ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 15-07-2007, 13:59   #46
ladybag
Švrća

ladybag's Avatar

ladybag je offline
Registrovan: Dec 2006
ladybag je na dobrom putu
Standardno

Dorijana, ja sam probala da uradim moju 7 i tog nekog buduceg decacica prateci tvoje ranije primere........... PLEASE proveri da li ista od ovoga ima smisla, sa cime se ne slazes i sta mozda dodatno tebi pada na pamet ............ (ovo je prvi put da sam citala o derivatnim kucama, tako da stvarno nisam sigurna da li sam pogresila skroz, ili skontala nesto ??????? )

ASC u raku, Mo u 2. kuci, Ma na ASC, So0Me u 1. kuci u lavu

Vodeni tip (ASC Cancer, Ma u raku -voda), nezan i osecajan, mozda sa Mo u vodenom znaku, sklon porocima (Ma u raku ima 2 kvadrata), zastitnik porodice, dominantan fizicki, teatralan, verbalno jak i ubedljiv, ambiciozan i verovatno uspesan, lepog fizickog izgleda, mladolik i zraci

II kuca u Lavu, So u I kuci, Mo vladar I u II u konjukciji sa Ve (Ve vladar III i X i XI kuce)

Zarada dolazi od licnog zalaganja u poslu koji ima veze sa lepim (neka umetnost, trgovina luksuznim stvarima, mediji ???), sva energija usmerena ka ostvarenju zarade u uzivanja u zaradjenom, parner mora da ga "oseti" i trudi se oko njega, novac cini da se oseca sigurnim, mozda se i bavi malo "zenskim" poslom, mozda necim sto ima veze sa medijima (Ve je vladar III)............. ali kako god, radi, voli to sto radi, i to mu donosi prihode, promenljive ali opet su tu.

III kuca u Vagi, Ve u II, SA0Ju na vrhu III kuce, Pl u III

Dubok, studiozan, izbalansiran intelekt. Mozda se doima sporim u misljenju i izrazavanju ali je to zbog dubine misli, putuje mnogo i voli da putuje ali ima poteskoce na putovanjima, sumnja u sve i svasta i sve analizira veoma duboko, treba da se cuva u saobracaju

IV kuca u Sco, Ma u I, Ur u IV

Mozda teska porodicna situacija, otac vazan u zivotu, mozda otac koji ima veze sa kriminologijom, ceste svadje u kuci, On sam vrlo nezavistan od porodice i roditelja, odvaja se od njih (menja dom) i stvara nov zivot na mozda manje konvencionalnim osnovama, cesta promena mesta stanovanja

V kuca u Sco, Ma u I

Strastven sa izrazenom seksualnoscu koja je licno obelezje (Ma na ASC), ceste i nagle promene u predbracnim vezama, u ljubavi ljubomoran i posesivan, ali zna i da uziva i zabavlja se

VI kuca u Sag, Ju u III, Neptun u VI

Posao vezan za inostranstvo ili strance, cesta putovanja, opet neka veza sa medijima (ne u VI ), zdravstveno dobro - cuva ga Ju ali postoji bojaznost od bolesti koje ili imaju veze sa porocima (droga ili alkohol) ili nesto sto se tesko otkriva ................ Sada ga i ja preterah

VII kuca u Jarcu, Sa u III u konjukc sa Ju

E za ovo stvarno ne znam ................. Jedan dug brak sa nekim konzervativnih shvatanja, ali i sa nekim ko ce ga usreciti i uneti balans u njegov zivot, hladan i suzdrzan u izrazavanju osecanja u javnosti, akcenat na neverbalnoj komunikaciji sa partnerom, brak u kasnijim godinama (ali opet tu je i Ju tako da??? ), mozda karmicki brak............ ??????? sa nekim koga upoznaje na kracem putovanju ili obrazovnoj ustanovi ???

VIII kuca u Vodoliji, Ur u IV i V

Slobodnih seksualnih shvatanja, nasledstvo dolazi neocekivano i iznenada iz doma, otvoren za saznanja iz okultnog, nepoznatog, astrologije.....

IX kuca u Ovnu, Mars u I kuci

Velika energija ulozena u visoko obrazovanje, zavrsetak skolovanja uz odugovlacenje Ma90Sa i Ma90Ju iz III, vladar IX u I = on u inostranstvu najbolje ostvaren

X kuca u Biku, Ve u II

Opet posao koji ima veze sa nekom "lepotom", uzitkom, nakitom, luksuznim stvarcicama, enterijerom, arhitekturom (lupetam ili???? ), opet prihodi koji se ostvaruju prvenstveno od ovog posla, uzivanje u bavljenju istim

XI kuca u biku, Ve 0Mo u II

Ljubav prema drugim ljudima, komunikacija sa prijateljima veoma vazna, mnostvo prijatelja, najbolji najblizi ljudi mu oni koji u potpunosti shvataju njegov sistem vrednosti i podrzavaju ga

XII u Gem, Me u I u konj sa So

Pada mi na pamet samo da je tajnovit i zatvoren iako to ne prvi pogled ne izgleda tako, mozda nervozan i stalno misli o svojim strahovima koje vesto sakriva kojukcijom sa So u Lavu ............ moze pomoc ??????

Koliko je vazno gledati i aspekte koje prave vladari kuca??? Ovde skoro da i nisam ali ne znam treba li ?????????? Posto se nisam udavala niti zivela sa nekim, ovo bi trebao da bude opis mog buduceg bracnog partnera ili???????????

Thanks i slobodno kritikuj ako sam jako zabrljala
Submit to Digg   Derivatne kuce Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-07-2007, 14:43   #47
webhanuma
Obično gatalo

webhanuma's Avatar

webhanuma je offline
Registrovan: Mar 2007
webhanuma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Nevencica VIdi Poruku
kako biste protumacili moj odnos sa ocem ili mog oca preko derivatnih kuca ako se gleda da je 10 njegova prva kuca!
Ja cEm pricam a ti vici jeste nije, ova Dorijana bRe mnogo brza... ne mos' postic' od nje ni da vidis ona vec odgovorila nasiroko i nadugacko ljudima :-)
Tvoj tata -mars je jaka licnost, otisao u prvo polje -uticao na razvoj tvoje licnosti. Hmmm ova dva mnogo nesrecna kvadrata znace ili da je uticao na tebe tako sto te je "ojacao" emocionalnim povredjivanjem (mesecak jadnicak u ovnu) ali pretpostavljam da tata i nije nekog zdravlja? Naime njegov vladar je u kvadratu sa planetama koje padaju u njegovu sestu i 12tu. Vladar njegove sedme u 1oj kaze da je on pobegao iz svog prvog braka i da je u drugom zarko zeleo decu (zbog urana)
E mislim ja sam se bas bas bas opustila... ti sloooooobodno lupaj paske ali ako se ceo text crveni onda je lakse da kazes e vidis ovo pola recenice ti je tacno :-)
Naravno uran u prvoj kuci definitivno daje razlicit pogled na svet, jednostavno ne uklapanje u mediokritete.
Druga kucica mu je puuuuuna!!! Sve sa sunascem, njegov zivot se vrti oko para, ipak ne mislim da je on neki bogat covek jer je tu i merkur-male pare, sa neptunom -ti ljudi jednostavno nisu u mogucnosti da drze pare i najbolje za opstanak njihovih familija je da daju partneru punu vlast nad parama (joooooj sestra mi je ziv primer ovoga, moze milion da zaradi a jadna nikad nema... a imala je kad je bila u bivsem braku u kom joj muz nije radio ali je stekario njene pare )
Uziveh se ja... dakle vladar te druge pobegao u 11tu i ima konjunkciju ..blisku...sa saturnom -pare bas kroz mukotrpan rad, ali on voli da radi pa to nije strasno...castan je -sa, ju u vagi kazu da casno zaradjuje novac... verovatno u nekoj velikoj firmi?
Oba vladara trece pobegla u 11tu, a jos je ju u pitanju -duga putovanja
Mars na vrhu nejgove cetvrte -tesko mu je palo odvajanje od doma u detinjstvu , svadje u kuci. Tvoje sunce je isto na vrhu 12te, hoce da donese odrastanje bez oca (na dugim putevima, razvodi, bolnice...)
Neptun koji vlada petom je u drugoj -covek stvarno voli decu, u konjunkciji sa suncem to je osnov njegovog sistema vrednosti
Vladar seste bas lose postavljen -neka hronicna bolest?
Vladar osme u drugoj, dispozitor sjajno postavljen -pretpostavljam da on cak i radi sa tudjim novcem -tipa ekonomista ili sl
Deveta je vec podrzala ono sto je treca rekla,... mnogo putovanja (to se bas ne uklapa u ovaj rad sa tudjim novcem al' mi smo ovde da ucimo jel'te :-) )
Karijera VAAAAAZNA!
Prijatelji -jaki, mocni ljudi, na dobrim pozicijama (gledajuci socijalnu lestvicu)
Hm... jel' tacno stogod?

Old 15-07-2007, 14:58   #48
Nevencica
Obično gatalo

Nevencica's Avatar

Nevencica je offline
Registrovan: Apr 2007
Nevencica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by webhanuma VIdi Poruku
Ja cEm pricam a ti vici jeste nije, ova Dorijana bRe mnogo brza... ne mos' postic' od nje ni da vidis ona vec odgovorila nasiroko i nadugacko ljudima :-)

Tvoj tata -mars je jaka licnost, otisao u prvo polje -uticao na razvoj tvoje licnosti. Hmmm ova dva mnogo nesrecna kvadrata znace ili da je uticao na tebe tako sto te je "ojacao" emocionalnim povredjivanjem (mesecak jadnicak u ovnu) ali pretpostavljam da tata i nije nekog zdravlja? Naime njegov vladar je u kvadratu sa planetama koje padaju u njegovu sestu i 12tu. Vladar njegove sedme u 1oj kaze da je on pobegao iz svog prvog braka i da je u drugom zarko zeleo decu (zbog urana)

E mislim ja sam se bas bas bas opustila... ti sloooooobodno lupaj paske ali ako se ceo text crveni onda je lakse da kazes e vidis ovo pola recenice ti je tacno :-)

Naravno uran u prvoj kuci definitivno daje razlicit pogled na svet, jednostavno ne uklapanje u mediokritete.

Druga kucica mu je puuuuuna!!! Sve sa sunascem, njegov zivot se vrti oko para, ipak ne mislim da je on neki bogat covek jer je tu i merkur-male pare, sa neptunom -ti ljudi jednostavno nisu u mogucnosti da drze pare i najbolje za opstanak njihovih familija je da daju partneru punu vlast nad parama (joooooj sestra mi je ziv primer ovoga, moze milion da zaradi a jadna nikad nema... a imala je kad je bila u bivsem braku u kom joj muz nije radio ali je stekario njene pare )

Uziveh se ja... dakle vladar te druge pobegao u 11tu i ima konjunkciju ..blisku...sa saturnom -pare bas kroz mukotrpan rad, ali on voli da radi pa to nije strasno...castan je -sa, ju u vagi kazu da casno zaradjuje novac... verovatno u nekoj velikoj firmi?

Oba vladara trece pobegla u 11tu, a jos je ju u pitanju -duga putovanja
Mars na vrhu nejgove cetvrte -tesko mu je palo odvajanje od doma u detinjstvu , svadje u kuci. Tvoje sunce je isto na vrhu 12te, hoce da donese odrastanje bez oca (na dugim putevima, razvodi, bolnice...)
Neptun koji vlada petom je u drugoj -covek stvarno voli decu, u konjunkciji sa suncem to je osnov njegovog sistema vrednosti
Vladar seste bas lose postavljen -neka hronicna bolest?

Vladar osme u drugoj, dispozitor sjajno postavljen -pretpostavljam da on cak i radi sa tudjim novcem -tipa ekonomista ili sl

Deveta je vec podrzala ono sto je treca rekla,... mnogo putovanja (to se bas ne uklapa u ovaj rad sa tudjim novcem al' mi smo ovde da ucimo jel'te :-) )
Karijera VAAAAAZNA!
Prijatelji -jaki, mocni ljudi, na dobrim pozicijama (gledajuci socijalnu lestvicu)
Hm... jel' tacno stogod?
Mnooogo toga tacno (ono crveno) nista ne brini samo necu sve da komentarisem htela sam jos neko da pogleda jer mi je vise bitno tumacenje mog odnosa sa njim i tako te stvari a manje ovo kakav je sa novcem. Nije bas mnogo boleciv hvala bogu. Imao je uvek neke hronicne boljke to je istina. I nije ekonomista! Ali ume s lovom da barata i da potrosi mnogo to si dobro rekla Hvala ti puno posle cu ti kazem sve do kraja kiss

Old 15-07-2007, 14:59   #49
Dorijana
Obično gatalo

Dorijana's Avatar

Dorijana je offline
Dorijana je na dobrom putu
Standardno

De ja da kritikujem...jos se sama sa sobom bijem sta, gde i kako treba.
Koliko ja skopcah sistem derivatnih kuca, sto naravno ne mora biti tako, Dupora jos uvek ne uspevam da najbolje shvatim, gleda se isto kao i natalna karta, samo sto se polazi od odredjene oblasti kao od Asc npr.Dsc se gleda partner...verovantno je i u drugim slucajevima isto, npr od V kuce se gleda prvo dete, od VII drugo, itd. Moram da priznam da mi nije bas najjasnije ni kako se to pomera sve za dve kuce, al dobro..ne moram ja sve da shvatim u zivotu.

Elem,
-Ma na Asc moguce da ima neki mladez ili neki oziljak na licu/glavi.
-Sa kao vladar VII 0Ju, mora da nosi neku veliku razliku u godinama...od 7-15 i vuce ka gore.U III upoznavanje partnera u komsiluku, negde na ulici, preko brace ili sestara...bilo sta u simbolici III kuce.
- Ve u II/finansijski uspesi(?) i to Mo0Ve uz pomoc zena(?)
- Moguce da su mu bolji prijatelji zene, mada ima i Ve60Ma (blago tebi slatka na ovome )
- XII u Blizancima - dobar polozaj za samoizrazavanje, moguce ceste promene raspolozenja, moguce ekstrasenzorne sposobnosti, dobra inuticija.

Vladari bitni kao i u natalu sa sve aspektima. Trebalo bi da je ovo opis prvog g-dina Pravog, a s obzirom da je tebi VII u Raku, moguce da taj prvi bude i ozbiljno Pravi.
Nisi slatka koliko ja vidim i znam uopste masila, naprotiv..
Webhanumo...kad dokona sedim kod kuce moram nesto da radim..

Old 15-07-2007, 15:04   #50
Nevencica
Obično gatalo

Nevencica's Avatar

Nevencica je offline
Standardno

Dorijana uz rizik da se uvek ubacujem i kad jeste i kad nije o meni rec,a o kome si ti to pisala? Ja tela da pitam za tatu al dobrlo moze i za dragog I jos ja nemam ve60ma. I ko bwe nije sladak

Old 15-07-2007, 15:09   #51
Dorijana
Obično gatalo

Dorijana's Avatar

Dorijana je offline
Dorijana je na dobrom putu
Standardno

U jeee...kada sam ja pocela da pisem, nije bilo komentara ispod ladybag...ovo se odnosilo na njenu analizu derivatnih...videh posle webhanumin komentar tebi, al mi ne pade napamet da bi bilo zgodno precizirati kome namenjeno.

Old 15-07-2007, 15:22   #52
Nevencica
Obično gatalo

Nevencica's Avatar

Nevencica je offline
Standardno

Znaci ovo mesto je kao okupljaliste ljudi sa podznakom u jarcu!! Ja u zivotu ne poznajem toliko ljudi sa istim podznakom.......
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-07-2007, 15:44   #53
webhanuma
Obično gatalo

webhanuma's Avatar

webhanuma je offline
Standardno

E znas kako... idem iz protesta da menjam ime u Dorijana, Shmisa i Zvoncica... ima dbudem najtrazenija u selo
Quote:
Originally Posted by ladybag VIdi Poruku

Vodeni tip (ASC Cancer, Ma u raku -voda), nezan i osecajan, mozda sa Mo u vodenom znaku, sklon porocima (Ma u raku ima 2 kvadrata), zastitnik porodice, dominantan fizicki, teatralan, verbalno jak i ubedljiv, ambiciozan i verovatno uspesan, lepog fizickog izgleda, mladolik i zraci
Meni se nesto cini da ce on prema novcu da bude JAKO osecajan, vladar prve u drugoj i oba vladara druge u prvoj :-)
Ali i ja mislim da ce biti mladolik -bucmast, baby face mozda, zbog marsa na asc, mozda manji oziljak na licu
Quote:
ali kako god, radi, voli to sto radi, i to mu donosi prihode, promenljive ali opet su tu.
ja ne vidim fluktuaciju u prihodima, oba vladara u konjunkciji, lepo postavljeni
Quote:
ima poteskoce na putovanjima, treba da se cuva u saobracaju
verovatno ovo govoris zbog kvadrata plutona na dispozitora... ja ne znam jel' to moze da se racuna...aspekt je separacioni, a orbis 10, nije ni sunce ni mesec
Quote:
cesta promena mesta stanovanja
onaj tvoj uran bas bas na vrhu pete kuce, pa mozda i nece menjati dom stalno... (sto je babi milo... ja bih ti bar pozelela da je tako!)
Quote:
zdravstveno dobro
ovo je relatino nevezano, ali citala sam pa prenosim, neptun u setoj hoce da donese greske lekara, tj KADA (ne znaci da mora) treba dijagnostifikovati nesto da doktori padnu na tom testu... s druge strane kog njega je hiron u biku pa je alternativna medicina, lecenje cajevima dobrodoslo (mada ne mislim da ce biti bolestan... nego mi palo na pamet)
A dispozitor seste je sa saturnom -stariji doktor/tradicionalna medicina...recimo
Quote:
brak u kasnijim godinama
Ne! Brak kasnije dace planeta vladalac u konj. sa saturnom, a ne saturn sam... ovako... ja bih rekla brak sa strancem ili nekim druge vere -strelac/jupiter jasna simbolika, brak to je u vagi,... treca bi opet bila derivatno deveta, u svakom slucaju upoznavanje bracnog parnera na nekom putu
Quote:
........ moze pomoc ??????
ne od mene..
Eto... imam utisak da sto vise pricam da je manje tacno :-) :-)
Suzicu ja ove svoje izjave na recenicu i po' :-P
btw mislim da ti ide ODLICNO s ovim derivatnim, i nemoj niposto moje komentare kao kritiku da cujes
Hmmm... a sta se desilo sa serverom... jesmo mu se zamerili nesto?

Old 15-07-2007, 15:44   #54
ladybag
Švrća

ladybag's Avatar

ladybag je offline
Standardno

De ja da kritikujem...jos se sama sa sobom bijem sta, gde i kako treba.

Ali zajedno se najbolje uci, a ti bar na ovoj temi vezbas vise nego ostali, tako da mu za derivatne kuce dodjes kao expert pocetnik

Elem,
-Ma na Asc moguce da ima neki mladez ili neki oziljak na licu/glavi.
(Vidis, ovo je interesantno, posto ja znam jednog decacica, sladak, nije da nije, uklapa se u celu ovu pricu i vise nego sto treba, a ovaj "beleg" ga valjda zapecati ..........naime, ne radi se o oziljku vec o usima, tacnije jednom koje je deformisano - Ma90Sa, a kako usima vlada III kuca, eto mu obelezja)
-Sa kao vladar VII 0Ju, mora da nosi neku veliku razliku u godinama...od 7-15 i vuce ka gore. (Joj, gde me nadje, pa takvi su za mene cike i deke ......... mislim razlika postoji, ali ne verujem da cu ikada pristati na nesto tako drasticno)
U III upoznavanje partnera u komsiluku, negde na ulici, preko brace ili sestara...bilo sta u simbolici III kuce. (nije nista od navedenog, sem sto smo bili komsije, ali simbolika III jeste)

- Ve u II/finansijski uspesi(?) i to Mo0Ve uz pomoc zena(?)
- Moguce da su mu bolji prijatelji zene, mada ima i Ve60Ma (blago tebi slatka na ovome )(za te zene i devojke mi nista ne pricaj, imam ja razumevanja ali sto je mnogo, mnogo je ........ i muskarci koji ga okruzuju su zenstveniji od mene .............Apsolutno tacno)

- XII u Blizancima - dobar polozaj za samoizrazavanje, moguce ceste promene raspolozenja, moguce ekstrasenzorne sposobnosti, dobra inuticija.

Vladari bitni kao i u natalu sa sve aspektima. Trebalo bi da je ovo opis prvog g-dina Pravog, a s obzirom da je tebi VII u Raku, moguce da taj prvi bude i ozbiljno Pravi.

Pa to bi bilo lepo, zato sto ne bih bas da gubim vreme i energiju, znam da je grozno sto to kazem, ali sta cu kad sam prakticna i tamo gde mozda ne bi trebala..........

Nisi slatka koliko ja vidim i znam uopste masila, naprotiv.. Yeah, znaci kontam , a uvek su mi bile bauk, mislila sam da nista ne razumem kod derivatnih ........

E sada, posto ja vec vise od 7 godina poznajem jednog takvog, kolika je mogucnost da se pojavi jos jedan koji ce se uklopiti u citavu ovu sliku.............??????????

Thanks a lot

Old 15-07-2007, 15:45   #55
webhanuma
Obično gatalo

webhanuma's Avatar

webhanuma je offline
Standardno

ajoj pa vi se ispisali siti dok mene nije bilo....
pih!
ja nikad necu postati sultan umesto sultana :-)

Old 15-07-2007, 15:55   #56
Nevencica
Obično gatalo

Nevencica's Avatar

Nevencica je offline
Standardno

Ma bas ti dobro ide majke mi. Bas lepo razmisljas i mislim da si najbolje skontala kako funkcionise stvar. mene malo zbune nekad moje planete pa kako da ih ukomponujem u pricu. Ti si bas lepo iskombinovala. Meni si samo profesiju omasila a ni tu nisi daleko jer se moj otac skolovao za jedno a onda postao nesto drugo

Old 15-07-2007, 15:58   #57
ladybag
Švrća

ladybag's Avatar

ladybag je offline
Standardno

E znas kako... idem iz protesta da menjam ime u Dorijana, Shmisa i Zvoncica... ima dbudem najtrazenija u selo

Saljivdzijo, sad cu da ti obradim natal na onoj temi sto sam postavila vezano za humoristicnost................ ......... nisam htela da izostavim, ali nisam bas ni presla celu temu, niti videla da si i vise nego voljna da pomognes i vezbas ..........

E sada, sve sto je tacno, ja cu samo da pocrvenim, a ti vidi koliko se ne osecam iskritikovano vec ........

Meni se nesto cini da ce on prema novcu da bude JAKO osecajan, vladar prve u drugoj i oba vladara druge u prvoj :-)
Ali i ja mislim da ce biti mladolik -bucmast, baby face mozda, zbog marsa na asc, mozda manji oziljak na licu - ovo sam objasnila Dori
ja ne vidim fluktuaciju u prihodima, oba vladara u konjunkciji, lepo postavljeni - mislila sam zbog meseca mozda.....ali ako ti kazes, jos bolje

verovatno ovo govoris zbog kvadrata plutona na dispozitora... ja ne znam jel' to moze da se racuna...aspekt je separacioni, a orbis 10, nije ni sunce ni mesec - ja to zbog Sa i Pl u III, kontam malefici pa bolje da se cuva

onaj tvoj uran bas bas na vrhu pete kuce, pa mozda i nece menjati dom stalno... (sto je babi milo... ja bih ti bar pozelela da je tako!)

ovo je relatino nevezano, ali citala sam pa prenosim, neptun u setoj hoce da donese greske lekara, tj KADA (ne znaci da mora) treba dijagnostifikovati nesto da doktori padnu na tom testu... s druge strane kog njega je hiron u biku pa je alternativna medicina, lecenje cajevima dobrodoslo (mada ne mislim da ce biti bolestan... nego mi palo na pamet)
A dispozitor seste je sa saturnom -stariji doktor/tradicionalna medicina...recimo - e i sve cu to ja da ga naucim i uputim

Ne! Brak kasnije dace planeta vladalac u konj. sa saturnom, a ne saturn sam... ovako... ja bih rekla brak sa strancem ili nekim druge vere -strelac/jupiter jasna simbolika, brak to je u vagi,... treca bi opet bila derivatno deveta, u svakom slucaju upoznavanje bracnog parnera na nekom putu
ne od mene..
Eto... imam utisak da sto vise pricam da je manje tacno :-) :-) - U stvari, bas ima smisla, vise ociju i mozdanih celija i vide i znaju bolje
Suzicu ja ove svoje izjave na recenicu i po' :-P
btw mislim da ti ide ODLICNO s ovim derivatnim, i nemoj niposto moje komentare kao kritiku da cujes

Thanks .............

Old 15-07-2007, 16:12   #58
webhanuma
Obično gatalo

webhanuma's Avatar

webhanuma je offline
Standardno

Hvala vam puno na odgovorima devojke. Ja verovatno kao slabo polozen merkur ako ne iscitam feedback, ili vec MASU online info, nemam sansu za napretkom.
:*

Old 16-07-2007, 17:52   #59
swarovska
Obično gatalo

swarovska je offline
Registrovan: Jun 2007
swarovska je na dobrom putu
Standardno

hvala puunoo DORIJANA .eh sad moze da se desi da mi je zapravo sunce u 9 kuci (ali sustina se ne menja). osoba za koju pitam je imala neke tragedije znam da mu je majka mrtva i otac takodje mada majku cesce pominje..on je stranac..poznanstvo preko interneta licno jos ne..i ne pre 08`on je mladji od mene..samo ne znam na koji nacin cu ga upoznati?i kada?(a pilot mislila sam zbog meseca u vodoliji koji je na 11 stepenu koliko znam a mozda gresim to ima veze sa avionima)ono sto sam za pazila to je da mi se u zadnje vreme samo dopadaju stranci..jel ima sanse da taj bude stranachvala za onaj opsiran odgovor HVALAAAAAAAAA

Old 17-07-2007, 00:46   #60
luna2
Švrća

luna2's Avatar

luna2 je offline
Registrovan: Oct 2006
luna2 je na dobrom putu
Standardno

Dorijana, mogu li ja doći na red za "derivatnu obradu" :-) fallllaaa unaprijed..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules