ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
😢

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Da li ce uspeti ili mozda nece?
Old 01-05-2018, 01:06   #1
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
Registrovan: Aug 2014
mina88 je na dobrom putu
Standardno Da li ce uspeti ili mozda nece?

Dragi moji, dugo nisam postavljala neki topic, evo sada kada imam problem želim da podelom sa vama a i ujedno da vežbamo astro. Ušla sam u teske godine, u saturnov povratak, imala sam mali pomak u svom zivotu, uspela sam da odem u inostranstvo, zahvaljujući mom suncu iz 9.kuće najverovatnije. Sve je odlično krenulo i mogla bih da kažem da sam imala sreće, ali u poslednje vreme stvari i nisu baš tako sjajne..imam problem sa mojim timom , imam problem sa nadredjenima i tako..malo mi se kuju klanovi iza ledja i postavlja noga. Mislim da nisam kriva i trudim se da radim najbolje što mogu, ali imam i osećaj da sreća više nije na mojoj strani. Neko mi je rekao ovde na forumu da imam loše aspekte..mars kvadrat saturn, takođe sunce konjunkcija saturn..i priče kako ću uspeti po astrolozima, uopšte se obistinjuju..naprotiv, moja situacija je takva da mi se cak preti otkazom -prete jer im se tako moze..molim vas, da bih bila pripremljena, volela bih da mi neko protumaci..mnogo će mi znaciti..hvala
Advertisement

Old 04-05-2018, 02:35   #2
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mina88 VIdi Poruku
Dragi moji, dugo nisam postavljala neki topic, evo sada kada imam problem želim da podelom sa vama a i ujedno da vežbamo astro. Ušla sam u teske godine, u saturnov povratak, imala sam mali pomak u svom zivotu, uspela sam da odem u inostranstvo, zahvaljujući mom suncu iz 9.kuće najverovatnije. Sve je odlično krenulo i mogla bih da kažem da sam imala sreće, ali u poslednje vreme stvari i nisu baš tako sjajne..imam problem sa mojim timom , imam problem sa nadredjenima i tako..malo mi se kuju klanovi iza ledja i postavlja noga. Mislim da nisam kriva i trudim se da radim najbolje što mogu, ali imam i osećaj da sreća više nije na mojoj strani. Neko mi je rekao ovde na forumu da imam loše aspekte..mars kvadrat saturn, takođe sunce konjunkcija saturn..i priče kako ću uspeti po astrolozima, uopšte se obistinjuju..naprotiv, moja situacija je takva da mi se cak preti otkazom -prete jer im se tako moze..molim vas, da bih bila pripremljena, volela bih da mi neko protumaci..mnogo će mi znaciti..hvala
Sa tranzitnim Marsom koji egzaltira i ide kroz tvoje 10. polje sada, sasvim je ocekivano da su tenzije sa nadredjenima prisutne u ovom period. Po pitanju posla i dokumenata morao je postojati zastoj jer je Merkur kao vladar tvoje 3. i umetnute 6. bio retrogradan. Ovde ces imati cak neki razgovor oko tvoje naglosti, preterivanja u nekom smislu sada od 5. maja kada Me izadje iz retro senke.Mozes dobiti neki vid naredbe od strane nadredjenih sada kroz ovaj period i dok je Sa retro mislim da ce to podrazumevati neko vracanje na pocetni dogovor, gde ce tvoje neko napredovanje da se odlozi. Cekaj malo da pogledamo bolje....pa pisem.

Ako je ovo tacno vreme rodjenja ja bih racunala da je tebi So u 10, zapravo kao vladar 6. da tvoj posao utice na tvoju profesiju direktno i to uz tezak i naporan rad bas kao sto si naglasila, 5 stepeni orbisa ispred vrha kuce znaci da vrsi veliki utacaj planeta na pitanja te kuce. U tvom slucaju tvoje organizacione sposobnosti koje podrazumevaju temeljitost i naporan rad ovde stvaraju status. Ali ovde to dolazi tesko i sa godinama, uz veliku ambiciju i strajnost....veliku borbu. 28 i 29 godina su dale nadleznost tebi, ali 30 mora da da lekciju autoriteta i tvog odnosa prema nadredjenima kroz simboliku konflikta. Ti si kroz ovaj period dala vise od maksimuma, mislim da si preterala svaku meru u tome i da nekako povredila ljude okolo takvom svojom manifestacijom. Ovo je moralo uticati na tvoju duboku intimu, mir u kuci i odnos i sa jednim roditeljom, mislim da je bilo histerisanja kroz predhodni period jer ti je jako teskoi da si razdrazljiva.

Tebi prilike za inostranstvo je otvorio solar ali u cilju tvog profesionalnog usavrsavanja, sa ovakvom pozicijom Mo ja ne bih rekla da ces ti ziveti u inostranstvu, prosto natal ne obecava tako nesto. Da ces raditi i zaradjivati od inostranstva i stranaca, svog obrazovanja, to da, ali da ces ziveti u inostranstvu... tesko. Mislim i da ces preuciti tokom zivota, a da tvoj posao mora podrazumevati borbu i natezanje oko te love koja ide od stranaca, obrazovanja, izdavastva.... cak nesto sto podrazumeva rad sa necim sto je zlo. Ne kazem da ces ti zaradjivati na zao nacin, ali da ces prihode imati od necega sto je bavljenje necim sto su zla dela, zli tokovi, zla para.... Inace se izrazavas kao borac, frontalno, kroz princip JA PRVA, JA NAJHRABRIJE, JA NAJBRZE, JA DRSKO... Ali tokom ovog solara si sama sebi neprijatelj, solarno ti je vladar asc polozen egzaktno na Dsc, tako da vodjena nekim inatom, ekstremnoscu, osvetoljubivoscu, zeleci da se dokazes kroz bezkompromisan neki fokus na javnost, oponente, saradnike, ipak imas i skorpionsku AUTODESTRUKCIJU u svemu tome jer je to 180 Asc. Vladar solarnog asc je ova Ve koja je na poslednjim stepenima Strelca, losi termin, pa kao da tek sada zavrsavas neki proces obrazovanja, edukacije... planeta na poslednjim stepenima se ponasa kao da umoran napustas nesto, nema snage vise, neki kraj se desava... tako i ti po pitanju nekog usavrsavanja pa cak i tog kontakta sa inostranstvom. Ovde je i pitanje nekih dokumenata koja ti daju status po sredi tokom ove godine, jer Jupi pravi partilan aspekt sa natalnim Me u 10. Problem je sto taj Me zavisi od tvojih saradnika i polozaja, reci zvanicne od strane nadredjenih i sto ovim tranzitom sada egzaltiranog Marsa mozes da narusis kao opciju zbog neke svadje, konflikta iako ne pravis nikakvu veliku stetu. Ovo je godina koja te uci da u nekim narednim godinama kada Sa bude tranzitirao 1. preuzmes neku veliku odgovornost i status, ovo ce sada biti glavne lekcije.

Mislim da su to dokumenta koja imaju veze sa drzavom, ali koja ce biti kasnije bitna, kroz vreme, tebi za posao, jer taj Me vlada umetnutim znakom Device u 6. kuci. Ali ta dokumenta ti zavise od nadredjenih i ticu se tvog statusa.

Last edited by Vojvotkinja; 04-05-2018 at 14:00..
Submit to Digg   Da li ce uspeti ili mozda nece? Reply With Quote

Old 04-05-2018, 11:31   #3
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Wow, hvala Natasha na iscrpnoj analizi. Evo, odmah da kažem da nisam osoba koja je svadljiva, možda samo ponekad kad sam jako loše volje (a dešava mi se često promena raspoloženja koju ljudi uvek primete). Mislim da sam se nekada davno ponašali tako da sam najbolja, najbrza..sada ne, otkako sam se razočarana kada sam izgubila roditelje, i kada je život prestao da me mazi..nekako ta ambicija koju sam imala ranije svela se na minimum. Tačno je, posedujem neke talente, nisam osoba koja je u senci, skoro uvek i kad be želim budem primećena, pa tako i u ovom slučaju, htela ili ne, uočljiva sam, kao što si već i napisala u ovom solaru, izlazim u javnost, ali izgleda u lošem svetlu(iako zaista ništa loše uradila nisam-prosto zargonski, bodem oči). Tačno je i to da me sve dotiče, i shvatam vrlo lično, možda i preuvelicavam problem, ali znam samo da nemam nameru da se vratim nazad. Nemam razloga zašto bi se vratila, tačno je da nisam baš najsrećnija ovde, ali znam da mi je ipak bolje. Iz ovih tvojih prognoza, mogu jedino izvući zaključak da treba da cutim i da se sklanjam, da bih opstala -druge nema...vidim i sama..što se tiče tih papira, ne znam o čemu je reč, valjda nije ništa na moju štetu..ponavljam, da los lik nisam, i da sam vrlo skromna po pitanju svega..nikada nisam se bavila necim što je protivzakonito, i činila drugom nešto lose, ili mrzela nekog. Ja ne znam to..mada, ko zna, negde sam pročitala da ukoliko stupim u brak, to će biti moja transformacija pl u 7. , ve vladar 7 u 8..takođe ta venera, vladar 2 u 8..u svakom slucaju,puno , puno ti hvala..pisacu šta je bilo, da vidimo jel se prognoza ostvaruje ... Veliki pozdrav

Old 04-05-2018, 13:45   #4
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Mislim da nisi bas najbolje razumela sta sam pisala, nigde nisam navela rec protivzakonito.... nema ni veze. Nigde nisam navele ni da treba da cutis i da se sklanjas, nego da imas u vidu da je Ma u egzaltaciji sada, odredis sta su ti prioriteti i na koji nacin da ih ostvaris. U svakom slucaju, od mene dovoljno, neka se ukljuci jos neko. Pozz sve naj!

Ja ne mislim ni da natalna postavka Ma ukazuje na mrznju, mislim da je taj Ma u tvojoj postavci jednostavno kao takav nepodnosljiv za okruzenje jer se izrazavas silovito, kao vojnik, kao general.... to je kvalitetan Mars, ali sam po sebi je malefik.... tako da te drugi mogu doziveti kao da gazis pravolinijski preko svega, gde si neometena u ispoljavanju i zbog toga iritantna drugima. Ne mislim da to ima iskljucivo negativnu stranu, niti da je tvoj izraz takav da je iskren i castan u energetskom fokusu, ali ovde postoje konflikti planeta, pa tako i izazovi koje ti one nose.

Last edited by Vojvotkinja; 04-05-2018 at 14:01..

Old 04-05-2018, 13:58   #5
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
mina88 je na dobrom putu
Standardno

Hvala puno, hvala na podršci,sada razumem ;-)
P.S. malo mi je lakše
Puno te pozdravljam

Old 04-05-2018, 14:08   #6
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Ne znam zaista sta bi kod tebe ukazivalo na zivot u inostranstvu u karti.... volela bih neko da se ukljuci, ako je ovo vreme rodjenja tacno, ne postoji sansa da ti zivis negde u inostranstvu za stalno po mom misljenju....

Last edited by Natasarijana; 04-05-2018 at 18:48..

Old 04-05-2018, 16:06   #7
mina88
Obično gatalo

mina88's Avatar

mina88 je offline
mina88 je na dobrom putu
Standardno

I ja bih volela da se još neko uključi u diskusiju. Koliko znam vreme rođenja je tacno, 11:55 ..tako mi piše u izvodu..Ne znam, imam i smc u 12 kući, imam veneru u Strelci, sunce, saturn i uran u 9..jupiter na vrhu 9. Muž bi mi trebao biti stranac, ili drugačijeg kulturnog porekla, tako sam bar citala.

Old 04-05-2018, 18:34   #8
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

Tebi Ve ima recepciju sa Jupiterom, a sto se tice vrha 9. polja, ne znam stvarno o cemu pises, ja to nisam videla da ti je na vrhu devete...

To sto imas Strelca na vrhu 9, kuce koji je otisao u 2. polje i to na Algolu, daje zaradu od simbolike Jupija u Biku koji je u 2, polju, ne ukazuje na zivot u inostranstvu....naravno i na opis recepcije koju ima. Ali to ne ukazuje na zivot u inostranstvu.

Old 04-05-2018, 18:45   #9
rejra
Švrća

rejra's Avatar

rejra je offline
Registrovan: Aug 2017
rejra je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
A zasto u privatnim? Poenta je da razmenimo misljenje.
Joj jeste,izvini Nata...ali imam filing da sam u tekstu možda ipak otišao too much...a to tek svatih pošto sam ga već ovde postavio...i vidio da nema opcija da se izbrise poruka vec samo edituje...

Old 04-05-2018, 18:49   #10
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Standardno

ok, samo ja ne vidim tvoj post vezan za temu. Bas me zanima kako se ovde vidi zivot u inostranstvu dugorocno...., ja ga ne vidim, ako je ovo tacno vreme rodjenja.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
bih, imam, sam, saturn, tako

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules