ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-05-2012, 22:42   #841
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Meni je naglasena 8.kuca,a to je partnerova 2.kuca...Mene bas interesuje da li bi to stvarno mogao da bude neki finansijski situiran decko,jer ja stvarno srecem samo sirotinju...Moguce da ce partneru biti posao jako bitan-da ce biti posvecen poslu...

Sta jos moze da oznacava naglasena moja 8.tj.partnerova 2.kuca?
andjela za decka gledas V k znaci kuca tih koje si sretala do sada a koja govori o novcu je tvoja Vi ne VIII
Submit to Digg   Derivatne kuce Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-05-2012, 01:22   #842
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

SUPERGIRL...ne znam kada bi mogao da se desi taj susret,jer se ne razumem u te analize...ali je definitivno neko iz tvog mesta-kraja,a posto je dispozitor vladara 7.kuce u skorpiji,i u 2.kuci,a 2.kuca je kuca novca,izmedju ostalog-mozda u nekoj posti,banci se sretnete,u blizini neke vode...Skorpija-voda,mada nije simbolika skorpije samo voda...Uglavnom,tu je on negde,mozda se vec i znate...Ne svidjaju mi se vladari 7.koji su retrogradni,a i Saturn,kao dispozitor vladara 7.je retrogradan...plus ukljesten...To moze brak da -odlozi-...Mada,kazem ti-JA SAM POCETNIK,TAKO DA...

SKORPIJICE...hvala ti na tumacenju!Od viska glava ne boli...Salim se,mada jeste tako.Cini mi se da bih umrla ukoliko ne bih i sama radila,ali je ok i da je partner finansijski situiran...Na 1.mestu mi je ljubav-cista ljubav,i jako se plasim da li ce mi se ta zelja ostvariti...

MIA...hvala ti na pomoci! U pravu si...ja sam to skroz previdela...

Old 21-05-2012, 18:45   #843
Supergirl27
Početnik

Supergirl27's Avatar

Supergirl27 je offline
Registrovan: Apr 2012
Supergirl27 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
SUPERGIRL...ne znam kada bi mogao da se desi taj susret,jer se ne razumem u te analize...ali je definitivno neko iz tvog mesta-kraja,a posto je dispozitor vladara 7.kuce u skorpiji,i u 2.kuci,a 2.kuca je kuca novca,izmedju ostalog-mozda u nekoj posti,banci se sretnete,u blizini neke vode...Skorpija-voda,mada nije simbolika skorpije samo voda...Uglavnom,tu je on negde,mozda se vec i znate...Ne svidjaju mi se vladari 7.koji su retrogradni,a i Saturn,kao dispozitor vladara 7.je retrogradan...plus ukljesten...To moze brak da -odlozi-...Mada,kazem ti-JA SAM POCETNIK,TAKO DA...
Imam baš trip da je to moj bivši, sa kojim sam se upoznala u mom kraju...

Ne znam koliko će još sve to biti odloženo...Možda zauvek?

Old 30-09-2012, 11:52   #844
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Registrovan: Apr 2010
tanjica je na dobrom putu
Standardno

Moja 7.k.uopste ne opisuje mog partnera.
Sa agenom sam razgovarala na jednoj drugoj temi o ovome i nisam nasla resenje.
VII kuca u jarcu,SA na 8* device u 3.k.
Sem prepreka prilikom stupanja u brak-niceg drugog nema u simbolici Jarca i device.Sta vi mislite?
Mozda sam ja subjektivna pa ne umem da vidim nesto sto vi vidite?
Da li posle 2 duge veze koje sam imala pre braka mogu racunati na 11.k. kao partnerovu 1.k?

Old 30-09-2012, 14:33   #845
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tanjica VIdi Poruku
Sem prepreka prilikom stupanja u brak-niceg drugog nema u simbolici Jarca i device.Sta vi mislite?
Da li posle 2 duge veze koje sam imala pre braka mogu racunati na 11.k. kao partnerovu 1.k?
Da li si zivela sa ta dva partnera?, ako jesi, onda gledaj 11 polje...mada, 7 polje generalno mora dati bar neku okvirnu sliku partnera.
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-09-2012, 15:22   #846
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
Da li si zivela sa ta dva partnera?, ako jesi, onda gledaj 11 polje...mada, 7 polje generalno mora dati bar neku okvirnu sliku partnera.
Nisam zivela ni sa jednim,ako se ne racunaju povremeni odlasci i boravak od 2-3 dana? Jednostavno ne vidim svog supruga u simbolici Saturna i 7.k.
Bile su duge i ozbiljne veze,tipa da sam ja poznavala sve njegove rodjake,on moje..pojavljivali se na slavama zajedno,bili kumovi,isli na porodicne ruckove....

Old 30-09-2012, 18:42   #847
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Pa ako se ne nalazis u opisu te 7.k, mozda je nisi ni istrosila uprkos tim dvema dugim vezama. Mada Ve180Sa ume da da prekid dosta dugih veza, ali kada pogledam tvoju 5.k ni ona nije bas sjajna, sve me nesto podseca na moju.
Vladar Ma u nepodobnom za njega znaku riba ( kod mene isto samo rak ) u 9.prirodnoj kuci strelca koji daje suvise optimizma ali u 0Me, kao da ti momci dosta pricaju ali se slabo pokazuju na delu, svesno ili nesvesno te obmanjuju ili se ti samoobmanjujes ( jos je taj Me retro pa prica kao da se ponavlja a i Me je na 29*, dosta planeta u ribama sve je dosta nedoreceno,nejasno ili su oni takvi), zatim 120Ju opet dosta nade se polaze u neku vezu,120Ur sve se desava brzo,ili se tvoja osecanja dosta brzo razviju,postanes puna entuzijazma,ili ste u pocetku prijatelji, a onda Ma90Ne usledi razocaranje i bolno budjenje...em je taj Ne bas u 5.k,em je dispozitor upravo tog Ma sto ukazuje na epilog neke price.
Pa cak i ako gledamo Pl (iako je on za nocno rodjenje), opet on radi 90na Ac, znaci tebe, i 180So/Mo, opet u pitanju neka borba ega za dominacijom i sl. Hmmm, da li se pronalazis u necemu od ovoga...?

Old 30-09-2012, 19:55   #848
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Ako ja dobro razumijem tanjica ti si udata?
Kako to misliš da ga ne opisuje u čemu je razlika?

Old 30-09-2012, 23:56   #849
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Izgleda da nema pravila...Tako moja 7.kuca moze ukazivati na nekog uglednog gospodina,ali i na nekog ludaka,zbog konjukcije sa Ur ...
1 000 000 varijanti...

Old 01-10-2012, 07:49   #850
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Standardno

@Mimiza,hvala ti,opisala si skroz moje veze pre braka-krene napumpano entuzijazmom,a zavrsi se naglo(VE90UR).Bilo je tu i vracanja na staro,mirenja...ali,nije to to.Uvek su pricali samo bajke,a na delu corak.
@Carapice,drga,udata sam,ali nikako ne pronalazim svog partnera u opisu moje 7.k.,vec 11.
Po derivatnim poljima najvise se uklapa u sliku moje 11.k.
Razlika- SA vladar 7.k.-brak nam je poceo sa preprekama,ali moj muz nije stariji,nije uopste saturnovski tip.
Jeste sitnicar zbog Sa u devici,ali samo to.
Nije visok,koscat,ruznjikav,vec nasuprot tome.
Ne uklapa se ni dispozitor ME u ribama u 9.k.-on je cist Me u biku-tj.prakticar,nije iluzionista,ne gleda kroz ruzicaste naocare....Ni karijera mu se ne uklapa u moju 4.k. jer bi to trbalo da po deriv. kucama bude njegova 10.k..... Tako da najbolji opis,izgleda,ipak daje 11.k. a ove dve su vezane za moje dve duge veze pre brakka

Old 01-10-2012, 11:09   #851
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

Quote:
@Mimiza,hvala ti,opisala si skroz moje veze pre braka-krene napumpano entuzijazmom,a zavrsi se naglo(VE90UR).Bilo je tu i vracanja na staro,mirenja...ali,nije to to.Uvek su pricali samo bajke,a na delu corak.
@Carapice,drga,udata sam,ali nikako ne pronalazim svog partnera u opisu moje 7.k.,vec 11.
Po derivatnim poljima najvise se uklapa u sliku moje 11.k.
Razlika- SA vladar 7.k.-brak nam je poceo sa preprekama,ali moj muz nije stariji,nije uopste saturnovski tip.
Jeste sitnicar zbog Sa u devici,ali samo to.
Nije visok,koscat,ruznjikav,vec nasuprot tome.
Ne uklapa se ni dispozitor ME u ribama u 9.k.-on je cist Me u biku-tj.prakticar,nije iluzionista,ne gleda kroz ruzicaste naocare....Ni karijera mu se ne uklapa u moju 4.k. jer bi to trbalo da po deriv. kucama bude njegova 10.k..... Tako da najbolji opis,izgleda,ipak daje 11.k. a ove dve su vezane za moje dve duge veze pre brakka
tanjice ako za opis gledamo stepen na kom se nalazi vladar VII kod tebe je to Sa na 8 st device a 8 st je sco, tvoj muz bi trebalo da odgovara opisu skorpiona
dalje opisuje ga i aspekt Sa180Ve i Sa150So
kako Ve vlada njegovom Vk, moguce je da je sam sebe kocio u nekom provodu, da nije neki lik koji skita po zurkama ako me razumes
takođe je moguce da je zbog ovog aspekta bilo cimanja u vezi dok si mu bila devojka
zaradjuje preko simbolike Ur jer je to njegova II k
trebalo bi da je porodican covek jer je So na IC (a i tgo kads resi da se skrasi, a sa tobnom jeste jer zbog aspekta inkonjukcije je opet moguce da te je cimao dok nije skontao da si zena za njega)
noguce da je imao nesuglasica sa ocem
Me bi trebalo da opise njegovu svakodnevnicu, kao i fax
Ve samu karijeru
e sad i Me i Ve imaju aspekte sa Ur a preko Ur zaradjuje i tu dodjosmo do struje, masinstva i Ur
takođe mislim ad je zbog aspekta Ne sa vrha XII k na Me i Ma u njegovoj IIIk sklon nekim sitnim i bezpotrebnim lazima ili bar precutkivanjima

Sa u devici je u terminu (solidno dostojanstvo) ali je ve tu u padu, a ima i Sa180Ve, vec smo rekli da je Ve vladar V i X
definitivno zbog ovog sa X mislim da je neki nesklad njega samog sa tim cime je zeleo da se bavi, mozda je soga ta prekvalifikacija koju pominjes i definitivno mislim da nije tip za provode i zabave, mozda i da nema smisla za humor

Old 01-10-2012, 11:25   #852
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Standardno

Mia,draga,ovo je najpribliznije onome kakav je,u svari, moj suprug-bravo.
Nisam obratila paznju na stepene,ali jeste-u posznaku je skorpion,sa So i Ve u 8.skorpionskoj kuci.
Boze,nije se slagao sa ocem...nikad se nisu slagali.
da,bio je nesklad izmedju njegovog odabira skole,zato je i otisao na prekvalifikaciju.
Voli da precutkuje i ne voli izlaske po klubovima i kaficima,vise privatna porodicna druzenja
da li mozes da opises njegovo sete ili decu?

Old 01-10-2012, 11:26   #853
tanjica
Druid

tanjica's Avatar

tanjica je offline
Standardno

...............

Old 01-10-2012, 11:43   #854
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

eto tanjice vidis da je ipak opis VIIk, samo treba skontati simboliku

Quote:
...............
hej, hocu da opisem, sad zurim, posla napolje
akote tvoje dete zanima posto nje tvoj natal bolje je kroz tvoju V
a ono sto ti mogu ugrubo za njega reci mislim da ce se svadjati sa prvim deteom jer to je ta Ve. . . bice draga nesklad karaktera
ne znam da li imate dece jos uvek, ali da bi se ovo ispoljilo potrebno je da dete poraste

Last edited by Vojvotkinja; 01-10-2012 at 17:16..

Old 01-10-2012, 12:18   #855
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Registrovan: May 2010
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Hej Mia , mozes li da bacis pogled na ovog mog buduceg po derivatnim kucama.
pozz
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules