ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

menjam mesec iz strelca za mesec u raku..
Old 22-11-2012, 17:41   #226
BORIS
Švrća

BORIS's Avatar

BORIS je offline
Registrovan: Sep 2012
BORIS je na dobrom putu
Standardno menjam mesec iz strelca za mesec u raku..

Quote:
Originally Posted by Lahadima VIdi Poruku

Inače, pored Mo u raku, koji je u sedištu, još jednom da pohvalim Mo u strelcu Volela bih da ga imam

nasmejah se..
da može menjao bih moj MO iz strelca, da zlo bude veće u petom je polju i na zvezdi antaresu, ceo život bežim od ratova a neprekidno u njih upadam, sa ona dva njegova aspekta i to kvadrat sa MA gde neprekidno duša krvari, emotivne rane na sve strane, a o telesnim ne treba ni govoriti.. već prva hirurška intervencija prilikom saturnovog tranzita sa dve godine.. pa redom..malo da se krpe koža i tkivo, malo da se neka kost stavi u gips.. pa ponovo.. nekoliko končića, pa opet gips.. i tako redom.. i opozciju sa ME gde najčešće čuju ono što hoće a ne što im se kaže, izvrću reči, slade se ako je moja neka pogrešno izgovorena ili je nisu shvatili..
i sve dotle dok svom mesecu nisam ušao u suštinu i dao mu ono što je tražio.. od tad samo korist od njega a vrlo retko neke manje štete, tek da se zna da i dalje postoje..
nije njemu važno sazvežđe u koje je postavljen koliko u kom je polju i koje aspekte pravi.. može on i u jarcu da bude plemenitiji nego nekima u raku ukoliko osoba usvoji njegovu simboliku i ponaša se u skladu sa njom.. najčešće u raku daje razrovanu psihu, nestalnost duše sa samom sobom, kao da je raspuknuta na dva dela, ne može se osoba emotivno sastaviti jer fukkcioniše preko straha od sreće i kakva korist imati ga tu..
slična je simbolika i ako je u prvom polju, tu ga je baš nezahvalno imati..
PS
uz mesec iz strelca za mesec u raku poklanjam egzaktni kvadrat JU sa SA..
Submit to Digg   Mesec u Raku Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-11-2012, 18:19   #227
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

...Ono sto imamo-to nam je...Sta je-tu je...Ja bih samo poklonila ovaj svoj Saturn,da ne koci i blokira,a sve ostalo mi ne smeta...Mozda malo smeta i Ma u vagi...Hocu Marsa u ovnu!

Old 22-11-2012, 18:33   #228
BORIS
Švrća

BORIS's Avatar

BORIS je offline
BORIS je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
...Ono sto imamo-to nam je...Sta je-tu je...Ja bih samo poklonila ovaj svoj Saturn,da ne koci i blokira,a sve ostalo mi ne smeta...Mozda malo smeta i Ma u vagi...Hocu Marsa u ovnu!

ne koči SA, ne znam otkud ta ideja, on daje mudrost, promišljnost, oprez, sve u svoje vreme..
problem konkretnog meseca iz raka što je u IV polju, tu nema snage da se otrgne od tradicije i kuće, uživa u svom masohizmu, a nema aspekata sa teškim planetama pa nema na koga da se osloni ili drugačije rečeno nema za koga da se zakači, a sve ovo je dignuto na kvadrat zbog plašljive VE iz VI polja koja je sa njim u kvadratu..
kad se odradi simboliko neaspektovanog MO onda na scenu stupa sve ono što MO iz IV u raku treba da da..

Old 22-11-2012, 20:04   #229
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Nije nego...Sa Saturnom u 7.poljom-sve na vreme...Ma kakvo crno vreme,daje kasniji brak...A to-vezanost za dom i tradiciju...Hm...Ja svoj dom ne volim,i jedva cekam da pobegnem odavde,a tradiciju vec volim iznad svega...

Sta mislis o Mo u raku u 1.kuci,u kvadratu sa Marsom iz 11.kuce,koji je inace i vladar 11.kuce?To mi je ex drugarica,koja skoro da i nema prijatelje,vec je celi svoj svet usmerila na dete i supruga,i to je to.Tipicno za takvu poziciju loseg Mo?

Old 22-11-2012, 20:18   #230
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

@ Andjela i ostali: Ma jeste, svet oduvek tako funkcioniše, nego sam se ja malo razočarala jer takav pristup životu nisam očekivala od meni bliskuh ljudi. Kad neko ko ceo život priča da pare nisu suština života, a onda odjednom krene da se dokazuje upravo kroz novac, onda shvatiš koliko se taj neko, ili promenio, ili je krio svoje pravo lice ceo život... Kad neko ko je stalno govorio "ja nikad neću biti takav" postane baš "takav". Što jedan moj drug kaže "ljudi su se prozlili", pa svi sve gledaju kroz novac. A u suštini su jako nesrećni ljudi, sami sa sobom i svojim parama

@ Boris: Ne valja ti tvoj mesec u strelcu pa predlažem da se zamenimo, evo ti ovaj moj u jarcu

Old 22-11-2012, 20:36   #231
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Mo u jarcu...Znam ja kako je sladak taj Mesecak,ali bez sale.Moj decko ima Mo u jarcu i deluje jako ozbiljno,a ovamo vulkan emocija

A za ljude...pa...ne znam...Meni do pre par god je bilo bas lepo,i imala sam mnooogo prijatelja,i rodbina je bila ok,ali od pre jedno par god...uzas...

I u pravu si,imam drugaricu koja se udala,a izgleda zbog interesa,i onda se meni zali kako to nije to,a za novac inace dusu daje...Na kraju ja razmislim i pomislim u sebi-alo,zenska glavo,pa ako joj nije dobro,sto se udala,a ako joj ni na poslu nije dobro-neka da otkaz...ali pare su dosle po svoje,i sada nema povratka...

trampa
Old 23-11-2012, 02:09   #232
BORIS
Švrća

BORIS's Avatar

BORIS je offline
BORIS je na dobrom putu
Standardno trampa

Quote:
@

@ Boris: Ne valja ti tvoj mesec u strelcu pa predlažem da se zamenimo, evo ti ovaj moj u jarcu

hvala lepo.. ali ne bih da se trampim sad.. da sam imao ponudu pre nekoliko decenija možda bih i pristao da ostanem na zemlji, ovako, dao mi je da se vinem u astral, da shvatim postojanje ljubavi za koju vredi živeti koja se sa astrala prenosi na zemlju..
oni sa mesecom iz raka ili prvog polja najčešće kukaju na svog meseca a nisu mu spoznali suštinu, nisu odradili spiritualno uzdizanje, a ako je još u IV polju koje je prirodno polje raka, tek tu se zapetljaju da nemaju snage da se pomere nego se pravdaju kako su oni ok, a drugi i sudbina im ne valjaju..
MO u raku ili IV traži mirenje i poštovanje predaka, preko te simbolike se može naći mir..
MO simbolizuje dušu i samo ako dobije to što traži vezano za sazvežđe i polje u kom je i ako dobije tp što aspekti od njega traže tek tad se odlazi u blaženstvo, sve dotle život prolazi pored osobe ili ako se neko dobro i zakači, ipak je na kraju gorak ukus u ustima..

Old 23-11-2012, 02:15   #233
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Pretke postujem iznad svega,i idem im stalno na grob,palim svece...

Borise,sta fali mom Mo u raku?

trampa
Old 23-11-2012, 02:16   #234
BORIS
Švrća

BORIS's Avatar

BORIS je offline
BORIS je na dobrom putu
Standardno trampa

Quote:
@

hvala lepo.. ali ne bih da se trampim sad.. da sam imao ponudu pre nekoliko decenija možda bih i pristao da ostanem na zemlji, ovako, dao mi je da se vinem u astral, da shvatim postojanje ljubavi za koju vredi živeti koja se sa astrala prenosi na zemlju..
oni sa mesecom iz raka ili prvog polja najčešće kukaju na svog meseca a nisu mu spoznali suštinu, nisu odradili spiritualno uzdizanje, a ako je još u IV polju koje je prirodno polje raka, tek tu se zapetljaju da nemaju snage da se pomere nego se pravdaju kako su oni ok, a drugi i sudbina im ne valjaju..
MO u raku ili IV traži mirenje i poštovanje predaka, preko te simbolike se može naći mir..
MO simbolizuje dušu i samo ako dobije to što traži vezano za sazvežđe i polje u kom je i ako dobije tp što aspekti od njega traže tek tad se odlazi u blaženstvo, sve dotle život prolazi pored osobe ili ako se neko dobro i zakači, ipak je na kraju gorak ukus u ustima..
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-11-2012, 10:38   #235
BORIS
Švrća

BORIS's Avatar

BORIS je offline
BORIS je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Dobra aspektura...

Iskreno,uzalud sto je planeta u sedistu kada je lose aspektovana.
To vam je kao da imate super glumce,a jako losu glumu ili predstavu.
Vecinu ljudi koje sam upoznala sa MO u Raku,a imaju lose polozaje su psihopatoloskohistericne licnosti..
Medjutim oni kojima je taj Mo dobro aspektovan su...

MO u raku, slično je značenje i ako je u prvom polju, osoba je u deficitu sa emocijama od majke u periodu između 4 i 6 god. života, ostaje se na tom periodu emotivnog i spiritualnog razvoja pa takve osobe pokušavaju da skrenu paćnju na se kao malo dete, ne moraju da budu glavni u društvu, ali bez njih ne može, moraju da budu aktivni, glavno je
a, ja..
a, šta za me..
a kad ću j..
a kad će meni..
a, ja, a, ja, hoću i ja..
pošto mesec simbolizuje promenljivost, nestalnost, stalno okreće samo jedan obraz, drugi čuva za nešto drugo ili nekog drugog, nisu tu mnogo važni aspekti već da li se osoba diže iznad aspekta, da li tom aspektu daje to što aspekt traži, tad nestaje ono hronično nezadovoljstvo i i dobija se suprotan, pozitivan efekat.. tako, npr loš aspekt sa SA daje depresije, mentalne i emotivne krize, ali ako se poradi na tome tad MO daje egzaltaciju..

Old 23-11-2012, 16:40   #236
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sada bih da se prekrstim i nogom i rukom...Cuj -psihopatoloskohistericne licnosti-.Ne moram da poznajem dobro osobu a da znam da je psihopata....Sacuvaj me Gospode Boze od gluposti koju cujem...Mozda sam ja psihopata,ali mi ljudi,koji me poznaju,kazu kako bolje bice nisu upoznali...To ne kazem ja vec oni...A to da mi je Mo los i samim tim da sam
--psihopatoloskohistericna licnost-...Samo cu da se nasmejem...

Da bi neko bio psiopata i baksuz generalno,dragi moji,treba da je rodjeni ludak i mnogo vise od lose aspektovanog Mo u raku.

Old 24-11-2012, 00:03   #237
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Sada bih da se prekrstim i nogom i rukom...Cuj -psihopatoloskohistericne licnosti-.Ne moram da poznajem dobro osobu a da znam da je psihopata....Sacuvaj me Gospode Boze od gluposti koju cujem...Mozda sam ja psihopata,ali mi ljudi,koji me poznaju,kazu kako bolje bice nisu upoznali...To ne kazem ja vec oni...A to da mi je Mo los i samim tim da sam
--psihopatoloskohistericna licnost-...Samo cu da se nasmejem...

Da bi neko bio psiopata i baksuz generalno,dragi moji,treba da je rodjeni ludak i mnogo vise od lose aspektovanog Mo u raku.
imas skoro pa savrsen mesec. slobodno se smej,kad god pozelis sto i radis uglavnom.

Old 24-11-2012, 00:49   #238
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Molim?Sta hoces time mandark da kazes?

Old 24-11-2012, 00:52   #239
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

ono sto pise? jer neka rec nije jasna ? imas dobar mesec-(da skratim)

Old 24-11-2012, 00:56   #240
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Pa ne,ja rekoh da se ne zezas i podrzavas Agenu...

Ja licno ne kazem kazem da mi je Mo super,ali je glupo reci to da su osobe kojima je Mo lose aspektovan histericne...Koliko ja znam,ja nisam takva,niti nameravam da budem...
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules