ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 17-12-2013, 03:35   #121
plutonac
Veštac

plutonac's Avatar

plutonac je offline
Registrovan: Mar 2011
plutonac je na dobrom putu
Standardno

hahaha.. ja imam sestru, oca, najbolju drugaricu, dva druga, svi sa Mo Ar.. uz Mo Sco i Leo, ovaj Mo najbolje poznajem.. samo opusteno, ni oni sami sebe ne shvataju za ozbiljno i cesto ce se cuditi ako ih nesto shvatis ozbiljno sto su rekli, ne misle oni dosta toga, samo vole da brzo donose odluke, to je.
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-12-2013, 03:36   #122
DraganaPe
Obično gatalo

DraganaPe's Avatar

DraganaPe je offline
Registrovan: Mar 2012
DraganaPe je na dobrom putu
Standardno

Mo u Ovnu ne voli slabiće niti preterane emotivce. Čim oseti da je neko slabiji od njega, da zavisi od njega, pregaziće ga. Takve osobe ga iritiraju.
Submit to Digg   Mjesec u Ovnu Reply With Quote

Old 17-12-2013, 03:38   #123
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Registrovan: Jan 2009
Malefik će postati poznat uskoro
Standardno

Pa da, kolerici. Nagle i jake reakcije, i odma posle se smire.

Old 17-12-2013, 03:39   #124
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

ahahahha tacno je, zvjezdice, ovo sto si napisala, ja imam Mo u ovnu a vidjala sam se sa deckom sa Mo u devici...ti imas srecu jer ti je Mo lepo aspektovan, ali kad nije, Mo u devici je najgori i on pocinje da kritikuje i da se svadja prvi, a ja onda puknem pa ga zakopam...a imala sam i decka sa Mo u devici koji je lepo aspektovan i on je bio previse miran za mene, hteo da se skrasi maltene...zato smo i prekinuli, nije mogao da proprati moj tempo, i moje ispade ...a da, inace, ne znamo sta hocemo, ne znamo...i ja imam Ve180Sa kao taj tvoj slicno :S definitvno sa nama mora neko ko ume da trpi i zacuti kad treba...a sa druge strane da ne bude nikako statican..i mora da bude lud i pun energije u svakom slucaju, zabavan, da bi se odrzala ta neka strast, da bude pun zivota je mozda najbolje da se kaze...ovan uvek trazi akciju a i to da osvaja, pa onda partner mora da mu dozvoli da ga ovaj osvaja iznova i iznova, a ne da bude stalno na tacni

Old 17-12-2013, 03:50   #125
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Da, moj MO u djevici je 120SA - imam strpljenja na pretek. ALI, kad mi se nakupi onda mi reagira UR na vrhu 3. i onda je ono što ja kažem u 3 mjeseca, puno gadnije od onog što kaže MO u Ovnu svakih mj dana.

Znaš kako, MO u ovnu, VE90SA, ME90UR. Česte promjene raspoloženja, sa jedne strane potreba za slobodom, sa druge strane potreba za vezivanjem. U jednom trenu priča o braku i djeci, u drugom trenu mu je i mjesec dana daleka budućnost.

Mislim da mi je sreća što imam i sama VE90SA pa razumijem te mehanizme odbrane od bliskosti. A i nije loše kad su Mjeseci partnera u različitim elementima jer mora netko biti i normalan u tim burnim reakcijama, u suprotnom nastaje kaos.

Dobro je što su nam Venere u trigonu

Old 17-12-2013, 03:59   #126
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Da, moj MO u djevici je 120SA - imam strpljenja na pretek. ALI, kad mi se nakupi onda mi reagira UR na vrhu 3. i onda je ono što ja kažem u 3 mjeseca, puno gadnije od onog što kaže MO u Ovnu svakih mj dana.

Znaš kako, MO u ovnu, VE90SA, ME90UR. Česte promjene raspoloženja, sa jedne strane potreba za slobodom, sa druge strane potreba za vezivanjem. U jednom trenu priča o braku i djeci, u drugom trenu mu je i mjesec dana daleka budućnost.

Mislim da mi je sreća što imam i sama VE90SA pa razumijem te mehanizme odbrane od bliskosti. A i nije loše kad su Mjeseci partnera u različitim elementima jer mora netko biti i normalan u tim burnim reakcijama, u suprotnom nastaje kaos.

Dobro je što su nam Venere u trigonu
mislim da je i dispozitor Mo mnogo bitan..jer npr. imala sam decka sa Mo u ovnu kao i ja..samo on Ma u raku, a ja Ma u lavu...pa ja dupla vatra,a on posle voda...i onda on uopste nije imao ispade kao moj Mo u ovnu, jedino je brzinu voleo, to je sve od Mo u ovnu...on je bio vise rak..i umeo je sa mnom i onda smo se super slagali...tako da definitvno je bolje da su elementi dispozitora drugaciji ako vec nisu Mo...kod mene ti lepi trigoni i ostalo i ne rade...ili konjukcije ili kvadrati i opozicije, nikad nisam imala vezu sa trigonima. =)

Old 17-12-2013, 04:12   #127
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Dispozitor MO , mu je MA u škorpiji u konjukciji sa SA - težak kao crna zemlja? Da.

Razumiješ to, potreba da bude slobodan i vezan istovremeno. To je nešto što svaki čovjek mora riješit sa sobom. Mnogi misle da ako dozvole sebi bliskost sa drugom osobom - gube svoju slobodu ili da ako im se netko približi dovoljno blizu - postat će ranjivi ili će biti povrijeđeni.

Ali to su psihološke manifestacije, doduše više karakteristične za aspekte emotivnih planeta (Mo i VE) sa SA i UR, ali ovise dosta i ovi položaji u znaku.

A za trigone te razumijem, nama je VE120VE uz MO60MA i MA120VE, ali zato PL90VE, UR90MO...MA90SO

Old 17-12-2013, 17:19   #128
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Ella VIdi Poruku
^^ ahha kako sladaak smajli
Meni ce doci glave ovaj mesec i to ne u lepom smislu.....oni su toliko razliciti od mene, ja nemam inace nista u ovnu, sem vrha 7 kuce....
imam uskoro ce cini mi se, biti 10-ak godina...kako sam u vezama sa ovim mesecom a nikada ga necu shvatitiii...moze li mi neko dati savet, ko ima ovaj Mo, kako da ih vrtim oko prsta...jer uvek ja najebem sa ovim mesecom -.-
danica91 je već sve više manje objasnila. Ovaj Mesec voli vatru, voli kada se pred njega postavi izazov, to može da bude izgled, ili kako se ponašaš, razmišljaš, može da bude bilo šta čime ćeš im privući pažnju ali moraš da se ističeš. Verujem da si ti za njih obična boza.

Old 17-12-2013, 18:00   #129
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by DraganaPe VIdi Poruku
Mo u Ovnu ne voli slabiće niti preterane emotivce. Čim oseti da je neko slabiji od njega, da zavisi od njega, pregaziće ga. Takve osobe ga iritiraju.
Točno - volimo jake karaktere, koji znaju lupit šakom o stol i reći dosta.
Medjutim, zna ovaj Mo biti i veliki zaštitnik, (naravno ovisno o aspektima i ostatku karte), pa iako ga slabići redovito iritiraju, često upravo takvima staje u obranu.

Old 17-12-2013, 18:06   #130
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by bosi7 VIdi Poruku
Točno - volimo jake karaktere, koji znaju lupit šakom o stol i reći dosta.
Medjutim, zna ovaj Mo biti i veliki zaštitnik, (naravno ovisno o aspektima i ostatku karte), pa iako ga slabići redovito iritiraju, često upravo takvima staje u obranu.
tacno skroz, samo retko kad nadjem nekog sa jakim karakterom :S a vezem se bas za neke slabice, jer pocnem da ih gledam kao da sam im majka pa posle kad ukapiram da moram dalje i da nemam sta vise tu da trazim, kriv mi djavo...ali bas to, ne volim slabe karaktere i one njanjave ljude...niti kad me neko toliko mazi i grli da mi ne da da disem...
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-12-2013, 22:54   #131
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
tacno skroz, samo retko kad nadjem nekog sa jakim karakterom :S a vezem se bas za neke slabice, jer pocnem da ih gledam kao da sam im majka pa posle kad ukapiram da moram dalje i da nemam sta vise tu da trazim, kriv mi djavo...ali bas to, ne volim slabe karaktere i one njanjave ljude...niti kad me neko toliko mazi i grli da mi ne da da disem...
Imala sam ranije isti problem, sve me to na startu odbijalo.

Old 18-12-2013, 05:48   #132
Ella
Obično gatalo

Ella's Avatar

Ella je offline
Registrovan: Jan 2012
Ella je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Rabiosa VIdi Poruku
danica91 je već sve više manje objasnila. Ovaj Mesec voli vatru, voli kada se pred njega postavi izazov, to može da bude izgled, ili kako se ponašaš, razmišljaš, može da bude bilo šta čime ćeš im privući pažnju ali moraš da se ističeš. Verujem da si ti za njih obična boza.
Koji je tvoj problem ?
Ako nemas sta pametno da kazes, bolje ti je da cutis...
Ovaj net je tako glupa stvar zbog tako nekih iskompleksiranih debilcica, poput ove... koji iz topline svoje sobe anonimno vredjaju ljude iz cista mira...a u reali ne smeju da popreko pogledaju decu od 10 godina, jer su plasljivi jadnici jadni....

U svakom slucaju, ja sam danas ostavljeeena....od strane ovog meseca...inace riba decko...
Tako nevaspitanog i bezobraznog decka, svecom da trazite necete naci....mars u biku, ovaj mesec....mislila sam zlatan decko.. a dobila sam unezverenog olosa....
Ali nisam ni stigla da se potresem, jer sam prosle nedelje, popila takvu nozinu od najbolje drugarice, danas ovo....nesto nije moje vreme

Moze li mi neko reci sta misli o decku ko ima ovaj mesec....a mars u skorpiji inace on skorpija...deluje mi ko tezak covek u tri lepeee...
Ali premocan mi je ovaj mars, do sad nisam imala iskustva sa njim...kako vam se cini...i ima konjukciju izmedju marsa i plutona u vagi
To jest ovaj ovako predivan mars i ovaj mesec zivaa vatra, jer nije psihopatska kombinacija ?

Last edited by Vojvotkinja; 22-12-2013 at 22:29..

Old 19-12-2013, 15:31   #133
lilithsco
Obično gatalo

lilithsco's Avatar

lilithsco je offline
Registrovan: Feb 2011
lilithsco je na dobrom putu
Standardno

jake i principijelne ličnosti volim, slabije ne diram, zločeste gazim...

Old 19-12-2013, 18:51   #134
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

MO u Ovnu ekspolzivan, zapaljiv, stalno trazi neku akciju, lako se zagreje za nesto, nove ideje, i stupa u akciju brzo, kolericnog je temperamenta...na njegovu zalost ja imam MA u Ovnu pa od mene taj MO lako strada...

Old 20-12-2013, 02:45   #135
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by lilithsco VIdi Poruku
jake i principijelne ličnosti volim, slabije ne diram, zločeste gazim...
Ti si neki svjetli izuzetak, bravo
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules