ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
ili lat. Virgo

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 07-01-2012, 12:29   #211
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by AutumnFlower VIdi Poruku
Milupino, ma nisu Device tako lose. I meni padaju planete u Devici u 12. polje, ali neke bas dobre prijateljice mi imaju naglasen znak Device. Ljudi rodjeni u ovom znaku imaju odlican smisao za humor, to stalno pricam. I nikad mi nije dosadno s njima. Mada, s druge strane, ne bih mogla da delim zivotni prostor s Devicom, tu ima bas puno problema, posto sam krajnje neodgovorna, nestabilna i blentava u njihovim ocima
Ali jedno je prijateljstvo a drugo ljubav, prava jubav valjda pobedjuje sve prepreke...
Hvala na podrsci,nekako sam malo nesigurna u pogledu Devica,ne zblizavam se sa predstavnicima ovog znaka...obzirom da planete u tom znaku prave kvadrat sa mojim planetama u strelcu i opoziciju sa planetama u ribama eto zategnute situacije...ja emotivna da boli mnogo puta ,a oni ...Mozda i bolje da ima tu trezvenu i promisljenu prirodu,pozelela sam pre odredjenog vremena da me muskarac navede da naucim uzivati u sasvim obicnim zemaljskim stvarima,jos ako je i materijalista i stedljiv,gde cu vece srece...mogla bih da naucim,(mada je mene tesko nauciti) da racionalanije trosim,da budem odgovornija Da,dobro kazes za to da su zanimljivi...Malecki je blego sto se tice zanimljivosti,voli jednostavne sale koje opisuju danasnjeg coveka...
kazes prava ljubav daje snage da se prevazidju prepreke... Podrzavam,ama zadivicu ga kad vidi kako primecujem detalje i detalje i mozemo da se udruzimo u analiziranju,pa neka nam izmakne sustina ... pozdrav AutumnFlower
Submit to Digg   Devica Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 07-01-2012, 12:51   #212
manuela
Druid

manuela's Avatar

manuela je offline
Registrovan: Jan 2011
manuela je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

muške djevice.....evo nedavno upoznala jednog prekrasnog dečka djevica....sve pohvale, pristojan, kulturan i fin....
ja sam u podzanaku djevica...teško me natjerati na nešto, pokret....pasivno čekam i mislim doće sve od sebe..

Old 07-01-2012, 13:12   #213
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Samo ti Manuelna budi pokretna...i Sharon Stone ima tu kombinaciju Riba-Devica pa eto

Milupino ja i ti bi se bas slagali jer ja ima stelium planeta bas u 12toj (me-so-pl-ve)
Moj AC Vaga sa Ve0Pl na Ac i Ju0Ne u Strelcu 180 Saturn u Ge hahaha al bi bila zabava do neba

Nemoj te da smetnete sa Uma nekako da je Devica 6 znak, polovina Horoskopa i tajna koja je rodila Ribu ako se u ribama krije ceo zodijak i sve stoji na izvolite posluzite se, onda u Dveici stoji ono, posluzite se iznutra , videli ste da od Ovna pocinje prva polovina a od Vage pocinje druga polovina Horoskopa! Devica je poslednja u prvoj polovini a Riba poslednja u drugoj polovini....nema to veze nikakve zar ne

Zato su Devica i Riba svetleci simboli za spas samoga sebe a vi mislite sta vam je volja

Old 07-01-2012, 13:24   #214
manuela
Druid

manuela's Avatar

manuela je offline
manuela je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

[QUOTE=swiss;340681]Samo ti Manuelna budi pokretna...i Sharon Stone ima tu kombinaciju Riba-Devica pa eto

ja i Sharon Stone....
swiss nasmija me

Old 07-01-2012, 15:24   #215
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by swiss VIdi Poruku

Milupino ja i ti bi se bas slagali jer ja ima stelium planeta bas u 12toj (me-so-pl-ve)

Nemoj te da smetnete sa Uma nekako da je Devica 6 znak, polovina Horoskopa i tajna koja je rodila Ribu ako se u ribama krije ceo zodijak i sve stoji na izvolite posluzite se, onda u Dveici stoji ono, posluzite se iznutra , videli ste da od Ovna pocinje prva polovina a od Vage pocinje druga polovina Horoskopa! Devica je poslednja u prvoj polovini a Riba poslednja u drugoj polovini....nema to veze nikakve zar ne

Zato su Devica i Riba svetleci simboli za spas samoga sebe a vi mislite sta vam je volja
IHH Swiss to bi bila idila da udruzimo snage ,padao bi sneg u sred leta... hahaha moj mozdzic nije kapaciteta k'o tvoj i ovog baje iz moje karte,ne obiluje s toliko informacija pa se u znanju s vama ne mogu meriti,ali zato mi u cepidlacenju i komplikovanju ne mozete stati na crtu
Dobro receno, za relaciju Devica,Ribe Swiss ...Devica analiticna,smirena,perfekcionista ,s njom zavrsava jedna polovina horoskopa ,slicno kao sto sa ribama( tihe,misteriozne,produhovljene)zavrsava druga polovina, misteriozan i jedan i drugi znak,jedan se preobrazava u drugi ....

Old 07-01-2012, 18:28   #216
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Hahaha Penelope Milupa hahaha padao bi sneg pracen Olujom i Grmljavinom (bas ga pretera)

Da, prva polovina Svesna a druga Nesvesna, prva polovina Fizicka druga Metafizicka, prva polovina stvarna druga e stvarna...ihh zanimljiv je Horoskop samo tako jer se Prva polovina i druga polovina Ne razumeju, odudaraju jer je sve suprotno....odatle Devica Radja Ribu spasitelja Sveta

Old 07-01-2012, 18:46   #217
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by swiss VIdi Poruku
Hahaha Penelope Milupa hahaha padao bi sneg pracen Olujom i Grmljavinom (bas ga pretera)

Da, prva polovina Svesna a druga Nesvesna, prva polovina Fizicka druga Metafizicka, prva polovina stvarna druga e stvarna...ihh zanimljiv je Horoskop samo tako jer se Prva polovina i druga polovina Ne razumeju, odudaraju jer je sve suprotno....odatle Devica Radja Ribu spasitelja Sveta
Da lupam ja lupam, hehe cek da vidis kako ja sa barabama sto imaju dosta device u sebi postanem sirova i surova,jos kad pokusaju da me zavaraju onako da ne trepnu, ...cekaju da se njima prvima pridje,ne vole da im se udje u trag,cenkatori opasni,mudri za svoje interese bravo za vas

Old 08-01-2012, 02:54   #218
swiss
Druid

swiss je offline
swiss je na dobrom putu
Standardno

Lelee...to mi lici na ono..."cek da ti JA pokazem kako Penelopa dere JARCA" hahahaha

Sad si opisala Blizanca naseg Brata po Merkuru! A u stvari, slazem se stobom da vesela i razigrana Devica podseca na Blizanca a promjcurni i zategnuti Blizanac na Devicu, da da...izgleda da su Devica i Blizanac Poluks i Kastor sad koga ces pre da ufatis hmmm vreme ce ti pokazati al u svakom slucaju tesko ces Merkuru na put stati hehehehe sreca pa ga nemam u sedistu da vlada stelijumom (me 7* Vi)

Old 21-02-2012, 01:21   #219
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
Registrovan: Feb 2012
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Mislim da su device fotogenicne. Primetio sam to kod nekoliko i muskih i zenskih devica. Verovatno je to zato sto su device postavljene preko puta fotoaparata (neptun,ribe).
Naravno, fotogenicnost daju i jos neki aspekti, ali gledano samo kroz znake mislim da su device fotogencne.

Old 03-03-2012, 15:14   #220
DaFFe
Obično gatalo

DaFFe's Avatar

DaFFe je offline
Registrovan: Dec 2011
DaFFe je na dobrom putu
Standardno

Ovako.. Ja sam Ribe/Devica

Vladar Device mi je otisao u 6. kucu, a tu mi je i Venera, ali u Ribama.
Lenja sam, aljkava, ali to sve samo u nekoj svojoj sobi i prepisujem umoru, lenjosti i depresiji sto se toga tice, inace sam ta koja voli da je sve na svom mestu, sredjeno, pod konac, sistematicno sve, no ne znam zasto depresije, toliki strahovi, sumnje, strahovi koliko dusa hoce.. Vladar 12 mi je u 7 u Ribama pa razmisljam da 6 polje ima uticaja na moju Veneru i Merkura, a 7 polje na Sunce, a i vladar 7 mi je u 4. ali u Jarcu ... Ne znam da povezem jer su svi ti odlasci iz polja u polje i slicno, jako kontradiktorni, a znam da postoji objasnjenje i za tu kontradiktornost i da ce se naci odgovor gde se sve slegne i gde pripada cije sta...

E, aspekte tek ne mogu da povezem. Imam Merkur kvadrat Jupiter/Mars.. i polukvadrate sa Neptunom i Saturnom.
Sunce/Venera opozicija ASC

Old 05-03-2012, 11:54   #221
LolitaVaga
Švrća

LolitaVaga's Avatar

LolitaVaga je offline
LolitaVaga je na dobrom putu
Standardno

ja sam na granici djevice početak vage,....ni sama neznam šta sam?
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-03-2012, 10:40   #222
coca
Veštac

coca's Avatar

coca je offline
Registrovan: Oct 2011
coca je na dobrom putu
Standardno

o devici...
Ucenje o duznostima i obavezama
http://www.astro-house.com/tekstSingl.php?ID=140

Old 29-03-2012, 12:23   #223
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

I ovaj tekst je dobar.
http://www.astro.in.rs/?p=1973

Old 30-03-2012, 10:42   #224
Mimi82
Veštac

Mimi82's Avatar

Mimi82 je offline
Mimi82 je na dobrom putu
Standardno

Ja nikako da izadjem na kraj sa moju devicu voli li me, mrzi li me...pojma nemam toplo- ladno non stop 4 godine

Old 12-07-2012, 02:01   #225
Mina
Veštac

Mina's Avatar

Mina je offline
Registrovan: Aug 2007
Mina je na dobrom putu
Standardno

...moj podznak...volim da je sve cisto...
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules