ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-04-2011, 00:16   #46
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by naca VIdi Poruku
Moram reci da Mo u Devici uvek kaze ono sto zaista misli i to direktno, bez okolisanja-sto se drugima cesto ne svidja!
Salis se?!? Moj bivsi je imao Mo u Devici, sa njim nikad nisam znala na cemu sam-nisam mogla ni da pricam ko covek ni da se sa njim posvadjam. Jednog dana mu nesto sto uradim ili kazem bude u redu,drugog vec nije u redu-a to mi najcesce onako potuljeno prebaci u nekoj "zadjevici" ne mogu ni da je nazovem svadjom (konstruktivnom!) i to tako da me zaboli do srzi.Ali to je valjda zbog njegovog Mo90Me i Mo180Ma. Moj Mo u Ribama i Ve u Lavu to jednostavno nisu mogli da podnesu.
Submit to Digg   Mesec u devici Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-04-2011, 00:24   #47
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Registrovan: Mar 2010
mini_mimi je na dobrom putu
Standardno

najbolja drugarica ima Mo u devici....prezire gramaticke greske,stalno ispravlja ljude...cak ponekad i smara sa tim :-)))) Na izgled ledena,cak i ja koja je poznajem 10 godina nisam sigurna da ima tu nekih dubljih emocija sem interesa(mada ona tvrdi da ima)......Zenski sexoman :-)

Old 28-04-2011, 00:27   #48
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Registrovan: Apr 2010
tanjica je na dobrom putu
Standardno

Moja drugarica sa Mo u devici je strasno gundjalo i cepidlaka,ali je i stedljiva.Mada,niko kao ona ne moze do detalja sagledati probleme.

Old 28-04-2011, 00:33   #49
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Jel....tanjice,iako nemam Mesec u De al rece alea da je pomalo obonen Devicom,a problem? Dok kazes piksla cu ti bre u srz da zadjem ako treba....

Old 28-04-2011, 00:35   #50
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Registrovan: Apr 2010
tanjica je na dobrom putu
Standardno

E,Swiss,takva je i ona-imas problem-nista lakse-postavi ona teoriju,rasclani je na milion sitnih delica i nadje uzrok,posledicu i resenje!Tako je Swiss...

Old 28-04-2011, 00:39   #51
naca
Početnik

naca je offline
Registrovan: Feb 2010
naca je na dobrom putu
Standardno

Ne, ne salim se, Mimiza. Mislim da je tu vise bio problem sama kombinacija Mo u Devici i Mo u Ribama, a verovatno su uticali i neki losi aspekti. Moj bivsi decko je Vaga sa Mo u Ribama, ja sam zaista imala utisak da on mene nikada ne razume sta pokusavam da mu objasnim i sa njim je prosto bilo nemoguce posvadjati se.

Old 28-04-2011, 15:16   #52
Jovanchura
Švrća

Jovanchura's Avatar

Jovanchura je offline
Registrovan: Oct 2010
Jovanchura je na dobrom putu
Standardno

sve sto je napisano je tacno...ja sam devica i asc mi je u devici i mo u devicii na 6 stepenu device...uzass krajnost,krajnost,krajnost...jedino sto je pozitivno je to sto stvarno dobro znam da sagledam svaki problem,pomognem nekom,glavni sam savetnik u drustvu, vole me prijateljii i mnogo brzo provalim ljude,sto i nije toliko dobro...jer mi svi brzo dosade!
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-05-2011, 20:07   #53
mrvica83
Početnik

mrvica83 je offline
Registrovan: Dec 2010
mrvica83 je na dobrom putu
Standardno

Meni je asc u devici, mesec u devici i, naravno ,sve to u 1 kuci...masala!!
A da, izostavih da i moj verenik ima MO u Vi i nekako mi se cini da je moj mesec drugacijinekako topliji.

NAravno kao i sve - mesec u devici ima prednosti i mana..
Slazem se sa svim do sada napisanim ali ono sto bih htela da istaknem je stidljivost,skromnost,nenametljivost ( kao najvece mane),gde prikrivamo svoje sposobnosti i cak umanjujemo svoje zasluge ( ne daj Boze da nas neko javno pohvali,nista gore od toga..meni ponekad dodje da se nekome zahvalim jer sam ja njemu pomogla, a ako on meni hoce da se oduzi toliko mi je neprijatno kao da sam nesto lose uradila). Ne pokazujemo svoja osecanja koja ni slucajno nisu povrsna ali sto je sigurno sigurno...polako ali sigurno se otvaramo ka drugim ljudima.O analiticnosti da ne pricam pogotovu smo skloni da analiziramor sebe i sebi smo najveci kriticari ,a postupci drugih prosto nam bodu oci .

Inace osobe sa ovim polozajem meseca imaju lepe manire i nekako aristokratsko drzanje , veliku potrebu da pomazemo drugima i nekako NE kao odgovor totalno nam nije poznato!
JA ne volim sto mi je mesec u devici, ali sta je tu je...

Old 13-06-2011, 16:31   #54
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Zar Ti nemaš taj talenat?
Meni je Mesec u Škorpiji, ali dispozitor mi je u Devici. Otud i kada se oslonim na emocije, ne bih počela, ali onda batalim sve recepte u uključim sve što sam do tada naučila. A inače VE u Strelcu ima pre to o čemu pričaš.. sloboda.

Ti bi baš i trebala da imaš s obzirom na usklađene Ve i MO i MO koji dispozicijom ode baš u Devicu. Mada, znam primere kada je Ve u Devici, MO u Strelcu i pomislih da žena ima tu slobodu, pa i da možda zna da peva, a ono ništa...iako mi se sviđa njena kuhinja, totalno drugačija i siromašno-ne gala-zbudžena, ali..ima nešto.

Old 13-06-2011, 17:12   #55
Kile Prshut
Obično gatalo

Kile Prshut's Avatar

Kile Prshut je offline
Registrovan: Aug 2010
Kile Prshut je na dobrom putu
Standardno

Joj, kamo srece da imam, odakle ti to (po aspektima i MO i Ve koje si mi spomenula)?

Ja zasada maltene i ne kuvam, mama mi je gospodarica u kuhinji i slabo tu zabadam nos... Sto da ne uzimam njene termine, sto sto sam, gledajuci takvu kuvaricu, mrvicu demoralisana i polu-paralisana da i sama krenem Mozda jednom, kamosrece jer hrana je mmmmmmmm

Ajmo jos MO u devici sa smislom za recept iz glave??

Old 14-06-2011, 13:45   #56
Mlada
Početnik

Mlada's Avatar

Mlada je offline
Registrovan: May 2008
Mlada je na dobrom putu
Standardno

Evo me mjesec u djevici koji nikad ne kuha po receptu,kad god kuham,uglavnom nemam pojima sto ce to biti na kraju,al uvijek bude super,jos mi nikad nitko nije rekao da mi neko jelo ne valja

Old 14-06-2011, 13:48   #57
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mlada VIdi Poruku
Evo me mjesec u djevici koji nikad ne kuha po receptu,kad god kuham,uglavnom nemam pojima sto ce to biti na kraju,al uvijek bude super,jos mi nikad nitko nije rekao da mi neko jelo ne valja
vladar 2, Me u strelcu, 0 Ne 0 Ve -ti si kulinarski avanturista

Old 14-06-2011, 14:01   #58
Fiorellino
Obično gatalo

Fiorellino's Avatar

Fiorellino je offline
Registrovan: Jul 2010
Fiorellino je na dobrom putu
Standardno

Da se prijavim i ja za recepte iz glave i po inspiraciji!

Inace, hedonista sam, volim da klopam (ne i da se prejedam) i da isprobavam stalno nesto novo. Volim da se bakcem oko kuhinje, ali me i uhvati cesto da mi i nije do kuvanja, ali zato kad mi dodje inspiracija... Mislim da nisam 2 puta u zivotu spremila isto jelo, stalno nesto dodam, oduzmem, poboljsam i sl.

Slatkisi mi samo ne idu, a volim da ih jedem, mozda bi mi i isli da sam ozbiljno resila da naucim.

Old 15-06-2011, 04:12   #59
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Ja sam svoj MO u djevici u 11 polju uspjerila na humanitarni rad i organiziranje protesta protiv Vlade...i to mi ide odlično, još nisam iza rešetaka

Old 19-06-2011, 00:36   #60
dobro_ime_za_forum
Početnik

dobro_ime_za_forum's Avatar

dobro_ime_za_forum je offline
Registrovan: Jun 2011
dobro_ime_za_forum je na dobrom putu
Standardno

Idemo po redu...najbolje opisan mesec u devici...uzasna zelja za redom, stidljivost, uzasno nerviranje kada nije sve onako kako je on zamislio...po meni dobar sam kad posmatam profesionalnu stranu, posao, nikako emocije, tu se gubi, pada, crveni...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules