ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Ciganske karte i planete
Old 19-08-2011, 10:50   #31
Slikarka
Početnik

Slikarka's Avatar

Slikarka je offline
Registrovan: Sep 2010
Slikarka je na dobrom putu
Standardno Ciganske karte i planete

1 --- Sunce --- Postojanost, Sudija, Dar, Oficir
2 --- Mesec --- Kuća, Dete, Vernost, Poseta
3 --- Jupiter --- Sreća, Nada, Sveštenik, Putovanje
4 --- Uran (Severni Mesečev čvor - Rahu) --- Iznenadna sreća, Gubitak, Novac
5 --- Merkur --- Poruka, Pismo, Misao, Nešto novca
6 --- Venera --- Ljubav, Veselje, Ljubavnica, Želja
7 --- Neptun (Južni Mesečev čvor - Ketu) --- Neiskrenost, Lopov, Ljubomora
8 --- Saturn --- Tuga, Bolest, Udovica, Udovac
9 --- Mars --- Nesreća, Neprilika, Neprijatelj, Ljubavnik
Submit to Digg   Sudbinske karte ili Ciganice Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Ciganske karte i brojevi
Old 19-08-2011, 10:52   #32
Slikarka
Početnik

Slikarka's Avatar

Slikarka je offline
Standardno Ciganske karte i brojevi

1 --- Sunce --- Postojanost, Sudija, Dar, Oficir
2 --- Mesec --- Kuća, Dete, Vernost, Poseta
3 --- Jupiter --- Sreća, Nada, Sveštenik, Putovanje
4 --- Uran (Severni Mesečev čvor - Rahu) --- Iznenadna sreća, Gubitak, Novac
5 --- Merkur --- Poruka, Pismo, Misao, Nešto novca
6 --- Venera --- Ljubav, Veselje, Ljubavnica, Želja
7 --- Neptun (Južni Mesečev čvor - Ketu) --- Neiskrenost, Lopov, Ljubomora
8 --- Saturn --- Tuga, Bolest, Udovica, Udovac
9 --- Mars --- Nesreća, Neprilika, Neprijatelj, Ljubavnik

0 --- Pluton --- Smrt, Venčanje

Još jedan način otvaranja karata
Old 19-08-2011, 10:55   #33
Slikarka
Početnik

Slikarka's Avatar

Slikarka je offline
Standardno Još jedan način otvaranja karata

Otvaranje sa po 5 karata

Karte se izmešaju, preseku levom rukom na tri deli i pogledaju donje karte.Potom se obrnutim redom vrate na jednu gomilu.Ovaj se način koristi u slučaju da osoba postavlja pitanje za neku drugu osobu a sebe stavlja u drugi plan.
Redjamo pet karata u prvi red a šestu stavljamo sa strane okrenutu licem na gore. Zatim ponavljamo postupak četiri puta i tako dobijemo u četiri reda po pet karata ukupno dvadeset i u redu sa strane isto pet karata.Ostatak ostaje u ruci .Prvo gledamo srednji red karata znači, treća ,osma, trinaesta, osamnaesta po redu, to jest vertikalu u srednjem redu karata .Ove nam karte pokazuju pitača.Onda brojimo svaku sedmu kartu i tumačimo redom a one predstavljaju odnos pitača sa tom osobom za koju pita.Karte koje su izdvojene u poseban red pokazuju takodje osobu za koju se pita i tumače se u vertikali redom.One predstavljaju buduće odnose izmedju pitača i te osobe.
Vraćamo se na prvih dvadeset karata i karte u sredini.One pokazuju pitača, redovi iza njih prošlost a ispred njih budućnost.Ukoliko ga nešto psebno interesuje neka figura ili slično pokrivamo karte koje ona želi ostatkom karata i tumačimo dalje.

Old 20-08-2011, 23:27   #34
Slikarka
Početnik

Slikarka's Avatar

Slikarka je offline
Standardno

Mnogi ljudi koji se bave ovom vrstom divinacije, čuvaju tajnu proricanja ovim kartama.Literatura postoji samo kao autorski rad pojedinaca i sadrži samo osnovni opis značenja karata a samim tim i edukacija nije moguća već se svi oslanjaju na sopstvenu intuiciju.Na svakoj karti postoji napisan pojam, na primer ljubavnica, veselje i mnogi misle da je ove karte lakše koristiti nego Tarot dok se sami ne suoče sa postavljenim pitanjem i otvorenim kartama.U ovim kartama se za razliku od Tarota koji više pokazuje emotivno stanje, vide i slažu čitave situacije, to jest više pokazuju fizički plan.Što je naročito interesantno ove se karte mogu i astrološki povezati i na taj način značajno proširiti simbolika i uveliko olakšati korišćenje karata.U ovim kartama postoje figure i pojmovi koji pokazuju šta određena figura misli, radi i na kom planu deluje.Ima još puno da se piše u ovoj temi pa bi ovo bio samo uvod u upoznavanje Sudbinskih karata ili Ciganica.

Old 20-08-2011, 23:47   #35
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

U astrologiju i numerologiju verujem, pa i u hiromantiju, ali imam odredjenu zadrsku kad je u pitanju proricanje sudbine kartama. Mozda zato sto sam jednom bila kod jedne zene koja mi je bacila tarot i nista mi nije pogodila... Mozda nisam bila kod prave?

Old 21-08-2011, 05:38   #36
Slikarka
Početnik

Slikarka's Avatar

Slikarka je offline
Standardno

Tatjana, ne mogu da tvrdim da se može 100 posto pogiditi svakom, uostalom kao i kod Astrologije.Meni se recimo dešavalo da nekoj osobi savršeno prikažem sadašnje stanje ali za budućnost se karte uopšte ne otvore.Drugo ne bih da pljujem po drugima ali postoje i osobe koje tvrde da znaju da gledaju u ove karte a u suštini samo čitaju pojmove na kartama ili se u globalu oslanjaju na ono pozitivna i negativna a i neutralna karta.Tvrdim i stojim iza toga da ove karte mogu da pokažu mnogo tumaču koji zna da gleda u karte.Treće, postoji još jedna pojava kod nas na raznim astro kanalima televizije gde se otvore 3-5 karata i na osnovu tih informacija tumači, što za mene može da pokaže isto kao kad od oka pogledaš natalnu i tumačiš, ali ipak na veliki broj poziva i vreme koje im je na raspolaganju, nije im zameriti.Ako budeš pratila ovu temu, pisaću ja o tome još i mnoge će ti posle toga stvari biti jasnije.Pozdrav za tebe ..

Ciganske karte praksa
Old 21-08-2011, 05:53   #37
Slikarka
Početnik

Slikarka's Avatar

Slikarka je offline
Standardno Ciganske karte praksa

Da sam kojim slucajem imala neku vrstu straha od ovih karata verovatno se nikada ne bih upoznala sa znacenjima.Tako da je vrlo važno znati da je potrebno osloboditi se straha ako želite da nešto naučite o njima.Problem jedino moze da nastane ako ste zaista uznemireni zbog nekih svojih razloga jer ce vam se to reflektovati u kartama i onda nije preporučljivo gledati drugim osobama.Sebi mozete otvarati karte i gledati ali ta velika otvaranja ne treba raditi za svaku sitnicu jer je to vezivanje za karte i nije dobro za vas, jer ipak moramo sačekati da se predhodni događaji razviju pa onda otvarati ponovo. Ukoliko vam tumačenje ne bude jasno, možete ponovo otvarati karte ali bih vam preporučila da menjate načine otvaranja dok ne dođete do odgovora.S vremena na vreme se odvajam od karata samo zato da bih se odmorila od psihičkog napora koje iziskuje tumačenje jer je ovde logika vrlo važna, mada je važna i intuicija. Iako mi ove nauke izučavamo a znanje rađa racionalnost koja daje slobodu rekla bih da je ovo ipak kreativno znanje.Ljudi su skloni da ovakav vid slobodne kreativnosti proglase intelektualnom svojinom sto se sigurno završava nekakvim gubitkom moći procene ili iscelitelji gube moć isceljivanja i slično.Ovakvi vidovi divinacije zaista traze posvećenost i dugotrajan rad

Old 21-08-2011, 05:54   #38
Slikarka
Početnik

Slikarka's Avatar

Slikarka je offline
Standardno

U otvaranju i citanju ovih karata najvaznije je licno iskustvo, licni trud i licni napor Za uspesno otvaranje je i vazno imati svoj spil karata.Svi mi od rodjenja nosimo svaku od ovih karti u sebi.Od naseg licnog napora zavise nasa unutrasnja ravnoteza, sposobnost citanja i menjanja sudbine a staro je pravilo da druge moze poznavati samo onaj koji je upoznao sebe.Zato treba poceti od sebe.Tumacenje je materijalizacija astralnih slika i projekcija unutrasnjeg bica, put samospoznaje i samoostvarenja.Put koji preko simbola vodi do uvida u sustinu duboko u nama. Postoji mnogo nacina, varijanti otvaranja tako da svako ko ima sklonosti ka umetnostima i malo maste moze beskrajno smisljati nove nacine.Praktican rad sa kartama je nesto sto je krajnje individualno.Jednu istu sliku ili simbol ,svako od nas moze videti na svoj nacin, za mene moze biti nov.ne mozemo ocekivati da nam one uvek precizno pokazu buducnost.Uz istinita predskazanja se uvek provuku i neke greske,zato ne treba zahtevati preteranu preciznost i najgore je prihvatati zdravo za gotovo sve ono sto vam tumac kaze.U svakom slucaju intuicija , vidovitost, lucidnost su kvaliteti neophodni za ovu vestinu.Jednako je vazno i stanje duha tumaca da bi mogao da udje u srz sustinu mora biti smiren.Znaci bez preterane uzbudjenosti i nestrpljivosti da dodjemo do odgovora po svaku cenu, sigurno ce u nama proraditi mehanizam pomocu koga cemo dobiti prorocanstvo preko ovih karata. Pravi tumac nesvesno upravlja kartama i prebacuje se u posebno stanje duha, da postigne koncentraciju, u kojoj moze da otkrije sta koja karta pokusava da kaze i gde se nalazi izlaz iz problema koji je u samom pitanju.Ni jedan problem nije nastao pre a ni posle resenja.Isti je trenutak kada se radjaju i stapaju samo mi nismo svesni da je tako. Zato postoje ove karte da nas uvedu u nesvesno i pokazu, podignu veo sa resenja.Ipak ako nam ne mogu detaljno pokazati mogu bar naslutiti, mogu uputiti na to da li ce neka osoba uspeti ili ne.

Old 21-08-2011, 05:54   #39
Slikarka
Početnik

Slikarka's Avatar

Slikarka je offline
Standardno

Uticaj raspoloženja tumača ----

Koliko je ne zahvalno otvarati karte kada niste u dobrom raspolozenju, objasnila sam u predhodninm postovima, jer imam vrlo neprijatno iskustvo.Jednom sam prekršila pravilo. Jedna meni draga osoba, ko zna iz kojih razloga jer je ne poznajem sem iz postova, postavila pitanje kako ce proci u putu na koji treba da ide vec veceras.Otvorila sam karte iako sam bila prilicno umorna i potrešena nekim dogadjajima.Želela sam da joj napišem odgovor i po svaku cenu ispoštujem jer je osecam kao izuzetno dobru osobu.U kartama oko nje sve crno, nesreća, gubitak, putovanjei jos svasta nesto loše ali samo oko nje.Upozoravam je da ne krece ako ne mora, jer karte nisu dobre za putovanje.Kazem joj da se javi kasnije
da pogledam ponovo kroz neko drugo otvaranje.Ona se kasnije javlja da mora na put sa porodicom jer ide kuci i preplasno salje nekoliko poruka za redom dok ja spavam.
Predhodno sam joj u nekoliko situacija pogodila neke stvari cak i sa detaljima i poverovala mi je.Ponovo otvaram karte kad ono u kartama sto se tice njenog putovanja je sve u redu.Pokusavam da se ispravim i sada ja njoj saljem nekoliko poruka za redom, ali je ona verovatno već krenula.Hvata me panika i kajanje sto sam joj uopste odgovarala na poruku.Predpostavljam da je prvo tumačenje bila refleksija mog straha od prevoza i da su karte prikazivale mene...Doduše ne znam cekam da stigne i da se javi .Javila se sa samog puta i ja joj govorim da ne brine.Put je prošao sasvim u redu bez nekih nesreća i problema.
Znači ne treba po svaku cenu otvarati karte jer su velike mogućnosti greške ukoliko ste zbog nekih svojih ličnih problema uznemireni, uplašeni ili umorni.Jedan fini duhovni mir je naj važniji za dobro tumačenje drugima.Takodje se ne obraćajte tumačima za otvaranje ako primetite da su iz nekih svojih razloga ne raspoloženi jer možete dobiti odgovor koji nema veze s mozgom.
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-08-2011, 21:35   #40
jadrankar
Veštac

jadrankar's Avatar

jadrankar je offline
Registrovan: Aug 2009
jadrankar je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Slikarka VIdi Poruku
Tumačenje na daljinu je moguće, moja su prva iskustva to dokazala na jednom astro-forumu.Iz ličnog iskustva znam koliko raspoloženje konsultanta može uticati na odgovor, zato kada ste iz nekog ličnog razoga uzbuđeni ili konfuzni nemojte drugima otvarati karte jer cete dobiti konfuzan odgovor.Takodje, ako osoba u narednom otvaranju karata preformulise isto pitanje u dva otvaranja za redom, odgovor ce takođe biti konfuzan. Koliko god mozete vodite racuna da se ne mešate u slobodnu volju osobe koja pita jer se neka vrata otvaraju i iznutra. Koristite svaku priliku da budete pozitivni i da osobi objasnite da se život sastoji od različitih izbora a svaki je izbor praćen teskoćama i povoljnostima. Nikada u tumačenjima ne prebacujte krivicu na druge ljude jer se tako direktno mešate u izbor i put osobe kojoj tumačite.Nikada ne znate kako ce osoba da reaguje i sta je sve u stanju da učini drugoj osobi.U hrishćanstvu se to naziva umnožavanjem zla, i kad-tad ce se sva ta loša energija sručiti na vas. Imate mnogo primera gde su osobe kontaktirale nekog tarot tumača i gde tumač odgovara da je za njegove nevolje kriva osoba na slovo T ili S, a izgleda ovako ili onako. Koliko možete da garantujete da je to zbilja istina i da li znate koliko je osoba na taj nacin nepravedno optuženo. Znam slučajeve gde je bilo i fizičkih povreda.Takvim ponasanjem bilo da ste tumač karata ili se bavite nekom drugom vrstom proricanja se direktno kosi sa našom hrišćanskom verom, i to je jako vazno da znate.Dobre osobe daju dobre plodove a zle govore takođe iz srca. Vas cilj i prioritet neka uvek bude pomaganje drugim ljudima
Draga slikarka.Par meseci unazad zainteresovale su me ciganice i Tarot.Ciganice sam kupila u knjizari a Tarot sam sama napravila.Svakodnevno ih otvaram (po 3 karte za dnevna desavanja) Dnevna desavanja se toliko poklapaju sa simbolikom da cesto ostanem bez komentara.Jos uvek nemam dovoljno iskustva za neka druga otvaranja ,probala sam sebi ali se zapletem i odustanem.
Navela si da si drugima otvarala karte na daljinu preko astro Foruma pa bih ta zamolila za jedno otvaranje ako nije problem.Konkretno pitanje bilo bi ,,Da li cu u sledecih godinu dana uspeti da prodam kucu u kojoj sada zivim sa svojom porodicom,,?Dugo je to bila samo moja zelja ,a sada je saglasan i suprug .
Ako imas vremena ,pogledaj mi molim te.Hvala

Old 22-08-2011, 00:48   #41
nena peric
Veštac

nena peric's Avatar

nena peric je offline
Registrovan: Jun 2010
nena peric je na dobrom putu
Standardno

Imala sam tarot karte (velike arkane) i bacila sam ih pre nekoliko godina. Otvarala sam samo sebi jednom godisnje i uvek su pogodile. Zadnjih par puta kada sam ih otvorila odgovor na moje pitanje nije mi se svideo (ali se to dogodilo kasnije) i ja sam ih bacila.Ne znam da li sam trebala to da uradim, ali u tom trenutku sam samo zelela da ih se otarasim. Nesto me je uvek bio neki strah kada ih otvaram i gledam, nisam se prijatno osecala. Kasnije sam saznala da se ne treba zezati sa kartama, ako ne znamo da otvorimo i zatvorimo energetski krug. Tarot i bilo koje druge karte - nisu za zezanje.
Samo Magicari znaju sta treba uraditi pre otvaranja karata i posle. Onaj koji uzme karte u ruke i otvori ih - pretvara se u medijuma, posrednika izmedju ovozemaljskog sveta i sveta duhova. E, sad koje ce te prizvati dobre ili lose ? Bavljenje tarotom i drugim kartama je izuzetno opasno, od toga se moze izgubiti razum.
Redjanjem karata, formira se keltski krst Tarot-arkana, koji predstavlja graficku predstavu kabalisticke aksiome.
Uglavnom zli duhovi su ti koji posredstvom gatara daju semu dogadjaja koja ce se mozda dogoditi.Kada su u pitanju kljucna zivotna pitanja, demoni su u stanju da posredstvom laznih informacija dovedu coveka do ocajanja, cija posledica moze da bude opasna i strasna.
O oveme treba da se prica jer mladi ljudi u neznanju i znatizelji olako pristaju da im se gleda u karte.
Retki su oni koji stvarno znaju kako se to pravilno radi i kako se energetski zastititi

Old 22-08-2011, 15:20   #42
Slikarka
Početnik

Slikarka's Avatar

Slikarka je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by nena peric VIdi Poruku
Imala sam tarot karte (velike arkane) i bacila sam ih pre nekoliko godina. Otvarala sam samo sebi jednom godisnje i uvek su pogodile. Zadnjih par puta kada sam ih otvorila odgovor na moje pitanje nije mi se svideo (ali se to dogodilo kasnije) i ja sam ih bacila.Ne znam da li sam trebala to da uradim, ali u tom trenutku sam samo zelela da ih se otarasim. Nesto me je uvek bio neki strah kada ih otvaram i gledam, nisam se prijatno osecala. Kasnije sam saznala da se ne treba zezati sa kartama, ako ne znamo da otvorimo i zatvorimo energetski krug. Tarot i bilo koje druge karte - nisu za zezanje.
Samo Magicari znaju sta treba uraditi pre otvaranja karata i posle. Onaj koji uzme karte u ruke i otvori ih - pretvara se u medijuma, posrednika izmedju ovozemaljskog sveta i sveta duhova. E, sad koje ce te prizvati dobre ili lose ? Bavljenje tarotom i drugim kartama je izuzetno opasno, od toga se moze izgubiti razum.
Redjanjem karata, formira se keltski krst Tarot-arkana, koji predstavlja graficku predstavu kabalisticke aksiome.
Uglavnom zli duhovi su ti koji posredstvom gatara daju semu dogadjaja koja ce se mozda dogoditi.Kada su u pitanju kljucna zivotna pitanja, demoni su u stanju da posredstvom laznih informacija dovedu coveka do ocajanja, cija posledica moze da bude opasna i strasna.
O oveme treba da se prica jer mladi ljudi u neznanju i znatizelji olako pristaju da im se gleda u karte.
Retki su oni koji stvarno znaju kako se to pravilno radi i kako se energetski zastititi
Preko 20 godina gledam u karte.U početku sam osećala veliko opterećenje, da bih zatim osetila veliki mir.Vidim dobre stvari jednako kao i loše, nema razlike, jedino što su vremenski ograničeni na godinu dana naj više.Ne mislim da emituju neke strašne energije već sam strah od karata i ishoda se često reflektuje u kartama i pojedini ga tumače kao nešto loše što će im se dogoditi da bi zatim padali u depresiju zbog toga.Ljudi koji imaju teške snove pokušavaju da protumače san i neznanje ih opet dovodi u apatiju.Tačno je da se čovek koji spozna suštinu karata pretvara u medijuma i da priča dolazi iz neke druge dimenzije, bar je to moje mišljenje ali sama intuicija je takođe iz druge dimenzije.Mnogi ne razumeju ni šta je to intuicija.Bavljenje kartama je jednako opasno kao i bavljenje Astrologijom jer i jedni i drugi čačkaju tamo gde ne treba, a ne znam osobu koja ima ritual, pre nego počne da tumači čart.Tradicionalna Astrologija ima začetak u Hindu religiji i mnogi Đotišiji koji se bave tom vrstom astrologije izgovaraju reči koje nemaju veze sa hrišćanstvom i ne znam osobu koja tvrdi da na taj način priziva loše energije.Svako radi ono što mu je dato a sve što je dato treba poštovati.Tarot sam kupila odavno i knjigu ali baš iz razloga što tamo piše da postoji Tarot za posvećene, i ne posvećene nisam naučila da tumačim jer su me preplašili takvim tekstovima.Pomislih Šta je ovo majko moja? .Emitovanje loših energija isto, i samo me zanima kako je taj autor uopšte napisao tu knjigu i naučio da
gleda u Tarot.Mladi ljudi i duhove prizivaju ali ne svi.Kada bi se tako razmišljalo mnogi nikada ne bi ni naučili da gledaju u karte.Istina je da to ne treba raditi svaki čas i za svaku sitnicu, jer onda predskazanja nisu istinita.Zakon logike je da ako igrate karte, mešate i delite u svakom deljenju dobijete drugačije karte.

Old 22-08-2011, 15:34   #43
Slikarka
Početnik

Slikarka's Avatar

Slikarka je offline
Standardno

Pravi tumač mora da poštuje pravila koja postoje i u Astrologiji, da se ne meša u put osobe, ne podstrkivati je na nasilje i ne tvrditi da će se nešto sigurno dogoditi već da se može dogoditi.

Old 23-08-2011, 00:55   #44
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Sto se tice karti i sam sam ih gledao i imao uspeha sa njima jako puno, a dok su me trazili prvi znak je da nisam gresio,! Al svejedno, odustao sam na kraju jer nije zgodno gledati nekome i biti imun na to sto se vidi, makar meni je znalo biti muka jer vidim da nemoze da spreci bedu svoju pa mi bude zao a sa druge strane....nisam znao kako da se resim energije koji pitac ostavlja iza sebe, jer dodju, pogledam, bude im lakse, al eto...kao da sam magnet da im olaksam stvar a i oduzmem tu negativnu energiju kojom je bar tad bio okovan a koje ja kasnije neumem da se resim, pa mi je do nekle muku stvaralo.

Danas gledam karte al onako kao Hobi al opet nikad sebi nije subjektivnost u pitanju al svako ko sam sebi gleda ja smatram da nije sposoban da se konfrotuje sa stvarnoscu pa mu treba dodatak kako bi prebrodio problem itd u stvari, izbegao smicalice i navodno sebi zivot olaksao a ne sluteci da sa takvim stvarima ne da nezaobilazi problem, nego ga sam sebi stvara a obicno se to pokaze kad tad kao opravdano!

Posedujem Veliki Tarot...posedujem i taj Ciganski, al meni omiljeni je Francuski Tarot i Mesecni Tarot od 32 karte...ovaj zadnji je toliko lagan da bi ga i vrapci naucili hehehe

Mladima porucujem da ako zele znati sta, kako u buduce, da odu kad nemaju problem da odu kad su raspolozeni, da odu kad jednostavno nemaju brigu! Tad ce da vide istinu pravu...
Cuvajte se onih koji vas ispituju, koji zapitkuju, zamuckuju, kolebaju se, lupe pa kazu kao da tako nisu mislili itd itd.....ustanite i krenite uz osmeh, zahvalite se uz rec Dovidjenja Jer kad on nije mogao u vasem raspolozenju da ufati signal...verujte mi da nece ni posle moci!

Cuvajte se onih pred cijom kucom je red! Jer jedan tumac iz karti po pravilu nemoze vise od 5 ljudi da odgleda kako valja.....

Da dodam jos pre dok sam se bavio intezivnije...na pocetku sam cinio i fatalne greske, nisu me kostale al nije bilo fer sa moje strane itd, zadubio sam se i resio da gledam karte, da ne kazem, pomalo lukavije, mekse, da pitac nebi otisao pod stresom kuci ili izasao tako da nezna sta da misli dalje itd itd....znao sma da pricam dugo sa osobom posle gledanja, jer smatrao sam da je to bilo potrebno, a ako i pitac inistira na razgovoru posle karti, izlazio sam u susret maksimalno i koliko je u mojoj moci to bilo! Naplacivao nikad nisam...jednostavno cinio sam to Gratis! A ako neko i ostavi nesto...odneo sam deo novca u CRKVU, dao na ulici prosijaku itd...uglavnom sam poklonio deo to mi je bitno bilo, a vecina je u crkvu otisla jer prosijaka u CH skoro i da nema

da se samo dodam...
Old 03-09-2011, 17:22   #45
Shmishonja
Moderator

Shmishonja's Avatar

Shmishonja je offline
Registrovan: Oct 2006
Lokacija: Cena je bila visoka, a niko me nije pitao da li želim da kupim to iskustvo…
Shmishonja je na dobrom putu
Thumbs up da se samo dodam...

Quote:
Originally Posted by Slikarka VIdi Poruku
Pravi tumač mora da poštuje pravila koja postoje i u Astrologiji, da se ne meša u put osobe, ne podstrkivati je na nasilje i ne tvrditi da će se nešto sigurno dogoditi već da se može dogoditi.
Slažem se sa ovim što je Slikarka napisala

Blog Astrologija ~ Blog Divinacija ~ Jyotish Blog Astrološke konsultacije ~ SMS & Viber & WhatsApp : 061 17 04 231 (Cene)
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules