ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 08-04-2012, 16:20   #91
Mina
Veštac

Mina's Avatar

Mina je offline
Registrovan: Aug 2007
Mina je na dobrom putu
Standardno

..alea..javljam se sa ma me i ve u devici..ovo da vracamo stvari iz proslosti je skroz tacno..jedino me buni to da kazu da smo hladne,..il to ima veze sa tim gdje je mo...

..
Advertisement

Old 08-04-2012, 16:42   #92
Dreamer
Veštac

Dreamer's Avatar

Dreamer je offline
Registrovan: Jan 2010
Dreamer je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by LavJarac VIdi Poruku
Moj prag tolerancije je dosta veliki i treba dosta da bi doslo do toga.
Vrlo sam smirena i znam da brojim do 10, ali kada neko predje preko toga onda kao sto kazes znam da planem i bolje da mi se sklanja s puta. Mnogi mi kazu da je tada dovoljno da sasecem pogledom. Izgledam krhko i nezno pa u takvim situacijama iznenadim

.
Ja bih mogla sve ovo da potvrdim iako mi je mo u jarcu .

Inace, dve meni bitne osobe imaju mo u devici. Obe ne vole da pricaju o osecanjima i tako neke sladunjave stvari, ali itekako znaju da ih pokazu pogotovo kad im je do nekog puno stalo.
Submit to Digg   Mesec u devici Reply With Quote

Old 08-04-2012, 17:05   #93
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Moj decko ima Mo u devici,i koliko god on radio egzaktni sext.sa mojim Mo,ja ga ne shvatam...
Ne prica o emocijama,a i u retkim trenucima kad zapocnem nesto na tu temu,on se postidi,kao da mu je ne prijatno.Materijalistican je,pun je informacija(pokretna enciklopedija) u sve se razume Mora sve da je sredjeno,garderoba lepo iskombinovana,ima fantasticnu memoriju i brzo misli(sto je normalno za Mo koje je pod vladarstvom Me)
Primetila sam kod osoba sa ovakvim Mo da vole obicne stvari,nista sto ispada iz klisea...brzo hodaju i pricaju

Old 10-04-2012, 03:21   #94
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Registrovan: Sep 2010
ivana0605 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Moj decko ima Mo u devici,i koliko god on radio egzaktni sext.sa mojim Mo,ja ga ne shvatam...
Ne prica o emocijama,a i u retkim trenucima kad zapocnem nesto na tu temu,on se postidi,kao da mu je ne prijatno.Materijalistican je,pun je informacija(pokretna enciklopedija) u sve se razume Mora sve da je sredjeno,garderoba lepo iskombinovana,ima fantasticnu memoriju i brzo misli(sto je normalno za Mo koje je pod vladarstvom Me)
Primetila sam kod osoba sa ovakvim Mo da vole obicne stvari,nista sto ispada iz klisea...brzo hodaju i pricaju
Slazem se! Odlican vid,memorija,zapazanje. Garderoba cakum-pakum,nema taj prljave cipele.Emocije ne pokazuje,al kad ti ih bude pokazao bices sokirana,nazalost, moram ti reci da ne nasedas na to ,ipak,oni vole najvise sebe,i placu zbog sebe... sve je to rezultat njihovih proracuna ,brzo pricaju ako usklade disanje sa govorom.

Old 10-04-2012, 03:25   #95
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
U kom smislu sokirana..?
Pozitivno ili negativno..?
Bice iznenadjena,da tako suzdrzana osoba sve to oseca i deli sa tobom

Old 10-04-2012, 03:30   #96
ivana0605
Obično gatalo

ivana0605's Avatar

ivana0605 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Prodje me zelja,ako dugo cekam.....
A ovaj Mo u Devici i reci klestima treba da se cupaju iz usta,a tek osecanja,to je tezak posao....
Daleko im lepa kuca

Old 04-05-2012, 08:18   #97
bubili73
Početnik

bubili73 je offline
Registrovan: May 2012
bubili73 je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=Wicca;267398]znam da ne znaci. rekla sam unapred da se izvinjavam ako budem zvucala uvredljivo prema vlasnicima ovog Meseca ali,valjda ne mogu objektivno muskarce sa ovim Mesecom da gledam. svaki moj decko ( sa izuzetkom Mo u Lavu,Ovnu i jedan u Vodoliji ) je imao mesec u devici.
zapostavljanje, moljenje ( ne bukvalno ali preneseno ) za mrvicu paznje,stalno pitanje jel te taj neko uopste i voli,da li mu je uopste stalo,dobijanje ljubavi na kashicicu,nebriga ,bezosecajnost, grubost, jos na kraju umislis da nesto sa tobom ne valja ili nije u redu,pa kao trpljenje jer Boze moj svako ima nasih mana.. ali stalno imati taj osecaj kao da si pas pored stola koji ceka da gazda baci nesto... ne mogu.

znam da nije samo do njihovog meseca bilo,ali dobro poznajem muskarce sa ovim polozajem Mo i gotovo sablasno sinhronizovanog ponasanja u vezi...koje je testiralo svaku moju dobru volju i preveliko razumevanje,koji su oni itekako svi odreda koristili... ali Boze moj,za to sam ja kriva sto sam to dopustila a ne oni.

Ono sto oni nisu vidlei jel, gore od njihove nesigurnosti ili cega vec,je sto povredjujes drugo ljudsko bice. Ne kazem da nece,ali neki Mesec u Ribama pre ce sma tugovati ili biti povredjen,nego ikad naneti nekome na obrza suze.

Ja se upravo mucim sa nekim ko ima Mesec u Devici konjukcija Saturn ,i bas sam se prepoznala iz ovog opisa..cekas da pogleda oko sebe i seti se da postojis.,Porodicni odnosi upravo kako se i moze zakljuciti,dva neuspela braka.ali pri tome ima jasnu viziju da zena sa kojom se bude zenio mora biti mladja od njega..ja sam starija 6god emocije stvarno na kasicicu,i zaista ja pojma nemam da li mu je stalo,tvrdi da jeste kao do prijatelja.a ponasanje potpuno suprotno .i tako...moj Mesec u Vodoliji konj Jupiter pati..skinula sam mu zvezde sa neba..ali...dzaba..

Old 04-05-2012, 20:15   #98
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by bubili73 VIdi Poruku
Ja se upravo mucim sa nekim ko ima Mesec u Devici konjukcija Saturn ,i bas sam se prepoznala iz ovog opisa..cekas da pogleda oko sebe i seti se da postojis.,Porodicni odnosi upravo kako se i moze zakljuciti,dva neuspela braka.ali pri tome ima jasnu viziju da zena sa kojom se bude zenio mora biti mladja od njega..ja sam starija 6god emocije stvarno na kasicicu,i zaista ja pojma nemam da li mu je stalo,tvrdi da jeste kao do prijatelja.a ponasanje potpuno suprotno .i tako...moj Mesec u Vodoliji konj Jupiter pati..skinula sam mu zvezde sa neba..ali...dzaba..
Bubili,ja mislim da je njegov problem u tome sto je u konj.sa Sa pa ga dodatno "ladi" ali Mo u devici ume da bude emotivan (koliko god ovo suludo zvucalo )
Takodje,smatram da kakav god bio neciju Mo(aspekt ili dostojanstvo) da je najbitnije da je sinastrijski dobro polozen prema nasim planetama,onda nema frke

Old 04-05-2012, 22:14   #99
Lily
Obično gatalo

Lily's Avatar

Lily je offline
Registrovan: Apr 2012
Lily je na dobrom putu
Standardno

Ja obozavam svoj mesec u devici na 10. stepenu, vladar 7. kuce u 7. kuci.
Ja ne mogu bez razmisljanja, o svemu unapred razmisljam, sto poteza unapred kalkulisem, analiziram itd. Mnogi kazu da suvise razmisljam, da treba da se opustim ali ja to ne mogu, odnosno ne zelim.
Dodatno imam i ME0VE0PL, pa to razmisljanje pravi jos gorim i dubljim. Obozavam da razgonetnem stvari. Mislim da bih mogla bez svega da prezivim ali ne bez mozga. To mi toliko daje. Ponekad mi se cini da osecam glavom.
Inace se cesto (valjda zbog tog meseca) gadim ljudi sa zivotinjskim nagonima, odnosno nagonima samim po sebi! Gadim se ruznih reci- kad cujem ruznu rec na televiziji odmah promenim kanal :-).

Old 07-05-2012, 10:29   #100
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lily VIdi Poruku
Gadim se ruznih reci- kad cujem ruznu rec na televiziji odmah promenim kanal :-).
Hehe...moja cerka sa Mo Virgo, kada god mama opsuje, a mama psuje kao kocijas..."mama, opet si psujala!"

Old 08-05-2012, 12:48   #101
drasko11
Švrća

drasko11 je offline
drasko11 je na dobrom putu
Standardno

Mo u devici, u trecoj kuci. sta znaci zu zenskom horoskopu?

Old 08-05-2012, 13:09   #102
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
mirab je na dobrom putu
Standardno

drasko11 - evo ti odgovora sta znaci Mesec u Devici u 3.kuci:
Mesec u Devici naglasava stanje intelekta do te mere da su i osecanja podlozna analizi. Cesto osobe sa ovakvim polozajem Meseca nisu spontane jer su im reakcije uvek proracunate. Dobra osobina je to sto takva osoba nece nikada delovato impulsivno i naglo. Sve je pod kontrolom razuma pa se gotovo nikada ne desavaju burne i nagle reakcije.Taj polozoj Meseca govori o mladolikosti kako telom tako i duhom. Veselost, avanturizam, su svakako jos neke od osobina.
Sada treba pogledati i aspekte tog meseca da bi se dala jasnija slika o tom Mesecu.

Old 08-05-2012, 13:14   #103
drasko11
Švrća

drasko11 je offline
drasko11 je na dobrom putu
Standardno

mirab- evo su aspekti mesec je u kvadrat sa suncem i saturnom,u opoziciji sa marsom, u sekstilu sa plutonom i venerom, atrigon sa neptunom....

Old 08-05-2012, 13:26   #104
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
mirab je na dobrom putu
Standardno

Pa sada ti pokusaj zavrsiti pricu o tom Mesecu; jer samo ako se sve poveze dobije se prava slika takvog Meseca.
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-11-2012, 15:27   #105
Scarlet22
Obično gatalo

Scarlet22's Avatar

Scarlet22 je offline
Registrovan: Apr 2012
Scarlet22 je na dobrom putu
Standardno

Moja mama ima ovaj Mo.
Surovi realista. Često je pitam: ženo, imaš li ti osećanja? Rečima ih neće iskazati, to je sigurno, već delima. Ume da bude privržena, ali no cmizdrenje, no patetika.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules