ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 13-11-2014, 14:04   #226
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Kod Mjeseca u jarcu postoji jak strah od odbačenosti i neuzvraćene ljubavi. Zato mora biti siguran u tebe, da si pouzdana, da pružaš emotivnu stabilnost i trajnost, tj. da ćeš mu uzvratiti da bi ti pokazao osjećanja. Onda on ima dominaciju i inicijativu u emotivnom iskazivanju. Takođe im je ponos i lično dostajanstvo važnije od ljubavi, tako da mu se na to ne smije nagaziti, jer je onda nemilosrdan.
slazem se...ako ga ima muskarac tesko se nosi sa zenom koja je uspesnija od njega, iz iskustva znam...toliko daleko ide, da se ponasa kao led, a ljudi u braku 20 godina a onda odjednom kao da su stranci, samo zato jer ona vise zaradjuje i jer je uspesnija i jer hoce da se provodi...a Mo u jarcu u ovakvim vremenima samo zeli da se zabije u kucu i da se druzi sa ljudima kojima je jos gore nego njemu i da se sazivljava sa njima i da prica kako ona nema prava da razmislja o putovanjima jer ljudi nemaju sta da jedu, a zena sama za sebe radi...hocu da kazem, muskarci sa tim mi nisu omiljeni...

zene su druga prica, njima prija da je muz dobro obezbedjen i da mu se uvale, nisu trosadzije, daleko od toga i pristaju na sve, i na jeftino...odnosno to je ono, kupujem stan ali zato sedim kuci i ne pada mi na pamet da jedem ili pijem u gradu...jer je to skupo...taj tip ljudi
Submit to Digg   Mjesec u jarcu Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-11-2014, 15:05   #227
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Baš tako. Žene sa Mjesecom u jarcu, ako im je još i Venera u skromnom znaku su te koje se lako žrtvuju sa svoju porodicu ( roditelje, supruga, djecu ). Ne moraju se previše ni uređivati ( trošiti na kozmetiku i odjeću ), samo nužno, skromno, samo da ostane i dovoljno novca za one koje izdržavaju. Baš tako razmišljaju, bolje kupiti stan, auto, uštedjeti za ključne stvari, ali zato manje izlaziti ili ne izlaziti uopšte, ne ići na godišnji odmor, ne slaviti Novu godinu, rođendane, ništa, ne ići na manikir, kod frizera, već se kod kuće sa manje novca sređivati, prekrpiti, prepraviti odjeću itd.

Old 19-11-2014, 15:59   #228
wesnaw
Obično gatalo

wesnaw's Avatar

wesnaw je offline
Registrovan: Sep 2011
wesnaw je na dobrom putu
Standardno

Znam samo jednu osobu sa Mo u jarcu, na zalost ne znam tacan sat rodjenja pa ne znam ni raspored kuca.
taj Mo nema ni jedan dobar aspekt, u kvadratu je sa So, Ve(koja je u sedistu ali spaljena), Sa i Pl, izmedju svih planeta je jako mali orbis, tako da ovo i nije bas verodostojan primer tog Mo jer je poprilicno ugrozen.
Ja kod tog coveka nisam nikada videla emocije ni prema kome.
Ozenio se jeste, vrlo lepom i mladom zenom... inace je po struci muzicar... po 5-6 meseci je svirao van drzave ili grada, bude sa njom 15 dana i opet tako...
uvek je svirao van benda, jer u grupi ne funkcionise.... posle 8 godina zena je pokupila dete i vratila se svojoj kuci, on se ni jednog momenta nije potrudio niti da je zaustavi niti da se vrati... i dalje zivi kao i pre...Sam sa sobom.
Ja nikada od njega nisam cula da o bilo kome kaze lepu rec, naprotiv.

Old 20-11-2014, 08:55   #229
Che1
Obično gatalo

Che1's Avatar

Che1 je offline
Registrovan: Jan 2011
Che1 je na dobrom putu
Standardno

Naprotiv, nisam upoznao i ako iza burne ostre reakcije ipak se krije emocija! Taj likk da u sebinema to, tesko d abi mogao da svira npr!
Na primer prvi susret sa ljudima, proucavam ih ne dajuci im priliku d ami se priblize, ne znam zasto,pre cu gledati, analizirati a ako resim da se otvorim, to je to inace me ljudi dozivljavaju nao nadobudnog, sebicnog, nedodirljivog itd itd itd....
Mi samo shvatimo na tezi nacin, tj nisam upoznao Mo u jarcu a da nije imao "Ucitelja" sto se ljubavi emocionalnog fokusa tice, koji u nekoj zivotnoj dobi dodje i nauci coveka da respektuje sebe vise,da bude vise fleksibilan, da ne srlja, jednostavno da se ne izlije ta bujica emocija od jedanput koja ce preliti sve, vec govorim sada kod sebe i jos jedne osobe, vidim d aje to sve drugacije, neko dodje, dobro si dosao, ides? Ok, ja te zadrzavati necu i eto.....'

PS: Da, ranije je postojao taj osecaj odbacenosti, posto poto pripadanje nekome, i lova, danas su vec neke racionalne godine gde se sredi balans pa tako shvatanje umerenosti, razlikuje se od drugih! Npr skoro ssam kupovao cipele za planinarenje koje kosaju kao jedna prosecna plata u Srbiji a dobijem od poznanika informacijud ami treba staratelj a on samo sedi i krka, pije, a ja se verem po planinskim vencima i da, mi znamo da stekamo za cilj

Old 20-11-2014, 09:17   #230
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Ne prija mi da se nekome "uvalim" posebno ne mužu, jer je ovaj Mo AMBICIOZAN, a to je ono što svi previđaju u analizama. Ne može ovaj Mo da bude toliko jadan da se bilo kome "uvaljuje" već baš naprotiv - on je taj koji radi, donosi novac ili je na nekoj poziciji, ima moć, on se pita, zato što ovaj Mo ne može da podnese da nije na položaju ili da je neko iznad njega u bilo kom smislu. Kad bi me muškarac izdržavao - to bi za mene i moj Mo bio PORAZ i to žešći, jer bi to značilo da sam ja "ispod" u svakom smislu i da moram da moljakam muža za džeparac. Ovakav ponosan Mo da bude to? Izdržavano lice? Teško...

S druge strane, ne treba ga izdvajati, to već svi znamo, evo daću svoj primer: imam Ve u vagi, Asc bik. Trošim itekako i na šminku i na garderobu, volim lepe stvari. Plaćam pića drugima bez problema, nisam uopšte stipsa Trudim se da se kontrlošem u trošenju hahaha. I uvek sam sređena, lepo obučena i našminkana - ne preterano, ali sam uvek sređena Vaga je to Nema joj pomoći ahahaha.

Old 20-11-2014, 12:31   #231
karma1983
Obično gatalo

karma1983's Avatar

karma1983 je offline
Registrovan: Jan 2014
karma1983 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku
Ne prija mi da se nekome "uvalim" posebno ne mužu, jer je ovaj Mo AMBICIOZAN, a to je ono što svi previđaju u analizama. Ne može ovaj Mo da bude toliko jadan da se bilo kome "uvaljuje" već baš naprotiv - on je taj koji radi, donosi novac ili je na nekoj poziciji, ima moć, on se pita, zato što ovaj Mo ne može da podnese da nije na položaju ili da je neko iznad njega u bilo kom smislu. Kad bi me muškarac izdržavao - to bi za mene i moj Mo bio PORAZ i to žešći, jer bi to značilo da sam ja "ispod" u svakom smislu i da moram da moljakam muža za džeparac. Ovakav ponosan Mo da bude to? Izdržavano lice? Teško...

S druge strane, ne treba ga izdvajati, to već svi znamo, evo daću svoj primer: imam Ve u vagi, Asc bik. Trošim itekako i na šminku i na garderobu, volim lepe stvari. Plaćam pića drugima bez problema, nisam uopšte stipsa Trudim se da se kontrlošem u trošenju hahaha. I uvek sam sređena, lepo obučena i našminkana - ne preterano, ali sam uvek sređena Vaga je to Nema joj pomoći ahahaha.
Slažem se !
Rogovi mi narastu kad mi i kroz zezanciju neko kaže "ajde zgodna si,nađi nekog pomorca da ne moraš radit",planem instinktivno,jer ne mogu zamisliti da živim na nečijoj grbači.
S bivšim je bila borba ega,jer sam zarađivala više od njega i praktički ga uzdržavala dok smo živjeli skupa.
I ne podnosim autoritete

Old 20-11-2014, 12:36   #232
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Mjesec u jarcu opisuje siromašan i bolestan narod, pa osobe sa ovim Mjescom uglavnom pomažu takvima u okviru posla ili porodice. I uglavnom su oni ti koji izdržavaju porodicu. Štedljivi, ali ne i materijalisti. Što se tiče autoriteta, ne smetaju mi ako se normalno ponašaju, ali zato ne podnosim one iskompleksirane koji ti u svakoj rečenici žele spustiti kako su iznad tebe, kako znaju i mogu više.

Old 20-11-2014, 12:58   #233
karma1983
Obično gatalo

karma1983's Avatar

karma1983 je offline
Registrovan: Jan 2014
karma1983 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Mjesec u jarcu opisuje siromašan i bolestan narod, pa osobe sa ovim Mjescom uglavnom pomažu takvima u okviru posla ili porodice. I uglavnom su oni ti koji izdržavaju porodicu. Štedljivi, ali ne i materijalisti. Što se tiče autoriteta, ne smetaju mi ako se normalno ponašaju, ali zato ne podnosim one iskompleksirane koji ti u svakoj rečenici žele spustiti kako su iznad tebe, kako znaju i mogu više.
Vidiš npr. ja štedim neko vrijeme za "nešto",i onda spiskam sve u jednom danu da ne znam na kraju ni sama di su pare nestale
I tip sam osobe ako imam ja,imaju svi oko mene
Mama mi isto ima Mo u jarcu,i kopija sam nje
Nisam ni mislila na sve autoritete,nego baš na takve što govoriš;bez pokrića.

a
Old 21-11-2014, 03:54   #234
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
Registrovan: Oct 2007
mikica je na dobrom putu
Standardno a

Quote:
Originally Posted by Che1 VIdi Poruku
Naprotiv, nisam upoznao i ako iza burne ostre reakcije ipak se krije emocija! Taj likk da u sebinema to, tesko d abi mogao da svira npr!
Na primer prvi susret sa ljudima, proucavam ih ne dajuci im priliku d ami se priblize, ne znam zasto,pre cu gledati, analizirati a ako resim da se otvorim, to je to inace me ljudi dozivljavaju nao nadobudnog, sebicnog, nedodirljivog itd itd itd....
Mi samo shvatimo na tezi nacin, tj nisam upoznao Mo u jarcu a da nije imao "Ucitelja" sto se ljubavi emocionalnog fokusa tice, koji u nekoj zivotnoj dobi dodje i nauci coveka da respektuje sebe vise,da bude vise fleksibilan, da ne srlja, jednostavno da se ne izlije ta bujica emocija od jedanput koja ce preliti sve, vec govorim sada kod sebe i jos jedne osobe, vidim d aje to sve drugacije, neko dodje, dobro si dosao, ides? Ok, ja te zadrzavati necu i eto.....'

PS: Da, ranije je postojao taj osecaj odbacenosti, posto poto pripadanje nekome, i lova, danas su vec neke racionalne godine gde se sredi balans pa tako shvatanje umerenosti, razlikuje se od drugih! Npr skoro ssam kupovao cipele za planinarenje koje kosaju kao jedna prosecna plata u Srbiji a dobijem od poznanika informacijud ami treba staratelj a on samo sedi i krka, pije, a ja se verem po planinskim vencima i da, mi znamo da stekamo za cilj

bravo! slazem se sa svim napisanim.Mo u jarcu( dupli jarac s mo,so,ne,ju u jarcu u 1)

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules