ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
Uticaj retro planeta na prethodno poznavanje partnera, pre nego sto udu u vezu

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 14-12-2012, 13:56   #76
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=dunja2501;410893]
Quote:
I meni se na prvi pogled ucinilo da je zatvoren krug, ali nije jer imas Mo120Ve aplikaciono, kroz to je izlaz
Generalno retro vladar 7 ili 5 opisuje teske ljubavne veze, da li kroz neke prepreke ili sta vec i u tom slucaju dispozitori i aplikacioni aspekti imaju bitnu ulogu.
Kazes izlaz kroz MO120VE,sto bi za mene znacilo?MO mi je na ASC,a VE na nesrecnom 29* u 10.Ja jos izlaz ne vidim.
Quote:
I moj vladar 7 je u 12, jeste tezak polozaj ali se prevazilazi jer 12 polje ima ogromnu simboliku...

Htedoh reci da retro planeta nije jedini pokazatelj karme a u slucaju Mie i mene, znak jarca je vrlo jak a kad tumacimo karmicku prvo od cega krecemo je Sa.
Citala sam negde da osobe sa 12 u jarcu ili da i 12 i 1 pocinju u tom znaku, nose tesku karmu i greske koje treba u ovom zivotu ispraviti...zato sam rekla da mi nisu potrebne jos retro planete da bi ukazale na tezu karmu dovoljno je 12 polje u jarcu ...al da ne idem vise u off posto je tema vladar 7 retro
Nije vazno sada koju sve simboliku ima za ovu pricu,koliko da je vezano prethodnu inkarnaciju i dug koji se iz nje vuce.
Ako je i sam jarac toliko vezan za karmu i tu sam ga ugasila, jer u jarcu imam stelijum,a glavni dispozitor celog natala mi je rSA.
Sta je tu je.Vec sam se pomirila sa tim da u ovom zivotu moram da otplatim tesku ljubavnu karmu i od kada sam svesna toga malo mi je lakse da prihvatim dogadaje, koji nimalo nisu laki.Inace, ovaj zivot mi je zivot zetve,a ne setve,tako da imam vrlo malo slobodne volje, nesto vise u drugoj polovini zivota.Ajd da ni ja ne idem u off, odosmo u karmicke dugove.
Advertisement

Old 14-12-2012, 14:14   #77
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mia VIdi Poruku
ma nisam se uvredila

samo sam pomislila da si eto zelela misljenje iz prve ruke, a nadjem ti se ja tu koja nemam u karti to o cemu pricas

a pravilnosti nisam sigurna da postoje

evo dunja pise o karmi, i ispade da ja imam bitan karmicki zadatak , a ja eto to nisam zbnala jer kako god moja XII k je prazna, mislim da je gora situacija kod nekog kome su svetla i jos po koja planeta u XII k a XII u bilo kokm drugom znaku nego moja XII prazna u jarcu

ne znam

dunja sta bi bio moj karmicki zadatak, ako znas da mi kazes please. . .

ja se u karmu uopste ne razumem
Iskucacu ti u privatnoj poruci da ne zatrpavamo temu

Old 14-12-2012, 14:16   #78
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

jaoj divna si!

ma pitala ja ovo uj septembru na temi nedoumice u karmickoj astro, ali mi jos niko niej odgovorio

kiss
Submit to Digg   Retro planete kao vladari 7. polja-iskustva Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-12-2012, 23:19   #79
Aeria Gloria
Obično gatalo

Aeria Gloria's Avatar

Aeria Gloria je offline
Registrovan: Apr 2010
Aeria Gloria je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Mia, meni je Ju vladar 7k nije retro,ali mi je retro suvladar 7k Sa i ovaj Ne na Dc.
Meni je moja astroogicarka rekla da kod mene zbog tog Ne mora biti neko od pre...To mi nikad nije jasno,a i Nale777 ima isto retro Ne na Dc.
Ne na DSC moze da da platonske ljubavi pa mozda na to misli tvoja astroloskinja...plus sto je retro

mada meni ima smisa i primer sa pocetka teme gde se osobe nisu zgotivile u prvom kontaktu a zatim zaljubile...znaci nema vracanja bivseg ali opet jeste neki vid vracanja na osobu koju vec znate

Old 15-12-2012, 23:22   #80
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

moram josh neshto da napishem...

chitam ovde komentare i ne mogu da se ne zapitam kako neko moze da pomisli da ce obnova veze uspeti. kad nije uspelo iz pve, nece nikad
po meni, obnova je moguca i vredi jedino zbog dobrog slaganja u krevetu, bez laznih iluzija i pomashenih nadanja.

Old 15-12-2012, 23:24   #81
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Aeria Gloria VIdi Poruku
Ne na DSC moze da da platonske ljubavi pa mozda na to misli tvoja astroloskinja...plus sto je retro

mada meni ima smisa i primer sa pocetka teme gde se osobe nisu zgotivile u prvom kontaktu a zatim zaljubile...znaci nema vracanja bivseg ali opet jeste neki vid vracanja na osobu koju vec znate
Naravno da sve sto ne krene glatko u pocetku predstavlja vid vracanja,ponovnog pokusaja.Moj NE na DC nije retro...jedna od retkih planeta vezana za 7. kucu i odnose a da nije retro.Samo mi je jos falio i retro NE.Mozda to znaci da necu vecito nositi ruzicaste naocare,a i znaci da ti kazem.Zaludujem se jedno vreme,a onda se slika jako brzo izostri.
Andjo, nisi u pravu.Ja veze ne obnavljam zbog slaganja u krevetu,vec sto sa partnerom mogu da budem 3 u 1 - i prijatelj i ljubavnik i drug...kad je komunikacija sjajna!A kada je tako moze li da bude lose u dr. stvarima?

Old 15-12-2012, 23:27   #82
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
Naravno da sve sto ne krene glatko u pocetku predstavlja vid vracanja,ponovnog pokusaja.Moj NE na DC nije retro...jedna od retkih planeta vezana za 7. kucu u odnose a da nije retro.Samo mi je jos falio i retro NE.Mozda to znaci da necu vecito nositi ruzicaste naocare,a i znaci da ti kazem.Zaludujem se jedno vreme,a onda se slika jako brzo izostri.
Andjo, nisi u pravu.Ja veze ne obnavljam zbog slaganja u krevetu,vec sto sa partnerom mogu da budem 3 u 1 - i prijatelj i ljubavnik i drug...kad je komunikacija sjajna!A kada je tako moze li da bude lose u dr. stvarima?
i shta ustvari dobijesh od tog obnavljanja? koliko potraju ti podgrevci?
epilog je uvek isti, zar ne?

Old 15-12-2012, 23:31   #83
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
i shta ustvari dobijesh od tog obnavljanja? koliko potraju ti podgrevci?
epilog je uvek isti, zar ne?
Dobro pitanje...mada, ja sam sa svojim bivsim pre svega prijatelj, verovatno je to razlog vracanju.Ne mozes prekinuti sve veze sa nekim ko ti je znacio vise od ciste fizicke privlacnosti...daaaj!Probam ja to,kao i on,al ne ide.

Old 15-12-2012, 23:31   #84
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Mogu samo da navedem jedini primer koji znam a to je moja mama, vladar sedme Uran je retro kao i suvladar Sa retro u Vagi u drugoj kući, Ur90Sa, vladar sedme Uran u 11 kući moji roditelji su se upoznali preko dugogodišnjih prijatelja, imali su jedan prekid tata je ostavio mamu i onda se vratio podvijenog repa. To bi predstavljali Sa i Ur, uz to tata je prilično stariji od mame više od 10 godina - Ur90Sa, Sa120So - to joj je ujedno najegraktniji aspket u karti oba na drugom stepenu.

Old 15-12-2012, 23:32   #85
andjelikadepeures
Mag

Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
Dobro pitanje...mada, ja sam sa svojim bivsim pre svega prijatelj, verovatno je to razlog vracanju.Ne mozes prekinuti sve veze sa nekim ko ti je znacio vise od ciste fizicke privlacnosti...daaaj!Probam ja to,kao i on,al ne ide.
prijateljski odnoi su jedno, ponovni emotivni pokusaji nesto sasvim drugo
babe i zabe...

Old 16-12-2012, 00:28   #86
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

andjo moja drugarica je bila sa tipom 3 meseca u vezi raskinuli

posle 4 godine se smuvali opet, posle 6 meseci poceli da zive zajedno, posle 9 se vencali, u extra su braku vec 4 godine imaju sina od 2,5 godine i drugo dete na putu

Old 16-12-2012, 00:29   #87
andjelikadepeures
Mag

Standardno

Quote:
Originally Posted by Mia VIdi Poruku
andjo moja drugarica je bila sa tipom 3 meseca u vezi raskinuli

posle 4 godine se smuvali opet, posle 6 meseci poceli da zive zajedno, posle 9 se vencali, u extra su braku vec 4 godine imaju sina od 2,5 godine i drugo dete na putu
to je vise izuzetak nego pravilo
okreni se oko sebe i videcesh da sam u pravu

Old 16-12-2012, 00:32   #88
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Ja o izuzecima i govorim

Old 16-12-2012, 00:34   #89
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

htela sam da ti kazem da ima raznih primera

njima je super, kad ih pitas zasto nisu bili zajedno u medjuvremenu oni ti kazu da nemajun pojma

druga drugarica je izasla nekoliko puta sa tipom koji ju je oduvao a inace je bio naj drug njenog rodjaka i znali se sto godina

posle godinu dana joj se javio i zapoceli vezu koja je trajala 5 godina a u braku su vec 5 i imaju dvoje prelepe dece

Old 16-12-2012, 00:40   #90
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
Vidim da se ovde vecina raspravlja oko toga da li ce to biti brak sa osobom koju vec poznajemo, neki bivsi/a....Ja bih samo dodala da retro polozaj vladara 7 moze ukazati na to da je doticna osoba nekako upletena u nas zivot, da se vec pojavljivala, a mozda je ni ne poznajete...mogli ste pored nje proci vec hiljadu puta a prosto je niste primetili...jer jos uvek nije trenutak za to Ne mora uopste znaciti da je ta osoba vama sada poznata i da ste je sreli ... a u tome upravo i lezi cela karmicka simbolika retro planeta

Moje licno misljenje je da neka retro planeta na Dc (ne mora biti vladar 7 ) vise ukazuje na to vracanje i mirenje nego sam vladar 7
Tako je,bivsi a i ne razumijem te ljudi kako mozete vracati bivsi? Ko da je ON JEDINI
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules