ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...
Imum Coeli / IC

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 06-09-2007, 12:54   #16
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Saturn obichno i donosi promjene mjesta stanovanja iz raznih razloga.. ako je u loshim aspektima donosi mali prostor u kojem preovladavaju starinske stvari, tj. namjeshtaj akako su sve planete u Djevici rekla bih da je sve izuzetno chisto i na svom mjestu ..Kako je tu umijeshan i Mars, rekla bih da te sav taj prostor i boravak u istoj 'gushi', da vishe vremena provodish van kuce...Mars i Jupiter ce te sigurno ;natjerati' da razmislish o preseljenju u drugu drzhavu, zemlju, ali ovaj Sa zna da bude malchice 'tvrdgolav' pa da kochi ..Treba izgurati ..Ispravite me ili dopunite...
Advertisement

Old 06-09-2007, 18:25   #17
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
uspavana je na dobrom putu
Cool

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
Ispravite me ili dopunite...
Ništa ja sljatka, ođe ne bi ispravljo...
Oma ograda, brez generalizovanje...al moj izgonjeni Sa u 4. ............
To je mali stan, otac koji je mogao a ipak neje mako prstom da se do većeg dođe...jer ovo njemu dođe nešto ko za prenoćište...jes al imamo Sa 90 So, ko da mu nije dovoljno što je već u Lavu...
To je vala i depresivno okruženje...aj što su samo penzioneri moj komšiluk nesam na to mislila...al Sa 90 na 6. pa još umetnutu (ili vam uspavanu) ... ma čista bolest...ne, ne mislim na prljavo i nehigijenu, već na psihu...ubija...
Nemojte da se menjate ni za Sa ni za Ur u 4. sve je to
Sa 90 Ur pa, Losty draga...kod mene vala od tehnike ništa dugo u kući ne preživi...Ne znam da l je neko veći potrošač sijalica i osigurača od nas... Kako bih opisala ''''''tehniku''''' u našem trošnom slatkom domu...Pa sve radi na nekakve sisteme...Moraš gi čukneš malo il mu prodžaraš neko osetljivo mesto...Recimo kućište(hard) kompa s vremena na vreme je poželjno šutnuti...Veš mašina radi polu-ručno...lakše brate na reku pa se trlja o ono dašče...
Selidbe, bilo pokušaja, al neeema šanse, ma moram se vratiti, što zbog kinte il ko zna kakve gluposti...
Keva, Sa 13. Device na IC 13. Device, prilepljen baš kao moj Selila se ...ma ko zna koliko puta...al eto konačno se fino udomila

Losty,
Je l mogoče da se te dogodovštine pokrenu kad nešto okrzne onu gore Ve koja je 180 na Ur...
Andreina,
''A sadasnji roditeljski dom mi je ok'' Jeste Sa u 4. al ti Ju na IC...mnooogo znači....

Old 06-09-2007, 23:38   #18
aca210879
Švrća

aca210879's Avatar

aca210879 je offline
Registrovan: May 2007
aca210879 je na dobrom putu
Standardno

E a kako bi opisali osobu koja ima u konjukciji merkur i mesec u 4 oj kuci.Citao sam negde da je dosta senzitivnan aspekt,tj. da ljudi koji imaju ovaj aspekt su dosta osetljivi na desavanja oko sebe pogotovo ukucana,porodice!!!
Moram da kazem da mi je to velika slabost jer porodica te moze uciniti mekim iako izgledas i dajes utisak jake licnost u kontaktima!!!
Submit to Digg   Cetvrta kuca Reply With Quote

Old 07-09-2007, 00:27   #19
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Registrovan: Dec 2006
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by uspavana VIdi Poruku
Sa 90 Ur pa, Losty draga...kod mene vala od tehnike ništa dugo u kući ne preživi...Ne znam da l je neko veći potrošač sijalica i osigurača od nas... Kako bih opisala ''''''tehniku''''' u našem trošnom slatkom domu...Pa sve radi na nekakve sisteme...Moraš gi čukneš malo il mu prodžaraš neko osetljivo mesto...Recimo kućište(hard) kompa s vremena na vreme je poželjno šutnuti...Veš mašina radi polu-ručno...lakše brate na reku pa se trlja o ono dašče...
Ja i ne'am vesh mashinu - ali ozbiljno, ovde gde sam - nemam je, postoji sprat nizhe, i da, ovo shto se smrducka po Forumu jesam ja .
Sleepy, znash ono kad otvorish astro-knjige, i chitash UR, il SA il NE u 4. polju, pa sve kao ochekujesh sad bato kad prochitam neshto da se smrznem kol'ko je istaina, a ono - cvrc.
Te sve nekakav Univerzum, te spoznaja svemira....
Ok, radi i to pomalo.
Al' shto lepo ne napishu za nsa obichne smrtnike - "sazhaljevamo instalaciju svakom ko ima neshto od ovoga u 4. kuci". Lakshe bi mi bilo. Nije da me nece da to kupim ja, ja kupim, sve namontiram kako uputstvo zapoveda, al posle dva dana - ono crkne.
Znachi tvoj SA - "losha gradjevina", moji UR i NE - "ima kuce, ko je reko da kuce nema? Delovi su po komshiluku".

Quote:
Je l mogoče da se te dogodovštine pokrenu kad nešto okrzne onu gore Ve koja je 180 na Ur...
Vrlo moguce, samo shto mi se ta VE nikako ne uklapa u prichu oko svih ovih stvari. Vladar je 3. pa ajde ok za komp, kao - komunikacije, ovo, ono... al ostalo - ne znam, ja sam nashla krivca, i to dva...:-D

Old 11-09-2007, 12:17   #20
Nevencica
Obično gatalo

Nevencica's Avatar

Nevencica je offline
Registrovan: Apr 2007
Nevencica je na dobrom putu
Standardno

Da vam nesto kazem iskreno......promenila sam stepen ascedenta (sokirani ste znam ali nije to sve ). Uz pomoc Makisonovih stepeni zodijaka, teme naravno, nasla sam se u 16* jarca, a ne u 17* kako sam do sada mislila i samim tim pomerio se i moj IC a boga mi i MC koji su sada na 14* i to je kao stepen bika tako da moja 4 kuca em sto je i sama u biku ona i pocinja na stepenu bika kuku meni jadna mi je majka. Zapravo to objasnjava mnogo toga. I zasto zapravo imam tako jaku potrebu da stalno kupujem neke dzidze za kucu i da kuvam i tako to iako sam vetropirasti strelac! (i istina je da ne volim da me neko veze za nogu od stola ali ipak ne tipicno za strelca volim da ostanem kod kuce duze nego ostali strelcovi)!

dom
Old 11-09-2007, 12:40   #21
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
destiny je na dobrom putu
Smile dom

Quote:
Originally Posted by aca210879 VIdi Poruku
E a kako bi opisali osobu koja ima u konjukciji merkur i mesec u 4 oj kuci.Citao sam negde da je dosta senzitivnan aspekt,tj. da ljudi koji imaju ovaj aspekt su dosta osetljivi na desavanja oko sebe pogotovo ukucana,porodice!!!
Moram da kazem da mi je to velika slabost jer porodica te moze uciniti mekim iako izgledas i dajes utisak jake licnost u kontaktima!!!
Aco, da li ti je jedan roditelja imao 2 braka? moram reci da sa bratom ili sestrom imas jako blizak odnos (ne znam zasto mi se pre cini sestra), a mozes se nadati i nekom nasledstvu (verovatnije sa oceve strane), ti mnogo volis decu i bas umes sa njima , a s obzirom da ti IC pocinje u Raku, a vladar Mesec je isto u IV kuci, pa jos i ME (a oba u znaku ponosnog Lava) nije ni cudo sto ti je porodica toliko bitna, najpre roditeljski dom, a potom i tvoja buduca, gde ces se postaviti kao pravi Lav, zastitnicki i ponosno; razori u familiji te bole (kvadrati sa UR, koji je na DC-u), ali i to se vremenom zaleci; dodala bih da si jako voleo da pricas sa dekom, zanimljiva prica, puno anegdota, mnogo si naucio od njega...

jub-sudbinica
mozda

Nikad neces odrasti mali veseljace...

Old 12-09-2007, 01:11   #22
aca210879
Švrća

aca210879's Avatar

aca210879 je offline
Registrovan: May 2007
aca210879 je na dobrom putu
Standardno

Destiny,bas si prilicno ubola moji su se dva puta razilazili!Ovo ostalo prilicno je tacno za sestru i brata a i za mog djeda koji je jos ziv i pricamo,druzimo se i radimo na polju mogu ti reci a i volim sa njim da obradjujem vinograd!bas sam se uziveo.pozdrav

Old 12-09-2007, 10:48   #23
Nevencica
Obično gatalo

Nevencica's Avatar

Nevencica je offline
Standardno

A ja? A ja? Sta je s mojom cetvrtom? Cini mi se da niko do sada nije bas potrefio ovaj deo moje natalne pa sam zato intrigirana!

re_nevencica
Old 12-09-2007, 12:14   #24
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
Smile re_nevencica

Quote:
Originally Posted by Nevencica VIdi Poruku
A ja? A ja? Sta je s mojom cetvrtom? Cini mi se da niko do sada nije bas potrefio ovaj deo moje natalne pa sam zato intrigirana!
pa ajde da probamo
nevencice, tebi se dom nekako sveo na jednog roditelja, jos u samom startu, mozda je samo jedan od njih prilicno autoritativan i na koga si ti dosta povukla; s druge strane ti ces svoju "buducu" porodicu gajiti, praviti, ciniti sa mnogo uzajamne price, lepih reci, razumevanja, nastojaces da formiras prijateljske odnose unutar samog doma; volis toplinu doma, da uzivas u tome potpuno, ali takodje imas otvorena vrata za sve prijatelje; cini mi se da od detinjstva nesto nisi imala u potpunosti (ne bih se smela usuditi i reci da je nesto vezano sa mamom, da li samo ponasanje ili nesto vise...); u svakom slucaju uzivaces ti u svojoj "buducoj" porodici bas kako treba!

jub-sudbinica
mozda

Old 12-09-2007, 12:37   #25
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
saandraa je na dobrom putu
Standardno

moja 4ta pocinje u lavu...a tu su mi se smstili JU i MA i to oboje retrogradni...sta reci!

SOLARNA2011/2012

Old 12-09-2007, 12:54   #26
Nevencica
Obično gatalo

Nevencica's Avatar

Nevencica je offline
Standardno

Ima dosta istine......tako reci 98%! destiny
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-09-2007, 13:22   #27
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
Smile

Quote:
Originally Posted by saandraa VIdi Poruku
moja 4ta pocinje u lavu...a tu su mi se smstili JU i MA i to oboje retrogradni...sta reci!
saandrice, reklo bi se da su se roditelji trudili da odrzavaju prijateljske odnose, da bude puno paznje i nege, ali je bilo i putovanja, puno iznenadnih obrta, ideja; cini mi se da ti je otac na samom pocetku (porodice) imao neki gubitak (mozda materijalno, kocka ili pak neki privatni biznis?); ne mogu reci da su se roditelji bas najsjajnije slagali, bilo je tu nerazumevanja i nestrpljivosti, vracanja na neke stare price (prebacivanje); ti strahujes od buduce porodice, od toga da li ces uspeti da ispunis ocekivanja drugih u samom izboru i na kraju da ostvaris sebe kao suprugu i majku, ne opterecuj sebe takvim stvarima, samo gubis i vreme i nerve na nepotrebne stvari...

jub-sudbinica
mozda

Old 12-09-2007, 13:31   #28
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
saandraa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by destiny VIdi Poruku
saandrice, reklo bi se da su se roditelji trudili da odrzavaju prijateljske odnose, da bude puno paznje i nege, ali je bilo i putovanja, puno iznenadnih obrta, ideja; cini mi se da ti je otac na samom pocetku (porodice) imao neki gubitak (mozda materijalno, kocka ili pak neki privatni biznis?); ne mogu reci da su se roditelji bas najsjajnije slagali, bilo je tu nerazumevanja i nestrpljivosti, vracanja na neke stare price (prebacivanje); ti strahujes od buduce porodice, od toga da li ces uspeti da ispunis ocekivanja drugih u samom izboru i na kraju da ostvaris sebe kao suprugu i majku, ne opterecuj sebe takvim stvarima, samo gubis i vreme i nerve na nepotrebne stvari...

jub-sudbinica

hvala ti destinicu...kod mene je bilo svega i svacega, hvala bogu nikad nsilja svadja ili slicno..ali...putovanja su bila ne pitaj koliko, tj. bila sa mojima prvo, pa kada sam ja imala 2 a bata 7, mi deca kod babe i dede a roditelji ovamo (tipicno gastarbeiteri) pa mi opet dosli nazad kod njih i tako..mada ljubavi i paznje i prijateljstva nikad nije bilo manjka, stvarno..gubici su vise bili sa dedine strane, tata nije hval abogu niakda nista izgubio a kamoli kockao..deda je bio malo veci hipi! ali nisu bili veci gubici, barem nikada materijalnih. svadje: hmm pa verovatno su se maam i tata poneki prepirali ali to niko nikad anije primetio, inace su i dan dans najsrecniji par koji sam ikada upoznala, jos uvek kao dva tinejdzera..bas su slatki..sa bratom sam extremno nenormalno povezana, nikad se nismo posvadjali ili naljutili jedan na drugoga...moguce da ja tezim i da se opterecujem mojim vezama jer tezim da mi bude sve uredno, cisto i lepo kao kod mojih...hmmmm..kako je pocelo necu niakda imati svoju familiju a kamoli decu..no nebitno...neki put mora da bude bolje, zer ne?

sve u svemu imala sam recno detinjstvo i jeste da nisam zivela uvek sa roditeljima ali imala sam mnogo vise ljubavi od njih i paznje nego neki sto su non stop bili zajedno i zato sam im zahvalano do groba...ali destinice...ipak imas pravo!!
pogotovu sto se tice mojih strahova..tu imas 20000000% pravo

ljubim te i hvala

SOLARNA2011/2012

Old 13-09-2007, 02:31   #29
Zeka
Veštac

Zeka's Avatar

Zeka je offline
Registrovan: Jun 2007
Zeka je na dobrom putu
Standardno

Destiny, posto si se vec zalaufala, sta bi rekla za moju 4.kucu?

u zaletu...
Old 13-09-2007, 09:38   #30
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
Wink u zaletu...

Quote:
Originally Posted by Zeka VIdi Poruku
Destiny, posto si se vec zalaufala, sta bi rekla za moju 4.kucu?
pa i to sto kazes Zeko, kad sam vec u kancelariji...
rekla bih da si se ti uvek osecala slobodno u svojoj porodici, bila mali "buntovnik", imala svoje stavove po svakom pitanju, sto i nije bas uvek nailazilo na odobrenje roditelja, ali si bez obzira na to uvek jako vezana za dom i porodicu, mada ne uvek i pokazivala otvoreno ta osecanja; moze se desiti da svoj buduci dom potrazis negde kraj vode ili van svog rodnog grada (moguce i jos dalje), a postoji i solucija da te karijera ili posao odvuku od doma; tvoj dom ce biti tvoje utociste od svakodnevnice, mesto gde ces se sakriti od svih, mesto sa dosta suvenira, umetnickih dela; izborices se ti sa konformizmom...

jub-sudbinica
mozda

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules