ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Snovi ~ II deo
Old 09-01-2017, 16:48   #1
gospodinknife
Početnik

gospodinknife je offline
Registrovan: Jan 2017
gospodinknife je na dobrom putu
Standardno Snovi ~ II deo

Vidim ima mnogo ljudi koji mogu veoma dobro da pamte svoje snove dok ja svoje mogu samo kroz magu.Mozda je jos vazno da napomenem da sam kao mladji mogao da upravljam snove do pre 5 god I imao sam paralizu sna pre 10-ak god.E sada da predjemo na stvar curu koju nikada nisam vidio msm mzd jesam nekad ali se ne secam sam sanjao kako se nalazi u nekoj igraonici za kompjuterom I ja sam prisao u fazonu "e hoces li samnom da igras I jos tu nmg da se setim sta sam rekao" ona mi je nekako utripivano odgovorila nzm sta ugl se secam da smo poceli igrati tu ifricu zajedno, nakon toga kada smo poceli izlaziti iz igraonice krenuli smo prema mojoj kuci I odjednom ona je postala neka druga cura ,a toj se lika ne secam, no ipak sam ja nastavio u tom snu da se normalno ponasam.Ja sam zatim usao u kucu I trazio pare starom I izasao vani ,a ona mi je rekla da cemo kupiti neke cigare I kada sam isao sa njom do prodavnice odjednom se ona pojavila ispred mn sa nekom zenom I rekla da je trudna .(Samo da napomenem ovoj prvoj curi se secam lika ovoj drugoj ne ako jos neki detalji trebaju da mi protumacite san pitajte mzd se setim)

Послато са HUAWEI SCL-L01 уз помоћ Тапатока
Submit to Digg   Snovi ~ II deo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Tags
jos, ona, sam, secam, smo

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules