ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Zatvori Temu

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

P A Ž Nj A ! P A Ž Nj A !
Old 11-05-2008, 21:56   #1
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
Registrovan: Aug 2006
uspavana je na dobrom putu
Exclamation P A Ž Nj A ! P A Ž Nj A !

Molim vas pazljivo procitajte pravila foruma i naravno pridrzavajte se istih:

1.Koristite opciju EDIT:
Bez Edit opcije i redjanja postova (istog clana) forum je nepregledan.

2.Opcija QUOTE:
Nemojte Quote-irati - citirati prevelike postove. Citirajte samo deo posta. Razlog je opet - nepreglednost.

3.CAPS
Nemojte koristiti CAPS (SVA VELIKA SLOVA) u vašim postovima, shvaticemo to kao ofanzivni razgovor.

4.Ako jednom postavite pitanje, a ne dobijete odgovor, ne postavljajte ISTO pitanje, tipa:
"A zasto ste mene preskocili?'' ''A ja? A ja?''. Takvi ''postovi'' ce biti brisani odmah!

5.Natal imate ili bi bar svakako trebalo da imate u potpisu. Karte postavljajte iskljucivo u vidu linka.
Svaki post u kom samo nabrajate pozicije iz natala, uz pitanje ''a sta ovo znaci'' bice brisan. U vasoj natalnoj karti vec sve pise, znaci nabrajanje je bespotrebno.
A na pitanja tipa, ''Merkur mi je u 5. u kvadratu sa Saturnom'', mozete naci odgovor sami na pocetnim stranicama odredjene teme. Dakle PROCITAJTE prvo ono sto vec postoji na forumu, a kvalitetnih tekstova zaista ima.

6.Opcija SEARCH:
Nemojte otvarati teme a da prethodno niste proverili da ih na forumu nema!

7.Postovi zahvaljivanja:
Zaista jeste neprijatno, onom ko je odgovorio, a i onom ko je dobio odgovor, da ne dobije pohvalu za rad i trud ili da se ne zahvali. Da ne bismo zatrpavali korisne postove, nakon nekog vremena cemo ovakve postove nazalost brisati. Naravno, mesto za pohvale na forumu vec postoji, a isto mozete uciniti i putem Privatnih Poruka.

8.Off - Topic
Ako ''osetite'' da cete se ''rasplinuti'' tj. rasprichati tj. otici u Off, ooodmah predjite u Blablaonicu, Shout Box ili na Chat. Postovi nece biti prebacivani u Blablaonicu vec brisani.

Last edited by uspavana; 28-05-2008 at 02:55..
Submit to Digg   P A Ž Nj A ! P A Ž Nj A !
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-11-2010, 10:24   #2
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Obzirom da pojedinima nije jasan crveni karton - opomena koju dobiju, još jednom, najljubaznije molim da obrate pažnju na prvi post, posebno na sljedeće stavke :

1.Koristite opciju EDIT:
Bez Edit opcije i redjanja postova (istog clana) forum je nepregledan!
(ovoga se dosta vas ne pridržava, povedite računa, jer će SVAKI ovakav prekršaj biti sankcionisan crvenim kartonom!)

4.Ako jednom postavite pitanje, a ne dobijete odgovor, ne postavljajte ISTO pitanje, tipa:
"A zasto ste mene preskocili?'' ''A ja? A ja?''. Takvi ''postovi'' ce biti brisani odmah!

5.Natal imate ili bi bar svakako trebalo da imate u potpisu. Karte postavljajte iskljucivo u vidu linka.
Svaki post u kom samo nabrajate pozicije iz natala, uz pitanje ''a sta ovo znaci'' bice brisan. U vasoj natalnoj karti vec sve pise, znaci nabrajanje je bespotrebno.
A na pitanja tipa, ''Merkur mi je u 5. u kvadratu sa Saturnom'', mozete naci odgovor sami na pocetnim stranicama odredjene teme. Dakle PROCITAJTE prvo ono sto vec postoji na forumu, a kvalitetnih tekstova zaista ima.

Old 21-12-2013, 14:32   #3
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Još jednom opominjem da KONAČNO PRESTANETE sa vrijeđanjem, omalovažavanjem, pljuvanjem, u diskusijama, jer će SVAKI takav pokušaj biti sankcionisan Isključenjem iz diskusija (BAN)!
Advertisement

Zatvori Temu

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules