ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
ili lat. Virgo

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 30-07-2012, 19:08   #226
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Da li se muskarci, ASC Devica sa MO0SA u Devici i 120VE u Jarcu, brzo hlade u ljubavi?

Zasto se meni cini da sam ja jedini stvor kome treba citava vecnost da nekoga zaboravi...?

Last edited by alea; 30-07-2012 at 19:18..
Submit to Digg   Devica Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-07-2012, 19:45   #227
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Registrovan: Dec 2006
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

Sve reče samo ne reče gdi je ME?
Koje crno hlađenje sa tom kombinacijom... to samo može da glumata surovost i da time misli da rešava neki svoj komplex, inače brzo hlađenje - no way.
Posebno ako je taj SA vladar 5. a taj MO 11. taj može unedogled da analizira ko koga, zašto, kako, kada, i koliko više voli.
Sitna crevca, i čvarci u kazan.

Old 30-07-2012, 19:51   #228
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by LosT_in_SpaCe VIdi Poruku
Sve reče samo ne reče gdi je ME?
Koje crno hlađenje sa tom kombinacijom... to samo može da glumata surovost i da time misli da rešava neki svoj komplex, inače brzo hlađenje - no way.
Posebno ako je taj SA vladar 5. a taj MO 11. taj može unedogled da analizira ko koga, zašto, kako, kada, i koliko više voli.
Sitna crevca, i čvarci u kazan.
Znaci procitala si ga u par recenica kao niko! Taj SA je vladar 5. i pravi 90ASC moj, pa mozes zamisliti koja je to tortura...ali MO120VE0VE moja...
MA, SO u 5. u Vodoliji 60MA moj, a ME je u Vodoliji na vrhu 6. na zalost 90 MO moj u Skorpiji, pa kad me oplete ne znam gde sam...
bdw..SA0MO su mu u 12 polju, da SA vladar 5. a MO 11.

Old 30-07-2012, 20:00   #229
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Registrovan: Dec 2006
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

Ma ne obraćam ti ja pažnju na aspekte previše, posebno kad je Sinastrija u pitanju. Sve to što bi on hteo da zna, ili ti, piše i kod tebe i kod njega. Na kraju krajeva džaba meni moje SO 0 njegov MO, ako je on 400km daleko, ne? Emituješ - primaš. Pa čija antena šta u'vati. E sad što je danas popularno da je sve "s(k)armičko" - to je druga priča. A svi ti aspekti koje si nabrojala su samo način na koji vi funkcionišete, čak i ne mislim da je njegov SA 90 tvoj ASC loš po defaultu, bitno je gde šta ulazi da prostiš, gde šta dominira i gde odatle odlazi dalje. Mislim, ako je on Devica, onda mu Strelac dodje negde tamo dole (pardon) oko 4-orke, a tu mu onda dođeš i ti. Šta bi htela, da imate 60 izmedju ASC i IC: "Dragi, kolko je sati? Draga evo sad će tvoja serija, idem ja da heklam". Jes, baš si ti sa MA 180 UR za to...

Old 30-07-2012, 20:11   #230
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by LosT_in_SpaCe VIdi Poruku
Ma ne obraćam ti ja pažnju na aspekte previše, posebno kad je Sinastrija u pitanju. Sve to što bi on hteo da zna, ili ti, piše i kod tebe i kod njega. Na kraju krajeva džaba meni moje SO 0 njegov MO, ako je on 400km daleko, ne? Emituješ - primaš. Pa čija antena šta u'vati. E sad što je danas popularno da je sve "s(k)armičko" - to je druga priča. A svi ti aspekti koje si nabrojala su samo način na koji vi funkcionišete, čak i ne mislim da je njegov SA 90 tvoj ASC loš po defaultu, bitno je gde šta ulazi da prostiš, gde šta dominira i gde odatle odlazi dalje. Mislim, ako je on Devica, onda mu Strelac dodje negde tamo dole (pardon) oko 4-orke, a tu mu onda dođeš i ti. Šta bi htela, da imate 60 izmedju ASC i IC: "Dragi, kolko je sati? Draga evo sad će tvoja serija, idem ja da heklam". Jes, baš si ti sa MA 180 UR za to...
Ma ne pricam ni ja o tome, sto puta sam rekla da sa osobama koje ne postoje u nasoj karti ni ne ulazimo u odnose.
Kod nas se sve vrti oko 3 kuce, oko (ne)komunikacije i nekog nadjacavanja...inace, i on ima MA90UR ja MA180UR...
Ali smo se jedno drugom savrseno pokazali kroz tranzite i solare.
Neverovatno, meni je njega nagovestio u solaru MA0DSC u Devici, a ME0ASC, znala sam i ocekivala da ce me prvi put zadesiti neka Devica! Samo sam cekala kada, i sumnjala sam da ce to biti kada dodje JU120VE, i tako je i bilo! A sa tranzitom SA0UR180MA moralo je biti tesko do bola, i sa malo Vodolije, i kako ne bi kada imam SA u 7!

Njemu sam ja dosla sa JU120VE i JU120SA0MO...ja sam Jupiterijanac, Strelac,i sa PL0VE egzaktno ( ja imam MO i ME u Skorpiji i Pl 60ASC i SO )..on ima JU kao vladara 7. u Lavu u 11. ja imam SO0ASC i tako to...komunikacija nam je najslabija karika bila, mada je on veci zivac, jer je kvadrat aktivniji, on ima MA kao vladara 3. p. u 5. 90UR u 3.
Ja imam MA180UR vladar 3.

Ja sam se vise povlacila, jer njegov suvladar 3 p. PL pravi egzaktno 90VE moja, njegov ME90MO moj...meni je sve to jasno, samo mi nije jasno, da li je moguce da je on sve zaboravio a ja to nikako ne uspevam!

Old 30-07-2012, 21:22   #231
Amy
Švrća

Amy's Avatar

Amy je offline
Registrovan: Oct 2010
Amy je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Da li se muskarci, ASC Devica sa MO0SA u Devici i 120VE u Jarcu, brzo hlade u ljubavi?

Zasto se meni cini da sam ja jedini stvor kome treba citava vecnost da nekoga zaboravi...?
Ne znam za muskarce, ali meni kao zeni koja ima ASC u Devici i Mo u Devici u prvoj kuci je potrebna citava vecnost nekoga da zaboravi i predje na drugu osobu. Uzasno se vezujem za odredjene ljude...Volela bih da je to kod mene mnogo, mnogo drugacije ali, na moju veliku zalost nije....

Old 30-07-2012, 21:35   #232
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Amy VIdi Poruku
Ne znam za muskarce, ali meni kao zeni koja ima ASC u Devici i Mo u Devici u prvoj kuci je potrebna citava vecnost nekoga da zaboravi i predje na drugu osobu. Uzasno se vezujem za odredjene ljude...Volela bih da je to kod mene mnogo, mnogo drugacije ali, na moju veliku zalost nije....
I tebi je SA vladar 5 p. i ima 120VE!

A imas dosta Blizanca, koji su bas vedar znak...eto, i ja sam dupli Strelac a opet se vezujem jako duboko, zbog MO u 12. u Skorpiji i VE u Jarcu.
Predivan ti je ovaj SO120MO i SA120VE! Jos SO prima MO u znak egzaltacije, a SA Veneru u sediste....mora da si skladna osoba, i imas zdrave emocije, to je super aspekt!

help
Old 30-08-2012, 16:22   #233
tratincica
Početnik

tratincica's Avatar

tratincica je offline
Registrovan: Aug 2012
tratincica je na dobrom putu
Standardno help

djevice molim vas pomozite...da bar pokusam shvatiti malo ovu svoju!!

on je jednostavno zatvoren i hladan i kad me dovede do krajnjih granica izdrzljivosti kao cili skuliran odgovori zasto se pjenim ocaaaaj!!
i to u smislu emocije kao i komunikacije (pogotovo one vezane uz emocije)..
ne znam je li zbog Su12 ili Mer0Sat u I. ali ja stvarno vise ne znam koju metodu isprobati a stvarno jesam sve
jedna racica je jako usamljena sa vama djevicama..eh i da se nadovezem na onu usporedbu swissa sa ribama..ima u tome nesto..
jer na pocetku kad su frcale iskre je bio prava njezna ribica, obasipao me paznjom i odjednom paf!!
da li je to to i da se prestanem nadati povratku one faze riba hahaha
bajdvej i ja i on imamo Ven u Djevici u 11 al opet ..ah

Old 30-08-2012, 16:35   #234
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Registrovan: Jan 2011
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tratincica VIdi Poruku
djevice molim vas pomozite...da bar pokusam shvatiti malo ovu svoju!!

on je jednostavno zatvoren i hladan i kad me dovede do krajnjih granica izdrzljivosti kao cili skuliran odgovori zasto se pjenim ocaaaaj!!
i to u smislu emocije kao i komunikacije (pogotovo one vezane uz emocije)..
ne znam je li zbog Su12 ili Mer0Sat u I. ali ja stvarno vise ne znam koju metodu isprobati a stvarno jesam sve
jedna racica je jako usamljena sa vama djevicama..eh i da se nadovezem na onu usporedbu swissa sa ribama..ima u tome nesto..
jer na pocetku kad su frcale iskre je bio prava njezna ribica, obasipao me paznjom i odjednom paf!!
da li je to to i da se prestanem nadati povratku one faze riba hahaha
bajdvej i ja i on imamo Ven u Djevici u 11 al opet ..ah
Nista ne mozes da uradis, samo strplenje, moras da cekas kad on zeli da pokaze osecanja i uradi enko dobro delo...do tad samo nervoze i nervoze ...
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-08-2012, 16:44   #235
tratincica
Početnik

tratincica's Avatar

tratincica je offline
Standardno

mi smo vec 6god skupa
dokad da cekam cca?
ma uz to vidim i da mu stvaram presing i nervozu mojim pokusajima priblizavanja..a to nikako ne zelim..strah me da se ne udaljimo previse..
a i vec smo prosli neke probleme (ponajvise vezane uz udaljavanje) i sad smo u nekoj fazi status quo..i imam osjecaj kao da mi je neiskren u neku ruku..ma..
a jedno moram priznat da vas materijalno zanima do u beskraj..eto jedina tema o kojoj on zeli pricat a mene ne zanima ni najmanje

Old 30-08-2012, 16:49   #236
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Registrovan: Jan 2011
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tratincica VIdi Poruku
mi smo vec 6god skupa
dokad da cekam cca?
ma uz to vidim i da mu stvaram presing i nervozu mojim pokusajima priblizavanja..a to nikako ne zelim..strah me da se ne udaljimo previse..
a i vec smo prosli neke probleme (ponajvise vezane uz udaljavanje) i sad smo u nekoj fazi status quo..i imam osjecaj kao da mi je neiskren u neku ruku..ma..
a jedno moram priznat da vas materijalno zanima do u beskraj..eto jedina tema o kojoj on zeli pricat a mene ne zanima ni najmanje
Ma nisam ja devica, nego bila sa jednu 5 godine....mozda i jos uvek sam, nisam bas sigurna:P pa ti iz iskustva pricam...i tacno je, zele pare, pare pare zalosno ali istinito

Old 30-08-2012, 17:51   #237
tratincica
Početnik

tratincica's Avatar

tratincica je offline
Standardno

znam lavice utopljena u vodene emocije
to se htjela obratit ovim ostalima na temi..
ah isto nam je izgleda zid zid zid a i da postanemo sponoruse ne bi nam pomoglo
ne mos' s njima ne mos' bez njih..

Old 02-09-2012, 00:40   #238
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Ovo su najdosadniji ljudi koje sam upoznala.

Old 02-09-2012, 00:42   #239
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Oprosti joj Bože, ne zna šta priča...

Old 02-09-2012, 00:42   #240
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Registrovan: Nov 2010
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Nemoj tako...kako za koga...za nekoga su najbolji...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules