ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-03-2018, 22:46   #271
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Do kad ce Merkur biti retrogradan?
Submit to Digg   Retrogradne Planete Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-03-2018, 23:52   #272
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Do kad ce Merkur biti retrogradan?
Merkur do 15.aprila
Jupiter do 11. jula

Old 30-03-2018, 01:12   #273
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

hvala ti ))
da ne uzimam novi telefon za to vreme
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-03-2018, 09:50   #274
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

da,da ja sam se toga setila i znam to a narucila sam novi tel.koji nikako da stigne a trebao je vec

Sad me zvali da mi kazu da mi je stigao tel. i da dodjem po njega, samo da sve bude ok zbog retro Me mada je meni i natalno rMe pa mozda ne bude problema

Last edited by Lanna; 30-03-2018 at 11:58..

Old 30-03-2018, 13:28   #275
andjelikadepeures
Mag

Standardno

da, mozda za tebe bolje da je Me retro kad kupujes uredjaje

moj brat je uzeo pre neki dan nov mobilni, videcemo kako ce se pokazati

Old 30-03-2018, 13:35   #276
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

dosla sam malopre kuci i skontam da je moja kartica micro a za ovaj tel. treba nano pa sam otisla u mts da trazim novu karticu,bila je guzva pa sam otisla kuci,sad cu ponovo da idem.

Mozda je i to sto vise puta idem,vracam se,idem za jednu istu stvar

Old 18-04-2018, 08:56   #277
IcaPapricica
Početnik

IcaPapricica's Avatar

IcaPapricica je offline
Registrovan: Jan 2018
IcaPapricica je na dobrom putu
Standardno

Ja imam retroJu u drugoj kuci, ali se ne osecam kao da to ima preterane veze sa snovima. Jeste da imam svoj poseban svet u vezi snova i filozofskih misljenja, jeste da istrazujem o tome vise nego moji vrsnjaci . Sta vi mislite kako utice na mene rJu u drugoj kuci? Pravi kvadrat sa Ne, Ma i sa Ac, a opoziciju sa Ve. Ju mi je u Ovnu. Strelac u 10. Kuci.
Upravo sam skontala da imam i retroSa, u 3.kuci u biku, i on kma kvadrat sa Ma, Ur,Ne i Ac, a opoziciju sa Me. Tako se razocaram u moju natalnu kad vidim koliko kvadrata Venera mi npr nema ni jedan skladan aspekt sve sami kvadrati i poneka opozicija. Ko nema srece u ljubavi, ima u kartama. Mozda da odem da se kockam? 😂

Old 18-04-2018, 22:39   #278
rejra
Švrća

rejra's Avatar

rejra je offline
Registrovan: Aug 2017
rejra je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by IcaPapricica VIdi Poruku
Ja imam retroJu u drugoj kuci, ali se ne osecam kao da to ima preterane veze sa snovima. Jeste da imam svoj poseban svet u vezi snova i filozofskih misljenja, jeste da istrazujem o tome vise nego moji vrsnjaci . Sta vi mislite kako utice na mene rJu u drugoj kuci? Pravi kvadrat sa Ne, Ma i sa Ac, a opoziciju sa Ve. Ju mi je u Ovnu. Strelac u 10. Kuci.
Upravo sam skontala da imam i retroSa, u 3.kuci u biku, i on kma kvadrat sa Ma, Ur,Ne i Ac, a opoziciju sa Me. Tako se razocaram u moju natalnu kad vidim koliko kvadrata Venera mi npr nema ni jedan skladan aspekt sve sami kvadrati i poneka opozicija. Ko nema srece u ljubavi, ima u kartama. Mozda da odem da se kockam? ��
Pozdrav, zasto mislis da je drugo polje povezano sa snovima?

Spavanjem upravlja vodeni element i njegovi vodeni znakovi,njihove kuće i vladari.
Spavanje i smenjivanje njegovih faza primarno simbolise rak .Faze spavanja kada imamo pojačanu mentalnu aktivnost i sanjamo su, u uzem smislu ,vezane za znak riba...Najdublje non-rem faze spavanja (kada nas je najteze probuditi i ukoliko nas neko iz te faze naglo i probudi ponasamo se i izgledamo najsablasnije ) su vezane za domen nesvesnog tj. škorpiju...Što su faze spavanja dublje (non-rem) to nam je mogućnost pamćenja (mesec pada u skorpiji) snova slabija..

One faze spavanja koje su najodmakutije od domena skorpije (mesec u sedistu raku) ,nam daju sposobnost da se sećamo onog što smo sanjali (rem-faza ).Medjutim, one najdublje (skorpijine -nesvesne) faze spavanja nam upravo omogućavaju i najvecu sposobnost regeneracije tijela (skorpija)...

Sto se tice samog fenomena sanjanja njegova uloga ostaje i dalje nerazjasnjena (ribe) ali znamo da su snovi svakako odraz naseg stanja psihe (ribe) a ova kombinacija samog raka kao spavanja i ,u uzem smislu ,riba kao sanjanja, svakako daju taj jedan slozeniji upliv u nase unutarnje podsvesno bice koje kroz snove cesto masta ono sto u dubini duse "krije"...Otuda i sva ta potreba da kroz snove desifrujemo nase skrivene poruke kojih u budnom stanju nismo svesni.

Takodje ,spavanje utice na raspolozenje (rak) ,omogucava fizicki odmor organizmu (mars-aktivnost u padu u raku) i obnavlja energiju celokupnog organizma i jacinu mentalnih funkcija (skorpija). Znamo dobro da kada imamo nedovoljno sna osecamo se umorno,zevamo jer nam fali dodatni kiseonik za energiju u ćelijama,imuni sistem nam je los,podlozniji smo infekcijama,razdrazljivi smo i cesto nervozni,izgledamo losije i u stanju smo reagovati onako kako inace ne bismo želeli...Slabije pamtimo i imamo manje zelje da budemo mentalno aktivni tokom dana...a u eksperimentima je dokazano da manjak sna dovodi i do halucinacija.Dakle vidimo da nam postaju istaknute sve nepovoljne strane vodenih znakova...samo zbog nespavanja.

Last edited by rejra; Juče at 01:13..

Old 18-04-2018, 23:10   #279
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Standardno

Da li retro vladar 7 kuce (Me) koji je u jarcu moze da ukaze ili na povratak bivseg partnera ili na svadje i pomirenja sa bracnim partnerom na neki karmicki brak
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules