ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 17-03-2013, 23:59   #31
wesnaw
Obično gatalo

wesnaw's Avatar

wesnaw je offline
Registrovan: Sep 2011
wesnaw je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasha VIdi Poruku
Wesnaw,dobro procjeni novu simpatiju.
Natasa, hvala puno na odgovoru... ovo je zvucalo kao upozorenje
Iskreno se nadam da cu uspeti da procenim kako treba.
Submit to Digg   Tarot-tumacenje karata Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-03-2013, 00:08   #32
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by ginger VIdi Poruku
Zveki kada te bude volja otvori mi tarot za ljubav da vidim što me čeka, opis onoga koji mi ide u susret. Zahvaljujem unaprijed.
Hajde, napravit ću izuzetak pa ti otvorit ovo što inače klijentima otvaram, postavku od 15-20 karata tarota pošto si mi uvijek mnogo pomogla i izašla u susret Nadam se da će te barem razveseliti

Ovako, dakle muškarac koji će ti ući u život - opis:

Karakterno se radi o muškarcu koji je veliki veseljak i uvijek okružen
sa dosta žena. Voli slavlja, provode, voli pića, čest je uzvanik na svadbama
može biti i više puta nečiji kum (vjenčanje, djetetov kum itd.)

Vrlo je šarmantan i jako cjeni žene, moguće i da ima 2-3 sestre u obitelji
ili barem jednu sa kojom se jako dobro slaže.

Poslovno radi jako težak i naporan posao, ali težak u psihičkom smislu,
često ostaje prekovremeno na poslu, ne spava, budi se iz sna da bi
posao dovršio, često ima i nesanice i probleme sa posla
nažalost donosi kući.

Moguće da radi sa nekim ljudima koji pate os psihičkih poremećaja,
us mislu neki savjetnik, psihijatar, psiholog, uglavnom nasluša se tuđih problema dosta.

Vrlo je entuzijastičan i pun kreativnih ideja, uvijek spreman započeti nešto novo i riskirati. Ništa mu nije teško, voli putovanja, izazove, avanturista je.

Ono što je problem kod njega je činjenica da može biti ili previše poznat na nekin način, uvijek u nekom centru zbivanja, kao u nekoj vrsti javnosti da je izložen pa nema puno od svoje privatnosti.

Također, problem su i žene oko njega koje ga smatraju jako dobrom prilikom
i svaka bi ga naravno htjela za sebe.

Popularan je dosta, na ovaj ili onaj način, upečatljiv i karizmatičan lik.

Fizički izgled, dolazi mi da se radi o tamnoputom tj. crnom muškarcu, tamnih očiju i tamne boje kose.

Može imati malo klempavije uši, onako u špic malo da mu idu,
ali i kozju bradicu.

Fizički je gurman, puno jede i pije, pa ima naglašen trbuh, i jake ruke
nije nabildan i nema baš mišiće, više je zaobljen.

Jako je i dlakav, ali po nogama, po tjelu, tj. na trbuhu i nema dlaka.

Oči mu mogu biti jako izražajne, nekako veliku, povijene prema gore lagano. Kad te gleda imaš osjećaj da te jede očima

Pri prvom susretu, koji se može dogoditi na njegovom radnom mjestu,
on će biti previše zaokupljen poslom i nečim što bude
radio tako da te baš neće ni primjetiti previše.

Kad radi, jako je posvećen i udubljen, precizan i pedantan,
pa ne vidi ništa osim onoga što radi.

Ti ćeš pak, djeluje mi, biti u nekoj težoj emotivnoj situaciji ili životnoj,
potpuno ne zainteresirana za ljubav, mučit će te ili neka prošlost
ili neka veza koja se prekinula pa ti još uvijek budeš patila.

On će ti kasnije u životu doći kao određen dobitak na lutriji,
bit ćeš sigurna da je on donešen sudbinom, karmički partner (ako vjeruješ u karmu), osjetit ćeš da se on baš morao dogoditi u tvom žviotu
i sa njim kao da će ti se situacija preokrenuti na dobro.

Snaga vašeg odnosa se ogleda kroz veliku stabilnost i pouzdanost,
oboje ćete se osjećati sigurno i zaštićeno jedno pored drugog (vjeruj da je to odličan osjećaj jer sam ga imala kroz ovu kartu).

Kao da ćete oboje biti spremni na stabilnost i zajednički život.
Kao da je to vama najprirodnija i najnormalnija stvar na svijetu.

Jedini problem koji se javlja mogu biti nečiji roditelji/obitelj ili neka osoba iz vaše prošlosti, mada mislim da je netko iz obitelji, tko baš neće gledati blagonaklono na vas.

Također moguće da iz prošlosti netko bude vukao emocije (ti) pa da to sve ide malo teže, ali kasnije se vidiš ti kao zaljubljena i emotivno ispunjena žena.

Eto, toliko od mene Sretno!

Old 18-03-2013, 00:13   #33
Nina Sofia
Veštac

Nina Sofia's Avatar

Nina Sofia je offline
Registrovan: Oct 2011
Nina Sofia je na dobrom putu
Standardno

Ajde ako neko moze nek mi kaze sta me ceka u ljubavi u narednom periodu (npr do kraja leta ) , ja ne posedujem karte pa ne mogu da otovrim a ako ne mrzi nekog da mi pogleda hvala mu unapred

Old 18-03-2013, 01:00   #34
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Nina Sofia VIdi Poruku
Ajde ako neko moze nek mi kaze sta me ceka u ljubavi u narednom periodu (npr do kraja leta ) , ja ne posedujem karte pa ne mogu da otovrim a ako ne mrzi nekog da mi pogleda hvala mu unapred
Ja ću rado pogledati Nina, samo bi bilo dobro, da svi koji postavljaju pitanja na temi uvijek malo pojasne pitanje, dakle ako pitate za ljubav nevedite jeste li sami, zanima li vas netko i slično jer tako odgovor bude precizniji i lakše vidimo simboliku u kartama

Old 18-03-2013, 01:08   #35
Nina Sofia
Veštac

Nina Sofia's Avatar

Nina Sofia je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Ja ću rado pogledati Nina, samo bi bilo dobro, da svi koji postavljaju pitanja na temi uvijek malo pojasne pitanje, dakle ako pitate za ljubav nevedite jeste li sami, zanima li vas netko i slično jer tako odgovor bude precizniji i lakše vidimo simboliku u kartama
E hvala ti zvezdice, single sam , vidjam se s'vremena na vreme sa jednim bivsim, ( ne zelim ozbiljno sa njim, vec vise zelim da nesto novo gde postoji poverenje i mogucnost da uspe) na poslednjeg tipa pomislim nekad takodje ali ja bih pre nekog novog

Old 18-03-2013, 02:18   #36
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

E ovako draga

na presjeku mi karte govore da neki muškarac vodenog znaka (Riba, rak, škorpija) ili vodenih karakteristika, tipa emotivan, voli popit, previše razvodnjen tip, nije siguran u emocije ili ne želi baš trenutno stabilan odnos, je aktualan u tvom životu ili će biti.

Sa ovom osobom ti stoji seksualna privlačnost, uzbuđenje i moguć je i seks ili intimnost. To može biti i ovaj sa kojim se sada viđaš, ti znaš najbolje kakvi su kao karakteri.

Na položaju prošlosti ti se javlja neki muškarac, stariji koji može biti i neki stranac. Atraktivan, karizmatičan, onako privlačan i okružen ženama.

Njegov utjecaj na tvoj emotivni život je još uvijek dosta jak. Možda sa njim imaš neke kontakte i razgovore.

Za srce sadržaja ti stoji karta komunikacije i razmišljanja o planovima, ali i potreba da promjeniš neke stvari iz korjena kod sebe.

Utjecaj prošlosti i prošlih veza te nekako blokira da kreneš naprijed, no potrebno je da sve prošlo sasječeš u korjenu.

Jer, ako to ne napraviš, od neke osobe iz prošlosti ćeš doživjeti bolnu izdaju, osjećaš ćeš se baš da te emotivno dotukla ta situacija, neko razočaranje ti stoji.

Nakon toga, neznam jel planiraš, ali javlja se karta inozemstva, putovanja u daljinu, pa meni djeluje da ti odlaziš na neki put u inozemstvo i tamo možeš ostvariti ozbiljniji odnos emotivni i nešto što bi te moglo duhovno uzdići.

Tvoja neka ozbiljna veza/osoba (sada ili bilo kada u životu) nalazi s eu inozemstvu i mislim da je to netko novi jer prošlost trebaš ostaviti iza sebe.

Eto, sretno!

Old 18-03-2013, 02:28   #37
Nina Sofia
Veštac

Nina Sofia's Avatar

Nina Sofia je offline
Standardno

E hvala ti puno , uvek to inostranstvo kod mene

Pazi kad obojica imaju iste te neke osnovne karakteristike , da je meni tesko da kazem koji od njih je koji u ovom opisu ( mada ovaj sa kojim sad nemam nista tj poslednji je riba u podznaku pa mislim da se prvi pasus na njega odnosi).

Cim se desi nesto javljam feed
Hvala ti puno

Old 18-03-2013, 02:37   #38
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Evo ja sam postavila pitanje ponukana Nininim pitanjem
Molila bih pomoć jer sam za sebe uvijek subjektivna

Što me čeka na ljubavnom planu da kraja ljeta (do 9.mj 2013.)?

Inače sam single, ali me zanima jedna osoba iz druge zemlje i razvitak tog odnosa.

PRESJEK: Ljubavnici i Kolo sreće

Ove karte po mom tumačenju govore o velikoj zaljubljenosti i ljubavi koja je karmička/sudbinska i koja će promjeniti štošta u mom životu.

PROŠLOST: Kralj Mačeva
SRCE SADRŽAJA: 4. Štapova, preko nje 7. pehara
BUDUĆNOST: 9. pehara, 6. zlatnika. 5 štapova i 2. pehara

U prošlosti (kralj mačeva) može pokazivat ovu osobu koja mi je u mislima. obično mi se pojavljuje kroz kartu Cara ili Kralja Štapova, no ovdje je moguće prikazan kao vrlo zaposlen i pomalo u komunikaciji suzdržan ili oštar. U biti kad razmislim, ova karta može značiti i nač zadnji razgovor u kojem smo se oboje distancirali i napravili kao neki rez. Ili moju zadnju vezu sa zračnim znakom koju sam prekinula.

Srce sadržaja pokazuje (često mi se za njega otvara 4. štapova) koja govori da postoji među nama jaka bliskost i osjećaj velike sigurnosti kad smo zajedno, ali smo udaljeni par država. Također ova karta pokazuje da imamo dobre temelje za uspješan razvitak odnosa. Ujedno može značiti i moje putovanje na odmor gdje će me svi dočekati (kao i uvijek što me dočekaju) sa puno veselja i odličnog provoda

(7. pehara) je karta koju zovem hokus -pokus. Ovo je karta iznenađenja i tipčno oslikava situaciju: "ne znam na čemu sam" niti što me čeka sa njim.
Čas je među nama sve sjajno, čas nepredvidljivo, čas hladno, kao da možda on en zna što može očekivati pa je nesiguran. Može značiti i da se na odmoru pojavljuju iznenada više emotivnih prilika pa ne budme znala što odabrati.

(9.Pehara) je karta ispunjenja želja i velike emotivne sreće koja govori da bi se moje nade/želje vezane za njega trebale ostvariti i da bi uskoro mogla biti jasko sretna (kada dođem tamo).

(6. zlatnika) govori uz (9.pehara) o velikoj emotivnoj razmjeni emocija i uživanjima u dobrom provodu, obilju sreće i emocija.

(5.štapova) je inače karta koja pokazuje jaku seksualnu privlačnost, a može pokazati i sukob zbog drugih osoba koje naprave neku zbrku ili pomutnju.

(2.pehara) je karta emotivne privlačnosti i emocija koje su obostrane, ali u praksi mi se nije pokazala kao potvrda za vezu, već više kao susreti, izlasci koji obiluju privlačnošću i emocijama, no ako nema karata velike arkane, onda iz toga često ne bude ništa.

E sad, kako su na presjeku jake karte: LJUBAVNICI I KOLO SREĆE, vjerujem da je 2. pehara znak da ćemo mi ipak biti zajedno odnosno konkretizirati taj odnos kao ljubavni.

No, što vi mislite @Natsha ako možeš otvoriti ti posebno pitanje: da li će naš odnos kakda dođem iz prijateljskog postati ljubavni?

Bila bih zahvalna

Napomena: Karta Ljubavnika je karta Blizanaca, a karta KOLO sreće je karta JUpitera, tako bi logički se i astrološki uklopila u sliku ova osoba jer sam ju upoznala kad je tr. JUpiter u Blizancima sjeo na moj Mars Očekuje me TR. JU u trigonu na VE,ME,SO, pa možda Tarot govori da taj naš odnos tada može dobiti nevi - emotivni smjer?

Što mislite o karti Kule pa iza nje AS Pehara?

Meni to izgleda kao velika, nagla, neočekivana promjena u emotivnom životu na bolje, iznenadna emotivna ponuda, ili fantastičan seks, eksplozija emocija (pozitivno) ili pak, kako je objasnila jedna djevojka na stranom forumu: ona situacija kad te osoba prema kojoj si jako privučen naglo i iznenada zgrabi i poljubi i vaš odnos se mjenja i više nikad neće biti isti.

Last edited by zvjezdica; 18-03-2013 at 04:53..

Old 18-03-2013, 05:43   #39
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=zvjezdica;425839]Hajde, napravit ću izuzetak pa ti otvorit ovo što inače klijentima otvaram, postavku od 15-20 karata tarota pošto si mi uvijek mnogo pomogla i izašla u susret Nadam se da će te barem razveseliti

[COLOR="Purple"]Ovako, dakle muškarac koji će ti ući u život - opis:

Karakterno ...

[QUOTE]

ideš! prejako!

ja čitam i sve uspoređujem dal opis liči na nekoga od ovih mojih luzera šta se motaju oko mene. ali ne nailazim preklapanja. jedino to za pogled- znam jednog koji ima baš taj đavolji pogled- stime da mu je izgleda Pl na asc.
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-03-2013, 18:27   #40
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Ma bolje da ti je to netko novi

Old 18-03-2013, 18:31   #41
Natasha
Druid

Natasha's Avatar

Natasha je offline
Registrovan: Dec 2012
Natasha će postati poznat uskoro
Standardno

Zvjezdice,evo me na temi,rado cu ti pogledati,no u ovom trenu sam umorna i neispavana pa cu prvo odmoriti da ne pocnem pisati kojekakve gluposti

A kula pa iza nje as pehara se meni pokazala kao sudbinski preokret u zivotu ,do temelja se rusi sve postojece i ustupa mjesto necem novom... u ovom slucaju na emotivnom planu jer se otvorio as pehara... no mozda je rijec u novom muskarcu....

Old 18-03-2013, 18:36   #42
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Nema problema, razumijem ja to, ni ja ne otvaram kad sam premorena ili kad nisam baš za otvaranje jer ionako ništa ne vidim tada Hvala unaprijed.

Old 18-03-2013, 21:19   #43
limunada
Druid

limunada's Avatar

limunada je offline
Registrovan: Aug 2007
limunada je na dobrom putu
Standardno

Moze i meni ako imate vremena pogledat za mene
Ide li mi ko u susret ove godine i opis

Lijep pozdrav!

Old 19-03-2013, 00:54   #44
Zumbulcic
Obično gatalo

Zumbulcic je offline
Zumbulcic je na dobrom putu
Standardno

Samo hocu da kazem da sam odusevljena time kako zvjezdica ovo radi!
Ako bi bila velikodusna i htela da otvori karte i za mene,mojoj sreci ne bi bilo kraja...
Zanima me da li cu u ovoj godini uci u vezu sa nekim muskarcem i kakav ce on biti?

Hvala puuuuno unapred

Old 19-03-2013, 01:25   #45
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Standardno

Ovako, mislim da je tema krenula malo u krivom smjeru.

Ovo bi trebala biti tema gdje će se vježbati/učiti simbolika Tarota. Pošto jedino Natasha i ja odgovaramo na pitanja, mislim da će uskoro ovdje biti 100 pitanja, na koja nas dvije ne možemo realno odgovorit.

Ja imam volju da pomognem i rastumačim karte ako nekome nešto nije jasno, ali nažalost, nemam vremena da radim svakome analize jer em ne stignem i em od toga živim.

Pa hajde da svatko tko postavi pitanje, otvori karte, napiše ih i da proba na internetu naći tumačenja, sam istumačiti, pa da Natasha i ja uskočimo i pomognemo.

Čini mi se fer play. U protivnom, tema nema baš pretjeranog smisla i brzo će postat zatrpana pitanjima na koje nitko neće imat volje odgovarat.

U slučaju da nemate karte, zamolite nekog ovdje tko ima da postavi karte za vas, pa probajte naći sami tumačenje, ukomponirat u priču, a mi ćemo uskočiti da pomognemo

Sa tim da ne tražite opis partnera (kao što sam napravila Ginger) jer to je metoda otvaranja sa 12-15 karata i previše je opširna da bi je tumačili ovako.

Nadam se da je to u redu. I da će se svi složiti sa ovime, pa da nastavimo
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules