ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 22-01-2012, 00:58   #76
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
Registrovan: Mar 2009
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

A sta mislite o ovom Mo na 0st Device? Da li je po malo Lavlji? Ili Ovnovski zbog 0 stepena?
Submit to Digg   Mesec u devici Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-01-2012, 13:14   #77
coca
Veštac

coca's Avatar

coca je offline
Registrovan: Oct 2011
coca je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by yoohoo VIdi Poruku
A sta mislite o ovom Mo na 0st Device? Da li je po malo Lavlji? Ili Ovnovski zbog 0 stepena?
mesec ti je u skorpiji, na 12 stepenu( i u konjukciji sa saturnom)...ne razumem?:-)

Old 24-01-2012, 14:00   #78
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by yoohoo VIdi Poruku
cist devicanski mesec .
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-01-2012, 16:05   #79
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
Registrovan: Mar 2009
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by coca VIdi Poruku
mesec ti je u skorpiji, na 12 stepenu( i u konjukciji sa saturnom)...ne razumem?:-)
Ne pricam o mom

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
cist devicanski mesec .
Pf

Old 04-04-2012, 22:33   #80
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Da li bi neko objektivno mogao da mi pomogne i opise MO0SA u 12 p. u Devici?

Pri tome je i ASC u Devici, a SA je suvladar 5 p. koje je u Vodoliji.

Quote:
ali sto se mana tice, jako preteruje nekad sa isticanjem tog njenog znanja i isprivljanjem gresaka (kakvih god) sto zaista ume da iziritira...isto tako sam primetila da device bez ustrucavanja mogu da se posvadjaju i da ti kazu najgore reci iako kad ih vidis nikad ne bi rekao da su na to sposobne...verovatno i neko sa Mo u devici ima ovakvih karakteristika a pogotovo ako je jos taj mo kvadriran od nekog malefika.
Uh, ja ovo osetih na sopstvenoj kozi i te kako!
Ovaj MO, iako u 12 p. kao dispozitora ima ME u Vodoliji koji je 90MO moj. Toliko verbalnih povreda mislim da nisam nikada dobila, svaka rec-kritika, kao ubod noza u srce mi se cinila.
Inace, Devicu smatraju emotivnom lisicom, zbog lukavosti i dovitljivosti..pa ne bi ovde ME za dzabe bio u svom sedistu i egzaltaciji...i ono sto se meni nije dopalo je prezvakavanje jedne te iste price, stalno se vracaju na ono sto je njih povredilo, vrte pricu u krug, taman ti se cini da je sve leglo, kad ono iz pocetka, dok ti se taj razgovor bukvalno ne smuci, jer vise nemas ni volje ni snage da se pravdas i objasnjavas!

Ali, sa druge strane, meni od svih osoba na svetu kad god se pogubim i potonem u svojim emocijama, pomogne moja sestra, koja ima SO, MA i VE u Devici, inace njeno SO60MO moj, i ona meni tako lepo sve rasclani i analizira da ostanem zabezeknuta ( inace ima i MO u Blizancima 120ME u Vagi ) ja za takve analize jednostavno nisam kadra, meni emocije mute razum a moja urodjena tolerantnost i idealizam od ovog duplog Strelca i JU u Vodoliji 60SO, ne dozivljava stvari na tako hladan i racionalan nacin, i moji rezoni su totalno drugaciji ( da ne kazem ruzicasti ) ali ona stvarno ne mene deluje kao lekar, terapeut , otvori mi oci i razjasni kako stvari realno stoje ( mislim off je, ona nema MO u Devici ali je naglasena Devica ).

Last edited by alea; 04-04-2012 at 23:11..

Old 04-04-2012, 23:34   #81
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
Registrovan: Feb 2012
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Da li bi neko objektivno mogao da mi pomogne i opise MO0SA u 12 p. u Devici?

Pri tome je i ASC u Devici, a SA je suvladar 5 p. koje je u Vodoliji.

Uh, ja ovo osetih na sopstvenoj kozi i te kako!
Ovaj MO, iako u 12 p. kao dispozitora ima ME u Vodoliji koji je 90MO moj. Toliko verbalnih povreda mislim da nisam nikada dobila, svaka rec-kritika, kao ubod noza u srce mi se cinila.
Inace, Devicu smatraju emotivnom lisicom, zbog lukavosti i dovitljivosti..pa ne bi ovde ME za dzabe bio u svom sedistu i egzaltaciji...i ono sto se meni nije dopalo je prezvakavanje jedne te iste price, stalno se vracaju na ono sto je njih povredilo, vrte pricu u krug, taman ti se cini da je sve leglo, kad ono iz pocetka, dok ti se taj razgovor bukvalno ne smuci, jer vise nemas ni volje ni snage da se pravdas i objasnjavas!

Ali, sa druge strane, meni od svih osoba na svetu kad god se pogubim i potonem u svojim emocijama, pomogne moja sestra, koja ima SO, MA i VE u Devici, inace njeno SO60MO moj, i ona meni tako lepo sve rasclani i analizira da ostanem zabezeknuta ( inace ima i MO u Blizancima 120ME u Vagi ) ja za takve analize jednostavno nisam kadra, meni emocije mute razum a moja urodjena tolerantnost i idealizam od ovog duplog Strelca i JU u Vodoliji 60SO, ne dozivljava stvari na tako hladan i racionalan nacin, i moji rezoni su totalno drugaciji ( da ne kazem ruzicasti ) ali ona stvarno ne mene deluje kao lekar, terapeut , otvori mi oci i razjasni kako stvari realno stoje ( mislim off je, ona nema MO u Devici ali je naglasena Devica ).
hehehehe. Tako za mene kaze moja rodjaka. Inace jako smo bliski kao da smo rodjeni brat i sestra. Bas si lepo opisala device.

Old 04-04-2012, 23:44   #82
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by uran89 VIdi Poruku
hehehehe. Tako za mene kaze moja rodjaka. Inace jako smo bliski kao da smo rodjeni brat i sestra. Bas si lepo opisala device.
Pa trenutno su me Device okupirale a inace imam tu sklonost da se totalno posvetim nekome ako udje u delokrug mog interesa, pa tako i selektivno pisem o znacima ili planetama ( to je fanaticni MO i ME u Skorpiji ) i sad sam krenula da ih istrazujem malo dublje, a inace, ovo je druga osoba sa izrazenim znakom Device koju sam na neki nacin upoznala u ovoj godini, i lepo sam to povezala sa svojim MA u Devici na solarnom DSC, koga doduse jos cekam da se pojavi!

Inace, ovo je znak sa kojim sam imala najmanje iskustva, nikada se nismo privlacili, nikad nismo bili zanimljivi jedni drugima. Valjda jer smo u prirodnom kvadratu, ja Strelac, brz, idealista, optimista, a one realisticne, analiticne, pesimisticne, melanholicne...ali, eto sta radi solar, cudo jedno

Old 05-04-2012, 10:57   #83
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

MO i ME u Sco - rodjeni si psiholog.
Jesu u prirodnom kvadratu, ali meni obicno bude dobra komunikacija sa strelcevima. I obicno mi prijaju.

Old 08-04-2012, 14:56   #84
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
MO i ME u Sco - rodjeni si psiholog.
Jesu u prirodnom kvadratu, ali meni obicno bude dobra komunikacija sa strelcevima. I obicno mi prijaju.
Ovakav MO jedino tako ispoljava svoje dobre strane, kada se bavi problemom drugih, inace mi napravi cirkus za cas, a zbog 12 kuce je dosta okrenut sebi.

Mene Device cesto smiruju. Hladna racionalnost je ono sto meni cesto nedostaje i prosto se zacudim njihovim objasnjenjima.

Old 08-04-2012, 15:02   #85
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Mene Device cesto smiruju, moja najbolja prijateljica, drugarica, a pri tome je u stvari moja sestra, ima tri planete u Devici, VE, MA i SO.
Kad god me povuku emocije u haos, ona na mene deluje kao sedativ. Nema osobe sa kojom vise volim tada da razgovaram kao sa njom. Hladna racionalnost je ono sto meni cesto nedostaje i prosto se zacudim njenim objasnjenjima.
A, pri tome je i ona ASC Strelac, a njeno SO60MO moj.
I devica i strelac su intelektualno-filozofski tipovi.

Mene samo nervira predrasuda kako se device bezosecajne i hladne. Ja bas mislim da su device zeljne neznosti i emocija, samo zavisi ko i kako ih pokazuje. Device ne vole povrsne razgovore i dramaticno pokazivanje emocija. One vole jednostavnost i prirodnost. Tacno je da umemo da se emocionalno distanciramo da bi doneli bolju odluku, ali to ne znaci da ne volimo tu osobu.

Old 08-04-2012, 15:08   #86
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
I devica i strelac su intelektualno-filozofski tipovi.

Mene samo nervira predrasuda kako se device bezosecajne i hladne. Ja bas mislim da su device zeljne neznosti i emocija, samo zavisi ko i kako ih pokazuje. Device ne vole povrsne razgovore i dramaticno pokazivanje emocija. One vole jednostavnost i prirodnost. Tacno je da umemo da se emocionalno distanciramo da bi doneli bolju odluku, ali to ne znaci da ne volimo tu osobu.
Ma slazem se 100%, svako je zeljan ljubavi i paznje, svima nam je ona potrebna.
Moje je neko isljenje da je kod Device najveci problem konstantan osecaj inferiornosti.
Posto se stalno stavljaju u podredjeni polozaj i imaju problem sa osecajem sopstvene vrednosti, logicno je da su jako zeljne tudje paznje i neznosti.
Kod tebe je MO dosta obojan idealizmom JU i NE, pa je dosta nezniji...

Old 08-04-2012, 15:16   #87
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ma slazem se 100%, svako je zeljan ljubavi i paznje, svima nam je ona potrebna.
Moje je neko isljenje da je kod Device najveci problem konstantan osecaj inferiornosti.
Posto se stalno stavljaju u podredjeni polozaj i imaju problem sa osecajem sopstvene vrednosti, logicno je da su jako zeljne tudje paznje i neznosti.
Kod tebe je MO dosta obojan idealizmom JU i NE, pa je dosta nezniji...
Da to je taj osecaj inferiornosti koji je urodjen. Ali tu ima jos nesto. Device vole da se u vezu krene umereno i da to bude nesto trajno. Pa zato vremenom njihova ljubav dobija na tezini.
A to sto kazes za moj mesec je skroz tacno.

Old 08-04-2012, 15:20   #88
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Registrovan: May 2010
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Mene nervira kod mog Meseca sto uopste ne umem da glumim osecanja kada zatreba , mislim da mi se odmah po izrazu lica sve vidi.

Old 08-04-2012, 15:28   #89
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by LavJarac VIdi Poruku
Mene nervira kod mog Meseca sto uopste ne umem da glumim osecanja kada zatreba , mislim da mi se odmah po izrazu lica sve vidi.
To ti je zbog konjukcije marsa i meseca. Orbis svega 3*. Bas umes da planes.

Old 08-04-2012, 15:42   #90
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Registrovan: May 2010
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
To ti je zbog konjukcije marsa i meseca. Orbis svega 3*. Bas umes da planes.
Moj prag tolerancije je dosta veliki i treba dosta da bi doslo do toga.
Vrlo sam smirena i znam da brojim do 10, ali kada neko predje preko toga onda kao sto kazes znam da planem i bolje da mi se sklanja s puta. Mnogi mi kazu da je tada dovoljno da sasecem pogledom. Izgledam krhko i nezno pa u takvim situacijama iznenadim

Mada mi je Mesec i vladar sedmog polja mogu reci i da su mi partneri takvi.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules