ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
Sanjari, umetnici i najbolji prijatelji

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 05-01-2014, 23:34   #691
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Registrovan: Dec 2012
Natasha će postati poznat uskoro
Standardno

Citam Mandrace tvoj post.Sve stoji.Ne poklapaju se tumacenja iz knjiga,nisu univerzalna.
Ni meni nije jasno zasto neki imaju natal u potpisu,a neki ne.
Da li se kod tebe ta venera odrazava na viđenje emocionalnih odnosa i ako da na koji nacin?Hvala.
Submit to Digg   Ribe Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 08-01-2014, 01:36   #692
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

zaboravim da mi je sunce u ovom znaku sve je jasno.

prijatelj ima veneru i ribama... taj je vječito razočaran u ljubav ali kao da mu se onda pojačavaju emocija, kada je to u fantaziji i nerealno.

Old 08-01-2014, 10:44   #693
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Registrovan: Nov 2009
spomenka je na dobrom putu
Standardno

ja isto osjećam ovu svoju ribu...jako sam osjetljiva ponekad... i to mi zna smetati... ja sam prema mom natalu baš konfuzna...svega imam po malo... :/

Old 09-01-2014, 08:32   #694
Ella
Obično gatalo

Ella's Avatar

Ella je offline
Registrovan: Jan 2012
Ella je na dobrom putu
Standardno

daa, pa ja sam oduvek govorila, ribe su mozda na neki nacin fini ljudi ali ne daj bozee da treba da se oslonis na njih...kukavice, depresivci, sebicni...jednom recju su u k...
zene ribe su porocne

Last edited by Vojvotkinja; 09-01-2014 at 10:18..

Old 09-01-2014, 18:20   #695
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasha VIdi Poruku
Citam Mandrace tvoj post.Sve stoji.Ne poklapaju se tumacenja iz knjiga,nisu univerzalna.
Ni meni nije jasno zasto neki imaju natal u potpisu,a neki ne.
Da li se kod tebe ta venera odrazava na viđenje emocionalnih odnosa i ako da na koji nacin?Hvala.
Svakako pa to je venerina priroda,ljubav- odnosi- partnerstva -brak.Ja sam opisao jedan mali delic ispoljavanja venere u mom natalu sa aspekta prakticnosti u 2 kuci svi njeni aspekti se ispoljavaju i na emotivne odnose kao i na ukus kod suprotnog pola.Posto je sa dosta planeta aspektovana bukvalno i ne postoji neki poseban tip zena koje mi se dopadaju,medjutin svaka mora imati ono "nesto" i svakako bez ljubavi nema nista.U zivotu sam imao svakakvih partnerki i na razne nacine su mi pocnjale veze neke su bile stabilne i cvrste sa velikom razlikom u godinama (saturn),neke povrsne ali jako strastvene(me) bilo je u iznenadnih ljubavi i iznenadnih raskida(180 ur) pa i jako teskih prica (180 pl) kao i neptunovskih nikad nedorecenih 120 ne i veza u svakom smislu srecnih 120 ju......

Old 09-01-2014, 23:33   #696
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Moj sin je SO u Ribama i VE u Ribama, ASC je Blizanac...sto bi rekli, kada se satave njih cetvoro, dve Ribe i dva Blizanca...

SO u Ribama mu je donelo i toplinu, saosecajost i neznost kao i VE ali i prilicnu konfuziju i slabost volje. Cesto je pokazivao povodljivost, i nedoslednost u svom karakteru. Kada bi nesto zapoceo, kratko bi ga drzalo interesovanje i cesto je i lako odustajao.

Isao je na glumu u pozoriste, pa posle par meseci odustao.
Kretao bezbroj puta na fudbal, pa u jedan klub, pa u drugi...na kraju obicno odustajao...kretao na odbojku, americki fudbal...nikako nije pokazivao snagu ili istrajnost da ono sto kaze izgura do kraja...sada ide u teretanu i to ga najdrza drzi do sada evo vec 4 meseca, doduse sada je i u pubertetu, pa se valjda malo i promeni.

Zato Ribe odaju utisak nepouzdanih osoba i zamlata jer su flegmaticnog temperamenta, pa za cas promene misljenje ( promenljive su ), istrpece kritike ali ce opet otplivati na svoju stranu...

Brat mi je Riba, kada je bio momak, patio je gotovo celu svoju mladost. Ali to nije bila patnja iz realnih osnova vec umisljena, vezivao se za pogresne osobe da bi osecao bol, a sa onima koje su bile lude za njim jednostavno nije hteo nista da ima, cak mi je jednom prilikom za jednu devojku rekao da mu se zgadila. One koje su prema njmu bile ostrokodje, e te je ludacki voleo, kupovao im poklone, izvodio na vecere...

Ribe umeju da ulaze u jako problematicne odnose i veze, pa se muskarci Ribe cesto vezuju za zene sa problemima, u smislu, razvedene, udovice, pa i udate, ranjive zene, koje imaju nedostatak samopouzdanja, nedostatak ljubavi, jer se oni tu osecaju kao njihovi zastitnici, saosecajni koje privaci ranjivost zena i njihova zelja da rese njen problem i budu joj od pomoci...moj brat se na kraju ozenio zenom koja je 10 godina starija od njega, i ima evo vec i unucice, i zive skupa vec 12 godina, i nemaju dece. Zrtvovao je i svoju mogucnost da ima decu radi toga da bude sa njom.

r
Old 10-07-2018, 16:16   #697
Riba
Početnik

Riba's Avatar

Riba je offline
Registrovan: Jul 2018
Riba je na dobrom putu
Standardno r

Što pričaju da smo glupi i ljigavci -lagači

Last edited by Riba; 10-07-2018 at 16:17.. Reason: razlika

Old 10-07-2018, 17:37   #698
Riba
Početnik

Riba's Avatar

Riba je offline
Riba je na dobrom putu
Standardno

Ja sam jako osjetljiva Riba.
Nisam lažljiiva i volim ljubav i decu. Sa decom radim

Old 10-07-2018, 17:39   #699
Riba
Početnik

Riba's Avatar

Riba je offline
Riba je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Ella VIdi Poruku
daa, pa ja sam oduvek govorila, ribe su mozda na neki nacin fini ljudi ali ne daj bozee da treba da se oslonis na njih...kukavice, depresivci, sebicni...jednom recju su u k...
zene ribe su porocne
Aj aj, ja nisam poročna cura

nnnn
Old 10-07-2018, 17:43   #700
Riba
Početnik

Riba's Avatar

Riba je offline
Riba je na dobrom putu
Standardno nnnn

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Svakako pa to je venerina priroda,ljubav- odnosi- partnerstva -brak.Ja sam opisao jedan mali delic ispoljavanja venere u mom natalu sa aspekta prakticnosti u 2 kuci svi njeni aspekti se ispoljavaju i na emotivne odnose kao i na ukus kod suprotnog pola.Posto je sa dosta planeta aspektovana bukvalno i ne postoji neki poseban tip zena koje mi se dopadaju,medjutin svaka mora imati ono "nesto" i svakako bez ljubavi nema nista.U zivotu sam imao svakakvih partnerki i na razne nacine su mi pocnjale veze neke su bile stabilne i cvrste sa velikom razlikom u godinama (saturn),neke povrsne ali jako strastvene(me) bilo je u iznenadnih ljubavi i iznenadnih raskida(180 ur) pa i jako teskih prica (180 pl) kao i neptunovskih nikad nedorecenih 120 ne i veza u svakom smislu srecnih 120 ju......
Vi imate lijepu Ribu u znaku

Old 12-07-2018, 00:14   #701
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Rejhana al Mahmud's Avatar

Rejhana al Mahmud je offline
Registrovan: Feb 2015
Rejhana al Mahmud je na dobrom putu
Standardno

Ovaj znak, sam po sebi dualan, pa mnogo čega donosi...

Od premnožavanja u svakom smislu, jelu, piću, svim mogućim slobodama, porocima....velikoj sreći, novčanim dobicima..a onda i velikim nesrećama, teškim bolestima,...naravno u koliko je Riba kao znak dobro naglašena...

Tako da, mahom zavisi na koju stranu se ode...u život jednog askete ili u ovu slobodniju stranu sebe...

Ovo sve pišem kroz svoje lično iskustvo...

I finally, za mene su ljudi rodjeni u znaku Riba, najveća otkrovenja, kao i najveća životna razočarenja.....

To je ta dualnost, ...zavisi kuda "udari"...

Old 09-10-2018, 14:32   #702
DajanaF
Početnik

DajanaF je offline
Registrovan: Oct 2018
DajanaF je na dobrom putu
Standardno

Eh, eh...toliko ružnih epiteta vezano za Ribe. Zašto?...Zato što ne dozvoljavaju da vidite sve...ne daju vam da vidite suštinu pa samim tim ne možete da ih predvidite. I ni da ih kontrolišete!...
Naši sponzori
Advertisement

....
Old 10-10-2018, 10:30   #703
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ....

Ja mogu iz svog iskustva da kazem da su Ribe veliki emotivci, dobre i umetnicke duse sve duboko prezivljavaju i dozivljavaju sto im se odrazi na zdravlje, imaju razne ideje ali cekaju druge da pokrenu iste u sustini mnogo lete i najgori su za sebe....

Old 10-10-2018, 10:47   #704
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

Sta sve napisaste za Ribe.. Ima dosta tacnog a nikako lepog, u mom slucaju, jer sam ja bas tipicna Riba, i licne planete i Asc sve u mutnim Ribama..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 2 (0 član/članova i 2 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules