ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 09-12-2012, 19:05   #136
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Registrovan: Feb 2011
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Ja mislim i da zavisi od aspekata da li ce se osoba razocarati ili ne ili josh blize 11 kuce jer ona govori o nasim ostvarenjima...tako da ne mora nuzno da bude lose.A sta cemo sa mesecom u lavu - to je josh gore...
Submit to Digg   Mesec u strelcu Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-12-2012, 20:31   #137
virgos
Obično gatalo

virgos's Avatar

virgos je offline
Registrovan: Jan 2011
virgos je na dobrom putu
Standardno

Sve osobe koje znam sa Mo u strijelcu su vrlo društvene,osobe koje vole putovanja,ali i vrlo mudre,uopšte nisu nerealne ni pretjerano optimistične...
Vjerovatno da su aspekti ključni,u te statistike sumnjam....

Old 24-10-2014, 00:00   #138
wesnaw
Obično gatalo

wesnaw's Avatar

wesnaw je offline
Registrovan: Sep 2011
wesnaw je na dobrom putu
Standardno

Svidjaju mi se osobe sa ovim Mo, drustvene su..jaako solidarne, gomila prijatelja, uvek su tu za njih (ponekad mi se cini da su previse naivne i cesto rade na svoju stetu)... i saosecajne.
Mozda se samo malo teze usudjuju da nekog puste blizu sebe jer su same svesne svoje emotivnosti a i tesko se odricu svoje slobode.
To je neki moj zakljucak, ali poznajem samo muske osobe sa ovim Mo.

Old 31-01-2015, 15:27   #139
Alkmene
Obično gatalo

Alkmene's Avatar

Alkmene je offline
Registrovan: Apr 2008
Alkmene će postati poznat uskoro
Standardno

Poznajem jednu osobu koja se inace bavi sirenjem znanja, ima Mo u Strijelcu i to je za mene jedna od naaaaaj osoba koju poznajem. Muskarac je u pitanju, najbolji prijatelj i kolega mogu da potpisem slobodno. Stalno je vedar, nasmijan, otvoren, voli da se nasali, i kao hodajuca je enciklopedija. Svijetle je puti, visok, ljepuskast, divno se oblaci... Inace Lav je u horoskopu.

Old 31-01-2015, 18:18   #140
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Registrovan: Sep 2014
gbruthbg je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Alkmene VIdi Poruku
Poznajem jednu osobu koja se inace bavi sirenjem znanja, ima Mo u Strijelcu i to je za mene jedna od naaaaaj osoba koju poznajem. Muskarac je u pitanju, najbolji prijatelj i kolega mogu da potpisem slobodno. Stalno je vedar, nasmijan, otvoren, voli da se nasali, i kao hodajuca je enciklopedija. Svijetle je puti, visok, ljepuskast, divno se oblaci... Inace Lav je u horoskopu.
+ 1 ne znam osobu koja nije moralna i pravedna sa ovim Mesecom

Old 02-06-2015, 14:38   #141
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Izvini, ali i najhladniji. Tj.i Mesec u Lavu je vatreniji, kao i Mesec u Ovnu, živa vatra.
Ovaj kojim vlada Jupiter, ipak to nije.

Old 02-06-2015, 17:00   #142
SBojana
Švrća

SBojana je offline
Registrovan: Feb 2013
SBojana je na dobrom putu
Standardno

Kada sam rekla da je najlepsi vatreni mesec bas sam mislila da mu je u strelcu od svih vatrenih znakova najbolje mesto. Licno mesec u Lavu i Ovnu nikako ne volim, jednostavno mu tu nije mesto. Strelac mi je nekako posle Raka najmekse mesto za poziciju meseca.

Old 02-06-2015, 17:23   #143
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

ali da su flegmatici, to stoji...
Ne znam zašto Mesecu u Lavu i Ovnu tu ne bi bilo mesto? To su jedni od najtalentovanjih igrača, sportista, takmičara...
Kao što rekoh, Mesec u Strelcu, pod vladavinom Jupitera više ide sve na fer, ma mooooožeeee...lalinski nekako da kažem. Što često daje debljanje, podbradak, ovalno lice prepoznatljivo, emotivno ih je teško uzbuditi(sem ako nema nekih izazovnih aspekata). Idu u širinu....

Nego, kad već i dete i mama imaju Mesec u Strelcu, da li si ti kao mama deteta putovala jako, visoko obrazovana bilo da se radi o stranim jezicima ili nešto u simbolici Strelca?
Ovo za jezike mi je palo napamet iz mog okruženja.
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-06-2015, 23:57   #144
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

moj momak je mrsav kao grana. Jos mu je taj Mo vladar ascedenta. sta god radio, nema teorije da se ugoji. i jos je jako visok. jako visok za moje pojmove 193 cm a ja 162 ..i jos izgleda kao da ima 20 a ne 34 .

Old 04-06-2015, 13:26   #145
SBojana
Švrća

SBojana je offline
Registrovan: Feb 2013
SBojana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
ali da su flegmatici, to stoji...
Ne znam zašto Mesecu u Lavu i Ovnu tu ne bi bilo mesto? To su jedni od najtalentovanjih igrača, sportista, takmičara...
Kao što rekoh, Mesec u Strelcu, pod vladavinom Jupitera više ide sve na fer, ma mooooožeeee...lalinski nekako da kažem. Što često daje debljanje, podbradak, ovalno lice prepoznatljivo, emotivno ih je teško uzbuditi(sem ako nema nekih izazovnih aspekata). Idu u širinu....

Nego, kad već i dete i mama imaju Mesec u Strelcu, da li si ti kao mama deteta putovala jako, visoko obrazovana bilo da se radi o stranim jezicima ili nešto u simbolici Strelca?
Ovo za jezike mi je palo napamet iz mog okruženja.
Putovala, ali ne koliko sam zelela, nadam se da ce mi je jos ukazivati prilika za putovanjima u zivotu. Jesam visoko obrazovana. Govorim odlicno engleski jezik, pomalo spanski, po malo turski... inace brzo ucim jezike. Meni je mesec na vrhu 8. kuce pa je i skorpijonski obojen... Doduse u konjukciji sa ju koji je valdar 9. Detetu je mnogo bolje postavljen, u strelcu u 9. kuci u vatrenom trigonu.

Quote:
Originally Posted by kaiserin VIdi Poruku
moj momak je mrsav kao grana. Jos mu je taj Mo vladar ascedenta. sta god radio, nema teorije da se ugoji. i jos je jako visok. jako visok za moje pojmove 193 cm a ja 162 ..i jos izgleda kao da ima 20 a ne 34 .
Ni ja nikada nisam imala problema sa kilogramima u smislu gojenja, a izgledam vrlo mladoliko. Daju mi bar 10 godima manje nego sto imam. Nisam znala da je to odlika mo u strelcu.

Old 07-11-2015, 07:44   #146
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

alea rece na onom sex i natal topicu: peregrinirane planete su kao planete beskucnici, cesce se pokazu kao lose nego kao dobre, one se kace za prvu planetu na koju naidju trazeci pomoc i utociste.

E sad, moj Mjesec u Strijelcu je pregriniran, zar ne? Pokusavam da odgonetnem da li se zakacio za Neptuna ili otkacio posto je u separaciji. Pomoc? I naravno kako to da protumacim - Neptunovska pomoc i utociste?

I sta bi trebalo da znaci: A peregrine Moon might be very sensitive or empathic without realizing how much they mirror other people to get what they want done for measures of safety and security.

Last edited by Poppy; 07-11-2015 at 07:56..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules