ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 27-04-2011, 14:27   #16
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

mirab, kaže se NE BI

a o Mo u Djevici nakuckaću nešto kasnije, pošto imam u svom okruženju nekoliko osoba koje ga imaju...
Advertisement

Old 27-04-2011, 14:28   #17
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

ahahah...koji ujeb
Submit to Digg   Mesec u devici Reply With Quote

Old 27-04-2011, 14:38   #18
Beba977
Veštac

Beba977's Avatar

Beba977 je offline
Registrovan: Oct 2010
Beba977 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
Uredni su jako. to sam primetila,kod zenskih a pogotovo kod muskih.
da imaju saosecajnost i empatiju neku,ne bih rekla. cak stavise,nadam se da necu uvrediti vlasnice i vlasnike ovog meseca,ali,deluju mi prilicno bezosecajno.

radije bih teatralnost nekog meseca u Lavu,ili direktnost Meseca u Ovnu,nego hladno ( a kao toboze puno te voli ,samo,ne zna da pokaze,smrc ) drvo.

isto kao sto ljudi nemaju razumevanja za kenjkavost Meseca u raku,tako ni ja nemam za ovaj nesigurni mesec. skupi muda,budi covek i imaj hrabrosti da pokazes osecanja pa makar izgubio sve,ili nemoj uopste biti u vezi. ustedite vreme partneru,da ne traci godine pored nekog sa mesecom u devici,a da se i nakon 3 godine,pita da li ga upopste i volite.
Ali Wicca,ne moze samo polozaj MO da ukaze koliko neko voli
Gde je VE,posebno losi aspekti SA koji umanjuju osecanja.Meni je MO egzaltiran ali je napadnut na sve strane,tako da na pr. ja kad volim nikad nisam mirna,t.e. volim na poseban nacin.
Cak i MO u jarcu voli,svakakav MO oseca i voli,ali zavisi kako pokazuje.

Old 27-04-2011, 14:45   #19
mirab
Veštac

mirab's Avatar

mirab je offline
Registrovan: Jan 2010
mirab je na dobrom putu
Standardno

Vojvotkinjo, u pravu si, verovatno u brzini dolazi do ovakvih gresaka, kucam i ne pazim dovoljno; ne bih smela gresiti!

Old 27-04-2011, 14:47   #20
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Beba977 VIdi Poruku
Ali Wicca,ne moze samo polozaj MO da ukaze koliko neko voli
Gde je VE,posebno losi aspekti SA koji umanjuju osecanja.Meni je MO egzaltiran ali je napadnut na sve strane,tako da na pr. ja kad volim nikad nisam mirna,t.e. volim na poseban nacin.
Cak i MO u jarcu voli,svakakav MO oseca i voli,ali zavisi kako pokazuje.
znam da ne znaci. rekla sam unapred da se izvinjavam ako budem zvucala uvredljivo prema vlasnicima ovog Meseca ali,valjda ne mogu objektivno muskarce sa ovim Mesecom da gledam. svaki moj decko ( sa izuzetkom Mo u Lavu,Ovnu i jedan u Vodoliji ) je imao mesec u devici.
zapostavljanje, moljenje ( ne bukvalno ali preneseno ) za mrvicu paznje,stalno pitanje jel te taj neko uopste i voli,da li mu je uopste stalo,dobijanje ljubavi na kashicicu,nebriga ,bezosecajnost, grubost, jos na kraju umislis da nesto sa tobom ne valja ili nije u redu,pa kao trpljenje jer Boze moj svako ima nasih mana.. ali stalno imati taj osecaj kao da si pas pored stola koji ceka da gazda baci nesto... ne mogu.

znam da nije samo do njihovog meseca bilo,ali dobro poznajem muskarce sa ovim polozajem Mo i gotovo sablasno sinhronizovanog ponasanja u vezi...koje je testiralo svaku moju dobru volju i preveliko razumevanje,koji su oni itekako svi odreda koristili... ali Boze moj,za to sam ja kriva sto sam to dopustila a ne oni.

Ono sto oni nisu vidlei jel, gore od njihove nesigurnosti ili cega vec,je sto povredjujes drugo ljudsko bice. Ne kazem da nece,ali neki Mesec u Ribama pre ce sma tugovati ili biti povredjen,nego ikad naneti nekome na obrza suze.

Nisma rekla da ne voli,vec sam bas pricala o tome kako pokazuje.

Old 27-04-2011, 15:03   #21
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoro
Standardno

Imala sam mnoga iskustva sa Mo Vi i sigurno je da je sasvim sposoban da iskaze osecanja, e sad kome ne odgovara njihov stil, njegov problem.

Last edited by ibis; 27-04-2011 at 19:27..

Old 27-04-2011, 15:04   #22
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
znam da ne znaci. rekla sam unapred da se izvinjavam ako budem zvucala uvredljivo prema vlasnicima ovog Meseca ali,valjda ne mogu objektivno muskarce sa ovim Mesecom da gledam. svaki moj decko ( sa izuzetkom Mo u Lavu,Ovnu i jedan u Vodoliji ) je imao mesec u devici.
zapostavljanje, moljenje ( ne bukvalno ali preneseno ) za mrvicu paznje,stalno pitanje jel te taj neko uopste i voli,da li mu je uopste stalo,dobijanje ljubavi na kashicicu,nebriga ,bezosecajnost, grubost, jos na kraju umislis da nesto sa tobom ne valja ili nije u redu,pa kao trpljenje jer Boze moj svako ima nasih mana.. ali stalno imati taj osecaj kao da si pas pored stola koji ceka da gazda baci nesto... ne mogu.

znam da nije samo do njihovog meseca bilo,ali dobro poznajem muskarce sa ovim polozajem Mo i gotovo sablasno sinhronizovanog ponasanja u vezi...koje je testiralo svaku moju dobru volju i preveliko razumevanje,koji su oni itekako svi odreda koristili... ali Boze moj,za to sam ja kriva sto sam to dopustila a ne oni.

Ono sto oni nisu vidlei jel, gore od njihove nesigurnosti ili cega vec,je sto povredjujes drugo ljudsko bice. Ne kazem da nece,ali neki Mesec u Ribama pre ce sma tugovati ili biti povredjen,nego ikad naneti nekome na obrza suze.

Nisma rekla da ne voli,vec sam bas pricala o tome kako pokazuje.
Ovo je prokletstvo za mo u ribama ...sto se tice mo u devici,ne poznajem nikog...ali generalno device kao znak ne mogu bas najbolje da shvatim, previse analiticnosti i detiljisanja mogu da iziritiraju druge ljude...ne zelim naravno nikog da vredjam jer ne poznajem ih dovoljno,ali moje zapazanje je ovakvo

Old 27-04-2011, 15:05   #23
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Imala sam i ja mnoga. Nije stvar da ne odgovara stil. vec da budes ljudsko bice.ne pricam ja napamet,dobro,mozda sam ja generlano baksuz pa nalecem na takve muskarce, sto je tacno,pa malo jos mracnije pricam.

Ti imas vrlo lepo misljenje o ovom mesecu,i slazem se sa tvojim uvodnim postom ali,moras kao i svemu,pa makar i onom cemu najvise volis i postujes da sagledas mane.

ne pricam ja o losem iskazivanju. ja pricam o totalnoj nebrigi i nedostatku obzira.

Nisam luda,niti mentalno zaostala da mi neko daje ljubav,pa u ma kom stilu to bilo,a da ja to ne kontam pa sad kao patim.

Old 27-04-2011, 15:08   #24
Kina
Obično gatalo

Kina's Avatar

Kina je offline
Registrovan: Aug 2009
Kina je na dobrom putu
Standardno

Ja se sve ustručavam da ispravljam ali se takodje doslovno ježim kada neko pravi gramatičke greške, a poznato mi je da to isto iritira i osobe sa Mo u Devici

Old 27-04-2011, 15:09   #25
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
Ovo je prokletstvo za mo u ribama ...sto se tice mo u devici,ne poznajem nikog...ali generalno device kao znak ne mogu bas najbolje da shvatim, previse analiticnosti i detiljisanja mogu da iziritiraju druge ljude...ne zelim naravno nikog da vredjam jer ne poznajem ih dovoljno,ali moje zapazanje je ovakvo
nije prokletstvo...to je dar opet,ne treba generalizovati ali posto je tema generalna onda mozemo da pricamo i generalno

mesec u ribama uglavnom jako pazi.. i tacno je,oni su teski sami sebi,i tesko im je sa sobom,ali da bas povrede nekog,jako.... malo teze ce ici,jer ce oni mnogo vise patiti i uznemiriti se. dok npr mesec u devici,muskarci ( dakle,zene,ne vredjajte se ) iz mog iskustva,mogu te povrediti na gadne nacine samo tako,i mrtvi hladni da ostanu. a ako ih boli sto tebe boli,to nikad neces saznati.

generalno lekcija koju ovaj mesec mora da nauci,je da se otvori. da su emocije,snaga,pa makar i patio,i izgubio sve zbog njih,i krvario na otvoreno, i makar ta emocija sijala jako. otvorenost, da ih neko izvuce lagano,polako,iz te njihove skromne, mozda alo nesigurne ljusture,da svi ti njihovi kvaliteti izadju na videlo,da mogu druge da oplemenjuju svojom skromnoscu, radom,nenametljivoscu,a ne da zatvaranjem unesrecuju sebe,a sto je bitnije od samog sebe... drugog.

Old 27-04-2011, 15:14   #26
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Evo i mene kao jednog od vlasnika cenjenog Meseca u Devici.

Kod mene polozaj Meseca na samom pocetku 8.kuce u konjukciji sa Marsom utice da na muskarce delujem tajanstveno i pored onih 4 planeta u teatralnom Lavu.
Mom Mesecu bi vise pripisala obazrivost nego nesigurnost kao sto su neki naveli, mozda neka veca analiticnost.
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-04-2011, 15:15   #27
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Kina VIdi Poruku
Ja se sve ustručavam da ispravljam ali se takodje doslovno ježim kada neko pravi gramatičke greške, a poznato mi je da to isto iritira i osobe sa Mo u Devici
Moja prijateljica ima stelijum u devici u 10 polju, pa hajd' pogadjaj cime se bavi ... pravi merkurovski posao...izuzetno je obrazovana i nacitana i sa njom uci u diskusiju nije bas lako...ali sto se mana tice, jako preteruje nekad sa isticanjem tog njenog znanja i isprivljanjem gresaka (kakvih god) sto zaista ume da iziritira...isto tako sam primetila da device bez ustrucavanja mogu da se posvadjaju i da ti kazu najgore reci iako kad ih vidis nikad ne bi rekao da su na to sposobne...verovatno i neko sa Mo u devici ima ovakvih karakteristika a pogotovo ako je jos taj mo kvadriran od nekog malefika.

Old 27-04-2011, 15:16   #28
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

e da,obazrivost to si lepo rekla,kod zenskih sam to primetila,da su oprezne ali da umeju da pruze prilicno lepu,finu, ''zemljanu '' ,sigurnu vezu
mada ja opet mislim da treba neko da vas zardzma iz tih okova da malo uzivate

Old 27-04-2011, 15:21   #29
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Moja prijateljica ima stelijum u devici u 10 polju, pa hajd' pogadjaj cime se bavi ... pravi merkurovski posao...izuzetno je obrazovana i nacitana i sa njom uci u diskusiju nije bas lako...ali sto se mana tice, jako preteruje nekad sa isticanjem tog njenog znanja i isprivljanjem gresaka (kakvih god) sto zaista ume da iziritira...isto tako sam primetila da device bez ustrucavanja mogu da se posvadjaju i da ti kazu najgore reci iako kad ih vidis nikad ne bi rekao da su na to sposobne...verovatno i neko sa Mo u devici ima ovakvih karakteristika a pogotovo ako je jos taj mo kvadriran od nekog malefika.
za ovo takodje... to je ono na sta sam mislila kad sam rekla '' da te povrede '' bez da trepnu. prilicno ruzne reci,a ti koje sam ja upoznala,mogu da legnu i spavaju kao jagnjad,nakon njih.

ali naravno kad ima drugih pokazatelja u natalu da nije sve tako crno,ali recima ( merkur,devica ) umeju da zadaju onako,udarce.

Old 27-04-2011, 15:31   #30
Kina
Obično gatalo

Kina's Avatar

Kina je offline
Registrovan: Aug 2009
Kina je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Psihologija, novinarstvo, eventualno pravo???
Mada je pravo više jupiterski posao, ali i Device odlično mogu tu da se uklope, svojim jakim, analitičkim argumetnima
Sa svime sa slažem, ali ovo blondirano posebno ističem, i to rade krajnje hladnokrvno, prethodno sednu, razmisle same sa sobom, "stave sve na papir" pa ti lepo sve saspu u facu, da prosto ne znaš šta te je snašlo
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules