ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-04-2015, 16:03   #211
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Bi li ti pogledala taj Mo i ostalo u lavu, da ostavim natal?
Submit to Digg   mesec u lavu Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-05-2015, 16:43   #212
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Imam pitanje. Poznajem osobu sa Mo u Lavu ali je vrlo los-Mo u lavu kvadrira Mars,Saturn, Sunce, Veneru, Merkur,Pluton i ko zna sta jos, i nema nijedan pozitivan aspekt. Medjutim osoba je jako cutljiva kada pati i svu bol drzi u sebi. Da li moze da se kaze ako je Mesec u Lavu tako jako afliktovan da osoba nije glasna vec da se desi obrnuto da losi aspekti ostete taj prirodni poriv Mo u Lavu da bude glasan i da se cuje? Ne mogu postaviti natal osobe o kojoj pricam jer nemam dozvolu inace bih.

Ja nisam astrolog i slicno ali me zanimalo jer ova osoba je jako osetljiva ali je strasno dostojanstvena i ne drami iza scene ali javno nikad ne pokazuje niti se zali,pa me interesovalo da li vi koji jeste astrolozi mislite da je moguce da osoba sa jako povredjenim Mesecom u Lavu ne bude puna samoljublja nego obrnuto? Ja ne mogu da nadjem razlog zbog cega bi osoba sa tako losim Mesecom bila tako cutljiva,ova osoba deluje jako sabrano,kulturno,ugladjeno,stabilno pred drugim ljudima,a podosta je propatila u zivotu.

Old 02-05-2015, 16:51   #213
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
Imam pitanje. Poznajem osobu sa Mo u Lavu ali je vrlo los-Mo u lavu kvadrira Mars,Saturn, Sunce, Veneru, Merkur,Pluton i ko zna sta jos, i nema nijedan pozitivan aspekt. Medjutim osoba je jako cutljiva kada pati i svu bol drzi u sebi. Da li moze da se kaze ako je Mesec u Lavu tako jako afliktovan da osoba nije glasna vec da se desi obrnuto da losi aspekti ostete taj prirodni poriv Mo u Lavu da bude glasan i da se cuje? Ne mogu postaviti natal osobe o kojoj pricam jer nemam dozvolu inace bih.

Ja nisam astrolog i slicno ali me zanimalo jer ova osoba je jako osetljiva ali je strasno dostojanstvena i ne drami iza scene ali javno nikad ne pokazuje niti se zali,pa me interesovalo da li vi koji jeste astrolozi mislite da je moguce da osoba sa jako povredjenim Mesecom u Lavu ne bude puna samoljublja nego obrnuto? Ja ne mogu da nadjem razlog zbog cega bi osoba sa tako losim Mesecom bila tako cutljiva,ova osoba deluje jako sabrano,kulturno,ugladjeno,stabilno pred drugim ljudima,a podosta je propatila u zivotu.
Mo u lavu nije tako glasan...ti ljudi umeju da budu puni sebe iznutra i zele da ljudi prepoznaju njihovu velicinu kroz njihova dela, znaci ceneci njih i njihova dela, njihovu pojavu manje, to je vise So u lavu...tako da Mo u lavu nisu tipicno zaljubljeni u sebe...ali bas zato nikad i nece da pokazu slabost...oni mogu da prave dramu kad se osecaju mocno i jako, ali kad su povredjeni to nema sanse da pokazu, niti da drame jer onda ispada da kukaju, a to oni nece...samo najblizima ce reci kako tesko stoje stvari to je moje iskustvo sa njima

Old 02-05-2015, 18:14   #214
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by mrgud78 VIdi Poruku
Bi li ti pogledala taj Mo i ostalo u lavu, da ostavim natal?
Postavi kartu na odgovarajucoj temi, vjerovatno ce neko pogledati, a ja sam samo pocetnik.

Old 02-05-2015, 18:22   #215
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Ne znam koja je odgovarajuca. Na ovu sam dosla zbog tog Mo. Aj stavicu ovde, pa da vidimo sta polozaj ovog Mo kaze... Free Chart - Astrodienst

Old 25-05-2015, 19:22   #216
charming_chiquitita
Početnik

charming_chiquitita je offline
Registrovan: May 2015
charming_chiquitita je na dobrom putu
Standardno

Vlasnica sam ovog Mo u Lavu, ovo sto je napisala danica mogu potvrditi da je i kod mene tacno,ali mislim da se dosta raylikuju muski vlasnici Mo u Lavu od zenskih..citala sam negde da muskarci sa ovim mesecom bukvalno menjaju zene kao carape, vole da ih redaju kao svoje trofeje na policu i ponosno gledaju...hm imala sam jednog Mo u Lavu i potvrdjujem da je tako..iako su to cesto tople, otvorene i direktne osobe ali eto recimo ja nikad ne mogu da cutim i krijem svoja osecanja, mozda zato sto mi je i Ve u lavu..

Old 15-06-2015, 12:25   #217
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Da li je moguće da je ovaj mesec toliko sujetan? Govorim o muškom mesecu...ili je u pitanju to što je u kombinaciji sa So i Ve u jarcu? Čoveku sam otvoreno rekla da mi je stalo do njega, a on meni "ne znam odakle vam pravo da mi se tako obraćate..." i slični fazoni. Toliko agresivan, preteći, nadmen i surov odgovor nikada nisam ni od koga dobila! Uvek sam bila fina prema njemu,odmerena, nenapadna, i kao čoveku sam mu se obratila, a on se našao uvređen, umesto da mu bude drago...valjda je svakome drago kada mu neko kaže da mu se sviđa,....čak i ako nije, ako je druga strana korektna valjda će da nađe za shodno da te i on korektno i ljudski odbije, a ne ovako....više ne razumem muškarce...očigledno trebaš biti kučka prema njima i onda će da te jure.

Old 15-06-2015, 14:38   #218
venera88
Obično gatalo

venera88 je offline
Registrovan: Aug 2014
venera88 je na dobrom putu
Standardno

auu koji kreten, ja mislim da je to vise do jarca, nego Mo u lavu

Old 15-06-2015, 14:54   #219
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mimiza VIdi Poruku
Da li je moguće da je ovaj mesec toliko sujetan? Govorim o muškom mesecu...ili je u pitanju to što je u kombinaciji sa So i Ve u jarcu? Čoveku sam otvoreno rekla da mi je stalo do njega, a on meni "ne znam odakle vam pravo da mi se tako obraćate..." i slični fazoni. Toliko agresivan, preteći, nadmen i surov odgovor nikada nisam ni od koga dobila! Uvek sam bila fina prema njemu,odmerena, nenapadna, i kao čoveku sam mu se obratila, a on se našao uvređen, umesto da mu bude drago...valjda je svakome drago kada mu neko kaže da mu se sviđa,....čak i ako nije, ako je druga strana korektna valjda će da nađe za shodno da te i on korektno i ljudski odbije, a ne ovako....više ne razumem muškarce...očigledno trebaš biti kučka prema njima i onda će da te jure.
Da je sujetan- jeste.
No, ne mari...
Moja najbolja drugarica je imala sličnu situaciju(ona ima Mo u Lavu). Asistent na fakultetu joj je otvoreno rekao da mu se sviđa(naravno kada je prestala da ima predavanja/vežbe kod njega i bilo kakav kontakt sa njegovim predmetom).Ona je isto reagovala kao ovaj tvoj: odakle vam pravo da me na taj način gledate, sram vas bilo i ostale fore. Evo sada su joj već par meseci puna usta hvalospeva kako joj se udvarao asistent i kako je to nešto ultra mega giga kul
Dakle, zaboravi to sve i kreni dalje

Old 15-06-2015, 15:49   #220
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Da, da, daaaaaa, još će ispasti da sam ga uznemiravala,dosađivala itd, jadan on.... Što sam mu za svo ovo vreme uputila dva komentara, komentara tako odmerena, nenametljiva, i što je najvažnije diskretna (jer ih niko drugi nije čuo!), od kojih je jedan bio tako sročen da je osnovno vaspitanje nalagalo neku njegovu reakciju na to, prihvatanje ili odbijanje, nema veze, a on je to 'ladno ignorisao. E taj treći i poslednji put odlučila sam da mu otvoreno kažem da mi se sviđa, misleći "pa možda je zbog te Ve u jarcu smotan kada je ljubav u pitanju, možda ne zna kako da se postavi...." te sam mislila da mu pružim priliku i da ili bude nešto među nama ili da me otvoreno odbije. A takođe sam mu stavila do znanja i da mu se neću više nabacivati.

Ali ne, što je ironija, on kao da uopšte nije registrovao to što sam mu rekla da mi je stalo do njega, on je čuo ono drugo što je shvatio verovatno kao uvredu, što sam mu rekla da je,s obzirom da sam ja bila otvorena i iskrena prema njemu i on trebalo prema meni da bude otvoren (i u četiri oka mi kaže te stvari i kraj)i sve bi bilo uredu. Šta je tu proradilo, da li ovaj mesec ili venera,ne znam, tek njegova sujeta je to protumačila kao napad te je verovatno mislio "ko sam ja da njemu pričam šta je trebalo da radi, njemu što je iznad mene!" Ovde je situacija obrnuta, ovde je on po poziciji iznad mene, međutim po obrazovanju ja sam iznad njega. Iako to nikad nisam isticala ni pred kim jer ne volim suviše hvalisanje i ne osećam potrebu. Tužno...ali očigledno sam iznad njega u jednoj mnogo važnijoj stvari-ljudskosti!

@Snupy u pravu si! I drago mi je što sam učinila ovaj treći korak, da nisam dobila ovakav odgovor od njega,još bih se zamlaćivala njime i imala neku pozitivnu sliku o njemu, ovako vidim da je ispao totalno loš čovek i kombinacija sujete i iskompleksiranosti. Jer takav nadmen i surov stav u situaciji kada ti neko tako iskreno priđe mogu imati samo duboko nesigurni i iskompleksirani ljudi.

Old 17-02-2016, 17:57   #221
eleni
Švrća

eleni's Avatar

eleni je offline
Registrovan: Jan 2016
eleni je na dobrom putu
Standardno

Ja imam Mo u lavu i ne volim da sam stalno u centru paznje mada ne moze se ni reci da sam povucena Verovatno zavisi i od aspekata itd. ali mogu reci da nisam egoista, ne volim da se hvalim, niti volim da dramim pred ljudima. Imam svoj ponos, to stoji i kao sto ste opisale nema sanse da pokazem drugima kad sam povredjena. Kad dramim, onda dramim u sebi pa tako od neceg sto mozda i nije strasno, ja to u tom trenutku dozivljavam kao smak sveta...ali vremenom me prodje pa mi bude smesno Ne volim bas da iskazujem preterano emocije pred drugima kao sto se to mozda ocekuje od Mo u Lavu, ali to je verovatno zato sto mi se Mo nalazi u 12.kuci a dispozitor So mi je u ribama.Tako da taj vatreni temperament nekad gasim vodom.
Od aspekata imam Mo90Ju, Mo90Pl, Mo180Me ali ne znam kako bih to tumacila...
Naši sponzori
Advertisement

Old 08-01-2017, 16:50   #222
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
Mo u lavu nije tako glasan...ti ljudi umeju da budu puni sebe iznutra i zele da ljudi prepoznaju njihovu velicinu kroz njihova dela, znaci ceneci njih i njihova dela, njihovu pojavu manje, to je vise So u lavu...tako da Mo u lavu nisu tipicno zaljubljeni u sebe...ali bas zato nikad i nece da pokazu slabost...oni mogu da prave dramu kad se osecaju mocno i jako, ali kad su povredjeni to nema sanse da pokazu, niti da drame jer onda ispada da kukaju, a to oni nece...samo najblizima ce reci kako tesko stoje stvari to je moje iskustvo sa njima
potpisujem!
moj momak ima Mo u Lavu i to na DCu. a Ve i Me u Vodoliji na ACu. opozicija. i So mu je u Vodoliji ali 11 stepeni je udaljeno pa ne prikazuje da je opozicija ali ja gledam kao da jeste. ima i kvadrat sa Ju u Biku.
deluje kao da je mnogo oštećen zbog opozicija i kvadrata, ali su sve benefične planete (Me,Ve,Ju,So) pa se to ne manifestuje kao mnogo negativna karakterna crta, tipa sebičnost, nadobudnost, arogancija, despotizam i ostalo.
baš upravo ovo: tiha patnja kad pati. mi smo bili prijatelji pre veze i jednog dana je samo došao i otvorio mi dušu o svemu što ga je ikad tištalo. od oca i odnosa sa njim u detinjstvu do devojke sa kojom je bio pre mene. nakon toga smo i ušli u vezu. znala sam da mu značim i da mi veruje. a to je nekome sa Ve, So, AC i Me u Vodoliji jako bitno : budi mi prijatelj !
a raduje se kao dete kad se raduje. onako baš otvoreno, iskreno i čak teatralno. a mnogo nesrećan život je imao. sada je u nekom raspoloženju zalaska Sunca da tako kažem. dosta tuge i melanholije, dosta ciljeva koje je imao za sebe nije ostvario pa se oseća malo promašeno, ali mu oke ipak sjaje.
ima javnu karijeru. Mo je u Lavu na DCu. imao je tuce devojaka. i što mi je bilo simpatično: ispričao je mami odmah sve o meni
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules