ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
emooooo :)))

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 04-05-2011, 18:17   #31
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Ja imam MO u 12 polju što mu daje odlike Riba. Sa Škorpijom mi daje da me emocije zaista nekad totalno preplave, ali sam i strašno popustljiva zbog toga.
Ono što je kod mene slučaj je da, što sam starija sve više sam sklona tome da skrivam svoje veze, ono u smislu, da sve više volim da se o mom ljubavnom životu ne priča javno već da to znamo samo nas dvoje.
I strašno sam sklona platonisanju i maštanju o nekoj idealnoj ljubavi...tj. imam osećaj da je u stvari, za MO u Ribama svaka ljubav idealna i sudbinska.
upravo to...sto bi jedna moja drugarica rekla, svaki je bio covek mog zivota ...mo u ribama ume nekad da vec unapred iscenira u glavi srecnu ljubavnu pricu,a ona se vrlo brzo nakon toga raspadne...pa onda sledi ta poznata riblja patnja
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-05-2011, 18:25   #32
alea
Mag

alea je offline
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
upravo to...sto bi jedna moja drugarica rekla, svaki je bio covek mog zivota ...mo u ribama ume nekad da vec unapred iscenira u glavi srecnu ljubavnu pricu,a ona se vrlo brzo nakon toga raspadne...pa onda sledi ta poznata riblja patnja
A ja na to dodam još i Škorpionsko "do smrti!"

Old 04-05-2011, 18:29   #33
Verra
Obično gatalo

Verra je offline
Registrovan: Mar 2011
Verra je na dobrom putu
Standardno

Quote:
A ja na to dodam još i Škorpionsko "do smrti!"
Potpisujem apsolutno sve! A kad smo vec kod toga ima li nacina da se taj uticaj bar malo ublazi? Sto se tice mjeseca u skorpiji tu se ogradjujem sorry Alea, ali moj bivsi je imao mjesec u skorpiji... A ja jos nisam spremna polemisati na tu temu
Submit to Digg   Mesec u ribama Reply With Quote

Old 04-05-2011, 18:33   #34
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Verra VIdi Poruku
Potpisujem apsolutno sve! A kad smo vec kod toga ima li nacina da se taj uticaj bar malo ublazi? Sto se tice mjeseca u skorpiji tu se ogradjujem sorry Alea, ali moj bivsi je imao mjesec u skorpiji... A ja jos nisam spremna polemisati na tu temu
Kad ja pišem o MO u Škorpiji ispašće još i da je egzaltiran tamo
Šta ti je radio kada si tako ogorčena na njega? Šalim se, pa rekoh ja da je on gadan MO.

A ti baš imaš idealizma u sebi.

Old 04-05-2011, 18:33   #35
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Standardno

Devojke,da vas ja pitam...kako ide kombinacija mo u sco i mo u ribama? ...znam da su u trigonu,ali ovako...u nekom svakodnevnom zivotu,kako se kapiraju?

Old 04-05-2011, 18:39   #36
virgoscorpiolilith
Švrća

virgoscorpiolilith's Avatar

virgoscorpiolilith je offline
Registrovan: Oct 2010
virgoscorpiolilith je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Devojke,da vas ja pitam...kako ide kombinacija mo u sco i mo u ribama? ...znam da su u trigonu,ali ovako...u nekom svakodnevnom zivotu,kako se kapiraju?
Telepatija

Old 04-05-2011, 18:40   #37
silver006
Veštac

silver006's Avatar

silver006 je offline
Registrovan: Feb 2011
silver006 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
U pocetku veza puna emocija i strasti, kasnije kako se on hladio bio je sklon bezrazloznoj ljubomori da bi se na kraju ispostavilo da je on svrljao, a meni prebacivao. Mada, to sve moze biti posledica i jos nekih aspekata. Ja Mo u ribama, on Mo u skorpiji. I sad, nakon godinu dana, predosecam kad cu da me nazove ili da ga sretnem.

Old 04-05-2011, 18:41   #38
Verra
Obično gatalo

Verra je offline
Verra je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Oooo Dunja gdje me nadje. iz iskustva, ako je muskarac mo u sco, a zena mo u ribama mogu reci da se osjecaju, ali da ipak nije najsretnija kombinacija.Mjesec u skorpiji ce lako povrijediti mjesec u ribama.Naravno da treba uzeti u obzir i druge aspekte u natalima, odnosno sinastriji. Ali, eto ugrubo receno, ako se fokusiramo samo na taj mjesec.

Old 04-05-2011, 18:45   #39
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Ibis zna jako dobro kako funkcioniše ova kombinacija.
Ali ne verujem da je to što ste doživele samo od MO...možda su imali i neke loše aspekte drugih planeta na vaš MO?
Ne hladi se MO u Škorpiji tako lako..možda je do nečeg drugog? Ili sam ja fenomen

Mada ima neke istine u tome, da MO u Škorpiji ume da bude brutalan i zloupotrebljava empatiju i senzitivnost MO u Ribama, možda čak i da se iživljava kada oseti njegove slabosti. Ipak je u Škorpiji on daleko grublji, čak i bezobziran...ali ti bi trebale biti i žešće aflikacije tog MO...
Advertisement

Old 04-05-2011, 18:55   #40
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by virgoscorpiolilith VIdi Poruku
Telepatija
Ovo mogu da potvrdim

Quote:
Originally Posted by silver006 VIdi Poruku
U pocetku veza puna emocija i strasti, kasnije kako se on hladio bio je sklon bezrazloznoj ljubomori da bi se na kraju ispostavilo da je on svrljao, a meni prebacivao. Mada, to sve moze biti posledica i jos nekih aspekata. Ja Mo u ribama, on Mo u skorpiji. I sad, nakon godinu dana, predosecam kad cu da me nazove ili da ga sretnem.

Za skorpiju mi je logicno da moze da udavi sa ljubomorom, ali se to vremenom pokaze...meni je trenutno problem sa ogromnom zatvorenoscu jednog mo u sco
Quote:
Originally Posted by Verra VIdi Poruku
Oooo Dunja gdje me nadje. iz iskustva, ako je muskarac mo u sco, a zena mo u ribama mogu reci da se osjecaju, ali da ipak nije najsretnija kombinacija.Mjesec u skorpiji ce lako povrijediti mjesec u ribama.Naravno da treba uzeti u obzir i druge aspekte u natalima, odnosno sinastriji. Ali, eto ugrubo receno, ako se fokusiramo samo na taj mjesec.
Pa verovatno jos neki aspekti tu igraju ulogu,valjda zavisi i od toga koliko je kome taj mo ostecen u natalu...al da se medjusobno saosecaju,to definitivno.

Quote:
Ibis zna jako dobro kako funkcioniše ova kombinacija.
Ali ne verujem da je to što ste doživele samo od MO...možda su imali i neke loše aspekte drugih planeta na vaš MO?
Ne hladi se MO u Škorpiji tako lako..možda je do nečeg drugog? Ili sam ja fenomen

Mada ima neke istine u tome, da MO u Škorpiji ume da bude brutalan i zloupotrebljava empatiju i senzitivnost MO u Ribama. Ipak je u Škorpiji on daleko grublji, čak i bezobziran...
Moracu pitati Ibis, da mi to lepo objasni ...mada koliko sam citala njene postove na temi mo u sco,nema bas lepa iskustva....ja mislim da mesec sam po sebi ne moze toliko da naskodi ako nema jos dodatnih losih aspekata, a u sinastriji pogotovo....ali generalno mislim,da povezanost i telepatija radi sto na sat....tacno mogu da predosetim neke stvari vezane za mo u sco

Old 04-05-2011, 18:55   #41
Verra
Obično gatalo

Verra je offline
Verra je na dobrom putu
Standardno

Mada ima neke istine u tome, da MO u Škorpiji ume da bude brutalan i zloupotrebljava empatiju i senzitivnost MO u Ribama, možda čak i da se iživljava kada oseti njegove slabosti. Ipak je u Škorpiji on daleko grublji, čak i bezobziran...ali ti bi trebale biti i žešće aflikacije tog MO...[/QUOTE]

Jeste. I to je trajalo poprilicno dugo jer moj saturn iz raka pravi trigon sa njegovim mjesecom koji mu je vladar asc i pravi jedan jedini aspekt bas sa njegovim natalnim saturnom...Sad ga ja malo zakomplikova. tesko je to objasniti bez karte...:-)

Old 04-05-2011, 18:55   #42
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:

U horoskopu zene, visak emocija moze dovesto do zdravstvenih problema. Zena sa ovakvim polozajem Meseca moze kasno uci u brak. Istovremeno ovaj polozaj ukazuje na nekakav tihi magnetizam koji privlaci muskarce.
Majku dozivljavate kao saosecajnu osobu ali ona moze da bude previse obuzeta vlastitim zivotom. Ne sagledavate je uvek sasvim jasno, ponekad je preterano idealizujete a ponekad podcenjujete.

...Poznajem par ljudi sa ovom pozicijom (ukljucujuci i mene ) i nekad ovo bas i nije najbolja pozicija, cak sam primetila da ukoliko je ovaj mesec bas ugrozen, moze dati ne samo preosetljivost i problem da se izadje iz sveta maste vec i da ovakve osobe nekad namerno pokusavaju da drugim ljudima namecu neku iskrivljenu sliku o sebi, u smislu da po svaku cenu zele da budu jako emotivni,divni (oreol oko glave ) a da u stvari uopste nisu toliko emotivni...isto tako, brojne ljubavne veze,najcesce tajne i paralelne (da ne generalizujem,ipak za ovo treba jos pokazatelja u natalu)

kakva su vasa iskustva?

Ovo napisano potpisujem!!!
Moj MO u Ribama koje su još ukljkeštene u II kući - sve samo govori, para nikada dosta, uvek nešto spreči ...Mo12Ur - daje i naglost u poslu, otkazi ...kao i veze brzo ulazim u vezu a isto tako raskid dođe iznenada, većinom od druge strane...
Ja kao hladna Jarčica volim svoj Mesec u Ribama, daje mi mogućnost da osećam ne baš tipično hladno, kako me drugi većinom primećuju.Moguće da odatle ide i moja melaholija!

Moj MO ima 60 sa Ve i So pa jo u Jarcu - eto kasnijeg braka definitivno kao i veza sa oženjenim muškarcem . Nema paralelnih veza jer ja ne umem da se nosim ni sa 2 simpatije a ne sa 2 muškarca, dajem se 100% i tu je moj problem ...

Mada generalno Mo u Ribama nije loš ...

Old 04-05-2011, 18:56   #43
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
jedan muči, drugi plače...

Old 04-05-2011, 18:57   #44
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Pa eto, ja sam više puta napisala da obožavam Ribe, jer mi je izmedju MO u 12. još i IC na 27* Riba, a to je kuća analogna MO.

Old 04-05-2011, 19:01   #45
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
jedan muči, drugi plače...
Uf!...nece ici bas lako ...mada u mom slucaju, u sinastriji, moj saturn konj njegov Mo u sco,pa cemo jos videti koje ugnjetavac a ko zrtva ...sad sam bas grozna
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules