ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
da vidimo sta sve ulazuje na malde, srodnih godina , starije

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 22-03-2015, 22:43   #301
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Da se nadovežem: Pogledala sam malo ove karte koje je snupi stavila, i koliko vidim, on ima So90Sa - ovo je 10ti primer gde vidim da muškarac sa ovim aspektom ima mlađu partnerku, i da on u nekom trenutku života postaje "autoritet" nekome, uslovno rečeno.
Baš sam to često viđala, naravno da nije samo to, ali eto da pomenem čisto da mi je upalo u oči...

Elem, kod mene je interesantna situacija jer imam Me i Sa u sedmoj I ajd sad budi pametan, dve suprotnosti totalne, mlađi ili stariji. Onda, Ma u devici daje mlađe, dok zbog Mo u jarcu kod mene postoji to da mi prija društvo starijih ljudi i naklonjena sam im... U prevodu - udavaću se jedno 150 puta za ljude svakojakih godina
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-03-2015, 23:24   #302
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Da se nadovežem: Pogledala sam malo ove karte koje je snupi stavila, i koliko vidim, on ima So90Sa - ovo je 10ti primer gde vidim da muškarac sa ovim aspektom ima mlađu partnerku, i da on u nekom trenutku života postaje "autoritet" nekome, uslovno rečeno.
Baš sam to često viđala, naravno da nije samo to, ali eto da pomenem čisto da mi je upalo u oči...

Elem, kod mene je interesantna situacija jer imam Me i Sa u sedmoj I ajd sad budi pametan, dve suprotnosti totalne, mlađi ili stariji. Onda, Ma u devici daje mlađe, dok zbog Mo u jarcu kod mene postoji to da mi prija društvo starijih ljudi i naklonjena sam im... U prevodu - udavaću se jedno 150 puta za ljude svakojakih godina
mislim da ce kod tebe samo stariji...jer je Sa mnogo jaci od Me svakako..i ja imam Me i So u 7. pa mladje ne mogu nikako...hoce mene mladji, ja mladje ne...s druge strane, moja drugarica ima Ma u devici i voli mladje..ali Mo u jarcu voli jako zrele i ozbiljne partnere...ja kod tebe glasam za starijeg
Submit to Digg   Pokazatelji starosti partnera u natalu Reply With Quote

Old 22-03-2015, 23:31   #303
tiramisu
Obično gatalo

tiramisu's Avatar

tiramisu je offline
Registrovan: Apr 2013
tiramisu će postati poznat uskorotiramisu će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Ja bih rekla ipak stariji, ne mora biti mnogo stariji, ali ipak stariji. U djotisu muza pored vladara 7. opisuje prvenstveno Jupiter, a on je tebi u Jarcu. Takodje ako Mesec postavimo za Asc (to ce biti Jarac bez obzira sto se umanjuje sa ajanamsu) sedmo polje od meseca ce biti Rak, vladar Mesec odlazi u Jarca, sto opet zajedno sa Jupiterom opisuje starijeg partnera. Muza takodje opisuje i planeta sa najnizim stepenom u djotisu, a to je isto Mesec, pa dolazimo do istog zakljucka. Takodje imas So i Me u 7. polju pa to daje mesane rezultate, ali ipak sagledavsi sve zajedno, ne verujem da ce biti mladji. Sa ovim da ces se udavati 150 puta se nemoj saliti jer imas Ketu (jmc) u 7. polju a to lako daje vise brakova i nekako nezadovoljstvo partnerom u smislu da ti stalno nesto fali kod njih pa ih olako menjas. Carli Sin i Elizabet Tejlor imaju ovu postavku, to ti sve govori U svakom slucaju bolje je da stupis u brak malo kasnije (posle 35. zbog blizine cvorova) i da ne bude formalna zajednica, potpisani papiri i taj fazon. Ne vidim ti datum rodjenja pa ne mogu da ti nakacim cart. Ja sam ovo napamet vracala cart za 23 stepena unazad. Ako te zanima objasnila sam na prethodnoj stranici kako da izaradis kartu po sideralnom zodijaku.

Nadam se da ti ne smeta sto sam mirodjija Pozdrav.

Old 22-03-2015, 23:40   #304
Олимпија
Obično gatalo

Олимпија je offline
Registrovan: Nov 2014
Олимпија je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
mislim da ce kod tebe samo stariji...jer je Sa mnogo jaci od Me svakako..i ja imam Me i So u 7. pa mladje ne mogu nikako...hoce mene mladji, ja mladje ne...s druge strane, moja drugarica ima Ma u devici i voli mladje..ali Mo u jarcu voli jako zrele i ozbiljne partnere...ja kod tebe glasam za starijeg
I ja imam Me u 7-oj I takođe me mlađi ne zanimaju.
Ur i Sa u jarcu, pa bi mogao neki stariji.
Me mi i nema nekih aspekata. Jači su Ur I Sa.

Old 23-03-2015, 00:26   #305
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
ja znam jednog koji bas voli starije znaci zavisi od ostalih aspekata i kuca...ovaj ima 5. kucu u jarcu, msm zato, iako nema Ve i Sa kontakte...a ovaj drugi ima Ve0Sa u vodoliji...pa mozda zato, iako mu je 5. u strelcu i Ju u devici...izgleda Sa uvek donese godine...mora celi natal da se gleda
Da, naravno, sve treba pogledati da bi se donio konacan sud. Apsurdno je na osnovu polozaja jedne planete generalizovati.
Ne sjecam se za ostale u kom znaku im pocinje 5.kuca, ali ovom jednom u jarcu voli mladje, kaze da ga nikad u zivotu nisu privlacile starije partnerke. Nema kontakt Ve i Sa, ali ima Me0So u 5, pa mozda zbog Me bira mladje.

Old 23-03-2015, 11:02   #306
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Quote:
Hvala, ma ni ja ne volim mlađe uopšte, ne privlače me, jedino što mi se dešava da me privuče muškarac koji je "mladolik" ali mlađi bukvalno - to nikako. Inače naginjem ozbiljnijim tipovima, ali i generalno se družim sa ljudima koji su dosta stariji (po 10-15 godina).

Quote:
Originally Posted by tiramisu VIdi Poruku
Ja bih rekla ipak stariji, ne mora biti mnogo stariji, ali ipak stariji. U djotisu muza pored vladara 7. opisuje prvenstveno Jupiter, a on je tebi u Jarcu. Takodje ako Mesec postavimo za Asc (to ce biti Jarac bez obzira sto se umanjuje sa ajanamsu) sedmo polje od meseca ce biti Rak, vladar Mesec odlazi u Jarca, sto opet zajedno sa Jupiterom opisuje starijeg partnera. Muza takodje opisuje i planeta sa najnizim stepenom u djotisu, a to je isto Mesec, pa dolazimo do istog zakljucka. Takodje imas So i Me u 7. polju pa to daje mesane rezultate, ali ipak sagledavsi sve zajedno, ne verujem da ce biti mladji. Sa ovim da ces se udavati 150 puta se nemoj saliti jer imas Ketu (jmc) u 7. polju a to lako daje vise brakova i nekako nezadovoljstvo partnerom u smislu da ti stalno nesto fali kod njih pa ih olako menjas. Carli Sin i Elizabet Tejlor imaju ovu postavku, to ti sve govori U svakom slucaju bolje je da stupis u brak malo kasnije (posle 35. zbog blizine cvorova) i da ne bude formalna zajednica, potpisani papiri i taj fazon. Ne vidim ti datum rodjenja pa ne mogu da ti nakacim cart. Ja sam ovo napamet vracala cart za 23 stepena unazad. Ako te zanima objasnila sam na prethodnoj stranici kako da izaradis kartu po sideralnom zodijaku.

Nadam se da ti ne smeta sto sam mirodjija Pozdrav.
Naravno da mi ne smeta, hvala ti na odgovoru Nisam se nikad bavila djotišom, eto baš zanimljivo da sam nešto o tome pročitala.
Istina je da mi stalno nešto fali u vezi, ali teško menjam partnere, u vezi sam 8 godina inače Što ne znači da neću da podivljam haha.
Hvala još jednom.

...
Old 23-03-2015, 13:03   #307
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ...

Sta mislite kod mene uvek su me interesovali stariji, ali kako godine prolaze sada mi ne smetaju ni mladji....

Old 23-03-2015, 23:24   #308
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Ja nisam sigurna kakav bi mi partner odgovarao trenutno .. a oko mene sve neki mladji , salju neke poruke, pricaju nesto i nista vise a oni su mi tako smoreni ili sam ja izasla iz fazona da imam udvarace ...

Vise sam vremena provela sa svojom generacijom i starijim muskarcem ( veze od 5 i 3.5 godine ... ) .

Ispucala sam So0Ve u Jarcu , nadam se nekom pristojnom muskarcu zbog MO i Me rekla bi 2-3 godine stariji samo da nema Sa u Lavu.....

Old 23-03-2015, 23:34   #309
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Ja nisam sigurna kakav bi mi partner odgovarao trenutno .. a oko mene sve neki mladji , salju neke poruke, pricaju nesto i nista vise a oni su mi tako smoreni ili sam ja izasla iz fazona da imam udvarace ...

Vise sam vremena provela sa svojom generacijom i starijim muskarcem ( veze od 5 i 3.5 godine ... ) .

Ispucala sam So0Ve u Jarcu , nadam se nekom pristojnom muskarcu zbog MO i Me rekla bi 2-3 godine stariji samo da nema Sa u Lavu.....
meni tvoja karta lici na to da ti treba neki stariji, lepuskast...ne mnogo stariji, ali stariji...doduse sa ovim Ur mozda imas probleme sa zauzetima...moja drugarica ih ima...i ovaj Sa na 29. stepenu lava kao dispozitor So0Ve mi vuce na to da trazis nekog bas bas uspesnog, kao i Ma u lavu...bice taj neki pun sebe...iako je Mo kao vladar dsc nezan, ima dobre aspekte sa ostalim planetama pa ce biti jaci od obicnog Mo u ribama...problem je sto Mo kvadrira svog dispozitora, pa se mozda neki prevaranti pojavljuju ili tako nesto... sta ti je do sada bio problem kod muskaraca?

Old 23-03-2015, 23:51   #310
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
meni tvoja karta lici na to da ti treba neki stariji, lepuskast...ne mnogo stariji, ali stariji...doduse sa ovim Ur mozda imas probleme sa zauzetima...moja drugarica ih ima...i ovaj Sa na 29. stepenu lava kao dispozitor So0Ve mi vuce na to da trazis nekog bas bas uspesnog, kao i Ma u lavu...bice taj neki pun sebe...iako je Mo kao vladar dsc nezan, ima dobre aspekte sa ostalim planetama pa ce biti jaci od obicnog Mo u ribama...problem je sto Mo kvadrira svog dispozitora, pa se mozda neki prevaranti pojavljuju ili tako nesto... sta ti je do sada bio problem kod muskaraca?
Me u 12 kuci - premalo komunikacije, simbolika neke tajne . Me vlada 5 kucom - predbracne veze , ljubav
I definitivno zadnja veza - zauzet i stariji 13 godina . Cista simbolika SO0Ve.
Puno prevare i lazi me dosta pratilo zato sam sada sama - strah od srece da ce preci u nesrecu .

Old 24-03-2015, 00:01   #311
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Me u 12 kuci - premalo komunikacije, simbolika neke tajne . Me vlada 5 kucom - predbracne veze , ljubav
I definitivno zadnja veza - zauzet i stariji 13 godina . Cista simbolika SO0Ve.
Puno prevare i lazi me dosta pratilo zato sam sada sama - strah od srece da ce preci u nesrecu .
pa jedino sto mogu da ti preporucim je da se ne plasis srece, ali da dobro otvoris oci i dobro gledas sa kim se upustas u nesto, od zauzetih niko nikad nista nije dobio...od njih bezi, i probaj da poradis na komunikaciji, odnosno neka vise oni pokazuju delima, zajebi ti njihove reci...tako ces vise znati na cemu si... ne vredi da se plasis, samo budi obazriva i ne padaj na sarmiranje godine nisu bitne...a mozda se pojavi i neki umetnik, pisac, pa onda ovog Ne i tu 12. kucu drugacije prozivi...

Old 24-03-2015, 00:07   #312
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
pa jedino sto mogu da ti preporucim je da se ne plasis srece, ali da dobro otvoris oci i dobro gledas sa kim se upustas u nesto, od zauzetih niko nikad nista nije dobio...od njih bezi, i probaj da poradis na komunikaciji, odnosno neka vise oni pokazuju delima, zajebi ti njihove reci...tako ces vise znati na cemu si... ne vredi da se plasis, samo budi obazriva i ne padaj na sarmiranje godine nisu bitne...a mozda se pojavi i neki umetnik, pisac, pa onda ovog Ne i tu 12. kucu drugacije prozivi...
Dela su postojala , ne mogu reci da su bili prolazni i bez ljubavi samo sto je uvek postojala neka druga strana ili sto bi se kratko reklo na kraju sve zase.u .....
Jednostavno su znali me i znali sta najvise mrzim i to urade .....

Ne znam gde vidis tog umetnika ,takvi nisu za mene ....

Vazne su godine veoma kada zelis brak.
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-03-2015, 00:14   #313
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Dela su postojala , ne mogu reci da su bili prolazni i bez ljubavi samo sto je uvek postojala neka druga strana ili sto bi se kratko reklo na kraju sve zase.u .....
Jednostavno su znali me i znali sta najvise mrzim i to urade .....

Ne znam gde vidis tog umetnika ,takvi nisu za mene ....

Vazne su godine veoma kada zelis brak.
pa onda jbg, ja pa tek nisam imala srece u ljubavi, uvek sam pogresne imala, jesam jos mlada, ali retko kome sve cveta, to je zivot, mora da se zivi...ali uvek nadji zanimaciju pored toga, neka oni budu u drugom planu...da ti ne zavisi zivot od toga...neki kazu da biramo partnere koji nam pokazaju nas same i da znaci da treba sebe da menjamo ako zelimo drugacije partnere

niko za brak nema garanciju da ce da traje, zato kazem da godine nisu bitne toliko ako ima ljubavi, probas, vidis, zivis, ako ne ide razvedes se, opusteno... Mo u ribama donosi i vise brakova, znam lika koji se 2 puta zenio, oba puta jako razocarao ali idalje veruje u ljubav...isto Mo vladar 7. kuce...

Old 24-03-2015, 00:21   #314
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
pa onda jbg, ja pa tek nisam imala srece u ljubavi, uvek sam pogresne imala, jesam jos mlada, ali retko kome sve cveta, to je zivot, mora da se zivi...ali uvek nadji zanimaciju pored toga, neka oni budu u drugom planu...da ti ne zavisi zivot od toga...neki kazu da biramo partnere koji nam pokazaju nas same i da znaci da treba sebe da menjamo ako zelimo drugacije partnere

niko za brak nema garanciju da ce da traje, zato kazem da godine nisu bitne toliko ako ima ljubavi, probas, vidis, zivis, ako ne ide razvedes se, opusteno... Mo u ribama donosi i vise brakova, znam lika koji se 2 puta zenio, oba puta jako razocarao ali idalje veruje u ljubav...isto Mo vladar 7. kuce...
Ljubav ne moze biti u drugom planu .Volela sam i bila sam voljena . Ali nije se zavrsilo kako sam ja htela ....
Nema pravila ali mladji za mene nisu nikada ni bili a tek sada su daleko , mislim psihicki a ni sex ne zelim sa njima jer me sex ne zanima ako nema zaljubljenosti, privlacnosti i pameti .

Ribe su dvojni znak ali i drugi aspekti uticu na razvod i slicno ...

Svakako kod mene nema probe , niti razvoda .

Tvoj mi lici na nekog filozofa zivota, tvojih godina .Stalno razmisljas o ljubavi u ljubavi ...

Last edited by sladjana; 24-03-2015 at 00:31..

Old 24-03-2015, 00:37   #315
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Ljubav ne moze biti u drugom planu .Volela sam i bila sam voljena . Ali nije se zavrsilo kako sam ja htela ....
Nema pravila ali mladji za mene nisu nikada ni bili a tek sada su daleko , mislim psihicki a ni sex ne zelim sa njima jer me sex ne zanima ako nema zaljubljenosti, privlacnosti i pameti .

Ribe su dvojni znak ali i drugi aspekti uticu na razvod i slicno ...

Svakako kod mene nema probe , niti razvoda .

Tvoj mi lici na nekog filozofa zivota, tvojih godina .Stalno razmisljas o ljubavi u ljubavi ...
ahah ranije jesam, vise ne...sad sam postala Sa...posto imam Ve180Sa vise i ne znam koliko verujem u ljubav...i jako se tesko zaljubljujem...imala posla uvek sa starijima i razvedenima, mladje ne mogu da smislim...mnogo su mi balavi, ali da volim nekog sto filozofira, to volim
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules