ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
Nisam ono sto mislis

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Zatvori Temu

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 10-04-2011, 11:06   #16
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

I ja ga imam,i jeste on dar,ali slozicete se tezak dar...ja sam najteze podnela ( kad sma bila mladja )mrznju sredine ( da ne zvucim dramaticno sad ) jer dge god sam otisla nisu me pretrano voleli,cak stavise,mrzeli su me bez ikakvog razloga sto je udaralo na moju osetljivost tad..jer nisam razumela sto bi mene pokushavali da potisnu,prigushe, da mi rade gadne stvari a da ja njih nisam ni takla...tipa banalan primer,prolazim ulicom do radnje i uzak je put,i tri devojke ( mozda imaju u vrh glave 12 godina ) me gledaju i zure i mene ali ne oni neki pogledi vec kao da me se...gade ( sto ne razumem jer kazu da sam lepa devojka ) i toliko su se sabile i na moju stranu isle namerno da sam zamalo pala sa tog uzlaznog putice,koliko su htele da me izguraju. Ili na primer juce,kad sma bila u busu,jedna devojka me sa drugog kraja busa primetila,i to je bas zurila i pokazivala drugaricom ka meni,i kad su izlazile ( posto sam bila zaklonjena sa tri neka coveka ) prva se popela na prste i poturila glavu i buljila u mene, njena drugarica je uradila isto pa su otisle,ko da sam neki manki u zoloskom vrtu. mada,kad sam postajala malo starija navikla sam se da je to kao da sam slavna licnost al eto sam losim paparazzi lol.
Submit to Digg   Pluton 0 Ascendent
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-04-2011, 11:28   #17
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

[email protected] izaziva pluton u bilo kakvim aspektima sa asc,ljubomora okoline na privlacnosti ili na drugim stvarima,kad sam zelela da prodjem neopazeno,nije mi uspevalo,kako kazes neka popularnost...

Old 10-04-2011, 11:34   #18
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Wicca pa ti i jesi posebna! Kad sam procitao ono tvoje sto si postavila negde ovde da ti je hitno potreban odgovor za fax itd ti u stvari i ne treba odgovor nego da vidis misljenje samo a ti ces opet po starom! Jedno znam a to je da si totalno zanimljiva,meni totalno okay,privlacna neobicno i svoja totalno pa to okolina primeti al neume da oceni jer prvi utisak je da si puna sebe i da ti niko nije ravan a primete suprotno tek kad te upoznaju,pa i po prvom kontaktu shvate koliko si toplo bice puno razumevanja itd. Mozda bi trebala da se ispovedis onako od srca..... Samo da znas,mozes misliti sbasta al draga si puno puno ko te bolje upozna

Old 10-04-2011, 12:01   #19
Verra
Obično gatalo

Verra je offline
Registrovan: Mar 2011
Verra je na dobrom putu
Standardno

A sta ako je na descedentu?

Old 10-04-2011, 12:08   #20
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Verra.To pitanje moras postaviti gde je o Plutonu pisano,imas deo foruma gde se o njemu diskutuje! Jer ovde je Pl-0-AC i ne treba mesati sad nesto drugo,jer ode u kontra smeru sve i na kraju nece vise liciti ninasta.....zato ne shvati pogresno,nego skokni na deo foruma za PLUTON i dobices lep odgovor pozz uz lep dan

Old 10-04-2011, 12:55   #21
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by uranija VIdi Poruku
[email protected] izaziva pluton u bilo kakvim aspektima sa asc,ljubomora okoline na privlacnosti ili na drugim stvarima,kad sam zelela da prodjem neopazeno,nije mi uspevalo,kako kazes neka popularnost...
Ovo je takodje istina!
Meni je PL vladar 12 polja, a na MC je i ima 60 ASC. To baš donosi da si uvek primećen, ne možeš proći neopaženo, uvek se nekako izdvojiš iz mase, ali to sa sobom nosi i zavist, ljubomoru, čak i mržnju sredine. I mene to često lomi, boli...

Inače, meni su uvek zanimljivi ljudi koji imaju neku planetu na ASC.
To čoveku daje poseban pečat, po meni su takvi ljudi nekako uvek osobeni, drugačiji, odskaču, u simbolici planete koju imaju.
Ja na ASC imam NE egzaktno.

Quote:
Originally Posted by Verra VIdi Poruku
A sta ako je na descedentu?
Ako je na DSC onda ima 180 ASC. To znači da čoveku donosi ljude koji će njim na neki način manipulisati, moćne javne neprijatelje. Zavisi kako je postavljen vladar ASC i da li sa njima može da izadje na kraj.

Old 10-04-2011, 13:10   #22
Aeria Gloria
Obično gatalo

Aeria Gloria's Avatar

Aeria Gloria je offline
Registrovan: Apr 2010
Aeria Gloria je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
I ja ga imam,i jeste on dar,ali slozicete se tezak dar...ja sam najteze podnela ( kad sma bila mladja )mrznju sredine ( da ne zvucim dramaticno sad ) jer dge god sam otisla nisu me pretrano voleli,cak stavise,mrzeli su me bez ikakvog razloga sto je udaralo na moju osetljivost tad..jer nisam razumela sto bi mene pokushavali da potisnu,prigushe, da mi rade gadne stvari a da ja njih nisam ni takla...tipa banalan primer,prolazim ulicom do radnje i uzak je put,i tri devojke ( mozda imaju u vrh glave 12 godina ) me gledaju i zure i mene ali ne oni neki pogledi vec kao da me se...gade ( sto ne razumem jer kazu da sam lepa devojka ) i toliko su se sabile i na moju stranu isle namerno da sam zamalo pala sa tog uzlaznog putice,koliko su htele da me izguraju. Ili na primer juce,kad sma bila u busu,jedna devojka me sa drugog kraja busa primetila,i to je bas zurila i pokazivala drugaricom ka meni,i kad su izlazile ( posto sam bila zaklonjena sa tri neka coveka ) prva se popela na prste i poturila glavu i buljila u mene, njena drugarica je uradila isto pa su otisle,ko da sam neki manki u zoloskom vrtu. mada,kad sam postajala malo starija navikla sam se da je to kao da sam slavna licnost al eto sam losim paparazzi lol.
eeee....wicca srećo šta da ti kažem rođena si u pogrešno vreme...nekad se na različitost gledalo sa divljenjem a sada kad se neko bar za nijansu razlikuje od uniformisane mase svi krenu da bulje u tu osobu ... šta ćeš živina je živina (bez uvrede pravoj živini ) i to treba tako da gledaš...moj savet ojačaj, zapravo moraš nema ti druge

mada ja mislim da je problem što te napada javnost ne zato što imaš plutona na asedentu nego zato što je pluton90Mc...
pluton na ascedentu daje ljubav ka mračnim stvarima, ka magiji, ka moći...ka dubokoj noći i slično a taj kvadrat sa MC mi je nekako pre odgovoran

potpuno te razumem i ja imam Pl na Asc i meni je kvadrat sa MC i ja ceo život se patim sa ljudima....mada sad sam prestala da obraćam pažnju na iste...ja kad se setim ulica kroz koje sam prošla dok sam šetala meni su sve prazne...ako me ukradu vanzemaljci i pogledaju mi sećanja istripovaće da na zemlji postoje tri čoveka

Quote:
Originally Posted by uranija VIdi Poruku
ček ček ali tebi je i vladar Mc u konjukciji sa suncem....uranijice ti si pod reflektorima za javnost

Last edited by Aeria Gloria; 10-04-2011 at 13:21..

Old 10-04-2011, 14:59   #23
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

pa da aeria gloria,samo je to htela ne htela....bilo je da me teraju ko ovcu iako se ja ne osecam dobro tako...bilo je to za dobrobit firme i njeno ime iako glavu firme ne podnosim a ni ona mene

Old 10-04-2011, 15:57   #24
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

i ja imam pluton u konjukciji sa asc, mada mi je pluton u dvanaestoj kuci..zapazena sam kad se pojavim negde, ali mene ljudi ili mrze ili obazavaju, nema sredine, mislim na one sa kojima sam bliska, ne racunam poznanike, sa njima sam ok jer me i ne poznaju...) a i ja sam se tesko rodila, poranila sam jedno 2 meseca, pa je moja majka bila mesec dana u bolnici da pokusaju nekako da me zadrze jos malo, i onda sam izasla cim je poceo osmi mesec...bas sam bila nezgodna...mada je porodjaj bio skoro normalan...niko nije bio zivotno ugrozen sem sto moja majka nije znala da li cu citava da se rodim, hvala bogu sve se dobro zavrsilo...)

Old 10-04-2011, 17:05   #25
sinhro739
Obično gatalo

sinhro739's Avatar

sinhro739 je offline
Registrovan: Jan 2008
sinhro739 je na dobrom putu
Standardno

Znate moja baka, nije bas obicna "baka" po nekada mi je zaista smesno kad je tako oslovim ... tesko je misliti o stvarima koje su bile pre nas, pre naseg rodjenja. Kad krenem da razmisljam o tome sta je sve moja baka mogla raditi za vreme svog zivota - jednostavno zaustavim misli i zapalim jednu svecu, to je sve sto ja mogu ... znam samo da je nosila oruzje. 1. polje jeste baka (kao 4. od 10. odnosno majka od oca).

Old 10-04-2011, 17:29   #26
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
Registrovan: Feb 2011
silver006 je na dobrom putu
Standardno

I ja sam u klubu plutona na ASC, procitah sve sto ste napisali i mogu da se slozim da me ljudi gledaju drugacije,naravno da sam ranije smatrala da samnom nesto nije u redu ali posto sam brbljiva i nemam problem da pitam, kada se zblizim sa ljudima pitam ih u cemu je stvar. Najcesce mi ljudi kazu da se plase snage kojom zracim i onoga sto cu im reci. A kasnije, kada se upoznamo uglavnom se cude kako su me doziveli prvi put, posto sam ja uglavnom nasmejana i spremna na salu... Stvarno mislim da nas ljudi koji nas ne poznaju gledaju potpuno drugacije od onoga kako mi vidimo sebe, cak mislim da me cesto precenjuju ili su mozda oni u pravu, a ja se podcenjujem???
Zaboravih da kazem, rodjena sam carskim rezom , mama mi je od srece sto sam se rodila zdrava u trenutku promenila ime i dala razlicito od onog kako se dogovorila sa tatom
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-04-2011, 17:37   #27
sinhro739
Obično gatalo

sinhro739's Avatar

sinhro739 je offline
Registrovan: Jan 2008
sinhro739 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by silver006 VIdi Poruku
cak mislim da me cesto precenjuju ili su mozda oni u pravu, a ja se podcenjujem???
u pravu su!

Old 10-04-2011, 17:38   #28
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

hahah, i meni su promenili ime kad sam se rodila...drugaciji je bio dogovor...)))

Old 10-04-2011, 23:43   #29
plutonac
Veštac

plutonac's Avatar

plutonac je offline
plutonac je na dobrom putu
Standardno

opet da se slozim sa vasim postovima i da potvrdim svaku bizarnu sitnicu,tipa bezrazlozne mrznje,potpuno drugacijeg utiska koji ostavljamo na ljude,tesko rodjenje itd... neverovatno sta sve daje nas pl..i meni je 90 Mc..sve vas razumem! a da smo face-face smo!!

Old 12-04-2011, 13:31   #30
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Jeste...da smo posebni posebni smo hehehe mogu da nam pljunu pod prozor! Neko mi rece jos da Pl i Ve u konjukciji pa jos sa ascedentom se veli da ce mi se pojaviti ljubav iz proslog zivota jos cccc bas lepo...ljubav od pre stotinu i vise godina,to mora da jebilo nesto dok ce mi se pojaviti sad u ovom zivotu
Advertisement

Zatvori Temu

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules