ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-09-2012, 15:21   #1096
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andrija90 VIdi Poruku
Pa evo ovakorvo znak jarca (usmeren na sticanje statusa i pozice) pa njegov vladar je u osmoj kuci.Odmah se vidi da osoba tezi ka okultnom ali i pitanja tudjeg novca ce da je zanimaju tokom zivota.Sunce joj je u znaku skorpije (sunce predstavlja cilj i sve opsu misuju u zivotu) pa ako izostavim seks i ostale gluposti opet dolazi u prvi plan pitanje tudjeg novca.Vladar druge kuce (i saturn i jupiter), a i venera koja je uopste pokazatelj materijalnog stanja se nalaze u osmoj kuci, a sve osobe koje imaju vladara druge u osmoj uvek su zavisne od tudjih finansija.E sad u njenom slucaju bi bilo savrseno da je neki bankar jer bi tako bash imala odlicnu mogucnost za razvoj, jer bankari rade sa tudjim novcem.Na kraju, na vrhu njene desete kuce se nalazi znak skorpije koji apsolutno jasno asocira na bankarstvo.Cak je i dispozicija meseca u skorpiji.Ima tu josh pokazatelja, ali ovi su najdominantniji.
Hvala Ali eto što i ona kaže, ipak zavisi od tuđeg novca.

@andjela kod mene je vladar 2 u 8(ako uzimamo suvladara marsa). A ne bavim se bankarstvom
drugo da me netko financira, ne mogu podnijeti, zato i jeste ta opozicija, pa vjerojatno odbijam novac, ali 8 je i nasljedstvo možda ima veze s tim?
s druge strane novac mi sam dođe kada mi treba, e to je nešto jako čudno, za što u karti nema objašnjenja ...
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-09-2012, 15:40   #1097
wesnaw
Obično gatalo

wesnaw's Avatar

wesnaw je offline
Registrovan: Sep 2011
wesnaw je na dobrom putu
Standardno

Meni je u drugoj kuci ukljustena Skorpija, mozda je sada ovaj tranzit SA odkljesti ))))))
Ako bi gledala vladara, pocinje Vagom, to bi znacilo da bi meni najbolje odgovarali neki poslovi sto se tice zabave, neki nocni klubovi, kafici itd mozda da budem Go-GO igracica , posto mi je i vladar X i Vi u V.
a ako bi to gledala kroz Skorpiju, vladari PL, Ma,... Pl u II, verovatno bih i profitirala ako bi se bavila tim sto mi najvise odgovara.......mozda bih trebala da se preusmerim u tom pravcu
Ali posto nemam nikakve veze sa tim, zavrsila sam berze, HOV, i uvek radila poslove u svojoj struci...ali nikada nisam ni imala para nesto posebno...
Submit to Digg   Druga kuca Reply With Quote

Old 29-09-2012, 15:50   #1098
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Ja ću biti profesionalni kauboj, tako ću obrnuti kintu

Old 29-09-2012, 16:14   #1099
wesnaw
Obično gatalo

wesnaw's Avatar

wesnaw je offline
Registrovan: Sep 2011
wesnaw je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Daenerys VIdi Poruku
Ja ću biti profesionalni kauboj, tako ću obrnuti kintu
Pa da ... vladar 10. u sestoj, pa mozda nesto u vezi medicine, zdravstva...ili u zdravstvenoj ustanovi neki posao...Vladar 6. u prvom polju, trebalo bi bas da se pronadjes u tom poslu... a So i Ma u kvadratu :O....
e sad ako sam ga izlupala, jbg...)))))

Old 29-09-2012, 16:26   #1100
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

wesnaw, svi kod mene vide zdravstvo a ja nikakve veze sa tim
primanja bi mi po nekoj logici bila povezana sa putovanjima, mars u trećoj dispozitor venera u prvoj u lepom aspektu sa marsom i jupiterom
za mene bi verovatno bilo bolje da radim za nekog zbog vladara desete u šestoj, čitala sam već simboliku, veterina, medicina, nutricionizam, jupiter bi mogao da simboliše krupne životinje... MC u strelcu, Ju u šestoj u Lavu - eto mene kao kauboja

Old 29-09-2012, 16:40   #1101
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

CARAPICE,da...8.kuca ima veze i sa nasledstvom...Glupo je da pricam,ali imam tetku koja nema decu,a samnom je najprisnija od rodjaka...Daleko bilo,ali nekada mozda bude nesto i od njenog novca,ali ne volim o tome ni da razmisljam...Tudje je tudje...E sada,sto se tice podrske supruga,naravno,kada se budem udala,pa...ne znam...Ja licno ne bih imala nista protiv da je doticni dobrostojeci i da mi pomaze,ali bih volela i ja da zaradjujem...Ne znam sta ce i kako biti,hoce li biti sve u redu sa poslom,ali ako nista drugo,barem honorarno nesto...

Old 29-09-2012, 23:25   #1102
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Registrovan: Feb 2011
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Andrija bas lepo objasnjava...I meni je vec tumacio 2.kucu...Zanima me samo to,posto je i meni vladr 2.u 8.kuci,a ja sam ekonomista,bice valjda novca od toga?...Jeste dispozitor Sunca i Urana,koji su u 7.kuci,Jupiter u 8.kuci,a sam Jupi je ui konjukciji sa vladarem 2.,ali dobro,i vladar 6.kuce je Merkur u 8.-ekonomija-bankarstvo i tome sl.Ko je tipicno zanimanje za jarca na vrhu 10.kuce?...Nego,opet i vladar 10.kuce Saturn,ide u 7.kucu...Sve to ipak lici na finansijsku podrsku buduces supruga,zar ne?
Pa da Andjela, cak sta ti si skolski primer osobe koja bi trebalo da se bavi ekonomijom i bankarstvom.Na asc bik(ekonomija)-pitanja novca ceo zivot naglasena; venera otisla u sestu kucu (kuca device); vladar seste u osmoj (sesta kuca-radno mesto, a osma kuca je banka, porezi ma tudj novac uopste); dispozitor sunca otisao u osmu; vladar deset u skorpiji u sedmoj.E ovo poslednje ja mislim da pre predpostavlja da cesh zajedno kroz karijeru da upoznash muza ili da razvijash karijeru.Ali opet vladar druge u osmoj..pa da verovatno cesh zavisiti od te osobe...

Old 30-09-2012, 00:41   #1103
nouvelle
Veštac

nouvelle's Avatar

nouvelle je offline
Registrovan: Aug 2010
nouvelle je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Pa evo ovakorvo znak jarca (usmeren na sticanje statusa i pozice) pa njegov vladar je u osmoj kuci.Odmah se vidi da osoba tezi ka okultnom ali i pitanja tudjeg novca ce da je zanimaju tokom zivota.Sunce joj je u znaku skorpije (sunce predstavlja cilj i sve opsu misuju u zivotu) pa ako izostavim seks i ostale gluposti opet dolazi u prvi plan pitanje tudjeg novca.Vladar druge kuce (i saturn i jupiter), a i venera koja je uopste pokazatelj materijalnog stanja se nalaze u osmoj kuci, a sve osobe koje imaju vladara druge u osmoj uvek su zavisne od tudjih finansija.E sad u njenom slucaju bi bilo savrseno da je neki bankar jer bi tako bash imala odlicnu mogucnost za razvoj, jer bankari rade sa tudjim novcem.Na kraju, na vrhu njene desete kuce se nalazi znak skorpije koji apsolutno jasno asocira na bankarstvo.Cak je i dispozicija meseca u skorpiji.Ima tu josh pokazatelja, ali ovi su najdominantniji.
Cekaj Andija, nije mi jasno, kako saturn i jupiter vlasnici moje 2. kuce? Zar nisu Uran i Neptun? 2.pocinje u vodoliji, pa zahvata ribe i ovna...

Old 30-09-2012, 00:44   #1104
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Ja moram da priznam da sam malo opterecena novcem,ali je to zato sto sada nemam dovoljno,i prosto imam strah od siromastva...Mozda ce i suprug da mi pomaze,naravno-kada se udam,alii verujem da cu se i ja uvek truditi...

Videcemo...javicu sta se desava...

Old 30-09-2012, 10:43   #1105
Ex...
Veštac

Ex...'s Avatar

Ex... je offline
Ex... je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nouvelle VIdi Poruku
Cekaj Andija, nije mi jasno, kako saturn i jupiter vlasnici moje 2. kuce? Zar nisu Uran i Neptun? 2.pocinje u vodoliji, pa zahvata ribe i ovna...
Pa gledajuci moderna vladarstva jesu, ali bolje gledaj tradicionlane vladare jer one nisu generacijeske planete pa blize i preciznije opisuju neku pojavu nego transsaturnovske planete.
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-09-2012, 12:28   #1106
gagonija
Veštac

gagonija's Avatar

gagonija je offline
gagonija je na dobrom putu
Standardno

kakvo je moje drugo polje? Hoce li biti nekih parica kod mene?

Old 30-09-2012, 21:40   #1107
nouvelle
Veštac

nouvelle's Avatar

nouvelle je offline
Registrovan: Aug 2010
nouvelle je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Pa gledajuci moderna vladarstva jesu, ali bolje gledaj tradicionlane vladare jer one nisu generacijeske planete pa blize i preciznije opisuju neku pojavu nego transsaturnovske planete.
Ok, hvala Andrija, javljam ako naletim na nekog bankara

Old 10-11-2012, 19:57   #1108
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Registrovan: Nov 2009
spomenka je na dobrom putu
Standardno

Hm... Gledam ovaj svoj Mo u drugoj koji je u opoz.sa Pl i zanima me jel se to može tumačiti kao Ju u lošem aspektu s Pl?
Jer znam da to znači kao da ti netko cijelo vrijeme siše novac, jesam u pravu?

Old 03-06-2013, 04:04   #1109
Zelenooka M
Švrća

Zelenooka M je offline
Registrovan: Sep 2010
Zelenooka M je na dobrom putu
Standardno

Moze li neko da mi pogleda drugu kucu,ali DETALJNO,posto su mi finansije trenutno najveci problem u zivotu. Ja znam ono osnovno sta nose vladari u kucama ,znacima i aspektima,ali me sada zanima nesto vise. Odnosno da pogleda neko iskusan a ne laik kao ja. Jupiter u 9,izdavstvo ,knjige ,inostranstvo a Pl u 1, koji je vladar druge,fokus na sebe. On me posebno zanima. Kao i uvek. Ja i moja opsesija plutonom,pretera ga vise.
I brinu me ove opozicije koje ima jupiter, ne znam kako da ih savladam ,ako ima neko neki savet.
Da ,ja inace zastupam skolu misljenja koja tvrdi da svaki aspekt mozes da pobedis cistom snagom volje. Jedva cekam da me cuju Pluton i Saturn.

Takodje zanima me sta kaze moja druga kuca za metode i nacine zaradjivanja, kako karatkotrajno tako i dugotrajno,kao i mogucnost zarade nekog velikog novca u buducnosti. Kao i nacin za to.Pa makar dubela na glavi.

Ja sam vec proucila osnove i za aspekte i za polozaje ali ja sam samo pocetnik i znacilo bi mi da neko iskusniji to pogleda,ako vam nije tesko da se udubite. Puno vam hvala.

Last edited by Zelenooka M; 03-06-2013 at 04:27..

Old 30-06-2013, 09:38   #1110
Ella
Obično gatalo

Ella's Avatar

Ella je offline
Registrovan: Jan 2012
Ella je na dobrom putu
Standardno

Moze li meni neko please, please reci...kako cu dolaziti do love...

Inace ja sam do sada, na totalno lude nacine zaradjivala kesh ahaha

Nikad radom, vec sam pre 4 godine, dobila veeeliki kesh na kocki, pocetnicka sreca a posle sam te pare pozajmljivala na kamatu i povecala kapital.....

Roditelji mi uopste finansijki ne pomazu, sama placam fax, sve u vezi mene placam sama, apsolutno, oni su stipse nevidjene, sta vise...ja njima dajem, oni meni nikad nista, mada zivim sa njima, tako da rucak i racune oni placaju, ali nikad ne daju za moja licna zadovoljstva....

Dobijala sam dnevni dzeparac od decka 50e i nikad nisam stedela, kalkulisala sa novcem....nije bilo potrebe, medjutim sad sam prepustena apsolutno svojim sposobnostima....to jest zivim od ustedjevine, a imam trenutno previse troskova....kakva ce mi biti finansijska situacija u buducnosti...hitno je zaista

http://oi39.tinypic.com/35bdm3q.jpg
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules