tvojim natalnim saturnom ima dobar aspekt sa uranom u 7k
tvoj partner odredjen marsom u biku nije mu bas sjajna pozicija u biku ali on je u konjukcijinsa tvojim ascedentom pa bi i ti mogla imati neke takve osobine kao i partner a i sunce oznacava partnera a on je u tvojoj 1k sto bi bilo da ti je on jako bitan....nekako mi je cudno ne znam kako da tio to tumacim kao da sdi ti tvoj partner smesno ali slicne osobine a za to da li cete se voleti bolje je da pitas u horarnojm astrologiji oni to tamo bolje prognoziraju
mislim da kad ti saturn dodje do plutona da ces tad osetiti neku trzavicu jer pluton je smrt i radjanje a i vladar ti je 7k braka a tad ce ti biti i u kvadratu sa tvojim mesecom sto i nije bas dobro za osecanja
tad bi trebala pripazitii na svoje zdravlje ..odoh ja sa teme

a jos nesto moje misljenje da venera i uran pod kakvim god da su aspekti izazovni ili dobri da i nije bas sjajno jer uran je jak a venera je visa oktava urana

Last edited by Nenita; 04-11-2009 at 23:47..

Old 05-11-2009, 00:31   #1541
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

venera je visa oktava urana

kako to mislis??? neptun je visa oktava venere, a uran je visa oktava merkura.. cisto da dobacim..

Old 23-11-2009, 12:07   #1542
da igual
Veštac

da igual je offline
Registrovan: Dec 2006
da igual je na dobrom putu
Standardno

dragi forumaši

koja pozicija govori da će natus imati zajednički posao / firmu / raditi zajedno s bračnim partnerom?

vl. 7. u 6., 4., 10.?
SO u 4., 6., 10.?

što znači kod muškarca ako mu je MO i MA (vl. 7.) zajedno s NE (vl. 5.) u 2. kući - žena trgovka? )

Old 22-12-2009, 12:21   #1543
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ancholina VIdi Poruku
dragi forumaši

koja pozicija govori da će natus imati zajednički posao / firmu / raditi zajedno s bračnim partnerom?

vl. 7. u 6., 4., 10.?
SO u 4., 6., 10.?

što znači kod muškarca ako mu je MO i MA (vl. 7.) zajedno s NE (vl. 5.) u 2. kući - žena trgovka? )
Draga Ancholina,
za zajednicki rad si u pravu. 4. kuca se odnosi na rad od kuce, 6. na rad u firmi (necijoj tudjoj), a 10. na samostalni posao - karijeru.
Ja bih pre gledala vladara sedme kuce nego sunce, jer sunce nekako cesce nosi simboliku onoga gde ti zelis da sijas (recimo ). Ako je pitanje 'kako cu ga upoznati?', 'kako ce me privuci?', onda gledas i marsa malo.

E, sad, za ovo drugo...ne mogu da ispratim tvoju simboliku. Mesec u drugoj kuci govori o velikoj senzitivnosti prema razlicitim vrednostima, i teznji za pronalazenjem zene koja ima slicne vrednosti. To sto je sa marsom i neptunom...moze svasta da znaci. Generalno, neptun se cesto posmatra kao sklonost idealaizaciji, samozavaravanju..pa ako je to u kontaktu sa njegovim vladarom sedme, onda verovatno znaci da je muskarac sklon da se previse idealizuje, ili nerealno posmatra svoju izabranicu

Old 30-12-2009, 21:53   #1544
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Standardno

descedent u znacima opisuje partnera

vagi /partner pribran i uravnotezen

skorpiji/ seksualno strastven, vrlo emocionalan

strelcu/ nazavisna osoba jakih uverenja neko ko moze prosiriti vas svet

jarcu/ iskrena i pouzdana osoba neko stariji ili bolje statuiran ko moze da vam pruzi potrebnu sigurnost

vodoliji/ jedinstvena i stimulisuca osoba

ribama/ osecajna osoba koja moze da vam pomogne da se opustite i prestanete da brinete o svakoj sitnici

ovnu /vatrene naravi ko moze da uzvitla vas entuzijazam

biku/ neko ko stoji sa obe noge na zemlji tvrdoglav kao i vi

blizancima/ aktivan raznolikih gledista skim su razgovori toliko podsticajni da nikada nije dosadno

raku/ koji ce pruziti toplinu i podrsku

lavu/ koja nudi straast ovog znaka zivahnost i licnu predanost

devici/ praktican analitican i obraca paznju na detalje

Old 30-12-2009, 22:07   #1545
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

skorpijice moj ac u jarcu ja vec imala jedan brak Vii mars i saturn znaci drugi dragi neo stariji jer je prvi bio moje godiste moze mali opis pliz pozz
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules