ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-04-2019, 01:00   #6256
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by mina88 VIdi Poruku
Ja hoću da se udam i da rešim to pitanje, ali verovatno još nije vreme...volela bih da znam kada će mi se to desiti i da li će. Možda za par godina, ili kada Pluton promeni znak? Šta vi mislite?
Ne mogu ni ja da otvorim natalnu kartu.

Anyway, primjetila sam da se često dogodi da pitanja ljubavi/braka krenu u superpozitivnom smjeru u solarnim godinama gdje je profekcioni vladar godine esencijalno i mundano kvalitetan, često i u bliskoj vezi sa solarnim 7. poljem.

the natal chart
Submit to Digg   Sedma kuca Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-08-2019, 15:07   #6257
Minima
Početnik

Minima's Avatar

Minima je offline
Registrovan: Aug 2019
Minima je na dobrom putu
Standardno

Da li vrh sedme kuce u vodoliji globalno daje turbulentan bracni zivot?
Imam sunce u ribama u 7. vrhh 7 u vodoliji, uran u 6 u vodoliji, sunce ima sekstil sa jupiterom u biku koji je u 9. polju i kvadrat sa plutonom u strelcu koji je u 4.
dobijala sam razna tumacenja, od smrti partnera pa dalje... Ako moze neko da iznese svoje misljenje

Old 26-08-2019, 02:17   #6258
Rubi25
Početnik

Rubi25's Avatar

Rubi25 je offline
Registrovan: Nov 2015
Rubi25 je na dobrom putu
Standardno

Može li meni netko reći nešto više o bračnom partneru? Imam 29 godina, hoću li se uopće udati prema ovoj natalnoj karti?

Ribe na vrhu 7.polja, Jupiter u Raku u 11.kući, a Neptun u 5.kući u Jarcu Teško ulazim u veze, hrpa neuzvraćenih ljubavi itd.

Bila bi vam jako zahvalna za pomoć u interpretaciji natala.
Ne mogu nikako postaviti sliku svog natala, evo ukratko.
Vladar 7. kuće Jupiter na 15. st Raka 60 Ve u Biku, Ju120Pl u Sco(3.kuća) i Ju180Ur, Ju180Ne u 5.kući.
Također Ju90Ma u Ovnu (8.kuća)
Veselo će mi bit

Last edited by Rubi25; 26-08-2019 at 02:29..

pozz
Old 26-08-2019, 20:56   #6259
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno pozz

Quote:
Originally Posted by Rubi25 VIdi Poruku
Može li meni netko reći nešto više o bračnom partneru? Imam 29 godina, hoću li se uopće udati prema ovoj natalnoj karti?

Ribe na vrhu 7.polja, Jupiter u Raku u 11.kući, a Neptun u 5.kući u Jarcu Teško ulazim u veze, hrpa neuzvraćenih ljubavi itd.

Bila bi vam jako zahvalna za pomoć u interpretaciji natala.
Ne mogu nikako postaviti sliku svog natala, evo ukratko.
Vladar 7. kuće Jupiter na 15. st Raka 60 Ve u Biku, Ju120Pl u Sco(3.kuća) i Ju180Ur, Ju180Ne u 5.kući.
Također Ju90Ma u Ovnu (8.kuća)
Veselo će mi bit
Nikada nije zahvalno parcijalno tumaciti aspekte... tako ne znamo da li je dnevna ili nocna karta ni polozaj prirodnih signifikatora za partnera,... Ribe na vrhu 7. kuce i ta postavka Ju ce verovatno dati da se upoznate na neki praznik, verski, nesto sto bi bilo neko okupljanje povodom slave i to vezano za stariju bracu ili sestre i prijatelje, trebalo bi cak da se tu nesto krije, cuti u startu, da je verovatno i zauzet u trenutku kada ga upoznajes. Porodican, tradicionalan, patriota... e sada, Jupi cesto da i uopste Pi na vrhu sedme, da to bude i neko druge nacionalnosti, zbog Ve u domicilu verovatno neko ko je vezan za selo ili predele gde ima Islama, kao sto je Bosna i td.... pa da mu je malo u drustvenom, socijalnom smislu sam status u zemlji sporan po pitanju nekih kolektivnih ugovora, drzavljanstva i td.... moze cak biti karakteristican po nekom cuvanju nekih objekta. vrednosti.... verski fanatik ali neko ko transformise osnovu same vere. Moze biti i da ga znas sa slike ili dopisivanja nekog pre nego se upoznate. Moze ti prosiriti krug prijatelja, ja bih rekla da je verovatno vezan i za sport, cak da je igrao pod dresom za mesto gde je. Verovatno da ce biti i pripit kada se bude cela situacija odvijala... ali ne moze bez polozaja So, tvog vladara asc i ostalo.....

Old 27-08-2019, 01:20   #6260
Rubi25
Početnik

Rubi25's Avatar

Rubi25 je offline
Registrovan: Nov 2015
Rubi25 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Nikada nije zahvalno parcijalno tumaciti aspekte... tako ne znamo da li je dnevna ili nocna karta ni polozaj prirodnih signifikatora za partnera,... Ribe na vrhu 7. kuce i ta postavka Ju ce verovatno dati da se upoznate na neki praznik, verski, nesto sto bi bilo neko okupljanje povodom slave i to vezano za stariju bracu ili sestre i prijatelje, trebalo bi cak da se tu nesto krije, cuti u startu, da je verovatno i zauzet u trenutku kada ga upoznajes. Porodican, tradicionalan, patriota... e sada, Jupi cesto da i uopste Pi na vrhu sedme, da to bude i neko druge nacionalnosti, zbog Ve u domicilu verovatno neko ko je vezan za selo ili predele gde ima Islama, kao sto je Bosna i td.... pa da mu je malo u drustvenom, socijalnom smislu sam status u zemlji sporan po pitanju nekih kolektivnih ugovora, drzavljanstva i td.... moze cak biti karakteristican po nekom cuvanju nekih objekta. vrednosti.... verski fanatik ali neko ko transformise osnovu same vere. Moze biti i da ga znas sa slike ili dopisivanja nekog pre nego se upoznate. Moze ti prosiriti krug prijatelja, ja bih rekla da je verovatno vezan i za sport, cak da je igrao pod dresom za mesto gde je. Verovatno da ce biti i pripit kada se bude cela situacija odvijala... ali ne moze bez polozaja So, tvog vladara asc i ostalo.....
Ajmeee, hvala Vam puno na ovako opširnom odgovoru. Rođenje je dnevno. SO mi je na 20 stupnjeva Blizanaca u 10.kući, podznak na 7st. Djevice. Merkur kao vladar ASC-a mi je na 29 Bika u 9.polju, a MC na 2 stupnja Bliz.
VE u Biku 180 PL u SCO, Ve60Ju (koji je u Raku u 11.kući), Ve120Ur..
i da, ono mislim i najvažnije MO na 22 Jarca, Sa na 24 Jarca u 5.kući...Uran na vrhu 5.kuće, pa Neptun i onda ova konjukcija Mo0Sa...

I točno znam jednog koji se u ovaj opis savršeno uklapa, stariji od mene puno, vjerski fanatik i sportaš, baš je igrao za nog.klub iz mjesta iz kojeg je, kuća na selu i godinama sam htjela biti s njim, ali ne bijaše mi uzvraćeno.

A i jedan bivši mi se dosta u to pomalo uklapa, i on je jako tradicionalan (ne fanatik,već baš ono tradicionalan, dopisivali smo se prije nego smo se smuvali, bavi se trčanjem i plivanjem za svoj lokalni klub, visok i mršav, šutljiv...) Njegovo So i ME upadaju u moje 7.polje u Ribama, a Ma0Sa u Jarcu točno pada na moju Mo0Sa konjukciju. Baš me jako povrijedio kad me ostavio. Ali imao je Mo90Pl (Mo - Leo Ve - Aqua, Pl - Sco) u natalu i taj aspekt i njegovo kompulzivno ponašanje ne razumijem ni sad..

Ima li šanse da se s njim možda pomirim? Često s sretnemo ali me ni ne pozdravi kad me vidi.. kao da me nema.

Last edited by Rubi25; 27-08-2019 at 01:42..

pozz
Old 31-10-2019, 17:55   #6261
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno pozz

Quote:
Originally Posted by Marshmallow86 VIdi Poruku
Ne mogu ni ja da otvorim natalnu kartu.

Anyway, primjetila sam da se često dogodi da pitanja ljubavi/braka krenu u superpozitivnom smjeru u solarnim godinama gdje je profekcioni vladar godine esencijalno i mundano kvalitetan, često i u bliskoj vezi sa solarnim 7. poljem.
Meni je profekcioni vladar godine debilitiran po znaku i ugaon u siroj konjunkciji sa solarnim vladarom 7. polja i bliskoj konjunkciji sa Ne. A kako gledas razliku kod Annual Profections, ako mi je asc na 11. stepenu rx, znak profekcionog vladara asc se vec sada menja, pa je za rodjendan na 11. stepenu, jel uzimas to u obzir? Time bi se profekcioni vladar godine vec sada promenio...

Last edited by Natasarijana; 31-10-2019 at 20:03..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules