ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
da vidimo sta sve ulazuje na malde, srodnih godina , starije

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 30-01-2013, 00:49   #31
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Ja licno nikada nisam volela starije muskarce...Preko 2-3 god.od mene stariji-to je vec nepozeljno...Neko n.p.7 god stariji od mene...auuu...pa taj je recimo star.PSmoje licno,subjektivno,misljenje...jer gledam neke koji su mi se udvarali a stariji su po 7 n.p.god...Kao nebo i zemlja smo...

Ako gledamo natalnu kartu-ja kao devojka-Ve sekstil Me...Dakle,Ve nema kontakt ni sa Sa,niti sa Ur...

Ne znam,slabo se razumem...mada...moja majka n.p.ima znak jarca na vrhu 7.kuce i udala se za 7 god starijeg decka tj mog oca...Ima logike,samo je sve komplikovano za nekog pocetnika,kao sto sam ja,da sve -pohvata-...
Advertisement

....
Old 30-01-2013, 08:34   #32
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ....

Ja sam uvek imala momke koji su bili stariji 5-6godina od mene,a sad kakav ce mi biti sudjenik to ne znam...
Submit to Digg   Pokazatelji starosti partnera u natalu Reply With Quote

Old 30-01-2013, 11:19   #33
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by klaudija VIdi Poruku
U drugom primeru, primetih i ovu Ve koja je na Dsc-u, a koja gradi aplikacioni (ako dobro videh) trigon sa Sa (Ve kao prirodni vl 7k)...e sad kad je zenski natal u pitanju, to je i ona kao devojka, pa i planete u aspektu s njom (Ve) mozda mogu pokazati kontakt s mladjim il starijim momcima.
Jos jedna stvar, cim ti rece 7god, a meni pade na pamet da je Sa umesan u pricu , e sad kako je to trigon, ta razlika i nije tako velika kako zna biti sa neharmonicnim aspektom ove dve planete.
Vidi stvarno, nisam primetila! Pa eto ima logike, Ve120Sa je aplikacioni a So180Ur separacioni, tako da je ipak reč o umerenoj razlici u godinama.
E sad to se ovde lepo poklopilo, ali ko što i ti reče negde drugde ti aspekti se verovatno neće potrošiti na razliku u godinama već na nešto drugo...tako da je jako teško prognozirati takve stvari...

Old 30-01-2013, 14:52   #34
klaudija
Druid

klaudija's Avatar

klaudija je offline
Registrovan: Apr 2012
klaudija će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mimiza VIdi Poruku
Vidi stvarno, nisam primetila! Pa eto ima logike, Ve120Sa je aplikacioni a So180Ur separacioni, tako da je ipak reč o umerenoj razlici u godinama.
E sad to se ovde lepo poklopilo, ali ko što i ti reče negde drugde ti aspekti se verovatno neće potrošiti na razliku u godinama već na nešto drugo...tako da je jako teško prognozirati takve stvari...
pa kazem,mozemo da nagadjamo...
evo gledam natal drugarice koja je jako dugo sa momkom (preko 5 god., a mladji je od nje), spremaju se i na zajednicki zivot (vrlo brzo), mada oni prakticno i sad zive zajedno (il je ona kod njega il on kod nje):
-7k u ovnu (eto kao moze biti mladji, mada on je sportista pa moze i na to simbolika da ode)
-Ma (vl 7k) u jarcu (sto moze dati straijeg)
-Ve (kao vl asc-a) u konjukciji sa Sa (stariji)
-So0Me (mladji)

ps. mada ova Ve0Sa moze dati i nju kao stariju, jer je Ve vl asc-a

Old 30-01-2013, 15:28   #35
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
pa kazem,mozemo da nagadjamo...
evo gledam natal drugarice koja je jako dugo sa momkom (preko 5 god., a mladji je od nje), spremaju se i na zajednicki zivot (vrlo brzo), mada oni prakticno i sad zive zajedno (il je ona kod njega il on kod nje):
-7k u ovnu (eto kao moze biti mladji, mada on je sportista pa moze i na to simbolika da ode)
-Ma (vl 7k) u jarcu (sto moze dati straijeg)
-Ve (kao vl asc-a) u konjukciji sa Sa (stariji)
-So0Me (mladji)

ps. mada ova Ve0Sa moze dati i nju kao stariju, jer je Ve vl asc-a
...pa čik ti to sve poveži!

Old 30-01-2013, 17:25   #36
Tamy
Obično gatalo

Tamy je offline
Registrovan: Jul 2012
Tamy je na dobrom putu
Standardno

Moji su svi bili stariji i to pricam oko 10 god razlike, i muz je 14 godina stariji od mene, nikada nisam mogla da se zamislim sa nekim moje godiste ili cak mladjim, to su mi uvek bili balavci, nezreli za mene (asc u jarcu a opet cudno jer mi 5-om vlada merkur i jos i merkur u 5-oj), a ja natalno imam Ve180Ur i Ma0Sa, uvek sam ovu konjukciju marsa i saturna smatrala tim pokazateljem eto sad cujem da i venera i uran imaju neku ulogu.
Ali nigde nisam povezala 7-mu kucu sa time i cime bi mi bio opisan i stariji muz, ni preko sunca ni vladara 7, jedino ako gledam to da je konjukcija marsa i saturna u vagi koja je prirodni vladar 7. Sta vi mislite???

Old 30-01-2013, 17:46   #37
klaudija
Druid

klaudija's Avatar

klaudija je offline
Registrovan: Apr 2012
klaudija će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tamy VIdi Poruku
Moji su svi bili stariji i to pricam oko 10 god razlike, i muz je 14 godina stariji od mene, nikada nisam mogla da se zamislim sa nekim moje godiste ili cak mladjim, to su mi uvek bili balavci, nezreli za mene (asc u jarcu a opet cudno jer mi 5-om vlada merkur i jos i merkur u 5-oj), a ja natalno imam Ve180Ur i Ma0Sa, uvek sam ovu konjukciju marsa i saturna smatrala tim pokazateljem eto sad cujem da i venera i uran imaju neku ulogu.
Ali nigde nisam povezala 7-mu kucu sa time i cime bi mi bio opisan i stariji muz, ni preko sunca ni vladara 7, jedino ako gledam to da je konjukcija marsa i saturna u vagi koja je prirodni vladar 7. Sta vi mislite???
ja vise ne mislim...
sto vise primera dajete, vise sam u zbunu (al totalnom)
tebi jeste vl 5k Me u blizancima, al ima aplikacioni trigon sa Sa (eventualno od toga kad su predbracne veze u pitanju)...postoji i Ma120Me al to je separacija
Ur180Ve je egzaktno, a citala sam da Ur daje vecu razliku u godinama od Sa
lepo je i tvoje zapazanje za Ma0Sa u Vagi, koje je prirodno 7. polje, pa moze znaciti i starijeg bracnog partnera (simbolika Sa-7, 14...godina) sa svim ovim Ur pre 14

Old 30-01-2013, 18:06   #38
sackili
Obično gatalo

sackili's Avatar

sackili je offline
Registrovan: Jul 2010
sackili je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ganci VIdi Poruku
Sackili ne vidi ti se karta, postavi link u potpis, lakse ti je tako pa da vidimo aspekte
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...vX-u1278259789

nadam se da ce se sada videti dakle evo kako izgleda karta kada je muz stariji 15 godina

Old 30-01-2013, 19:32   #39
Tamy
Obično gatalo

Tamy je offline
Tamy je na dobrom putu
Standardno

Quote:
ja vise ne mislim...
sto vise primera dajete, vise sam u zbunu (al totalnom)
tebi jeste vl 5k Me u blizancima, al ima aplikacioni trigon sa Sa (eventualno od toga kad su predbracne veze u pitanju)...postoji i Ma120Me al to je separacija
Ur180Ve je egzaktno, a citala sam da Ur daje vecu razliku u godinama od Sa
lepo je i tvoje zapazanje za Ma0Sa u Vagi, koje je prirodno 7. polje, pa moze znaciti i starijeg bracnog partnera (simbolika Sa-7, 14...godina) sa svim ovim Ur pre 14
Pa tako nekako izgleda evo gledam i sackili izgleda da i tu radi uran, bice stvarno da je uran za vece razlike u godinama a saturn neka srednja razlika, a kod mene neki miks svega toga

Quote:
Originally Posted by sackili VIdi Poruku
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi...vX-u1278259789

nadam se da ce se sada videti dakle evo kako izgleda karta kada je muz stariji 15 godina
izgleda da je ovde odradio Ur0Ma, a pritom uran vladar 7
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-01-2013, 19:57   #40
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Da li u mojoj natalnoj karti vladar 7.Mars moze ukazivati na znatno starijeg supruga jer ima sekstil sa Ur,i sa So,a Pluton,kao 2.vladar 7.je u konjukciji sa Saturnom...

Ne bih nikada to volela...

E sada,poznajem puno ljudi ciji je partner sa velikom razlikom u godinama,ali tek treba da se -dokopam-podataka...

Da vidimo za Cecu Raznatovic...

http://i13.tinypic.com/7wsbaef.gif

Old 30-01-2013, 20:03   #41
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Pa Uran označava također veliku razliku u godinama jer je je Uran planeta neobičnosti, a što je velika razlika nego neobična?

Ali Uran može uzeti i ulogu razvedenog muškarca, astrologa, inžinjera, pilota, pa onda netko sa kontaktom VE i Urana ili sa Uranom u 7. ili sa kontaktom Urana i vladara sedme, ne mora imati starijeg partnera, već i mlađeg ili nešto od navedenog: razveden, astrolog, inžinjer, pilot itd

Old 30-01-2013, 20:06   #42
Tamy
Obično gatalo

Tamy je offline
Tamy je na dobrom putu
Standardno

Moj je em stariji em razveden, 2 u 1, di ga nadjoh

Old 30-01-2013, 20:09   #43
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Da...tako je...Ja se iskreno nadam da mi se nikada nece desiti takav neki slucaj-velika razlika u godinama...Sadasnji partner mi recimo ima Ur na ASC...Ko zna,simbolika je velika...Jednom prilikom mi je Andjela Slobodina rekla-mozda nesto mladji-,mada,kada bolje razmilsim-ja o tome odlucujem, jer ipak imam mozak i moc odluke

Old 30-01-2013, 20:13   #44
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Registrovan: Mar 2011
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Da li u mojoj natalnoj karti vladar 7.Mars moze ukazivati na znatno starijeg supruga jer ima sekstil sa Ur,i sa So,a Pluton,kao 2.vladar 7.je u konjukciji sa Saturnom...

Ne bih nikada to volela...

E sada,poznajem puno ljudi ciji je partner sa velikom razlikom u godinama,ali tek treba da se -dokopam-podataka...

Da vidimo za Cecu Raznatovic...

http://i13.tinypic.com/7wsbaef.gif
Kod Cece vladar 7k Ve u aplikacijonom kvadratu sa Ur a i So ima trigon sa Ur separacija... i drugi vladar 7 kuće Me ima aplikacioni kvadrat sa Ur, vladar 5k u separacijskom trigonu sa Ur i suvladar 5k u kvadratu sa Sa, separacija... baš dosta školskih pokazatelja za prilično starijeg partnera a i razvedenog.

Šta nije mjesto rodjenja Žitorađa??

Old 30-01-2013, 20:39   #45
sackili
Obično gatalo

sackili's Avatar

sackili je offline
Registrovan: Jul 2010
sackili je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tamy VIdi Poruku
Pa tako nekako izgleda evo gledam i sackili izgleda da i tu radi uran, bice stvarno da je uran za vece razlike u godinama a saturn neka srednja razlika, a kod mene neki miks svega toga

izgleda da je ovde odradio Ur0Ma, a pritom uran vladar 7
i ja mislim jer je moj muz bio razveden

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules