ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
vole ili ne...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 09-05-2011, 22:24   #46
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by dikosava VIdi Poruku
..moj brat ima mo u blizancima i uopste ga ne vidim ovde... mio je, dobronameran i topao, malo nekad nervozan...
Pa i ovaj je previše mio, previše umiljat, SO i ME u Vagi, ASC i MO u Blizancima...oni su zbog toga neodoljivi...ali tom svojom neodoljivišću umeju da manipulišu, baš kao deca kad muljaju...

Last edited by alea; 09-05-2011 at 22:36..
Submit to Digg   Mesec u bliznacima Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-08-2011, 18:00   #47
nepoverljiva
Švrća

nepoverljiva je offline
Registrovan: Apr 2011
nepoverljiva je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mini_mimi VIdi Poruku
Posto se poslednjih dana stalno pominje u temama....Kakva su vasa iskustva sa osobama koje imaju Mo u blizancima?
Moj sadasnji partner ( cudan odnos jako, tajnovit) a trazi od mene odgovornost, prema njemu, kritike i tako, ima mesec u blizancima, meni se cini jako cudan..u 9. polju je i saturn zajedno su u toj kuci Kod mene pada u 5. polje, polje emocija, ali nikako ne shvatam da li On donosi meni emocije ili kako vec?? http://www.dodaj.rs/f/47/qy/3w8qHsFR/deniro.gif nasa karta, njegova http://www.dodaj.rs/f/41/5s/2z2uG4SE/ddeniro.gif
Inace pod cudnim je okolnostima sve, Mislim da pati jer ne moze da se veze, a tako zeli to Moj utisak je da leprsa u vazduhu sa tim svojim emocijama Niako da ih verbalizuje i iskaze nekim postupkom, miislim da sve too radi nekako diplomatski i na vec predvidjen nacin... ljubazan, obziran, odgovoran... ali to je mozda moj pogled jer moj Mesec je U skorpiji i ja sam jako strastvena !
Ako je Neko raspolozen, samo malko da mi razjasni ovo nesto ??!!

Old 22-08-2011, 02:49   #48
WolfWoman
Obično gatalo

WolfWoman's Avatar

WolfWoman je offline
WolfWoman je na dobrom putu
Standardno

I ja imam Mo u blizancima, u 11. kuci i ukljestenom znaku.

Nekad mogu biti neozbiljna, ali nisam se bas nasla u stvarima koje ste ovdje napisali o mo u blizancima.
Ja sam strasno emotivna osoba i buducnost me brine. Ne shvatam zivot kao salu i nesto sto se moze tek tako mijenjati i igrati se s njim.
Imam opasno razvijenu empatiju prema drugim zivim bicima.
Jedino sto je istina je da me sve moguce zanima i ne postoji tema o kojoj ja barem ponesto ne znam. U sve moguce se razumijem zahvaljujuci mom Mo.

Moj bivsi ima Mo u Sco i to je najteza osoba koju sam upoznala u zivotu. Moj Mo je dobronamjeran i nesebican, dok je Mo u Sco opasno sebican i cak i okrutan, sklon igricama i manipulaciji, sto meni ni u kom slucaju nije odgovaralo.

Ako ste vi svjetlost, sta vam tama moze, osim da ustukne pred vama?

Old 22-08-2011, 03:59   #49
nepoverljiva
Švrća

nepoverljiva je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by WolfWoman VIdi Poruku
I ja imam Mo u blizancima, u 11. kuci i ukljestenom znaku.

Nekad mogu biti neozbiljna, ali nisam se bas nasla u stvarima koje ste ovdje napisali o mo u blizancima.
Ja sam strasno emotivna osoba i buducnost me brine. Ne shvatam zivot kao salu i nesto sto se moze tek tako mijenjati i igrati se s njim.
Imam opasno razvijenu empatiju prema drugim zivim bicima.
Jedino sto je istina je da me sve moguce zanima i ne postoji tema o kojoj ja barem ponesto ne znam. U sve moguce se razumijem zahvaljujuci mom Mo.

Moj bivsi ima Mo u Sco i to je najteza osoba koju sam upoznala u zivotu. Moj Mo je dobronamjeran i nesebican, dok je Mo u Sco opasno sebican i cak i okrutan, sklon igricama i manipulaciji, sto meni ni u kom slucaju nije odgovaralo.
Slazem se sa vama, da imate ozbiljan pogled, nikako sala, daleko od toga..Empatija kod ljudi sa Mo u Blizancima je razvijena vrlo. Cak prilicno. Moj Mo jeste u skorpiji, ali ne ovako muski okrutan i sebican..mislim da postoji razlika izmedju muskog Mo u skorpiji od zenskog.
Zelela sam samo da se nadovezem jer u prici su Mo u blizancima i Mo u skorpiji

Old 22-08-2011, 14:31   #50
aziza
Obično gatalo

aziza's Avatar

aziza je offline
Registrovan: Jul 2008
aziza je na dobrom putu
Standardno

Mesec u Blizancima je nezan i racionalan istovremeno , jako zavisi od aspekata tj. planeta koje ga dodiruju.Jedno veeliko dete, a sa decom se osecaju opusteno i u prirodnom stanju.
Mislim da vole da drze govore u svakoj prilici - da li na poslu , u razgovoru sa prijateljima itd.. , uglavnom vole da govore- i ako ih prekines ,to se smatra najgorom uvredom. To priznajem iskreno:-)

Old 22-08-2011, 15:44   #51
Aurora
Obično gatalo

Aurora's Avatar

Aurora je offline
Registrovan: Aug 2006
Aurora je na dobrom putu
Standardno

Ja bas volim Mo u Blizancima, valjda sto sam Blizanac ;-l)) Salim se,stvarno imam super iskustvo sa ljudima koji ga tu imaju. Vedri su, raspolozeni, zabavni, pricljivi, imaju dosta interesovanja i nisam primijetila da su povrsni kad su emocije u pitanju- sto mnogi kazu da je odlika ovog Mo. Nestalnost da, ali ne u smislu stalnog mijenjanja misljenja,vec ih jedna stvar ne moze dugo drzati, stalno traze nesto novo... Hahahaa... sad se sjetih moje kume koja je vjezbala da cuti preko 10 sekundi, ali nikad joj nije uspjelo!! Ta ne zaklapa, ako ne prica nesto onda pjeva ili recituje,a nekad je nadjem kako glasno ponavlja recenice sa TV-a obavezno kad je neka spanska serija ! :-) Puna je humora... eto to je jedan Mo u blizancima koji strasno vooliiiimmm

''Ljudi se češće trude da steknu materijalno, a ne duhovno bogatstvo, mada je sasvim sigurno da našu sreću čini ono što jesmo, a ne ono što imamo''

Old 23-08-2011, 01:23   #52
WolfWoman
Obično gatalo

WolfWoman's Avatar

WolfWoman je offline
WolfWoman je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nepoverljiva VIdi Poruku
Slazem se sa vama, da imate ozbiljan pogled, nikako sala, daleko od toga..Empatija kod ljudi sa Mo u Blizancima je razvijena vrlo. Cak prilicno. Moj Mo jeste u skorpiji, ali ne ovako muski okrutan i sebican..mislim da postoji razlika izmedju muskog Mo u skorpiji od zenskog.
Zelela sam samo da se nadovezem jer u prici su Mo u blizancima i Mo u skorpiji
Naravno, svakako postoji razlika izmedju muskog i zenskog Mo.

Ako ste vi svjetlost, sta vam tama moze, osim da ustukne pred vama?
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-08-2011, 03:12   #53
nepoverljiva
Švrća

nepoverljiva je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by aziza VIdi Poruku
Mesec u Blizancima je nezan i racionalan istovremeno , jako zavisi od aspekata tj. planeta koje ga dodiruju.Jedno veeliko dete, a sa decom se osecaju opusteno i u prirodnom stanju.
Mislim da vole da drze govore u svakoj prilici - da li na poslu , u razgovoru sa prijateljima itd.. , uglavnom vole da govore- i ako ih prekines ,to se smatra najgorom uvredom. To priznajem iskreno:-)
Jeste,vple da govore i govore lepo ih je slusati..svidjjau mi se iako sam gore navela ipak sam zaljubljena u njega Mo u blizancima

Old 23-08-2011, 03:16   #54
nepoverljiva
Švrća

nepoverljiva je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Aurora VIdi Poruku
Ja bas volim Mo u Blizancima, valjda sto sam Blizanac ;-l)) Salim se,stvarno imam super iskustvo sa ljudima koji ga tu imaju. Vedri su, raspolozeni, zabavni, pricljivi, imaju dosta interesovanja i nisam primijetila da su povrsni kad su emocije u pitanju- sto mnogi kazu da je odlika ovog Mo. Nestalnost da, ali ne u smislu stalnog mijenjanja misljenja,vec ih jedna stvar ne moze dugo drzati, stalno traze nesto novo... Hahahaa... sad se sjetih moje kume koja je vjezbala da cuti preko 10 sekundi, ali nikad joj nije uspjelo!! Ta ne zaklapa, ako ne prica nesto onda pjeva ili recituje,a nekad je nadjem kako glasno ponavlja recenice sa TV-a obavezno kad je neka spanska serija ! :-) Puna je humora... eto to je jedan Mo u blizancima koji strasno vooliiiimmm
da , ovo jeste ako ne prica nesto onda ponavlja recenice sa Tv ili tudje izjave koje im se dopadaju prenose kao saljiv stos i u stanju su da govore to non stop da, da jeste, sada se smejem setih se

Old 23-08-2011, 17:37   #55
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

Ovaj mesec imaju ljudi koji me zamaraju svojom opterecenoscu sta drugi kazu i uzvracaju na oprecna misljenja na onaj njihov nezreo nacin,mogu da budu i simpaticni,hoce da zabave okolinu,ali nemaju dovoljno takta i suptilnosti...

Old 23-08-2011, 17:44   #56
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

milupino imam ga ja i u potpunosti se slazem..i uvijek si kazem sve je u redu mozda i dokazes to svoje misljenje..ali ako te ne zeznu nedostatak takta i suptilnosti..najtacnije opisan mo u blizancima..

Old 23-08-2011, 17:51   #57
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

Osobe koje imaju Mo u Blizancima vole da preturaju po fiokama,narocito onim svastarskim.Naj sitniji komadic ce uzeti da vide sta je to.kao deca uglavnom su oni ti koju svrljaju zidove .Jer i tad imaju nesto da kazu.I svaku osobu koju ja poznajem po celoj kuci nosi daljinski sa sobom.Cesto spavaju a da im ostane ukljucen Tv.Valjda su im glasovi jako bitni .U dusi su to velika deca.Obozavaju da gledaju slike .Donesi toj osobi i 20 albuma rado ce pogledati sve slike i ako gomilu ljudi ne poznaje ali ce i pitati dosta toga.Znatizeljni ...znatizeljni Uh...

Old 23-08-2011, 17:59   #58
majabl
Druid

majabl je offline
Registrovan: Nov 2010
majabl je na dobrom putu
Standardno

e i ovo je tacno obozavam fotografije i spavam sa ukljucenim tv i telefonom pored sebe otkad sam se rodila nosam telefon sa sobom..i racuni su mi ogromni jer samo pricam..moram s nekim pricati..ogromno sam djete koje kad stavis na jedno mjesto misli da ce umrijeti.i sad mi je bas tesko jer sam u godinama kad svi moji prijatelji nesto polako teze nekom miru.a ja ludim...

Old 23-08-2011, 18:34   #59
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Ja imam mesec u biku, i citam ovde za mesec u bliznacima i skroz sam se pronasla, uopste se ne pronalazim u onom mesecu u biku, cak ne volim hranu (jedam da bih utolila glad) i mrzim da kuvam, ali da pricam, pevam, igram se...bla..bla...bez prestanka bih mogla..

Old 25-08-2011, 02:38   #60
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by jadrankar VIdi Poruku
Osobe koje imaju Mo u Blizancima vole da preturaju po fiokama,narocito onim svastarskim.Naj sitniji komadic ce uzeti da vide sta je to.kao deca uglavnom su oni ti koju svrljaju zidove .Jer i tad imaju nesto da kazu.I svaku osobu koju ja poznajem po celoj kuci nosi daljinski sa sobom.Cesto spavaju a da im ostane ukljucen Tv.Valjda su im glasovi jako bitni .U dusi su to velika deca.Obozavaju da gledaju slike .Donesi toj osobi i 20 albuma rado ce pogledati sve slike i ako gomilu ljudi ne poznaje ali ce i pitati dosta toga.Znatizeljni ...znatizeljni Uh...
Skidam kapu za ovo! I jos bih dodala da mogu biti kolekcionari slika, znam osobu sa Mo u blizancima koja periodicno kupuje i puni albume od po 500 slika.
I vole da cackaju stvari, to sam recimo primetila, kad se uhvate da popravljaju nesto, mogu se ceo dan baviti time, pa i da ne jedu dok ne iscackaju sto su naumili
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules