ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 04-11-2007, 00:07   #16
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
Registrovan: Jul 2007
s_ana_dra je na dobrom putu
Standardno

lostic, samo menjas avartar. svaka cast
upravusi, ipak se mora gledati kompletno. i vdari i dispozitori i prirodni sinifikatori i mnoge druge stvari i samo 2 polje i planete koje su njemu i aspekti. Pa se onda gleda ta je jace.
a jel kontam po nesto???
pozz
Submit to Digg   Druga kuca Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-11-2007, 10:44   #17
princess
Obično gatalo

princess's Avatar

princess je offline
Registrovan: Apr 2007
princess je na dobrom putu
Standardno

Sta bi rekli za moju 2 kucu?
To je i sistem vrednosti koje covek sebi postavlja,zar ne?
Meni su tu Ve i Mo u vodoliji.
Ve vlada 5 i 10.
Mo vlada 8.
Ajde mali osvrt na to?

Old 05-11-2007, 10:55   #18
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

mene zanima o finasijama...meni je uran u 2.kucu u skorpijoni
ne kazem da bi bogata bila al koliko ja znam da sama ne umem sa novcem stalno i puno ih trosim pa nikako nemam srece o novcem imam ur sextil sa merkurom,sunce i saturnom

Old 05-11-2007, 13:33   #19
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
Standardno

evo ja cu vam pogledati i malo prokomentarisati 2 kucu, ali ipak sam ja samo pocetnik.
princess
tvoja 2 kuca pocinje u jarcu, a nastavlja u vodoliji. Sto znaci da je vladar tvog 2 polja saturn i on je otisao u 9 kucu u skorpiju, sto znaci da su njegovi dispozitori pluton i mars.
jarac na vrhu 2 kuce nije sam po sebi najsrecniji znak za materijalni dobitak, ali moze ukazati na nagle dobitke i gubitke, sve to kasnije u zivotu, novac se stice preko starih stvari, starihljudi, pa i kroz nasledstvo od oca ili dede. jedan od pokazatelja za stednju. mesec u 2 je obicno pokazatelj promenljivog finansijskog stanja. majka ti pomaze. novac moze doci preko trgovine. A opt venera govori da se novac lako zaradjuje, a pre svega kroz lepe i luksuzne stvari. Ponekad se do novca dolazi preko umetnosti, a ponekad preko trgovine umetninama. novac treba ulagati u imanja, nakit i umetnost. Ovo je i znak da se finansijska situacija popravlja ulaskom u brak. mada nisam ti odgoorila na pitanje, ali ipak sam ja pocetnik.
jos interesantno da venera u 2 daje lepu i laku ishranu, opisuje i tasnu i nskit u njoj. dobar aspekt venere i saturna, kod tebe trigon, govori da se imovina nikada ne prodaje. Imovina se stice vremenom i dajeti sigurnost. e a posto je tebi vladar 2 otisao u 9 to ti govori da novac mozes stei u inostranstvu, i kroz vise obrazovanje. mozes zaradjivati radeci kao profesor, li izdavastvo.
polozaj meseca u vodoliji pokazuje preteranu naglasenost prijateljskog ponasanja, humanost i ljubaznost. majku dozivljavas kao prijatelja i druga. iskustvo dozivljavas kao polje na kome ces se dokazivati. mozda si sklona eksperimentisanju. aera u 2 kae da si hladnokrvna, mirna, sabrana, prijateljski nastrojena, populara, nesebicna. pre se ti se ise osoba sviseti, nego sto ces pokloniti naklomost jednoj. zivis u skladu svojih sopstveih pravila, bez obiza ako su ona drustveno neprihvatljiva. veze su romanticne i iznenzdne, ali mozda nisu trajne. toliko. ozz

limunada
tvoja duga kuca pocinje u skorpiji a zavrsava se u strelcu, i tu je uran. Skorpion na vrhu 2 je dobar znak za sticanje novca, eto pro pa lepo. ali obicno preko nekoga, pa je to dobar polozaj za bankare, a ukazuje i na nasledstvo, kao i na sticanje preko partnera, a moze biti ili poslovni ili bracni. Uran u 2 je znak veoma naglih obrta u polju nvca. Neocekivani doboci su izvesni, a tebi je to sigurno pored toliko sextila. tj tebi je to sigurno, racunaj 100 % jer ti je uran i vladar 5 kuce. do nova se moze doci kroz trgovinu racunaima, a dobra ideja se lako moze unovciti. Uran u skorpiji govori da imas snazne emocije, odvaznog prstupa stvarima. Zracis seksipilom. Od detinjrtva pa na dalje se moas pribeci stalnim prilagodjavanjima, ali sve te izazove prihvatas. Moas da prevaszidjes ljubomoru, posesivnost.

pozdrav

Old 05-11-2007, 13:44   #20
Galadriel
Početnik

Galadriel je offline
Registrovan: Oct 2007
Galadriel je na dobrom putu
Standardno

Šta kaže moja 2.kucica?Evo je,u lavu(sunce mi je otišlo u 10. u ovna),tu se smjestio mjesec koji je u opoziciji sa marsom i jupiterom u 8,u trigonu sa neptunom u 5,i sekstilu sa plutonom u 4.
http://i138.photobucket.com/albums/q...a_01/DARJA.gif

Old 05-11-2007, 14:06   #21
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
Standardno

gabrijel
lav na vrhu druge kuce govori o jakim finansijama. Dolazis do novca svojim radom ia karakterom. Stabilna finansijska situacija. Novac dolazi kroz dobro organizovane sisteme. Pomoc i podrska oca ili nekog coveka na polozaju. Imovina u zlatu.
mesec u 5 je opis jedne velike ljubavi koju osoba ljubi svojom dusom. Mozda si i zivela sa deckom, pre ulasak u brak. A meni se cini da si ti ono bese u braku, ako nisam pobrkala. Izlasci na mirna mesta, u restorane,kao i zabave koje se oraganizuju po kucama. povoljan pokazatelj za vise dece. Ponekad pokazatelj dobitka stana u igrama na srecu.
pozzzzz

Old 05-11-2007, 14:16   #22
Mirka
Obično gatalo

Mirka's Avatar

Mirka je offline
Registrovan: Sep 2007
Mirka je na dobrom putu
Standardno

Jel moze moja II kuca u Vagi je prazna, Venera u VII u konjukciji sa Suncem, sekstil Mars, Jupiter (IV kuca), Saturn (IX kuca), trigon Neptun (III kuca) i opozicija Pluton (XII kuca).

Old 05-11-2007, 14:24   #23
Galadriel
Početnik

Galadriel je offline
Registrovan: Oct 2007
Galadriel je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by s_ana_dra VIdi Poruku
gabrijel
lav na vrhu druge kuce govori o jakim finansijama. Dolazis do novca svojim radom ia karakterom. Stabilna finansijska situacija. Novac dolazi kroz dobro organizovane sisteme. Pomoc i podrska oca ili nekog coveka na polozaju. Imovina u zlatu.
mesec u 5 je opis jedne velike ljubavi koju osoba ljubi svojom dusom. Mozda si i zivela sa deckom, pre ulasak u brak. A meni se cini da si ti ono bese u braku, ako nisam pobrkala. Izlasci na mirna mesta, u restorane,kao i zabave koje se oraganizuju po kucama. povoljan pokazatelj za vise dece. Ponekad pokazatelj dobitka stana u igrama na srecu.
pozzzzz
Ovo zvuci dobro, pitala sam zato jer nikako na zelenu granu s lovom...S_ana_dra,nije mi mjesec u 5.nego u 2.(ne znam jesi li ti slucajno krivo napisala 5.,ali opis odgovara mom mjesecu u 2.)Velika ljubav,živjeli smo skupa prije ulaska u brak,ljubav se rodila puno prije samog braka.

Old 05-11-2007, 14:38   #24
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Registrovan: Jun 2007
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Kod mene druga pocima u Strelcu, zavrsava u Jarcu, i u njoj je retr.Neptun!!! Sta to znaci???
Ne znam sa parama, jel' tako nekako? )

Old 05-11-2007, 14:49   #25
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
Registrovan: May 2007
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Ne bih rekla >Niko ne zna nista o tvojim parama i za sve su "cudni putevi gospodnji" kad je tvoja lova u pitanju.

Old 05-11-2007, 14:55   #26
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
Standardno

gabrijel ipak sam napravila lapsus, uvek moram da pogresim, ali dobro, ja uvek brzam
mesec u 2 obicno je pokazatelj promenljivog finansijskog stanja. moze doci novac preko masa ljudi, pa onda novac dolazi preko bilo koje vrste maloprodaje. najverovatnije te majka pomaze
pozz
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-11-2007, 15:00   #27
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

hvala sanadra a jedno pitanje sta znaci onda u 2.kucu mi vlada pluto suvladar mars otiso u 11.kucu..

Old 05-11-2007, 15:03   #28
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Registrovan: Jun 2007
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zoka57 VIdi Poruku
Ne bih rekla >Niko ne zna nista o tvojim parama i za sve su "cudni putevi gospodnji" kad je tvoja lova u pitanju.
Zoko, jesi li ti ovo meni odgovorila?
Cudni putevi sticanja love?
Nadam se samo da ce je biti dovoljno??? Koji aspekti treba da se gledaju da bismo to znali? )

Old 05-11-2007, 15:17   #29
s_ana_dra
Obično gatalo

s_ana_dra's Avatar

s_ana_dra je offline
Standardno

limunada, ako te dobro razumem vladar tvog 2 polja oisao u 11.
Ne moguda otvorim tvoju kartu, izgleda da me net zeza.
a to govori da su tvoje vrednosti usko povezane sa vrednostima tvojih prijatelja i zavise od tvog uspeha ili neuspeha uodnoima sa drugima.vazno ti je koliko te drugi vole. prihod mozes ostvariti posredstvom prijatelja i poznanika, ili u privatnom poslu koji si sama osnovala. pozz

Old 05-11-2007, 15:36   #30
princess
Obično gatalo

princess's Avatar

princess je offline
Registrovan: Apr 2007
princess je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by s_ana_dra VIdi Poruku
evo ja cu vam pogledati i malo prokomentarisati 2 kucu, ali ipak sam ja samo pocetnik.
princess
tvoja 2 kuca pocinje u jarcu, a nastavlja u vodoliji. Sto znaci da je vladar tvog 2 polja saturn i on je otisao u 9 kucu u skorpiju, sto znaci da su njegovi dispozitori pluton i mars.
jarac na vrhu 2 kuce nije sam po sebi najsrecniji znak za materijalni dobitak, ali moze ukazati na nagle dobitke i gubitke, sve to kasnije u zivotu, novac se stice preko starih stvari, starihljudi, pa i kroz nasledstvo od oca ili dede. jedan od pokazatelja za stednju. mesec u 2 je obicno pokazatelj promenljivog finansijskog stanja. majka ti pomaze. novac moze doci preko trgovine. A opt venera govori da se novac lako zaradjuje, a pre svega kroz lepe i luksuzne stvari. Ponekad se do novca dolazi preko umetnosti, a ponekad preko trgovine umetninama. novac treba ulagati u imanja, nakit i umetnost. Ovo je i znak da se finansijska situacija popravlja ulaskom u brak. mada nisam ti odgoorila na pitanje, ali ipak sam ja pocetnik.
jos interesantno da venera u 2 daje lepu i laku ishranu, opisuje i tasnu i nskit u njoj. dobar aspekt venere i saturna, kod tebe trigon, govori da se imovina nikada ne prodaje. Imovina se stice vremenom i dajeti sigurnost. e a posto je tebi vladar 2 otisao u 9 to ti govori da novac mozes stei u inostranstvu, i kroz vise obrazovanje. mozes zaradjivati radeci kao profesor, li izdavastvo.
polozaj meseca u vodoliji pokazuje preteranu naglasenost prijateljskog ponasanja, humanost i ljubaznost. majku dozivljavas kao prijatelja i druga. iskustvo dozivljavas kao polje na kome ces se dokazivati. mozda si sklona eksperimentisanju. aera u 2 kae da si hladnokrvna, mirna, sabrana, prijateljski nastrojena, populara, nesebicna. pre se ti se ise osoba sviseti, nego sto ces pokloniti naklomost jednoj. zivis u skladu svojih sopstveih pravila, bez obiza ako su ona drustveno neprihvatljiva. veze su romanticne i iznenzdne, ali mozda nisu trajne. toliko. ozz

pozdrav
Svaka cast!Kazes pocetnik?Onda odlicno za pocetnika!
Super pristup i lepo povezivanje.99% tacno ,ovih 1% videcemo u buducnosti.
Samo Sa je u devici,a Ur je u skorpiji.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 2 (0 član/članova i 2 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules