ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 07-03-2017, 14:08   #961
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Mesec daje neku neizveznost n.p.ali je karta sidro lepa, pa bi to moglo da se protumaci kao - zaposlices se, ali kada tacno...ne znam...pogledaj koliki je to vremenski period, ima na netu vezano za kartu sidro.

Sto se tice mog prethodnog pitanja, odgovor je negativan - naime, obavestili su me da za neki period nece prosirivati obim proizvodnje, tako da nista, iako sam se cimala...Ja sam inace tu poslala samoinicijativno CV, pa su me zvali na intervju cisto ako zatreba radnik kada bude potrebe...
Advertisement

re :
Old 15-03-2017, 14:28   #962
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Post re :

Žao mi je što nisi uspela da dodješ do tog radnog mesta Možda je simbolika karte Dete ukazala da je situacija još uvek nezrela, u razvoju, ali pošto je karta Rode na kraju, mislim da će ipak da dodje do, pozitivne promene što se tiče zaposlenja

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Submit to Digg   Tumacenje Lenormanda Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-03-2017, 12:53   #963
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Moguce, ali vezano za 2.posao, za taj ne verujem...Nije mi se nesto ni svidelo tu iskreno. Sve mi nesto delovalo bezveze, od 1.momenta. Dva dana sam sredjivala neke projekte za koje su napisali da su im se svideli. Ja se ubila od posla, nisam glavu dizala, a na intervju mi rekli da im zasad radnik ne treba, i radila sam neki test. Bilo je tesko i nema veze sa poslom, nego je vise IQ test...Cini mi se da je test poprilicno komlikovan, a nekako mi to bezveze - cim se bavim tim cim se bavim, imam valjda neku bar prosecnu inteligenciju, al ajd...Imam utisak da je sve to nesto mozda da mozda ne...ili ko zna kakav IQ traze...al opet ne bi zaposlili nekoga odmah...

Sada cekam informacije vezane za 2.prijavu - tu cak deluje sve mnogo bolje, al da l ce nesto biti... ... Jedino u karte i pasulj da gledam. Nemam nikakvu vezu ni za kakvo radno mesto...

Old 16-03-2017, 13:24   #964
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Ja izvukoh ove tri karte na pitanje - da li će biti nekih ljubavnih dešavanja u skorije vreme, pa ako je neko voljan da pogleda
Muškarac
Vrt
Kosa

Ja se nadam da ove prve dve karte simbolizuju nekog novog momka u mom životu kojeg bi upoznala u izlasku, ne bih baš volela da to bude jedna osoba od ranije. Ova poslednja karta je malo pokvarila utisak, mada rekla bih da opisuje moje trenutno stanje i nadam se da će se ispoljiti kao neka transformacija, novi početak.

re :
Old 18-03-2017, 14:42   #965
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Post re :

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Moguce, ali vezano za 2.posao, za taj ne verujem...Nije mi se nesto ni svidelo tu iskreno. Sve mi nesto delovalo bezveze, od 1.momenta. Dva dana sam sredjivala neke projekte za koje su napisali da su im se svideli. Ja se ubila od posla, nisam glavu dizala, a na intervju mi rekli da im zasad radnik ne treba, i radila sam neki test. Bilo je tesko i nema veze sa poslom, nego je vise IQ test...Cini mi se da je test poprilicno komlikovan, a nekako mi to bezveze - cim se bavim tim cim se bavim, imam valjda neku bar prosecnu inteligenciju, al ajd...Imam utisak da je sve to nesto mozda da mozda ne...ili ko zna kakav IQ traze...al opet ne bi zaposlili nekoga odmah...

Sada cekam informacije vezane za 2.prijavu - tu cak deluje sve mnogo bolje, al da l ce nesto biti... ... Jedino u karte i pasulj da gledam. Nemam nikakvu vezu ni za kakvo radno mesto...
Ma tako nešto je ondak samo proforme odradjeno ~ dali oglas da bi pokrili nekoga ko će da dobije posao, a ima vezu preko njih... klasika

Iskreno se nadam da ćeš ipak da nadješ posao koji ti odgovara

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)

re : samo da se dodam...
Old 18-03-2017, 14:50   #966
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Post re : samo da se dodam...

Quote:
Originally Posted by ElipsaZ VIdi Poruku
Ja izvukoh ove tri karte na pitanje - da li će biti nekih ljubavnih dešavanja u skorije vreme, pa ako je neko voljan da pogleda
Muškarac
Vrt
Kosa

Ja se nadam da ove prve dve karte simbolizuju nekog novog momka u mom životu kojeg bi upoznala u izlasku, ne bih baš volela da to bude jedna osoba od ranije. Ova poslednja karta je malo pokvarila utisak, mada rekla bih da opisuje moje trenutno stanje i nadam se da će se ispoljiti kao neka transformacija, novi početak.
○ Karta 28 :
~ Steampunk Lenormand #28 – Kartanje sa Sudbinom ~ Divinacija & Ezoterija ~ Dnevnik Večitog Putnika
~ Lenormand – Gospodin #28 – Kartanje sa Sudbinom ~ Divinacija & Ezoterija ~ Dnevnik Večitog Putnika

○ Karta 20 :
~ Steampunk Lenormand #2 – Kartanje sa Sudbinom ~ Divinacija & Ezoterija ~ Dnevnik Večitog Putnika
~ Lenormand – Bašta #2 – Kartanje sa Sudbinom ~ Divinacija & Ezoterija ~ Dnevnik Večitog Putnika

○ Karta 10 :
~ Steampunk Lenormand #1 – Kartanje sa Sudbinom ~ Divinacija & Ezoterija ~ Dnevnik Večitog Putnika
~ https://eternalamarnat.wordpress.com...rmand-kosa-10/

Obično kombinacija 28/20 ukazuje na muškarca koji je vrlo društven, pa na neki način i površan i koji izbegava da se posveti samo jednoj partnerki. Kombinacija 28/10 bi ukazala na muškarca koji je dosta direktan (a ponekad i grub i "težak" na rečima) Kombinacija 20/10 može da ukaže na nagli početak druženja sa takvim muškarcem, ali i na nagli presek tog druženja.

Naravno, u nekom najpozitivnijem smislu, ova kombinacija bi mogla da pokaže susret sa muškarcem koji se bavi poslom u slimbolici Karte 10 napr

Old 11-04-2017, 14:39   #967
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Evo da postavim opet pitanje
Kakav ce rezultat biti povodom mog trenutnog angazovanja za jedan posao - nije to konkretan posao, vise bi bilo usavrsavanje kroz neki vid prakse...Da li ce me primiti da radim u toj firmi ?

kljuc
mesec
knjiga

Old 20-04-2017, 12:16   #968
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

kakve me vesti ocekuju vezano za posao

pismo
drvo
roda

Old 20-04-2017, 12:17   #969
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

------------------------------

Old 20-04-2017, 21:51   #970
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
kakve me vesti ocekuju vezano za posao

pismo
drvo
roda
Dobices vesti o nekom pocetku, promeni koja moze biti dobra za dalje ..... drvo je karma, ali i trajno, nesto sto treba da se primi, da se ukoreni da bi raslo ....Roda je novo, nada, pocetak ....

Sajt gde mogu da se izvuku i vise karata za bolje tumacenje -
Madame Lenormand Oracle Predictions For 2016, 2017

9 je idealno za tumacenje.
Pozeljno je ipak imati svoje Lenormand karte ili ih napraviti . Bolji je osecaj .

Old 20-04-2017, 22:58   #971
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sladjo, to onda znaci da mozda ima nade ? Hvala.

Pogledacu te karte druge.

Old 30-04-2017, 18:41   #972
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Da dam feedback
Quote:
Originally Posted by Shmishonja VIdi Poruku
Obično kombinacija 28/20 ukazuje na muškarca koji je vrlo društven, pa na neki način i površan i koji izbegava da se posveti samo jednoj partnerki.
baš ovakvog sam upoznala, od reči do reči
Quote:
Kombinacija 28/10 bi ukazala na muškarca koji je dosta direktan (a ponekad i grub i "težak" na rečima)
Jeste direktan, nije grub ali ne izražava osećanja, dosta je distanciran.
Quote:
Kombinacija 20/10 može da ukaže na nagli početak druženja sa takvim muškarcem, ali i na nagli presek tog druženja.
Pa, donekle i jeste nagli početak, videćemo za dalje kako će ići.

Old 21-05-2017, 23:15   #973
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sta me ocekuje u naredna 3 meseca, hocu li resiti neke svoje zivotne probleme ?

put
pismo
dama

i...sta me ceka na emotivnom polju u godinu dana koji predstoje

medved
sunce
pismo

Ovo 1.pitanje ne deluje lose...a ovo drugo je isto lepo...Vreme ce pokazati.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules