ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Osnove natalne astrologije Znak, podznak, kuće, planete, aspekti...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 09-02-2008, 16:27   #31
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Registrovan: Aug 2006
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
...bas me interesuje koja je planeta krivac za to??
Hm evo nadjoh, Venera je zaduzena za oprastanje. Hm, hm, pa meni je u sedistu. Cekaj, da ne odemo mnogo u off, nakuckacu u simbolici o tome.

Lara
Submit to Digg   Blizanci Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-05-2008, 00:39   #32
mysty
Obično gatalo

mysty's Avatar

mysty je offline
Registrovan: Apr 2008
mysty je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Ako vas ponekad osoba u znaku Blizanaca natera da vidite dvostruko,nemojte da se istrcite i menjate svoje naocare.Zapamtite da je osoba u znaku Blizanaca i da njen promenjivi karakter ima dve razlicite strane.Cas ga vidis,cas ga ne vidis.Da li je to ljubav sto ste primetili na tim nestalnim crtama?Mrznja?Ekstaza?Inteligencija?Tuga?Radost?Merkurove promene u izrazu Blizanaca su fascinantne za posmatranje kao sto su psihodelicna svetla u diskoteci.Tesko je reci gde se realnost zavrsava a iluzija pocinje.Ili se mesaju ili razdvajaju.

Old 24-06-2008, 23:34   #33
Kim
Početnik

Kim je offline
Kim je na dobrom putu
Question

Fascinirana sam tekstovima koje nam daje Andreina.
Razlozi moga nejavljanja je prezauzetost oko savladavanja osnovnog gradiva iz astrologije, a nisam , bas, sigurna da znam kako funkcionise forum. Nije mi sve jasno. Ali, ostavimo to po strani!
Jos jednom pozdravljam sjajnu Adreinu i zelim joj uspeha u bavljenju astrologijom. Od nje sam dosta naucila. I tek cu! Hvala
Kim
Napomena: Nekako se osecam neprijatno sto me cesto "prozivate" da se javim .

Volela bih da mi neko objani, a moze to i Adreina, kako objasniti pojavu tremora u odredjenim situacijama, dramaticnim, neprijatnim, koji se javlja udruzen sa strahom i napadom treme, posbno treme. Ko je " odgovoran" za tremu?
Kim

Last edited by Vojvotkinja; 29-10-2010 at 23:22..

Old 28-06-2008, 19:55   #34
mysty
Obično gatalo

mysty's Avatar

mysty je offline
mysty je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Između adolescenta (Blizanac) i jednog starca (Jarac) ima malo zajedničkog. Ali, podznak Jarca stabilizuje Blizanca u Vama, daje mu više mudrosti i dubine - ovaj Ascendent stavlja ozbiljnu masku na Blizančev "lako ćemo način". U ovoj kombinaciji praktični razum Blizanaca nudi intelektualne sposobnosti, elastičnost i promenljivost ličnosti, kao i prilagodljiv karakter i snalažljivost, dok Jarac daje izuzetnu sposobnost za dugotrajan rad, istrajnost, dubinu interesovanja i sposobnost koncentracije.

Ove dve inteligencije su komplementarne i mogu se staviti u službu Vaše ambicije. Ali, treba im vremena da sklope mir, jer jedan voli da se igra dok drugi igru prezire; jedan voli da vara dok drugi poštuje samo ono što je vredno poštovanja. Evo, dakle karaktera koji s jedne strane gubi svoju tipičnu lakoću a s druge strane neodlučnost, tromost i inertnost, da bi postao društveniji i spontaniji.

Ovakve osobe se nikada ne gube u iracionalnim maštanjima, već se isključivo rukovode iskustvom i proverenim činjenicama. U širem smislu, prevladava strana Blizanaca, koja daje ovim osobama veliku preduzimljivost, budući da imaju jaku potrebu da se potvrđuju pred drugima...

- U Vama uporedo žive dve ličnosti - egzibicionista i povučen čovek. To je čest uzrok burama, borbi između razuma i nagona. Kada se jedna usredsredi druga se raspline, kada se jedna prilagodi druga tera po svome; jedna voli društvo mladih, a druga vreme provodi u razgovorima sa starijima.

Ovaj stalni sukob mladosti i zrelosti, nemira i stabilnosti, nestalnosti i discipline, ima za posledicu česta unutrašnja cepanja koja škode duševnom miru, ali s druge strane može da podstiče duhovni razvoj. Uostalom, možda je i bolje da se u čoveku događaju unutrašnje borbe, da se razrešavaju suprotnosti, da se duh kali kroz probleme, nego da se, ne postavljajući sebi nikakva pitanja, uplovi u mirne ali zgusnute vode mentalne paralize.

Mnogima izgledate ukočeniji nego što ste u suštini. Teško pokazujete svoja osećanja i više ste okrenuti tradicionalnom stilu i konzervativnim vrednostima. Sposobni ste da preko svojih leđa preturite razne brige i probleme, a da se nikome posebno ne žalite. Orijentisani ste na uspeh, autoritet, savesnost i osećate potrebu da se osvedočite u konkretne rezultate svojih napora; vredan ste radnik i veoma ambiciozni. U detinjstvu Vam verovatno nije bilo lako; čini se da nikada niste dovoljno mladi, nikada niste onaj vetropirasti tinejdzer. Međutim, isto tako lepo starite, tako da ćete kasnije delovati mlađe nego što stvarno jeste.

Ukoliko Vam pođe za rukom da uspostavite duhovni sklad, stoji Vam na raspolaganju veliki asortiman korisnih osobina za plodno uključenje u sve životne delatnosti; duhovna elastičnost, razboritost, brza koncentracija, delotvornost i diplomatija, jesu osobine koje će Vam omogućiti da više ne lutate od jednog do drugog plana, već da ambicije podredite samo jednom cilju. Uostalom, koji god put da izaberete, ostaćete lucidni i nećete sebe shvatiti previše ozbiljno...

Ako niste znali - istu kombinaciju znaka i podznaka u svom horoskopu ima i Tom Jones. On Vam, u neku ruku, dođe kao "Astrološki blizanac"...

preuzeto sa astro neta

Genijalnost Vodolije i elastičnost Blizanaca nalaze neku svoju ravnotežu u ovoj kombinaciji. Ali takva kombinacija je uvek na ivici kraha: oba ova Vazdušna znaka stalno traže mogućnost da se rašire na račun onog drugog.

Jedna madagaskarska izreka kaže: "divlja mačka će uzalud biti obešenjak, time neće steći javno uvažavanje". Takvo može biti i stanje Blizanca - Vodolije, tog nezavisnog, originalnog bića, zanetog komunikacijom. Njegovo uobičajeno dobro raspoloženje čini ga vidno društvenim i iz njega zrači takav osećaj različitosti da se njegova okolina često zbog toga nalazi zatečenom i izmenjenom, kao da je pretrpela uticaj nekog nepokolebljivog ubeđenja, raspoloživog u prirodnom i nesvesnom stanju ove simpatične i poletne ličnosti koja je iskonski branilac lične slobode i koja ne zna za druga ograničenja osim onih koje je sama sebi postavila...

- Delujete prilično samouvereno, a naročito kada postanete zreli odišete atmosferom: "Ako Vam se dopadam, baš lepo - ako Vam se ne dopadam nema problema". Međutim, Vi to zapravo ne mislite. Samo uživate da budete drugačiji, čak se ponosite svojim individualizmom. Ponekad ste ekscentrik koga ne brine šta drugi misle - idete ka sopstvenim ciljevima na svoj način. Možete biti i buntovni - ali uvek sa "razlogom". Reč je o Vašem "razlogu".

Imate dovoljno magnetizma da privučete druge ljude, i oni će često prihvatiti čak i onakvo ponašanje kakvo kod drugih ljudi ne bi tolerisali. Vrlo ste napredni u svojim razmišljanjima. Oko Vas uvek lebdi dašak neobičnog i jedinstvenog.

Zahvaljujući ovoj Vašoj vezi znakova, imaćete interesovanje za sve. Ovo je zaista Ascendent koji Vas tera da pravite sopstvena pravila i da budete originalni. Imate veliku potrebu za orijentacijom i sredinom u kojoj ćete se izraziti, za bližnjima sa kojima ćete se identifikovati, da bi ojačali svoju ličnost. Svesni da sebe upoznajete kroz druge Vi posmatrate, zaključujete i bez gorčine se mirite sa životom.

Obuzeti svojom slobodom i nezavisnošću niste ništa manje angažovani ni u grupi za koju vezujete svoju sudbinu. Vi ste anti - konformista koji je otvoren prema svetu. Nikad se ne izgubite u gomili. U stvari, što je veća publika tim bolje po Vas. Drugi Vas smatraju velikim "kompanjonom", mada ste ponekad rasejani (u stvari, rasplinete se na mnogo stvari) i često menjate prijatelje. Večiti student, volite slobodu, nove stvari, verujete u srećnu sutrašnjicu... Jedno je sigurno - nikada nećete postati šablonista.

Dva Vazdušna znaka utiču na Vašu ličnost strastvenom inteligencijom i vrlo uočljivom radoznalošću duha. Ali, postoje i rizici; dve opasnosti Vam prete: jalova nepostojanost i prevelika utopija. U Vašoj glavi ključaju ideje, planovi koji nisu uvek i ostvareni - obdareniji ste da zamislite, izumete i prenesete, nego da nešto sprovedete u delo. Zato izbegavajte da se igrate svojim željama za kreacijom, originalnošću a da pri tom ne težite da ih ikada konkretizujute. Imate inventivni duh do krajnosti, ali Vam je potrebno da se prizemite, da se savladate i da se disciplinujete...

Ako niste znali - istu kombinaciju znaka i podznaka u svom horoskopu ima i Marina Perazic. Ona Vam, u neku ruku, dođe kao "Astrološki blizanac"...

Old 05-07-2008, 17:23   #35
Tristran
Druid

Tristran je offline
Registrovan: Dec 2007
Tristran je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Hm evo nadjoh, Venera je zaduzena za oprastanje. Hm, hm, pa meni je u sedistu. Cekaj, da ne odemo mnogo u off, nakuckacu u simbolici o tome.
Drage moje, Venera vam je u fiksnom znaku, pa tesko prastate! Meni dispozicijom ide u Bik, na Algol, u 8...pa i sama umem imati taj problem...samo ponekad i kada su u pitanju krupne stvari...

Vise volim kada sam Ve u Ge u vrhu 9...Tada lako prastam i...smugnem!!!

Kad vidim ponekad tu osobu, posle svega,nasmejem se i popricam od srca. Nisam zlopamtilo za sitnice.
S godinama sam sve vise ova druga osoba i to me raduje...

Ja nikako da se nadjem u ovim tekstovima i ne znam u cemu je problem!
Mnogi ljudi kada me vide nikako me ne dozivljavaju kao Blizanca i ne mogu da razumem zasto!

Volim knjizevnost.S godinama postajem sve duhovitija, radoznala sam, volim sve da saznam i naucim. Veliko sam dete, na izvestan nacin.

I to je otprilike-to.
Smeta mi blizanacka povrsnost-spora sam, temeljna, odana i verna, istrajna do fanatizma kad mi je do necega stalo, volim usamljenost, ne gledam TV , ne citam novine, mrzim pomodne stvari, imam svoj svet i osobena sam.

Ljubav, odanost, emotivnost, vernost i pouzdanost, izrazita moralnost(znam da preteram u kaznjavanju sebe da uvek budem do kraja-fer).Iskrenost po svaku cenu. Pravicnost. Kategoricni stavovi od kojih ne odstupam ni milimetar.
Sa godinama-postajem sve odmerenija, tisa, pouzdanija.

Emotivna sam do te mere-da to postaje opasno po mene.Misticna, iracionalna, vodjena intuicijom i glasovima iznutra, a ne cinjenicama!

Ja uopste nisam Blizanac...a tu su mi i Sunce i vladarka Venera...
Blizanacka histerija, ubrzanost, nervoza, to sto su nepouzdani i ne ispunjavaju obecanja me cak uzasno nervira.
A narocito kad udare u trecu brzinu...ne volim pritiske.
Mir, tisina, harmonija...postajem li ja to Vaga?

Last edited by Vojvotkinja; 29-10-2010 at 23:23..

Old 20-07-2008, 19:56   #36
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Sigurno da ima veze sa tim da ti dispozitor Sunca,Mjeseca i vladarke Venere je Merkur u Biku (na Algolu)...još ga je Saturn dodatno uozbiljio...

Meni to baš zvuči...onako...sve i kad se zaneseš ili možda poželiš biti neobuzdana ,brzopleta ,površna...Merki na kraju kaže;
''....hm,a neće tako ići... Ajde polako da vidimo kako bi trebalo...''

Old 16-08-2009, 21:23   #37
tori
Veštac

tori je offline
Registrovan: Dec 2008
tori je na dobrom putu
Standardno

Moj muz ima podznak u blizancima, a inace je rogati ovan!
Stalno menja misljenje( hvala bogu, samo kad su sitnice u pitanju) nikad ga mesto ne drzi, stalno neka akcija, cas ovamo cas onamo...prosto coveku je tesko da ga prati u svim tim promenama!
I da, obozava da su stalno prijatelji oko njega, stan nam je cesto ko autobuska stanica

Eto, da i ja dodam nesto vezano za blizance

http://tinypic.com/view.php?pic=b861xk&s=5

Old 11-12-2009, 11:09   #38
zorica81
Početnik

zorica81 je offline
Registrovan: Dec 2009
zorica81 je na dobrom putu
Standardno

Inace ovako izgleda jedno ljubavno vece muskarca Blizanca : Posto dugo u ogledalu posmatra svoj lik, koji vec sat vremena pazljivo doteruje, mazi i gladi, kravatu menja cetiri puta , kosulju dvanaest , obuva svoje omiljene cipele... Blizanac, naprskavsi se nekim izazovnim parfemom koji je, usput, najnoviji krik industrije parfema, ulazi u svoj auto. Kola jos nisu krenula, on vec trubi, dobacuje, smeska se , i posto se za isto vece dogovorio sa nekoliko devojaka ( Blizanci nikada ne ruse svoje stare veze, vec ih uvek neguju ), razmislja gde bi mogao da ode. I dok razmislja na koju ce stranu sveta da krene javlja mu se nova ideja, jer mu se cini sasvim lako izvodljivim da neku crnu i dugokosu devojku, sto ga bas sad gleda preko sanka , odvede kuci. Jedan pogled, muzevan i siguran, i jedan osmeh, sasvim je dovoljan, i on zajedno sa crnokosom lepoticom odlazi kuci. No jos kola nisu presla ni trista metara, a ljubav pocinje. On je hvata za koleno i....

Cao,ja sam nova i prvo sto sam uradila je da pogledam Blizance,jer je to horoskopski znak mog supruga.
Sve ovo gore citirano je 1000% tacno (i dan danas ga ne mogu izbaciti iz kupatila kad treba negde da idemo).
Sto se tice dobacivanja iz kola ili na ulici (hvala Bogu nisam ljubomorna) to radi i danas i u mom prisustvu.
E sad sto se tice ove "devojke crne duge kose koja ga gleda preko sanka" ostala sam totalno zaprepastena kad sam procitala!! Imala sam crnu dugu kosu i gledala ga preko sanka,zabavljali smo se dve nedelje i udala se za njega.E ovo sa kolenom nije bio slucaj.

A kada se jednom desi da ovaj muskarac pronadje svoju drugu polovinu, zenu koja je dovoljno vesela i dinamicna da moze da ga prati i stimulise, pre svega mentalno, on ulazi u brak. Jeste da lako menja raspolozenja, ali on je retko kad natmuren i neraspolozen a u braku svojoj supruzi i posebno deci, kojih zeli da ima najmanje sestoro, posvecuje svu mogucu paznju.

Sto se tice raspolozenja,tacno.Ali sto se tice posvecivanja porodici,kod nas to nije tako.I kad ima vremena on odlazi na neku drugu stranu.
P.S. saj je fantastican,jos samo da naucim malo vise o astrologiji!!!

Old 20-12-2009, 22:28   #39
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

sunce u blizancima u konj. sa marsom takodje u blizancima,recimo ima tacno veze sa tekstom koji je andreina napisala a to je problem sa sluhom a razmak 4 stepena-genetski,u 12 po duporu,sunce u konj sa marsom je moc, volja za radom u simbolici riba eto preko mog invaliditeta do posla a sto je u konj sa betelgejzom to moje sunce znaci da me stiti uvek neko ili nesto
Naši sponzori
Advertisement

Old 26-01-2010, 16:30   #40
Silhouette
Početnik

Silhouette je offline
Registrovan: Dec 2009
Silhouette je na dobrom putu
Standardno

E ovako.. neko moje iskustvo..

Blizancima nedostaje mnogo dubine.. kontrole svoje vetropirastosti..
Smatram da koji god si horoskopski znak, dato ti orudje da ispravis mane istog.. blizanci se.. koliko sam iskustva imala veoma malo trude da se promene.. lako se predaju sa izgovorm "ostajem dosledan sebi".. previse su ubedjeni da je njihovo misljenje uvek tacno.. a ako i nisu veoma retko i tesko priznaju.. s druge strane, veoma inteligentan znak, brz, okretan.. fascinantno.. ali opet pristuna prevelika odusevljenost samim sobom.. Znaci konstantna "dvolicnost"..
Sto se ljubavi tice.. sve dok ne izgube, ne shvate koliko je nesto bitno ili sta vec.. a metodom potiskivanja i ignorisanja krecu dalje istog trenutka.. Veoma, veoma emotivni, ali smatraju da je to slabost, pa samim tim, iako ni sami ne znaju zasto emocije pokazuju veoma retko..

Svaka osoba koja ima "oko sokolovo" ce ih lako shvatiti. I da.. nemojte me pogresno shvatiti, ali u prethodnim postovima se vise orientisalo na vrline...
Blizanci, trebate raditi na sebi, i na kraju krajeva, dici svoju svest iznad astrologije.. Svi smo na ovoj planeti da bi napredovali.. Red, rad disciplina..

eto.. pozdrav...

Old 26-01-2010, 16:38   #41
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Blizanci su oni ljudi koji imaju sunce u blizancima - merkur kao dispozitor sunca u tom slucaju ima mnogo vece sanse da bude u svom znaku (posto se nikada suvise ne "udaljava" od sunca), nego što je to slučaj sa bilo kojim drugim dispozitorom.
Zato su oni dosledni u svom ponasanju koje drugima izgleda prevrtljivo, dok njima samima ono izgleda dosledno.
Obicno se ljudi kojima merkur "pobegne" u raka ili bika smatraju atipicnim blizancima (sto zavisi i od meseca i venere u tom slucaju), i imaju mogucnost da kroz vise aspekata razrade tu svoju energiju.

Meni je mesec u blizancima...sa mnogima sam se druzila...da ne pominjem muskarce koji imaju sunce na mom mesecu

Old 08-11-2010, 03:02   #42
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Registrovan: Nov 2010
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Pozdrav svima,

I ja sam Blizanac-Djevica, Merkur u Blizancima. "Sreća" pa imam ve0sa u raku i sedmu u ribama s mjesecom u njoj. Da nije tako merkur bi me raspršio na sve strane.
Nekako imam osjećaj da sam u momentima pravi blizanac a u drugom momentu sam i preozbiljna, tipično za sa0ve.
Zbog mjeseca sam strašno ranjiva i kad se sva ta moja raspoloženja pomiješaju predpostavljam da svima izgledam u najmanju ruku čudna i da ne mogu da predpostave kada se zezam a kada sam ozbiljna.
Svi kažu da im je to jako teško jer ne mogu da predvide moje reakcije na neke postupke. Uvijek odreagujem drugačije nego što oni pretpostave.

Last edited by Vojvotkinja; 08-11-2010 at 08:35..

Old 06-02-2011, 05:25   #43
viki25
Početnik

viki25's Avatar

viki25 je offline
Registrovan: Dec 2010
viki25 je na dobrom putu
Standardno

Potpuno te razumem, nova sam ovde i ne stojim najbolje sa analizom natalne (ucim polako) ali znam ocemu pricas vezano za blizanca/devicu. I sti slucaj i sa mnom!!! Taman vragolasti blizanac krene u neku akciju, a devica ga stalno povlaci nazad i uvek neko dodatno razmisljanje i analiziranje svakog postupka... Da li ovakva kombinacija znaci da smo konfliktne licnosti? Uputi me nova sam

Old 09-02-2011, 15:45   #44
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Blizanac?! To pokretno decije obdaniste u njima cini drustvo,a u drustvu u kojem su su totalno in, super su drugari al i najvece abronose (nemoj da se vredjate) posle Rakova hehe, u stvari,Blizanac nije zlo nameran, on je veseljak koji gura pod tepih svohe probleme jer nece da ih resi iako je maher za to, al nece pa to ti je hehe jer smatra da he to brat Poluks ucinio pa neka ha sam i sredjuje a opet Poluks smatra da Kastor je zasluzan za to jer ionako je Besmrtan pa ce mu biti dovoljno vremena na raspolaganju za sredjivanje izazvanog,prebacivanje vruceg krompira tamo vamo tipican Blizanac nema sta hehe Al neznam dal vam je poznat onaj ozbiljni Blizanac?! To vam je onaj Blizanac sa karakteristikom Device (merkur) on ume, hoce, zeli da se resi tereta, ume da vodi okolinu na put spasa, vredan i sa kompjuterskim pamcenjem, divan i sredjen, sa manirima i ponasanjem....da da ume Blizanac i takav da se nadje medju vama. sto je zacudo i nije za verovati al Blizanac je i pravi porodican covek koji brine o pirodici generalno gledano i nece dozvoliti da trunka sumnje padne na njemu bitno, porodicu! Zna Blizanac do koje mere sme ici al zna i kao svince da se ukalja da i njemu nije jasno vise ista na kraju. Da dragi Blizanci,sarmeri ste nevidjeni,umete da bolite i te kako, umete da se zatresakte i da ne zalite jer ljubavi se ne plasite sto se ne prepisuje vasem znaku bas, al eto, valjda ta vasa svestranost u vama vam odobrava da probate do kraja sve sto pozelite a ako se icini da je zanimljivo, bas ono decoje! umetnici ne prevazidjeni umete da bidete, zive boje volite, ostre linije i predmete, glas fin za pevanje dusu dao i to ne samo po kupatilu hehe,ma Blizanac nikad nije dosadan,to neume ni biti jer zedj njegova za upijanjem svega iz okoline sto ih zanima moze da ih svrsta u red ljudi srednjeg sloja zbog te svoje radoznalosti! Dakle, Blizanci dragi, resavaj te svoje muke sami,ne trazite da vam to drugi cini jer vam se to nece dopasti nikako a nece vam se dopasti jer ste i cangrzljivi ako primetite da nije po vasem ukusi a to onda navlaci bes onog ko vam je samo hteo izaci u susret! Baviye se modernim dobom jer zastarelost vas uopsye ne zanima sem ako nije u pitanju Lui 16 namestaj ili neki Barokni stil uopste koji odise vremenom....kad sam napisao da se bavite modernim dobom, mislio sam na sve oblike moderne telekomunikacije,umetnosti,gradjevinarstva, hobijem vasim omiljenim a to je tekstil i prekrajanjem,namestaj i dekoracija itd ma sve sto zahteva razmisljanje al ne i fizicki napor, sve ce to vas da odrzi u toj vecnoj detinjoj pokretljivosti al manite se psihologije jer to ce vas da prenerazi i odalji od stvarnodti jer u dusi ipak stojite dovoljno na zemlji pa vam razlozi nisu potrebni kad ih vec znate,jer do nekle se pinasate kao da ste popili sva znanja sveta ovog hehe. Sve u svemu ste super ljudi, cuvaj te zivce i ruke,cigara i jake zacinjene hrane,sve to opusta i napreze vas mozak pa su greske ne izbezne kad je zdravlje u pitanju a i gojaznost vam je slabost! Blizanac u spoju sa ljudskim znacima ( podznak ) daje izuzetno lepe ljude, stasite i krupne,privlacne i harizmaticne sa lepim i sirokim osmehom. Eto,toliko ja vas piznajem a sve sam prukupio iz okoline pismatrajuci ponasanje Blizanaca. I sto nalazim za lepu odobinu kod njih je njihov osmeh koji ne spada sa lica i kad je naj bolnije im....Tipican Blizanac nemam reci

Last edited by swiss; 10-02-2011 at 00:08..

Old 09-02-2011, 15:57   #45
mini_mimi
Veštac

mini_mimi's Avatar

mini_mimi je offline
Registrovan: Mar 2010
mini_mimi je na dobrom putu
Standardno

evo i ja sam blizanac......tacnije blizanac - skorpija ..u neki opisima se pronalazim,a u nekima ne....ipak ...Ceca ,Cola i ja ,,ha ha ha

swiss...divan opis :-)
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules