ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-03-2008, 02:36   #151
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by marija78 VIdi Poruku
Pluton mi je u Vagi u 8 pole u kvadraturu sa Marsom u Raka u 6 pole.Imala
sam operacija slepog creva sa komplikacijom 2 puta,zamalo da sam umrla kad sam bila dete jeli to zbog lose postavene planete i loseg aspekta kvadratura Putona i Marsa
za slepo crevo bi morala imati nesto u devici.ili merkura u aflikaciji
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-03-2008, 03:55   #152
Kaja
Obično gatalo

Kaja's Avatar

Kaja je offline
Registrovan: Sep 2007
Kaja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by selena VIdi Poruku
pluton mi je u drugoj kući u znaku vage-i u konjukciji sa merkurom na kraju 1 kuće a između njih je u znaku vage smještena moja lilith(lako ulazim u veze i vezice-a ljubomorna sam ko pas)
kažete da se gleda i vladar 8 kuće to je kod mene mars šta dalje...
Tebi je Pl u 2 u trigonu sa Mjesecom dao novca
Submit to Digg   Pluton Reply With Quote

Old 12-03-2008, 22:05   #153
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

moglo bi se reći da sam sa lilith i plutonom spojila ugodno s korisnim pošto sam prije bila besparić!!!

Old 18-03-2008, 16:51   #154
mia2432
Švrća

mia2432's Avatar

mia2432 je offline
Registrovan: Feb 2008
mia2432 je na dobrom putu
Standardno

Moj pluton je u sedmoj kući (vaga) na 9 *! Radi egzaktnu opoziciju sa mjesecom iz prve kuće (ovan 9 *). Čitala sam da je ovako opozicioniran pluton u sedmoj kući simbol udovštva + 9 *koji također simbolizira udovštvo a ja ih ukupno uz navedene u natalu imam 3. Dakle mjesec na 9* u prvoj, pluton na 9* u sedmoj, i smč na 9*u osmoj. Ako ovo jesu aspekti udovštva da li se mogu odnositi na brak koji je razveden tj na već bivšeg muža ili na nekog budućeg? Ako jesu aspekti udovštva i odnosi se na budućeg muža da li je onda poželjno ne ugovarati takav brak tj živjeti u izvanbračnoj zajednici? HVALA

Old 18-03-2008, 17:29   #155
Dorijana
Obično gatalo

Dorijana's Avatar

Dorijana je offline
Registrovan: Apr 2007
Dorijana je na dobrom putu
Standardno

Ja stvarno ne znam da li su to aspekti udovistva, ali sa druge strane imam Mo180Pl i ja ga licno tumacim u mom slucaju kroz preteranu osetljivost i neke slicne stvari...nikad mi do sad nije palo na pamet da moze biti aspekt udovistva...vidi kako ti se to uklapa kroz vladarstva, tj.Mo ti vladar V, a Pl vladar VIII kuce...i sto se tice zivota u vanbracnoj zajednici, dok krenete da zivite pod istim krovom to se po astrologiji racuna kao brak, tako da eventualno moze ako svako od vas dvoje zivi u svom stanu...barem ja to tako vidim.

Old 18-03-2008, 17:42   #156
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

ja sam pobrkala
no da sad ipak dodam da udovica moš biti i sa 60,70 god...ionako žene duže žive........
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-04-2008, 11:43   #157
Electrica
Švrća

Electrica's Avatar

Electrica je offline
Registrovan: Oct 2007
Electrica je na dobrom putu
Standardno

LJudi...ne znam gde da postavim pitanje,valjda je ovde na mestu.... U progresiji mi pluton iz prve kuce pravi opoziciju sa venerom i jupiterom u konjukciji u sedmoj kuci...sta se ovde desava...? Bila sam pre par nedelja u kratkoj vezi sa jednim deckomi juce se sve to vratilo.... kakve veze ima venera i pluton sa time i da li mislite da treba da meditiram i da se bavim muzikom?? Imam neki osecaj da ce mi to mnogo pomoci da se resim nekih cudnih strahova koji kao da dolaze niotkuda...stalno se trudim da se oslobodim straha ali ne znam kako kako kako kako? ne znam ni cega se plasim,drugi vide u meni da sam bila povredjena nekoliko puta i da sada jako ( mozda previse) pazljivo stupam u ovu vezu. Cak sam prvo pokusala da pobegnem od toga i da se udaljim od tog decka ali se on nekako vraca... Samo mi misljenje i komenta treba,ne neko veliko tumacenje....hvala najlepse... POZdrav

Old 29-04-2008, 13:49   #158
spo
Obično gatalo

spo's Avatar

spo je offline
Registrovan: Aug 2007
spo je na dobrom putu
Standardno

Moj tranzitni Pluton pravi opoziciju sa Jupiterom iz X.
Cini mi se da se u mojoj karijeri desavaju velike transformacije - ali nisam sigurna u ishod...moze biti totalna katastrofa a i veliki uspeh...ne mogu da sagledam.
I zbog tog sam u grcu.

Old 01-05-2008, 11:58   #159
SunnyMe20
Početnik

SunnyMe20's Avatar

SunnyMe20 je offline
Registrovan: Apr 2008
SunnyMe20 je na dobrom putu
Standardno

Uf,a ja nije da ne volim pluton,ali nije mi bas dobar pa...nalazi se u skorpiji na 09. stepenu u V kuci i sunce pravi kvadrat sa njim,neptun pravi sekstil sa Pl i ascedent mi je u trigonu sa plutonom...mozda to i nije lose skroz,ali pravi mi probleme i to one ljubavne uvek...uvek mi se dopada neko ko je ljubomoran katastrofalno...i da kazu da moze da stvori probleme sa srcem,koje takodje imam,ali nista ozbiljno...pozz. svima.

Vodolija...
Old 01-05-2008, 14:19   #160
sahadow452
Obično gatalo

sahadow452's Avatar

sahadow452 je offline
Registrovan: May 2007
sahadow452 je na dobrom putu
Smile Vodolija...

Uh,pa meni je u natalu Venera u kvadratu sa Plutonom koji je R...i pazite sada...Venera mi je u Strelcu..a,sada Pluton tranzitira i vrti se oko nje...pa sve to u kvadtaru sa natalnim Uranom i Plutonom...koji su u devici...a, Uran je sada u Ribama...i hajde sad ti budi pametan...
Onaj koga volim nije pored mene,a drugi muskarci koji me ne interesuju iskacu iz kutije kao cupavci...Jadva cekam 9.09.08. pa da krene direktnim hodom i da me vise ne stavlja na iskusenja...i on i mister Uran(28.11.08.krece direktno...)........a,o usputnim tranzitima i da ne pricam...ako prezivim ovu godinu i ostanem normalna,svaka mi cast

Old 01-05-2008, 18:50   #161
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Sve po svom natalu gledah do sada, povezivah, zapitkivah, a Pluton obilazih (kao da je slepo crevo ) . On je kod mene u 9.polju (fax ne zavrsih, prekinuh, a inostranstvo me bas i ne privlaci, osim pukih uzivancijskih putovanja), na 0' Vage... Taj nulti stepen bi trebao pojacati uticaj planete ili se varam? Pravi trigone sa Mesecom i Saturnom, sextile sa Jupiterom i Neptunom, prosireni kvadrat sa Marsom..

Old 01-05-2008, 19:00   #162
sahadow452
Obično gatalo

sahadow452's Avatar

sahadow452 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Sve po svom natalu gledah do sada, povezivah, zapitkivah, a Pluton obilazih (kao da je slepo crevo ) . On je kod mene u 9.polju (fax ne zavrsih, prekinuh, a inostranstvo me bas i ne privlaci, osim pukih uzivancijskih putovanja), na 0' Vage... Taj nulti stepen bi trebao pojacati uticaj planete ili se varam? Pravi trigone sa Mesecom i Saturnom, sextile sa Jupiterom i Neptunom, prosireni kvadrat sa Marsom..
A,sta mislis da se malo okrenes duhovnim stvarima...da prosiris svoje vidike,da malo pogledas u sebe...pluton moze oznacavati i religiju,a 9 kuca nije samo visoko obrazovanje i daleki putevi...Pa posto je u vagi...probaj da pronadjes svoj dusevni sklad...

Old 01-05-2008, 19:05   #163
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sahadow452 VIdi Poruku
A,sta mislis da se malo okrenes duhovnim stvarima...da prosiris svoje vidike...pluton moze oznacavati i religiju,a 9 kuca nije samo visoko obrazovanje i daleki putevi...Pa posto je u vagi...probaj da pronadjes svoj dusevni sklad...
Hm... pa nije da im nisam okrenuta. Ima toga kod mene, ali u nekim za mene normalnim granicama, nista extremno.

Old 01-05-2008, 20:09   #164
sahadow452
Obično gatalo

sahadow452's Avatar

sahadow452 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Hm... pa nije da im nisam okrenuta. Ima toga kod mene, ali u nekim za mene normalnim granicama, nista extremno.

Nisam ni mislila extremno...prosto pluton tera na pronalazenje one unutrasnje snage i energije u nama.Tera nas na razmisljanje i trazenje sklada i harmonije u nama samima....Ako bi ti meditacija pomogla,ne bi bilo lose...meni ne odgovara...

Old 01-05-2008, 20:42   #165
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sahadow452 VIdi Poruku
Nisam ni mislila extremno...prosto pluton tera na pronalazenje one unutrasnje snage i energije u nama.Tera nas na razmisljanje i trazenje sklada i harmonije u nama samima....Ako bi ti meditacija pomogla,ne bi bilo lose...meni ne odgovara...
Rekoh extremno jer bi 0' stepen trebao pojacati sve osobine znaka, pa posto je Vaga, znaci vaganje do iznemoglosti,trazenje savrsenog balansa, a opet ako 9-tu gledam kroz religiju nesto mi tu bas i ne ide ta simbolika. A meditacija, tesko da bi i meni to prijalo... Cak me nikad nije ni zanimala.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules