ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 13-05-2016, 18:36   #466
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Gospodjica VIdi Poruku
Ima ok aspekte...ali znak Ovan i 8. kuca...nije bas sjajno. A tu su i Sa i Jmc. u konjukciji s njim...tako da je to veliko opterecenje i emocije su mi veliki problem. Paranormalna iskustva sam imala...samo me zanima njegova povezanost sa 11. kucom. Ta kuca mi jos uvek nije do kraja jasna.
8 polje je i podrška drugih, uvijek si tu kada nekome treba pomoć a to očekujes i od drugih, vrlo su ti važna prijateljstva, mj,juz cv, u 8 su događaji, iskustva koja se tebi događaju i transformiraju te, to je kuća promjene, velikih unutrašnjih tenzije, dubine, a takve su i tvoje emocije, nosiš neka znanja iz prošlih života
Submit to Digg   Jedanaesta kuca Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-05-2016, 11:59   #467
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Sta kazete za moju 11. kucu?

Old 14-05-2016, 14:13   #468
Ramsus
Švrća

Ramsus je offline
Registrovan: Aug 2014
Ramsus je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Poppy VIdi Poruku
Sta kazete za moju 11. kucu?
pa evo ja sam pocetnik ali da probam , a vi mi spravite :
venera ti je u 11 znaci jako se emotivno vezuje za prijatelje ali i ljubav ti dolazi iz kruga prijatelja. Ovo dodatno galasava i to sto je valdar 11 kuce u 7, pa bi bracnog partnera mogla da upoznas upravo preko kruga prijatelja.
Vladar 11 saturn mozda je vecina tvojih prijatelja starija od tebe ili su to ljudi koji mogu necemu da te nauce. Venara u 11 kvadrat pluton- prijatelju si ti izuzetno vazni i ti u tom odnosu uvek ides na sve ili nista , ono sto kazu do koske.
Venera sekstil uran /privlace te neobicni ljudi i imas neobicne ljude za prijateleje.
A ovaj saturn koji je vladar 11 konjukcija jupiter u 7 mi lici kao da bi mogla da partenera upoznas na nekoj velikoj zabavi , ali da veza od pocetka bude tajna jer ste u to vreme oboje zauzeti.

Eto posto sam se ja sad nalupa za sve pare ajde ti me sad lepo ispravi molim te .
Taman da naucim nesto.
I kazi ako ima nesto tacno od ovoga sto sam napisala. :-)
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-05-2016, 15:46   #469
lilyrose
Veštac

lilyrose's Avatar

lilyrose je offline
Registrovan: Mar 2013
lilyrose je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marshmallow86 VIdi Poruku
Bacila sam ti pogled na natal, svidja mi se tvoja karta
Ne bih ja za svojevrsna ogranicenja po pitanju ljubavi krivila trideseti stepen, vec poziciju Venere u 12. polju, pod kvadraturama Marsa i Saturna (ogranicenja).
Venera je i dispozitorica tvog Mo, koji je egzaltiran u Biku, i radi konjukciju sa Algolom (slicna pozicija Mo kao kod mene).

Tipkam sada s telefona, kad dodjem do kompa proucim detaljnije

Hvala još jednom na analizi... i točno je ovo za Veneru...

Inače, vrh 11. mi je na 29 Strijelca - znači da onda gledam Jupitera kao vladara...? On je natalno u 7. polju, ne znam kako da to povežem, prijatelji, partnerstvo... javnost....?

Old 14-05-2016, 16:00   #470
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by lilyrose VIdi Poruku
Hvala još jednom na analizi... i točno je ovo za Veneru...

Inače, vrh 11. mi je na 29 Strijelca - znači da onda gledam Jupitera kao vladara...? On je natalno u 7. polju, ne znam kako da to povežem, prijatelji, partnerstvo... javnost....?
Za vrh 5/11 ose Merkura/Jupitera, medjutim, s obzirom da ti najveci dio 5.&11. polja pada u Raka&Jarca, posmatraj i Mo&Sa

Osobito za 5. polje, Mo ti je dominantniji od Merkura jer je bolje postavljen, ima jace dostojanstvo

Nema na cemu

the natal chart

Old 14-05-2016, 17:00   #471
Gospodjica
Švrća

Gospodjica's Avatar

Gospodjica je offline
Registrovan: Dec 2015
Gospodjica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by CARAPICA VIdi Poruku
8 polje je i podrška drugih, uvijek si tu kada nekome treba pomoć a to očekujes i od drugih, vrlo su ti važna prijateljstva, mj,juz cv, u 8 su događaji, iskustva koja se tebi događaju i transformiraju te, to je kuća promjene, velikih unutrašnjih tenzije, dubine, a takve su i tvoje emocije, nosiš neka znanja iz prošlih života
Havala. Nekako sam posesivna kad su prijatelji u pitanju, a bilo je tu i prekida prijateljstva. Cini mi se da sam ja uvek privrzenija strana...mozda i to nekako staje u simboliku.

Old 14-05-2016, 21:48   #472
Poppy
Druid

Poppy's Avatar

Poppy je offline
Registrovan: Apr 2008
Poppy će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Ramsus VIdi Poruku
venera ti je u 11 znaci jako se emotivno vezuje za prijatelje ali i ljubav ti dolazi iz kruga prijatelja. Ovo dodatno galasava i to sto je valdar 11 kuce u 7, pa bi bracnog partnera mogla da upoznas upravo preko kruga prijatelja.
Vladar 11 saturn mozda je vecina tvojih prijatelja starija od tebe ili su to ljudi koji mogu necemu da te nauce. Venara u 11 kvadrat pluton- prijatelju si ti izuzetno vazni i ti u tom odnosu uvek ides na sve ili nista , ono sto kazu do koske.
Venera sekstil uran /privlace te neobicni ljudi i imas neobicne ljude za prijateleje.
A ovaj saturn koji je vladar 11 konjukcija jupiter u 7 mi lici kao da bi mogla da partenera upoznas na nekoj velikoj zabavi , ali da veza od pocetka bude tajna jer ste u to vreme oboje zauzeti.
Jedino se nesto ne bih slozila sa ovim posljednji, ne znam otkud ti simbolika velike zabave? Mozes li da pojasnis kako si dosao do toga?

Ostalo je sve 5! Bravo!

Old 14-05-2016, 22:49   #473
Gospodjica
Švrća

Gospodjica's Avatar

Gospodjica je offline
Registrovan: Dec 2015
Gospodjica je na dobrom putu
Standardno

Mene na zabavu vise asocira 5. kuca. No, retro planete svakako nemaju veze sa spoljasnjim svetom i javnoscu...uvek se odnose na unutrasnjost i dubinu...tako da treba tumaciti u skladu sa tim.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules