ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
Imum Coeli / IC

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 13-09-2007, 17:06   #31
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

a moja chetvrta...da li ce to biti neki brdoviti predio ili ..s' obzirom da chetvrta pochinje u Lavu i tu mi je SMC...Hm..shto bi to moglo biti?
Advertisement

Old 14-09-2007, 01:56   #32
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Registrovan: Jun 2007
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by destiny VIdi Poruku
pa i to sto kazes Zeko, kad sam vec u kancelariji...
rekla bih da si se ti uvek osecala slobodno u svojoj porodici, bila mali "buntovnik", imala svoje stavove po svakom pitanju, sto i nije bas uvek nailazilo na odobrenje roditelja, ali si bez obzira na to uvek jako vezana za dom i porodicu, mada ne uvek i pokazivala otvoreno ta osecanja; moze se desiti da svoj buduci dom potrazis negde kraj vode ili van svog rodnog grada (moguce i jos dalje), a postoji i solucija da te karijera ili posao odvuku od doma; tvoj dom ce biti tvoje utociste od svakodnevnice, mesto gde ces se sakriti od svih, mesto sa dosta suvenira, umetnickih dela; izborices se ti sa konformizmom...

jub-sudbinica

Izvini, da li si ti mozda prfessional astrologer??? )
Zaista mi odavno niko nije napisao ovako nesto da je SVE tacno, e sad jedino ovo sta ce biti kasnije, to cemo tek da vidimo, (javicu na vreme ) ali istina je, bila sam buntovnik, kako ja to volim da kazem crna ovca u porodici, mogu slobodno reci i ostala ) i skrivam osecanja ponekad..) Ma da ne prepisjem ove tvoje recenice...Samo te nisam razumela sta ti je znacilo to, da cu se izboriti sa konformizmom???

Old 14-09-2007, 02:00   #33
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

E vidite, kada govorimo o 4 kuci...nevjerovatno kako niko ne komentira mene kroz porodcu, a ona mi znaci sve....A bilo mi je dosta burno...Hm, pitam se zasto...
Destiny, da li se to kod mene uopste vidi na prvi pogled?
Submit to Digg   Cetvrta kuca Reply With Quote

Old 14-09-2007, 02:06   #34
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Da li je mozda razlog sto ti je 4. kuca prazna, pa te ne vide??? ) Nego evo da ja prokomentarisem da se kod tebe kuci desava sve onako kako bi nas narod rekao Kao grom iz vedra neba????
A sta ti je Juno u 10 kuci pored Ur??? Nisam to do sada videla, kako se to tumaci?

redom...
Old 14-09-2007, 10:51   #35
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
destiny je na dobrom putu
Thumbs up redom...

zeko, kad sam rekla konformizam, mislila sam da ces uspeti da pobegnes od stereotipa i onoga sto vecina radi (priklanjanje grupi ili bar zastupanje misljenja grupe) i da dom uredis po svom "buntovnickom" stavu i pogledu, jer te dosta okruzuju te "grupe", "vecina"...istrajna si u tome!
i ne nisam, professional, samo amater zaljubljenik entuzijasta

vojvotkinjo draga, da vidimo mi sta je u tvojoj IV kuci:
imala si mogu reci stvarno jako puno paznje i cuvanja kao mala, ali i patrijarhalnog vaspitanja (gde se zna sta, gde i kako i zasto), naucila si da vrednujes porodicu kao instituciju i stvarno ti je na prvom mestu, iznad svega; tako da ces se truditi da i svoj dom i porodicu ucinis isto tako prijatnim gnezdom (i kao majka i kao supruga); plus sto ces imati kraj sebe umetnicku dushu (ili bar boema, putnika); cini mi se da jedan "san" stoji u mladosti o svojoj buducoj porodici, ali sasvim drugacije se desava (mislim pozitivno, ne brini), sto cete uciniti pravom vojvotkinjom...

lyrice mila, da je bilo burno jeste, i to bih rekla od samog pocetka, da se nije, ne daj Boze, nekom nesto desilo?povreda recima, neki put?no, uspelo se izvuci; tebi ce veliku radost doneti deca (mozda ih ne bude odmah, ali hoce sigurno), kao i brak kasnije, donosi ti onu stabilnost (psihicki), kao i dosta kreativne energije; emotivac za porodicu jesi, ali to je samo zbog nekih rana koje postoje, naici ce neko ko ce ih zaleciti, budi sigurna u to; mozda te niko ne kapira kroz porodicu zato sto ne pricas svakom i cesto o tome, vise to drzis za sebe i ljude kojima bas verujes, ne vide se na tebi ta osecanja, kada bi ih malo vise iskazivala, ljudi bi to drugacije i shvatili, ali opet to je tvoja priroda; otvorenost kod tebe dolazi kasnije, tada ce vec biti druga prica, ona koja traje i koja greje...

jub-vasa sudbinica
mozda

Nikad neces odrasti mali veseljace...

Old 14-09-2007, 11:51   #36
LadyLee
Švrća

LadyLee's Avatar

LadyLee je offline
Registrovan: Oct 2006
LadyLee je na dobrom putu
Standardno

Destiny, posto tako lepo pises... moram da priupitam...
Moja 4. je meni teska. U njoj Ma i Ju u Bliz. Vladar Me (u 7. kuci u Devici) je zarisna tacka T kvadrata Ma90Me90Ne. Dve simbolike su se vec ostvarile. Prva, vezana za porodicu u kojoj sam zivela do 18. godine, maticna porodica. Drugu simboliku gledam kroz Ma jer radim od kuce. Moja kuca je moje carstvo. Mene zanima da li sve sto sam prezivela u maticnoj porodici mora da se prenese i na porodicu koju cu tek stvoriti? Kako usmeriti tu energiju? Hvala ti, duso, unapred.

Old 15-09-2007, 01:56   #37
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Hvala ti na odgovoru Destiny!!! Imas znanje, rekla bih!!!

Old 15-09-2007, 15:05   #38
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Destiny, te ne znam pomislila bih da si mi rodjena sestra eheheh

Old 07-10-2007, 21:36   #39
mara555
Švrća

mara555's Avatar

mara555 je offline
mara555 je na dobrom putu
Standardno

Sta ako neko nema ni jednu planetu u 4 kuci???? ona pocinje u vodoliji na 19* i zauzim dobar deo znaka riba.Kako se onda gleda i tumaci??
Naši sponzori
Advertisement

Old 07-10-2007, 21:57   #40
pcelica maja
Obično gatalo

pcelica maja's Avatar

pcelica maja je offline
Registrovan: Aug 2007
pcelica maja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mara555 VIdi Poruku
Sta ako neko nema ni jednu planetu u 4 kuci???? ona pocinje u vodoliji na 19* i zauzim dobar deo znaka riba.Kako se onda gleda i tumaci??
Onda posmatras gde se nalazi Uran u koju kucu je otisao i kakve aspekte pravi .Takodje Isto posmatras Neptuna .Pa polako pocinjes da povezuujes.
Te kuce su ti povezane .Ako ti je naprimer vladar 4 otisao u 2 .To moze da znaci da ti jedan roditelj finansijski pomaze ili privatan biznis ti donosi pare .

Ovo je sve bilo otprilike...veoma su bitni i aspekti .Za pocetak probaj da postavis kartu.

Old 08-10-2007, 03:38   #41
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Destiny, i ja stajem u red. Cetvrta kuca prazna, ali zato vladar Uran u jedanestoj i deo T kvadrata sa Merkurom i Dzupiterom. Interesuje me tvoje misljenje. I gde cu zeno ziveti? Naravno i kako cu zavrsiti? (ubice me grom za pocetak)

Old 08-10-2007, 09:53   #42
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Probaj da uredis neku vikendicu ili mozda da se smestis u neki neobican hotel koji ne posluje na tradicionalan hotelski nacin.Ili na kraju ponasaj se u kuci kao u hotelu sta te briga nek fura simbolika.

Old 08-10-2007, 13:45   #43
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Probaj da uredis neku vikendicu ili mozda da se smestis u neki neobican hotel koji ne posluje na tradicionalan hotelski nacin.Ili na kraju ponasaj se u kuci kao u hotelu sta te briga nek fura simbolika.

Zoks, jel' ovo za mene? Ako jeste, nije ti uopste losa ideja ovaj hotelcic. Samo moram da nadjem ko ce to da finansira..

Old 08-10-2007, 14:50   #44

karma's Avatar

karma je offline
karma je na dobrom putu
Standardno

Ja imam 4 u jarcu i unutar jedino lilith za kojeg sam pročitala da znači vezanost za obitelj, jednako tako i strahove napuštanja od strane roditelja, budući da mi lilith op so, a saturn se našao u 9 u raku u konj. sa venerom, da li bi to zapravo naznačilo gubitak jednog roditelja i prilično surovo djetinjstvo??...što bi prepoznala jer sam izgubila oca kao mala...hvala na pomoći!

Old 08-10-2007, 15:08   #45
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Interesuje me da li je tvoj gubitak imao veze sa pravdom - nepravdom ili sa bolescu oca i je li neko odgovarao za to?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules