ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
vole ili ne...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 30-04-2011, 05:06   #31
Gloria
Veštac

Gloria's Avatar

Gloria je offline
Registrovan: Jan 2011
Gloria je na dobrom putu
Standardno

Imam veneru i mesec u blizancima, jesam neko ko voli slobodu, ne voli posesivnost, voli svoje prijatelje i nikad ne radim nešto što bi ih povredilo. Nisam hladna, za prijatelje i ljude do kojih mi je stalo dajem sve. Mana, što nekad iz želje da im ne dosadim, odaljim se od njih, nesvesno...Znam da sam jednom drugu rekla da će moj život ici dalje i posle njega, kao što je i pre njega išao, na šta je on rekao ok. Drag mi je i dan danas, i nedostaje mi puno, nadam se da ćemo se jednom opet sresti, pošto nam sad trenutno zvezde nisu naklonjene.Ranije sam bila analitična previše, uvek razmišljam glavom, srce mi služi samo da kuca, nisam proračunata ali znam da ništa nije večno, pa se tako i postavim, uživam u trenutku.
Submit to Digg   Mesec u bliznacima Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 07-05-2011, 21:49   #32
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Evo nešto o mom MO u blizancima, pošto mi je i ASC u blizancima.Slažem se sa ljudima za tu analitičnost i pokušaj da se emocije racionalizuju.Veoma sam veran prijatelj i uvek tu za njih.Tačno je da volim da sam zanimljiva drugima i da se plašim da ću im dosaditi, pa se i ja stoga često od njih distanciram.
Međutim to za hladnokrvnost nije istina. I svoje prijatelje i svoje momke uvek volim neizmerno, veoma sam tolerantna, dajem puno slobode, ne znam šta je to ljubomora, tačnije ne razumem je.Pre bih rekla da mi nedostaju ljudi koje volim, kad nisam sa njima, nego da sam ljubomorna. Kada volim veoma sam iskrena i posvećena jednoj osobi, mada to tako ne predstavljam.Znači volim da glumim hladnokrvnost.Takođe i ja imam petlju da presečem odnose koji me sputavaju, bili oni drugarski, rođački, ljubavni.
Jedino mi nije uspelo da presečem sve sa muškom osobom koja takođe ima mesec u blizancima, jer mi on nije dosadan, njega volim bezuslovno, ma gde i sa kim bio.Jedino mi on puno, puno nedostaje.Isto sam ,kao i drugi koji su to ovde naveli, zadržala taj detinji duh u sebi-umem da se radujem i veselim, ljubopitljiva sam kao dete, volim da se mazim, ali i neizmerno volim svoju slobodu i ne dozvoljavam nikakvu kontrolu, čak i kada su u pitanju osobe koje jako volim.
Jako dobro kontrolišem svoje emocije,da ne kažem krijem, mogu da izgledam hladno i kada to nije slučaj.
Preterana analiza mi je takođe svojstvena. Vrlo sam maštovita, volim kreativnost i idu mi od ruke strani jezici, lako ih učim, iako imam inkonjukciju MO- ME. Veliki problem zadaje mi MO180NE, koji mi je na samom DC-u, znači problem treme kad treba da se priča u javnosti i skrivanje emocija od partnera i suprotstavljanje njima.Uffff.Zaista nama sa MO u blizancima nije lako, a posebno meni sa mojim srećnim aspektima.

Old 09-05-2011, 05:15   #33
Buby
Veštac

Buby's Avatar

Buby je offline
Registrovan: Jun 2009
Buby je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
I svoje prijatelje i svoje momke uvek volim neizmerno, veoma sam tolerantna, dajem puno slobode, ne znam šta je to ljubomora, tačnije ne razumem je.Pre bih rekla da mi nedostaju ljudi koje volim, kad nisam sa njima, nego da sam ljubomorna. Takođe i ja imam petlju da presečem odnose koji me sputavaju, bili oni drugarski, rođački, ljubavni.
Isto sam ,kao i drugi koji su to ovde naveli, zadržala taj detinji duh u sebi-umem da se radujem i veselim, ljubopitljiva sam kao dete, volim da se mazim, ali i neizmerno volim svoju slobodu i ne dozvoljavam nikakvu kontrolu, čak i kada su u pitanju osobe koje jako volim.
Preterana analiza mi je takođe svojstvena. Vrlo sam maštovita, volim kreativnost i idu mi od ruke strani jezici, lako ih učim, iako imam inkonjukciju MO- ME.
Sve ovo potpisujem. Jos se danas sjetih da ja skoro uvijek imam po dvije iste stvari koje su mi stalno u opticaju (npr.2 razlicite zubne paste, 2 para papuca, 2 sata, 2 torbe, 2 prstena itd.) I onda obicno u velikoj zurbi trazim u kojoj torbi mi je novcanik pa pola stvari prebacujem u drugu torbu i tako svakodnevno ...nedaj Boze da imam samo po jednu stvar vec ovako volim da mi je sto napetije
I jako volim gledati slike i jako mi je bitno imati aparat da bi mogla zabiljeziti neki odredeni meni bitan trenutak. E da i obozavam drustvene igre, mogu ih satima igrati pogotovo kada je vise ljudi i puno gestikuliram kad pricam (okay i malo previse dodirujem ljude kad pricam ali ne mogu si pomoci) Inace su mi ruke jako bitne i to je prva stvar koju kod ljudi primjetim.

Old 09-05-2011, 12:38   #34
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

[QUOTE=Buby;271539...nedaj Boze da imam samo po jednu stvar vec ovako volim da mi je sto napetije
Inace su mi ruke jako bitne i to je prva stvar koju kod ljudi primjetim.[/QUOTE]
Tako je, i ja najpre primetim ruke i volim lepe, duge, tanke prste, elegantne ruke, posebno kod muškaraca.Takođe volim da imam više stvari za istu svrhu i stalno nešto prebacujem, zaboravljam.Isto dobro funkcionišem baš u napetim situacijama, kratkim rokovima, volim uzbuđenja.Ali mi onda dođe žuta minuta i volim totalni mir, kao da nema sredine kod mene.Ili mogu sve ili ništa.

Old 09-05-2011, 16:49   #35
Kile Prshut
Obično gatalo

Kile Prshut's Avatar

Kile Prshut je offline
Registrovan: Aug 2010
Kile Prshut je na dobrom putu
Smile

Quote:
Originally Posted by Buby VIdi Poruku
puno gestikuliram kad pricam (okay i malo previse dodirujem ljude kad pricam ali ne mogu si pomoci) Inace su mi ruke jako bitne i to je prva stvar koju kod ljudi primjetim.

Buby sa prelepim potpisom ispod natalne,
Dal mozda znas koji aspekti daju ovo? Pogotovu ovo u zagradi? Jer se i kod mene sve to dogadja, al vidim da neki ljudi ne mogu da izdrze, pa onda moram da se suzdrzavam od pipkanja
/nemam Mo u Bliz./

Old 09-05-2011, 16:57   #36
Kina
Obično gatalo

Kina's Avatar

Kina je offline
Registrovan: Aug 2009
Kina je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Kile Prshut VIdi Poruku

Jer se i kod mene sve to dogadja, al vidim da neki ljudi ne mogu da izdrze, pa onda moram da se suzdrzavam od pipkanja
/nemam Mo u Bliz./
Nemaš, ali ti je Mo na stepenu Blizanca
I moja Ve u Blizancima isto reaguje

Old 09-05-2011, 18:16   #37
alea
Mag

alea's Avatar

alea je offline
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Meni je moj MO u Blizancima stalno govorio kako imam lepe prstiće, i da ga mazim prstićima po kosi itd...vi baš volite prstiće

Old 09-05-2011, 18:33   #38
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Meni je moj MO u Blizancima stalno govorio kako imam lepe prstiće, i da ga mazim prstićima po kosi itd...vi baš volite prstiće
Budi sigurna da su MO u Blizancima prsti jako važni, kao i sve što se sa njima može, vole manipulaciju rukama, rad sa rukama i to cene kod drugih. Ja baš naprotiv ne podnosim da me ljudi dodiruju dok sa mnom pričaju, niti ja dodirujem druge ljude tokom razgovora.

Old 09-05-2011, 18:53   #39
alea
Mag

alea's Avatar

alea je offline
Standardno

Quote:
Budi sigurna da su MO u Blizancima prsti jako važni, kao i sve što se sa njima može, vole manipulaciju rukama, rad sa rukama i to cene kod drugih. Ja baš naprotiv ne podnosim da me ljudi dodiruju dok sa mnom pričaju, niti ja dodirujem druge ljude tokom razgovora.
Prstima i mozgom
Znam, uvek je gledao i primećivao nokte, lak na njima itd...
Advertisement

Old 09-05-2011, 19:08   #40
Buby
Veštac

Buby's Avatar

Buby je offline
Buby je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Kile Prshut VIdi Poruku
Buby sa prelepim potpisom ispod natalne
Hvala Kile
Quote:
Prstima i mozgom
Znam, uvek je gledao i primećivao nokte, lak na njima itd...
I ja sam ista...maznje mi nikad dosta ali samo ako su prstici okay !!!! Inace se jako brzo sredujem (za 5-10 min) ali ako nokti nisu kako treba meni sve pada u vodu Imam tonu lakova i obozavam njegovati nokte i ruke.

Old 09-05-2011, 19:36   #41
nena peric
Veštac

nena peric's Avatar

nena peric je offline
Registrovan: Jun 2010
nena peric je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ja ne volim prstice uopste i nije mi bitno kakvi su - samo da su cisti i uredni , ali zato obozavam da me maze po kosi (mislim samo na muskarce)

Quote:
Ja baš naprotiv ne podnosim da me ljudi dodiruju dok sa mnom pričaju, niti ja dodirujem druge ljude tokom razgovora.
Ni ja ne volim da me drugi ljudi pipkaju tokom razgovora, osim ako to nisu meni bliski i dragi ljudi .

Last edited by nena peric; 09-05-2011 at 19:56..

Old 09-05-2011, 19:51   #42
Buby
Veštac

Buby's Avatar

Buby je offline
Buby je na dobrom putu
Standardno

Izgleda se da sam ja ovdje jedina 'prodana dusa' koja bi da je svi maze i prodala bi se za masaze koje o b o z a v a m

Old 09-05-2011, 20:08   #43
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Buby VIdi Poruku
Izgleda se da sam ja ovdje jedina 'prodana dusa' koja bi da je svi maze i prodala bi se za masaze koje o b o z a v a m
E,pa sad!Masaže i ja obožavam.Nema većeg uživanja od toga za mene.Ali svejedno ne podnosim da me bilo ko pipka dok sa mnom priča.Volim lepe ruke, osoba koje mi se dopadaju i volim da radim sa svojim rukama, razne kreativne poslove.

Old 09-05-2011, 20:59   #44
alea
Mag

alea's Avatar

alea je offline
Standardno

Hmm s tim što ja ovom MO jednostavno više ne mogu da verujem...MO u Škorpiji je preozbiljan i sa njim nema šale, što MO u Blizancima radi iz dana u dan...danas ovako, sutra onako, i jedino raguje onda kada mu nešto izmakne razumu, tj. kada nešto nije onako kako je on mislio, ili kada mu je nepoznato, odnosno kad nije očigledno. Što mu je nejasnije, to je valjda njegova reakcija očiglednija. Ali to nekad predstavlja zamor, doduše nekad čak i za Strelca...

Old 09-05-2011, 21:05   #45
dikosava
Obično gatalo

dikosava's Avatar

dikosava je offline
Registrovan: Aug 2009
dikosava je na dobrom putu
Standardno

..moj brat ima mo u blizancima i uopste ga ne vidim ovde... mio je, dobronameran i topao, malo nekad nervozan...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules