ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-12-2016, 18:23   #2746
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Bravo Elipsa. Lijepo receno.
Moj je Ma u djevici pa veliku energiju trosim na posao. Nekada s posla kuci dodjem ko s kopanja a radim kancelarijski posao sa narodom.
Taj lavlji momenat postoji i kod mene ali i kod muskaraca koji mi se svidjaju. Svi se prave vazni, ko da su predsjednici drzave, ponosni su, "istripovani smekeri", "velika djeca". Pretpostavljam da je to od vl 7. u 5. A peta je tinejdzerska i lavlja kuca. Peta kuca mi je puna ( Pl, Sa, So i Me u sco ), pa sam i ja tip lava i jako volim da dramatizujem, filozofiram i glumim dok pricam.
Submit to Digg   Mars Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-12-2016, 00:11   #2747
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Registrovan: Apr 2012
AnchyMs5 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Ma u Biku jeste fizicki jak. Vrlo izdrzljiv
Ksd vidite nekog da je prirodno dobro grafjen i izgleda bolje od onih iz teretane, znajte da je to Ma u Biku. Da bi napucao snagu, njemu treba mnogo manje nego drugima.
Ipak, Ma u Biku je lrnj. Lenj do besvesti. Bik Ferdinand u originalu... Da sedi i mirise cvece.
Ipak, ako ga bas izazivate, izazivate, reagovace vas da vas satre sa zemljom
mladji brat ima taj marsic i stvarno jeste mica, ali ako ga neko napadne masnicr mu ne ginu. I nije mi jasno to sto je sav ko na federima, nema mira, stalno skace. To mi bas ne idr uz taj mars...

Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Taj lavlji momenat postoji i kod mene ali i kod muskaraca koji mi se svidjaju. Svi se prave vazni, ko da su predsjednici drzave, ponosni su, "istripovani smekeri", "velika djeca". Pretpostavljam da je to od vl 7. u 5. A peta je tinejdzerska i lavlja kuca. Peta kuca mi je puna ( Pl, Sa, So i Me u sco ), pa sam i ja tip lava i jako volim da dramatizujem, filozofiram i glumim dok pricam.
Meni je fascinantno kako imam taj kilav mars u devici, a momci i simpatije su mi bili svi sa marsom u ovnu; škorpija i strelcu. Da ne budem subjektivna, jer ne tnam da l mi samo taj mars u petoj donosi da sam drama quien ali oko njih se sve vrtelo, Bigovi nema dalje; u drustvu su isto glavni, drame isto su u fazonu mene niko ne voli i ja sam hehe

Last edited by Vojvotkinja; 31-12-2016 at 21:30..

Old 03-01-2017, 18:18   #2748
Akarui
Obično gatalo

Akarui's Avatar

Akarui je offline
Registrovan: Mar 2008
Akarui je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija83 VIdi Poruku
Bravo Elipsa. Lijepo receno.
Moj je Ma u djevici pa veliku energiju trosim na posao. Nekada s posla kuci dodjem ko s kopanja a radim kancelarijski posao sa narodom.
I meni je vladar sedme u petoj, potpuno isto ponasanje muskaraca koji mi se dopadnu, ili sa kojima stupim u vezu. Ponedak mi se cak cini da, se vremenom jos vise promangupiraju uz mene..na pocetku normalniji, a vremenom sve vise sebi daju na znacaju...

Old 04-01-2017, 11:56   #2749
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Akarui VIdi Poruku
I meni je vladar sedme u petoj, potpuno isto ponasanje muskaraca koji mi se dopadnu, ili sa kojima stupim u vezu. Ponedak mi se cak cini da, se vremenom jos vise promangupiraju uz mene..na pocetku normalniji, a vremenom sve vise sebi daju na znacaju...
Strasno me nervira ta neozbiljnost. Ja koja imam Mo u jarcu na njihove djecije ispade gledam ko uciteljica svoje djake. Trenutni pjevusi i samo se smije svakoj mojoj izjavi. Sta god kazem, on se nasmije. Sve mu je smijesno. S pocetka sam mislila da mi se sprda ali rece da nije no on to tako. I ko papagaj ponavlja fraze koje je u razgovoru ja koristim. Ko dijete je, a u 30.

Last edited by Skorpija83; 04-01-2017 at 15:07..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules