ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 16-06-2011, 22:52   #16
miramax
Obično gatalo

miramax's Avatar

miramax je offline
Registrovan: Jul 2010
miramax je na dobrom putu
Standardno

Mo u Jarcu a Sa u Raku,e kod mene je takava postavka..nesigurnost- pa bila u djetinjstvu i mlađim danima,međutim, što sam starija sve sam nekako sigurnija u sebe,odbacujem stidljivost,ali to ne znači da volim da djelim svoja osjećanja s drugima...

Da dodam da sam čitala i da ga vezuju za djetinjstvo gdje je nedostajalo roditeljske ljubavi,posebno hladna majka,jako rano primoravanje da se"odraste" i prihvatianje odgovornost ( ja ovo potvrđujem,nažalost).
Submit to Digg   Mjesec u jarcu Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-06-2011, 22:58   #17
bejbi
Obično gatalo

bejbi je offline
Registrovan: Dec 2007
bejbi je na dobrom putu
Standardno

U pravu si za detinjstvo i porodicu. Ovi ljudi koliko god da imaju naizgled dobru porodicu nema te neke stvarne porodicne ljubavi. Sve je to spoja gladac a iznutra jadac. Uvek se skriva neki problem. Ili hladnoca jednog roditelja, nekako suzdrzanost i strah od jednog roditelja. To je situacija kada tata dodje s posla i svi cuti da ga ne iznerviraju. To je porodica u kojoj se vise radi nego sto se misli na decu. Zapostavljenost. I otuda kasnije problemi, poteskoce sa vezivanjem i odlaganje zasnivanja svoje porodice.

Old 16-06-2011, 23:05   #18
AutumnFlower
Veštac

AutumnFlower's Avatar

AutumnFlower je offline
Registrovan: Apr 2011
AutumnFlower je na dobrom putu
Standardno

Ovo nazalost moram i ja da potvrdim. Ali nekako, cak i ako se roditelji trude, opet ne rade to na pravi nacin... U mojoj porodici se na primer mnogo insistiralo na obrazovanju, uspehu u skoli... Znate ono kad je sve osim 5 losa ocana i kad se plasite da se vratite kuci jer ste dobili 4? Nikad mi materijalno nista nije nedostajalo doduse.
Sad na fakultetu mi se desavalo da namerno ne izadjem na ispit ili padnem jer se osecam kao da na taj nacin prkosim roditeljima... A ustvari samo sebi stetim.

Old 16-06-2011, 23:09   #19
bejbi
Obično gatalo

bejbi je offline
bejbi je na dobrom putu
Standardno

Pa zato sto su ovde ukocena osecanja i osecaj odgovornosti. Kao da si stalno pod stegama. Kod mene je obrnuto, nema stega, nema niceg,sve kazem sta mislim i osecam. Ovaj mesec retko place. Ne moze da odvije ventil za suze. Za osecanja.

Old 16-06-2011, 23:23   #20
AutumnFlower
Veštac

AutumnFlower's Avatar

AutumnFlower je offline
Standardno

Jao ljudi, upravo sam nasla jednu uzasnu cinjenicu vezano za ovaj nas mesec

Bismarck, Hitler, Goebbels, Hess , Eichmann svi su imali mesec u jarcu! :/

Last edited by AutumnFlower; 16-06-2011 at 23:48..

Old 17-06-2011, 00:19   #21
miramax
Obično gatalo

miramax's Avatar

miramax je offline
Registrovan: Jul 2010
miramax je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by AutumnFlower VIdi Poruku
Sad na fakultetu mi se desavalo da namerno ne izadjem na ispit ili padnem jer se osecam kao da na taj nacin prkosim roditeljima....
Ovakav osjećaj je i meni poznat..
Quote:
Originally Posted by bejbi VIdi Poruku
Kod mene je obrnuto, nema stega, nema niceg,sve kazem sta mislim i osecam. .
Ja sam operisana od spontanih izliva osjećanja,čak se osjećam pomalo i nespretno kad dođe do toga,uf

Quote:
Jao ljudi, upravo sam nasla jednu uzasnu cinjenicu vezano za ovaj nas mesec

Bismarck, Hitler, Goebbels, Hess , Eichmann svi su imali mesec u jarcu! :/
Nemoj tako a što kažeš na ove

Johnny Depp, Cher, Sarah Jessica Parker, Barbara Bush, Mia Farrow, Tim Burton, George Clooney, Jon Bon Jovi, Lucille Ball, Johnny Carson, Thomas Edison, Reese Witherspoon
svi oni imaju Mo u Jarcu

Old 17-06-2011, 00:29   #22
AutumnFlower
Veštac

AutumnFlower's Avatar

AutumnFlower je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by miramax VIdi Poruku
Ja sam operisana od spontanih izliva osjećanja,čak se osjećam pomalo i nespretno kad dođe do toga,uf

Nemoj tako a što kažeš na ove

Johnny Depp, Cher, Sarah Jessica Parker, Barbara Bush, Mia Farrow, Tim Burton, George Clooney, Jon Bon Jovi, Lucille Ball, Johnny Carson, Thomas Edison, Reese Witherspoon
svi oni imaju Mo u Jarcu

A dobro, ovi mi se vec svidjaju!

A sto se tice izliva osecanja, i ja se isto osecam jako nespretno i stalno se pitam da ljudi ne pomisle da sam totalni idiot. Kao da ce se svet srusiti ako se opustim.. I ne znam da vicem, uvek govorim istim tonom, smireno. Ne koristim gestikulaciju i mimiku dok pricam uopste.

Old 17-06-2011, 00:33   #23
bejbi
Obično gatalo

bejbi je offline
bejbi je na dobrom putu
Standardno

Pa pravi si olovni vojnik, ziva si ali kao da nisi.. Ili ti je to kao puz, sporo, i cak i niko ne zna sta osecas i sta ces reci, kao sto niko ne zna ni kad. Jer dok ti stignes, dok se pokrenes, prodje 200 godina.

Old 17-06-2011, 00:42   #24
AutumnFlower
Veštac

AutumnFlower's Avatar

AutumnFlower je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by bejbi VIdi Poruku
Pa pravi si olovni vojnik, ziva si ali kao da nisi.. Ili ti je to kao puz, sporo, i cak i niko ne zna sta osecas i sta ces reci, kao sto niko ne zna ni kad. Jer dok ti stignes, dok se pokrenes, prodje 200 godina.
Nazalost istina, sto je jako lose. Evo sedim ovde i cekam da me neko "otopi" umesto da uzmem zivot u svoje ruke. I onda se ljutim na nekog sto ne pokazuje interesovanje za mene, a ja se drzim na distanci i ni u jednom trenutku ne pokusavam da mu pokazem sta osecam jer se plasim da ne ispadnem glupa-sto verovatno jesam jer se ovako ponasam.

Tako da, ne bas sjajna pozicija za Mesec, ali posmatrajmo ovako: treba raditi na svojim nedostacima i pobediti prepreke koje sami sebi stvaramo. Ako imamo prilike da budemo srecni, treba ih iskoristi. I isto tako treba da razumemo da kao sto nas drugi povredjuju, mozda i mi svojim ponasanjem povredjujemo druge... Nismo mi losi, samo smo malo zatvoreni i ukoceni, treba nas otkociti.

Old 17-06-2011, 00:46   #25
bejbi
Obično gatalo

bejbi je offline
bejbi je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Nazalost istina, sto je jako lose. Evo sedim ovde i cekam da me neko "otopi" umesto da uzmem zivot u svoje ruke. I onda se ljutim na nekog sto ne pokazuje interesovanje za mene, a ja se drzim na distanci i ni u jednom trenutku ne pokusavam da mu pokazem sta osecam jer se plasim da ne ispadnem glupa-sto verovatno jesam jer se ovako ponasam.

Tako da, ne bas sjajna pozicija za Mesec, ali posmatrajmo ovako: treba raditi na svojim nedostacima i pobediti prepreke koje sami sebi stvaramo. Ako imamo prilike da budemo srecni, treba ih iskoristi. I isto tako treba da razumemo da kao sto nas drugi povredjuju, mozda i mi svojim ponasanjem povredjujemo druge... Nismo mi losi, samo smo malo zatvoreni i ukoceni, treba nas otkociti.
Tako je...

Old 17-06-2011, 01:32   #26
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

jeste i moj mesecak stegnut,pamti i dobro i lose sto ga je dotaklo,retko placem i nosi odgovornost i hladnocu a kad ponese u srcu jednu osobu to je na dugo...gladan ljubavi i prolazi tihu patnju...a otkud povezujete i strogo vaspitanje u vezi sa skolovanjem sa ovim mesecom,prosla sam i kroz to,a sa ispitima u poslednje dve tri godine takodje ili ne izadjem ili padnem,vise su mi nabili kompleks za skolu pa sam otud i krenula na fakultet da se dokazem sebi nego sto sam zelela sebe da osposobim,za ovu vrstu posla...
Naši sponzori
Advertisement

Old 17-06-2011, 01:38   #27
bejbi
Obično gatalo

bejbi je offline
bejbi je na dobrom putu
Standardno

Pa mesec je detinjstvo i ono cemu te u porodici nauce tj. vaspitaju. Ovde te sputavaju ili celice. zato su ljudi sa ovim mesecom dobri poslovni ljudi,ne primaju sve k srcu, znaju da je posao samo posao. Znaju da odvoje privatno i poslovno. Ne mesaju ta dva.

Old 17-06-2011, 01:49   #28
AutumnFlower
Veštac

AutumnFlower's Avatar

AutumnFlower je offline
Standardno

Ali neverovatno kako se roditelji ponasaju... Moja sestra na primer ima Mesec u Vodoliji, ja u Jarcu, i evo, bez obzira sto su u pitanju isti ljudi, oni su roditelji i meni i njoj, ali kriterijumi su im uvek bili razliciti za nas dve. Evo i danas, potpuno drugaciji odnos imaju prema njoj i prema meni. Zato smo nas dve potpuno razlicite i zaista imamo osobine karakteristicne za mesece u ovim znacima. Sto je jos zanimljivije, ni fizicki ne licimo ni malo.

Old 17-06-2011, 01:52   #29
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

kad bi mogla da budem tako poslovno smerna i privatno odvojila bila bi srecna,i sad dok spremam ispite brinem za privatno i popustam sa ucenjem...belaj... hvala na pojasnjenju bejbi ...radovacu se mozda jednom sto imam ovu mukicu od meseca,ovaj mesec je u prirodnoj kuci raka na samom kraju,tako bi objasnila ovu brigu i osetljivost, pozdrav bejbi, mislicu na posao kad sam na poslu...

Last edited by milupino; 17-06-2011 at 02:04..

Old 17-06-2011, 01:53   #30
bejbi
Obično gatalo

bejbi je offline
bejbi je na dobrom putu
Standardno

Pa dobro, to je trenutno. Ali kad si na poslu, samo ti je to u glavi. Zamisli da imas Mesec u Raku.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules