ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-11-2012, 12:10   #751
markomilica
Početnik

markomilica je offline
Registrovan: Jun 2012
markomilica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by markomilica VIdi Poruku
Pozdrav mozele mi neko objasniti nesto o 9 kuci i 2 braku kod mene u natalnoj tek pocinjem i sve mi se pomijesalo)HVALA VAM
9KUCA MI JE U LAVU U NJOJ SU URAN I SJEVERNI CVOR A U 7KUCI SU MI SUNCE I MERKUR
ps ne znam kako da ovde postavim natalnu
hmm kako da ovde vidim jeli mi neko odgovorio ?
Submit to Digg   Deveta kuca Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 22-11-2012, 12:46   #752
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by dukidu85 VIdi Poruku
Evo ja sam prvi put ovdje i potrebna mi je pomoc oko tumacenja moje IX kuce...Tu mi se nalazi venera koja je u blizancima. Da li neko moze da mi bolje objasni da li ima sanse da odem u inostranstvo i kako. Oduvijek su me privlacile daleke zemlje i posto se bavim sportom cesto sam isla na putovanja.
Negdje sam procitala i da mi partner nece biti iz drzave u kojoj sam rodjena pa mi treba pomoc oko toga da li je to zaista tako i da li cu mozda preko partnera otici u inostranstvo. Pomoc dobrodosla....hvala

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...go.x=18&go.y=5
Vladar ASC ti je u 9, sto znaci da ti sebe pronalazis u visokom obrazovanju ili u inostranstvu. To ti zelis ali ces se u tome i pronaci. Izgleda da ti tako nesto i predstoji. Vladar tvog 9 polj a je Me koji je otisao u 10 polj, polje tvoje karijere. Znaci otici ces tamo pod izgovorom karijere ali ces ostati radi porodice, doma (nastavak i veci deo 9 polja je rak). E, sad, brak. S obzirom da ti je 7 polje u ovnu, vladar otisao u 10 polje, to bi definitivno bio tvoj partner koji ima veze sa tvojom karijerom. Cak je i dispozitor Marsa takodje u 10 kuci, sto potvrdjuje vezu izmedju partnera i karijere i kao sto sam vec rekla, vladar 9 je u 10 polju.
To Sunce je u svom sedistu, jako je. I igrace vaznu ulogu u tvomk zivotu. Samo sto nisam sigurna da li je to tvoj partner ili jedan roditelj. S obzirom da su ti So i Mo u opziciji, moguce je da su ti roditelji razvedeni i da ti je jedan roditelj vec u inostranstvu. Jer i vladar tvoje kuce karijere je Mesec koji je u kuci tvoje porodice, opet moze biti neko iz porodice ili roditelj.Ak onije to onda je tvoj partner u inostranstvu.
Mozda ce neko drugi to bolje tumaciti, ja jedino vidim da Sunce povezuje tvoje vladare 7 i 9 polja.

Old 02-12-2012, 02:20   #753
dukidu85
Početnik

dukidu85's Avatar

dukidu85 je offline
Registrovan: Oct 2012
dukidu85 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mrgud78 VIdi Poruku
Vladar ASC ti je u 9, sto znaci da ti sebe pronalazis u visokom obrazovanju ili u inostranstvu. To ti zelis ali ces se u tome i pronaci. Izgleda da ti tako nesto i predstoji. Vladar tvog 9 polj a je Me koji je otisao u 10 polj, polje tvoje karijere. Znaci otici ces tamo pod izgovorom karijere ali ces ostati radi porodice, doma (nastavak i veci deo 9 polja je rak). E, sad, brak. S obzirom da ti je 7 polje u ovnu, vladar otisao u 10 polje, to bi definitivno bio tvoj partner koji ima veze sa tvojom karijerom. Cak je i dispozitor Marsa takodje u 10 kuci, sto potvrdjuje vezu izmedju partnera i karijere i kao sto sam vec rekla, vladar 9 je u 10 polju.
To Sunce je u svom sedistu, jako je. I igrace vaznu ulogu u tvomk zivotu. Samo sto nisam sigurna da li je to tvoj partner ili jedan roditelj. S obzirom da su ti So i Mo u opziciji, moguce je da su ti roditelji razvedeni i da ti je jedan roditelj vec u inostranstvu. Jer i vladar tvoje kuce karijere je Mesec koji je u kuci tvoje porodice, opet moze biti neko iz porodice ili roditelj.Ak onije to onda je tvoj partner u inostranstvu.
Mozda ce neko drugi to bolje tumaciti, ja jedino vidim da Sunce povezuje tvoje vladare 7 i 9 polja.

Hvala na tumacenju.Jedino sto mi je u svemu cudno je to ta opozicija izmedju sunca i mjeseca (u mom slucaju roditelji nisu razvedeni,cak sta vise imaju vrlo stabilan brak,razliciti su po karakteru,to stoji ali se i dobro slazu i dopunjuju) tako da bi znacilo da ce to "sunce" biti moj buduci muz. Sve ostalo stoji, studiram, ali u svom gradu, ali me sve vuce negdje daleko,dosta putujem obozavam da upoznajem nove kulture,ljude... i uvijek se zaljubim u stranca tako da sve je jasno... hvala ti puno

....
Old 16-08-2013, 14:49   #754
janja
Obično gatalo

janja is online now
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ....

Ako je neko raspolozen neka pogleda moju IX kucu.....
Advertisement

Old 17-08-2013, 22:27   #755
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

da li bi mi neko pokusao objasniti zasto meni svi u karti vide da treba da zivim u inostranstvu, a ja se uopste ne osecam tako niti to zelim, niti sam ikada razmatrala? i da li mogu na neki drugi nacin da ostvarim tu simboliku? hvala vam puno, ovo me zaista dosta buni. . .

pretpostavljam da najveci deo svega potice od Mo u IX k ? ali taj Mo je prakticno u 0 sa MC
a moj dom je IC koji je u biku a to je fiksan znak, koji bi se tesko resio da se preseli u inostranstvo bar ja to tako vidim, mozda gresim

dalje sama ja sam asc jarac kojeg nikako ne bih mogla povezati sa inostranstvom, a vladar Sa otisao u VIII (simboliku ovog položaja u svojoj karti opet ne razumem) i jeste u 0 sa Ju koji se vezuje za inostranstvo, ali u toj konjukciji Sa je svakako jaci, a dispozicija opet vodi do Ve i bika?
ne znam i ne razumem, help me please!

Old 17-08-2013, 23:26   #756
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mia VIdi Poruku
da li bi mi neko pokusao objasniti zasto meni svi u karti vide da treba da zivim u inostranstvu, a ja se uopste ne osecam tako niti to zelim, niti sam ikada razmatrala? i da li mogu na neki drugi nacin da ostvarim tu simboliku? hvala vam puno, ovo me zaista dosta buni. . .

pretpostavljam da najveci deo svega potice od Mo u IX k ? ali taj Mo je prakticno u 0 sa MC
a moj dom je IC koji je u biku a to je fiksan znak, koji bi se tesko resio da se preseli u inostranstvo bar ja to tako vidim, mozda gresim

dalje sama ja sam asc jarac kojeg nikako ne bih mogla povezati sa inostranstvom, a vladar Sa otisao u VIII (simboliku ovog položaja u svojoj karti opet ne razumem) i jeste u 0 sa Ju koji se vezuje za inostranstvo, ali u toj konjukciji Sa je svakako jaci, a dispozicija opet vodi do Ve i bika?
ne znam i ne razumem, help me please!
SLicna nam postavka natala.
ASC u Jarcu se tesko seli, voli zemlju u kojoj je rodjen.
Vladar 9 kuce je spaljen i nema nikakvog inostranstva jer je i vladar4 kuce isto Ve , kao i kod mene .
Moguca samo kraca cesca putovanja ili vezano nesto za prijatelje koji zive napolju.

Meni je reklo njih nekoliko da bi trebalo da odem dalje od kuce, roditelja i to u Italiju.

Old 18-08-2013, 02:35   #757
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

sladjo ne zelim i nemam nameru da idem, ali dosta ljudi koji se bave astro mi je reklo da cu ziveti napolju, zato sam pitala na osnovu kojih aspekata ako neko moze da mi pojasni

hvala ti puno na odg

Old 18-08-2013, 12:06   #758
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

@ mia i ja mislim samo moze biti da npr.putujes svakodnevno u susedni grad zbog posla.
Ne znam sto su ti rekli, pa i vl.devete je Ve u cetvrtoj + fiksno sto kazes...

Old 18-08-2013, 20:34   #759
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

ganci moja Ve je u III

Old 18-08-2013, 20:41   #760
ganci
Čarobnjak

ganci's Avatar

ganci je offline
Registrovan: May 2010
ganci je na dobrom putu
Standardno

Quote:
ganci moja Ve je u III
Jeste,previdela sam.
Ali me svakako i ta postavka ne asocira na inostranstvo...

Old 18-08-2013, 20:52   #761
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

ok, slazemo se, znaci nije mi jasno zato sto i nije tako

a receno mi je da bi trebalo da zivim u nemackoj ili japanu

a iskreno se nadam da zbog posla necu putovati u susedni grad, smaralo bi me to

Old 19-08-2013, 09:31   #762
milicica21
Veštac

milicica21's Avatar

milicica21 je offline
Registrovan: Nov 2011
milicica21 je na dobrom putu
Standardno

Imam jedno glupo pitanje. VLadar 9. u 7. se obično gleda kao pokazatelj više brakova, a ono što mene zanima je da li se može tumačiti kao udaja 2 puta za istu odobu.

Npr. moja tetka ima vladara 9. u 7, i udala se 2 puta za istog čovjeka. Naravno, treba to malo šire gledati, moguće da nije samo ovaj aspekt zaslužan za to, ali bilo mi je zanimljivo, jer i ja imam vladara 7.i 9. u konjukciji u 7.

A osjećam da kad bih se ikada udavala drugi put, da bi izbor bio isti kao prvi put

Eto, lupetam, vidjeh tetkinu kartu, pa se pronadjoh.

Old 19-08-2013, 11:40   #763
cesarica
Druid

cesarica's Avatar

cesarica je offline
Registrovan: Jul 2008
cesarica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
ok, slazemo se, znaci nije mi jasno zato sto i nije tako

a receno mi je da bi trebalo da zivim u nemackoj ili japanu

a iskreno se nadam da zbog posla necu putovati u susedni grad, smaralo bi me to
Mo je promenljivost ali vise mi se vezuje za desetu kucu, i vl je sedmog polja, isto kao moj partner, bas simpaticno. Ja bih ovo vezala za promene stavova, ideoloske nedoumice, Ve je 0 So, nastavak u Sko uz vladare u trecem i na vrhu devete, grade 180. Imas potencijale ali nemas zelju (Mo u padu u 9). Putovaces mnogo ali neces pozeleti da se selis, isto kao ja, vladar devete 0 Mc, ni minimum zelje za trajnim preseljenjem.

Old 19-08-2013, 13:04   #764
bosi7
Druid

bosi7's Avatar

bosi7 je offline
Registrovan: Mar 2011
bosi7 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by milicica21 VIdi Poruku
Imam jedno glupo pitanje. VLadar 9. u 7. se obično gleda kao pokazatelj više brakova, a ono što mene zanima je da li se može tumačiti kao udaja 2 puta za istu odobu.

Npr. moja tetka ima vladara 9. u 7, i udala se 2 puta za istog čovjeka. Naravno, treba to malo šire gledati, moguće da nije samo ovaj aspekt zaslužan za to, ali bilo mi je zanimljivo, jer i ja imam vladara 7.i 9. u konjukciji u 7.

A osjećam da kad bih se ikada udavala drugi put, da bi izbor bio isti kao prvi put

Eto, lupetam, vidjeh tetkinu kartu, pa se pronadjoh.
E to i mene zanima. Vladar 9k (kod mene je to Venera) je u 7k...rečeno mi je slično ovome, ali vrv kao što kažeš mora biti još nešto zaslužno za to. Ja u 9k imam i Smč..

Od svih datih objašnjenja, osim mogućnosti za drugi brak (sa istom osobom), stoji još da ovaj položaj vladara 9k može biti i pokazatelj vrlo obrazovanog partnera- intelektualca koji može biti stranac ili je druge vjere, kao i da se partnera može upoznati na nekom putovanju ili na mjestima vezanim za visoko školstvo, a našla sam još i da partner može biti profesor ili se baviti podučavanjem nekoga.
Kod mene je ovaj položaj pokazao i moj studij koji je u simbolici kuće u koju je otišao vladar.

Old 19-08-2013, 16:30   #765
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

hvala puno cesarice, to sto si napisala mi vec puno vise lici na mene
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules