ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 25-08-2007, 21:20   #166
Dorijana
Obično gatalo

Dorijana's Avatar

Dorijana je offline
Registrovan: Apr 2007
Dorijana je na dobrom putu
Standardno

Mislim ja na ovaj topic..i naravno ukljucih i Skorpijicu u razmisljanja..samo malo losije stojim sa vremenom i koncentracijom...bice ovih dana...

Submit to Digg   Derivatne kuce Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-08-2007, 19:38   #167
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Dori,opusteno,naravno nista nije hitno, pa kada budes imala vremena, a ti nas sve pregledaj

saandraa
Old 27-09-2007, 23:17   #168
Dorijana
Obično gatalo

Dorijana's Avatar

Dorijana je offline
Registrovan: Apr 2007
Dorijana je na dobrom putu
Standardno saandraa

Asc Ovan - Ma u X
Nemirna, u osnovi pristup svetu je direktan i neposredan, pre nego diplomatski. Ekstravertna i tvrdoglava, gotovo da uopste ne osecas fizicki strah, zapravo ponekad mozes svojom agresivnoscu da rasterujes ljude. Hrabra i dinamicna. Lako zapocinjes posao, ali kada treba da se zavrsi nastaju problemi jer ti stvari brzo dosade. Mars u Jarcu u konjukciji sa Suncem, velika zivotna energija.

Retko ces ostati neprimecena. Gluma, zabavljanje ili rukovodeci polozaj. Volis da budes primecnea i osecas urodjenu potrebu za priznanjima. Preuzimas odgovornosti i drugi ti se obracaju radi resenja svojih problema.

II Bik - Ve u VIII

Volis luksuz i vazno ti je da si materijalno obezbedjena. Dobar smisao za prakticno. Umes da obavis dobru trgovinu.
Prihode mozes ostvariti u oblastima kao sto su bankarstvo, posrednistvo, osiguranje ili politika. Moguce da ces izvesnu sumu novca naslediti, ali moguce je da sa tim nasledjem bude nekih problema.

III Blizanci - Me u IX

Radoznala, brzog uma, vesto koristis reci, moguce je da dosta vremena provodis sa bracom i sestrama, ili da si u nekom periodu zivota bila odgovorna za njih.Potrebno je da se trudis da u sebi razvijes sposobnost opstajanja na jednom mestu, jer ti slabo sta drzi paznju.
Putovanja pobudjuju tvoja interesovanja, kao i filozofija i religija. Ucenje stranih jezika nije problem za tebe. Moguce da je religija u ranom detinjstvu odigrala kljucnu ulogu.

IV Rak - Mo u VII
Emotivana, tradicionalna, sentimentalna. Moguce da si rano napustila roditeljski dom, ali su ti koreni nuzni. Jak moralni uticaj roditelja.

Partner moze biti vrlo bitan za tvoj osecaj sigurnosti.
Veliki stan negde pored neke vode.

V Lav - So u X
Zudis za paznjom i moze izgledati kao da samo mislis na zadovoljstva i igru, ali se hrabro hvatas u kostac sa svim nedacama. Moze se desiti da naivno prihvatas laskanja sto moze dovesti do problema na ljubavnom planu.

Moguce je da dobijes priznanja za svoj kreativan ili umetnicki dar. Osecas snaznu potrebu da budes u centru paznje i da budes zapazena bez obzira cime se bavis.

VI Devica -Me u IX

Rodjeni istoricar, opsednuta redom, spremna da sluzis drugima, vazno ti je da radis jer u suprotnom neiskoriscena energija moze da se pretvori u frustracije i da ti ugrozi zdravlje. Pedantna, uredna i tacna na poslu.
Mnogo putovanja u toku zivota.
Poslu pristupas veoma studiozno i moguce da je bolji izbor da radis za sebe, nego za druge. Mada, SMC-mozda moras nauciti kako raditi za druge.

VII Vaga - Ve u VIII

Imas izrazenu potrebu za partnerom, deluje kao da postavljas visoke standarde i kao da si sklona stalnom prosudjivanju ljudi. Nuzno je da partner bude prijatan i ljubazan. Sentimentalna si i volis umetnost.Potreban ti je partner na koga mozes biti ponosna. Drustveno orjentisana.
Od partnera ocekujes pomoc i finansijsku podrsku, vazan deo braka jeste seksulana privlacnost.
Popularna medju poznanicima, ali ponekad malo teza za partnera.

VIII Skorpija - Pl u VII
Moguce je da u nekim trenucima kompleks inferiornosti pokusavas da razresis prihvatajuci sve moguce rizike i na taj nacin se izlazes opasnosti. Dobro se snalazis po pitanju novca, i moguce je da sa obe noge stojis na zemlji izbegavajuci neshvatljive stvari.
Moguce da je stav po pitanju seksualnih odnosa takav, da se samo u braku zapravo uziva u njima. Moguce da ces u nekom momentu poceti da brines o imovini svog partnera.

IX Strelac - JU u IV
Vazno je da vodis racuna kako ne bi dosla u probleme sa zakonom.Volis da putujes, interesuje te sve sto je strano, neprestano nastojis da prosiris svoje vidike.Vazni su ti uspeh i dobar ugled, pa ces se potruditi da to i postignes.

Zivot u inostranstvu. Izrazen interes za strane kulture.

X Jarac - Sa u VI

Visoke aspiracije, moguce da je otac odigrao vaznu ulogu u tvom zivotu,ali da vasi odnosi nisu najbolji. Retko pravis kompromise po pitanju svojih ideja i ideala. Dobar rukovodilac i organizator, sa izrazenim zdravim razumom i cenis ono sto je konkretno.
Moguce je da ne juris za karijerom, vec da uzivas da pruzas usluge drugim ljudima. Ali takodje je moguce da tvoj posao postaje tvoja profesija, a ne obrnuto.

XI Vodolija - Ur u VIII
Imas mnogo prijatelja, ali tvoj otvoren nastup i buduci da ti vrlo brzo dosade stvari, moguce da prijateljstva nisu dugorocna. Dobro radis u velikim organizacijama i ambiciozna si.

Moguce da ces u nekom momentu biti srecan naslednik nekog prijatelja. Prijateljstva su ti vazna i trazis podrsku od svojih bliznjih.

XII Ribe - Ne u IX
Na prvi pogled nastupas silovito, ali tako zapravo krijes svoju osecajnu prirodu i povremeno ti je potrebno da budes sama kako bi napunila baterije.
Religija ima vaznu ulogu u tvom zivotu.

Evo slatka, vidi vidis li se...
I dajem svecano obecanje da u narednih par dana kacim na forum potrebnu literaturu za odradjivanje derivatnih da svi zajedno vezbamo, mnoooogo ce brze ici, a i ovde smo da ucimo..

Old 27-03-2008, 11:54   #169
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Evo ja da izvucem temu koja je interesantna, a nekako potisnuta (mada se slicne stvari spominju u drugim temama).
Kako biste opisali njegovu partnerku, preko derivatnih kuca?
Evo natala
http://img373.imageshack.us/img373/9...ovnatalys0.gif
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-03-2008, 21:07   #170
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

mene vise zanima kako da rastumacim kojim poslom ce se baviti moj buduci partner????ako je 9 polje -drugi brak...onda je njegovo 6 polje=moje 2.polje...i tu se ja izgubim u tumacenju

moje 2 poje=njegovo 6 polje pocinje u Devici,vladar ME u Blizancima u 10 polju=to je onda njegovo 2 polje =finansije..moguca trgovina zbog ME ili cak jezici,prevodilac....sta???...uhhhh..nikako ne mogu dalje...

Old 01-04-2008, 03:28   #171
Nale 83
Veštac

Nale 83 je offline
Nale 83 je na dobrom putu
Standardno

Ova tema je bas zanimljiva ! Nadam se da ce se naci neka dobra dusica, koja ce mi putem derivatne sedme opisati "gdin-a pravog" .

Old 01-04-2008, 12:18   #172
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
Registrovan: May 2007
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Nale 83 VIdi Poruku
Ova tema je bas zanimljiva ! Nadam se da ce se naci neka dobra dusica, koja ce mi putem derivatne sedme opisati "gdin-a pravog" .
Opasan momak usmeren na novac ,ukoliko bude visi tip moze da radi sa novcem drugih ljudi ili da im ga otima(nizi tip),verovatno kroz posao.

Old 01-04-2008, 18:00   #173
Nale 83
Veštac

Nale 83 je offline
Nale 83 je na dobrom putu
Standardno

Zoko hvala na odgovoru. Bas sam ali mi je po malo i . Ako imas vremena - kuckaj slobodno jos nesto, necu se ljutiti .

Old 01-04-2008, 19:19   #174
Kaja
Obično gatalo

Kaja's Avatar

Kaja je offline
Registrovan: Sep 2007
Kaja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Evo ja da izvucem temu koja je interesantna, a nekako potisnuta (mada se slicne stvari spominju u drugim temama).
Kako biste opisali njegovu partnerku, preko derivatnih kuca?
Evo natala
http://img373.imageshack.us/img373/9...ovnatalys0.gif
Meni ova njegova liči na sportistikinju sa ovim spojem Jupitera i Marsa u Ovnu Mada postoji mogućnost da se bavi novinarstvom ili jezicima, tako se i upoznaju najprije postaju prijatelji, ili preko prijatelja.. U svakom slučaju, žena snažne energije, zdrav, sportski duh, iskrena, aktivna.. dok je on malo introvertniji. Novac generalno loše postavljen, vladar druge Saturn u raku, a opet ima veze i s njegovim novcem jer je u 8-moj. Moguće da ima sestru koja je malo problematična..

Old 01-04-2008, 23:24   #175
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Kaja VIdi Poruku
Meni ova njegova liči na sportistikinju sa ovim spojem Jupitera i Marsa u Ovnu Mada postoji mogućnost da se bavi novinarstvom ili jezicima, tako se i upoznaju najprije postaju prijatelji, ili preko prijatelja.. U svakom slučaju, žena snažne energije, zdrav, sportski duh, iskrena, aktivna.. dok je on malo introvertniji. Novac generalno loše postavljen, vladar druge Saturn u raku, a opet ima veze i s njegovim novcem jer je u 8-moj. Moguće da ima sestru koja je malo problematična..
interesantno........draga @Kajo...pa onda si i meni opisala mog drugog muza=9 polje...zar ne?

gledala sam natal sto je @zujalica postavio/la...meni su JU i MA i Hiron u Ovnu samo na drugim stepenima....i u 9 polju!

Old 02-04-2008, 09:57   #176
Kaja
Obično gatalo

Kaja's Avatar

Kaja je offline
Registrovan: Sep 2007
Kaja je na dobrom putu
Standardno

Angiliana,

Ako 9 polje gledamo kao drugog muža, vrlo je vjerovatno da će on biti sportski tip, veoma markantan i zgodan dasa Može se desiti da bude razveden ,

Old 02-04-2008, 11:25   #177
damsel
Obično gatalo

damsel's Avatar

damsel je offline
Registrovan: Mar 2008
damsel je na dobrom putu
Standardno

Da pokušam nešto sama ali bih voljela ako je glupost da me netko korigira.
Ako se gleda da je moja 7. njegova 1. onda bi on bio predstavljen simbolikom Urana, znači nekakav osobenjak, čovjek koji voli slobodu i koji je pun nekakvih novih ideja koje se ponekad kose sa shvaćanjem njegove okoline....Uran bi bio u njegovoj 9. kući...A moja 1. kuća je onda njegova 7. Ona počinje u znaku Lava. Da li to znači da on traži partnericu s kojom bi bio ponosan i koju bi rado pokazivao drugima ( simbol Lava) vladar te kuće je Sunce koje je u znaku Raka...možda žena u tom znaku ili sl.
Jesam li barem blizu ili ja to totalno krivo gledam?!?
Molila bih nekoga da me korigira i usmjeri.

Kako bi se moglo vidjeti njegovo zanimanje?

Old 02-04-2008, 12:01   #178
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by damsel VIdi Poruku
Da pokušam nešto sama ali bih voljela ako je glupost da me netko korigira.
Ako se gleda da je moja 7. njegova 1. onda bi on bio predstavljen simbolikom Urana, znači nekakav osobenjak, čovjek koji voli slobodu i koji je pun nekakvih novih ideja koje se ponekad kose sa shvaćanjem njegove okoline....Uran bi bio u njegovoj 9. kući...A moja 1. kuća je onda njegova 7. Ona počinje u znaku Lava. Da li to znači da on traži partnericu s kojom bi bio ponosan i koju bi rado pokazivao drugima ( simbol Lava) vladar te kuće je Sunce koje je u znaku Raka...možda žena u tom znaku ili sl.
Jesam li barem blizu ili ja to totalno krivo gledam?!?
Molila bih nekoga da me korigira i usmjeri.

Kako bi se moglo vidjeti njegovo zanimanje?
hhhmmm..ja bih to ovako protumacila....Uran kao vladar tvoje 7 kuce,njegove 1. ...moze da predstavi njega kao elektricara,kao elektr.inzinjera, informaticara, coveka koji se na ovaj ili onaj nacin bavi kompjuterima....ali posto je Uran u Vagi =mozete relativno brzo da uletite u brak jer je Uran=iznenada,neocekivano...Uran 120VE...ja bih to protumacila kao iz veze sa trudnocom u brak....jer tvoje 11 polje=njegovo5 polje=deca,veza...posto je Venera u blizancima=da nece biti Blizanci ??? ...ali pomodernoj astrologiji suvladar Vodolije je i Saturn a on ti je pri vrhu 11 polja....pa on moze biti stariji od tebe do jedno 7 god. ....SA u Blizancima=mislim da ce biti veoma komunikativan.imati smisla za humor ali i ozbiljan,cini mi se da zna postaviti granicu izmedju odgovornosti i sale

e sad...ja sam mozda polupala loncice.... ...sorry

Old 02-04-2008, 12:13   #179
damsel
Obično gatalo

damsel's Avatar

damsel je offline
Registrovan: Mar 2008
damsel je na dobrom putu
Standardno

Ma neee...meni je drago kad mi netko pomogne, ionako se učim.
Ovo što si napisala da je električar...hm, trenutno, muškarac s kojim sam je tehničar telekomunikacija ali hobi mu je posao snimanja videa pa se svakako mora baviti i kompjuterima, tehnikom.
Jednom priliko na nekom drugom postu si ti opisala svog prvog...slično kao i kod mene...taj Uran mi je u 3. kući...i ti si napisala da voli brzu vožnju...uh, ovaj moj je zaljubljenik u to i u sportske automobile...Tako da sam vidjela da stvarno ima nečega u tom tumačenju. E da...uz to je visok, što je isto simbolika Urana.
Po svemu ispada da je on taj ...a vidjet ćemo
Hvala ti na pomoći!

Old 02-04-2008, 12:25   #180
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

pa eto....koliko sam znala...a jesam da...opisala sam svog prvog muza!....pa nadamse da ce ti pomoci da saznas blize ko bi to mogao biti...

nema na cemu....pa tu smo da se pomazemo
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules