ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
~ nastavak ~

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 13-09-2011, 22:09   #751
andeo_vrag
Obično gatalo

andeo_vrag je offline
Registrovan: Oct 2010
andeo_vrag je na dobrom putu
Standardno

hvala slađo izgleda da sam se previše preopteretila i preuzela na sebe...
usput, šta znači sanjati fenikse koji lete nebom?
Submit to Digg   Snovi ~ II deo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-09-2011, 19:52   #752
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by andeo_vrag VIdi Poruku
hvala slađo izgleda da sam se previše preopteretila i preuzela na sebe...
usput, šta znači sanjati fenikse koji lete nebom?
Dobićeš lepe i prijatne vesti ....

MOj san :
sanjala sam da sam u krevetu sa nekim muškarcem , prvo nisam skontala sa kim (prvo sam pomislila da je neki mladić kojeg znam iz viđenja a ne podnosim ga jer je jako napadan ) a kada sam ga poljubila u stomak vidim da je to moj Dragi. On se nešto pribija uz mene ali ne želi da vodimo ljubav. Kao u fazunu ti sada imaš dečka a ja se nadao tebi, da ćeš hteti da vodiš ljubav sa mnom. Ja ga ponovo ljubim u stomak (inače smo goli ) i govorim da imam dečka a u sebi mislim kako je on lud pa samo njega imam ! Probudila sam se i ne znam da li bili ili ne sexa ???!!!

Ima li ideja ???

Old 14-09-2011, 19:54   #753
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Snovi o iskrenoj ljubavi su cesto znak da ce se ista desiti i u stvarnosti

Old 14-09-2011, 19:57   #754
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by tatjanaj VIdi Poruku
Snovi o iskrenoj ljubavi su cesto znak da ce se ista desiti i u stvarnosti
nadam se ...

Mada me jako iznenadila što tako mislim u snu. To zaista retko sanjam!
Možda je baš i želim da se desi, mada i sam sex je dobro došao !!!
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-09-2011, 00:16   #755
aplazinic
Švrća

aplazinic's Avatar

aplazinic je offline
Registrovan: Dec 2008
aplazinic je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=sladjana;306117]Meni ovo liči na strah od uspeha , kao da se opterećuješ bez razloga ...
Pomoć imaš sa svih strana, traži je ako ne možeš sve sama.

Sladjo carobnice, ubola si pravo u metu!Tacno, nesto kao da se bojim od uspeha ovih dana, bezveze.... ali radim na tome da prevazidjem

Old 15-09-2011, 10:27   #756
aries777
Početnik

aries777's Avatar

aries777 je offline
Registrovan: Jan 2009
aries777 je na dobrom putu
Standardno

Ja sam dosta zanimljiv san sanjao, da ja i jedna macka idemo zajedno i da mogu da komuniciram sa njom (smatrao sam da mije macka prijatelj), nakon toga nailazimo na velikog raka (velicine macke) kako kopa rupu, i kako ima nenormalno jake i velike makaze, rekao sam macki da se ne uplice da se nebi povredila, nakon toga kada je rak iskopao rupu, u rupi su bila jedna bela kola i dok je rak bio oko tih kola ja sam ga gadjao kameno i pogodio ga par puta. U jednom trenutku moja majka dolazi i govori mi kako trebam da "uzmem knjigu u ruke" , da se nebakcem sa tim stvarima. Kada sam skrenuo pogled u rupu tamo je bila moja macka ugrozena od strane tog raka.

Mislim ne znam kakva je simbolika zivotinja u snovima, ali obzirom da imam dosta zive snove dosta je ispao zanimljiv

Old 15-09-2011, 12:07   #757
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Imala sam pravu nocnu moru....sanjala sam demone,ako je neko gledao film 'isterivanje djavola iz Emili Rouz' e onda zna o cemu pricam....bas sam se uplasila u snu toliko da sam se probudila i nisam smela vise da zaspim.

Old 15-09-2011, 18:37   #758
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by aries777 VIdi Poruku
Ja sam dosta zanimljiv san sanjao, da ja i jedna macka idemo zajedno i da mogu da komuniciram sa njom (smatrao sam da mije macka prijatelj), nakon toga nailazimo na velikog raka (velicine macke) kako kopa rupu, i kako ima nenormalno jake i velike makaze, rekao sam macki da se ne uplice da se nebi povredila, nakon toga kada je rak iskopao rupu, u rupi su bila jedna bela kola i dok je rak bio oko tih kola ja sam ga gadjao kameno i pogodio ga par puta. U jednom trenutku moja majka dolazi i govori mi kako trebam da "uzmem knjigu u ruke" , da se nebakcem sa tim stvarima. Kada sam skrenuo pogled u rupu tamo je bila moja macka ugrozena od strane tog raka.

Mislim ne znam kakva je simbolika zivotinja u snovima, ali obzirom da imam dosta zive snove dosta je ispao zanimljiv
Moguće da nemaš iskrene prijatelje ok sebe, čuvaj se prevara, podvala ...možda su ti roditelji i dom jednini sada potrebni i iskreni u svemu, razmisli ...pozzz

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Imala sam pravu nocnu moru....sanjala sam demone,ako je neko gledao film 'isterivanje djavola iz Emili Rouz' e onda zna o cemu pricam....bas sam se uplasila u snu toliko da sam se probudila i nisam smela vise da zaspim.
Moguće da ćeš se jako uplašiti , mnogo ti ne žele dobro, prevare su moguće i u malim stvarima. Čuvaj se, pazi šta radiš i kome šta pričaš ...

Moj sinoćni san :
sa mamom sam krenula negde, čekamo neki red i kada smo jedine prošle treba da na nekoj livadi, obali čekamo svemirsku letelicu. Ona je došla i tu su sada sa nama neki vanzemaljci ali izgledaju kao ljudi. Ulazimo u neku Banju, tu se ljudi okolo leče. tu nas neki doktor vodi po sobama, izgleda kao neki lavirint ali smo ipak na kraju izašli odatle. Odlazim na posao i sa koleginicom Snežanom stojim ispred Firme. Dolazi Generalni Dirketor i pita ko nas je doveo tu, moja koleginca kaže da je nju doveo njen muž a ja mislim i kažem mene moj šef Vlada i moj Dragi ( kažem njegovo ime ) . On odlazi zadovoljan....
nemam pojma št abi ovo moglo da bude ! Možda odem na Mars !

Last edited by sladjana; 16-09-2011 at 19:47..

Old 17-09-2011, 10:04   #759
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Hvala sladjo,za prvi San si bila skroz u pravu. Vrlo me interesuje San od sinoc. Sanjala Sam da Sam se pomirlila Sa deckom i da mi je rekao kako Sam mu Jako nedostajala i zagrlio me se i ljubili smo se dugo. Jako lep San mi je bio. Onda Sam u nastavku sanjala da mi je neko javio da je on imao sudar, ali da je hvala bogu Sa njim sve u redu.

Old 17-09-2011, 11:42   #760
Mina
Veštac

Mina's Avatar

Mina je offline
Registrovan: Aug 2007
Mina je na dobrom putu
Standardno

..sladjo mozda neke nejasnoce sa tvojom malkom,nesto novo..,mozda i u vezi posla..al ces na kraju uraditi sta si zamislila..

Skorpija....ti ga zelis,volis...al mislim da ce on otici od tebe...patis...

Old 17-09-2011, 13:53   #761
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Ja sam nocas sanjala sebe i jos nekolicinu ljudi kako u nekoj africkoj drzavi umiremo od gladi, zedji i siromastva, i u tom ludilu zove me neki tip, humanitarac, koji mi kaze da ce uskoro doci do naseg grada da nam donese nekoliko skromnih paketa sa hranom, vodom i svim ostalim stvarima potrebnim za prezivljavanje (i odmah, potom, odlazi dalje, bez napomene kada ce ponovo doci), ali niko ne zna ni ko je on, ni odakle je, ni kako izgleda, ni kako se zove. Samo znamo da pre nego sto dodje kod nas mora da obidje jos 26 gradova (!!!!) i da se, pored toga sto se bavi humanitarnim radom, istovremeno bavi i nekim nedozvoljenim radnjama ????

Sta bi ovo moglo da znaci?

Last edited by tatjanaj; 17-09-2011 at 14:17..

Old 17-09-2011, 14:49   #762
makilli
Druid

makilli's Avatar

makilli je offline
Registrovan: Mar 2010
makilli je na dobrom putu
Standardno

Sanjala sam kako krećem na porodjaj... Je l to znači da ću konačno da se oslobodim muka? Znam da kad se sanja trudnoća da su to problemi... ali ja kao krećem na porodjaj...

(i kao u snu "jeeee ćerka će mi imati Ve u vagi )

Old 17-09-2011, 15:16   #763
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Hvala sladjo,za prvi San si bila skroz u pravu. Vrlo me interesuje San od sinoc. Sanjala Sam da Sam se pomirlila Sa deckom i da mi je rekao kako Sam mu Jako nedostajala i zagrlio me se i ljubili smo se dugo. Jako lep San mi je bio. Onda Sam u nastavku sanjala da mi je neko javio da je on imao sudar, ali da je hvala bogu Sa njim sve u redu.
Možda ćeš opet biti sa njim ali pazi da li je iskren 100% u svojim namerama. Možeš lako biti povređena nekim sitnicama koje tebi znače ...razmisli pre nego što sve prihvatiš od njega....pozzz

Quote:
Originally Posted by Mina VIdi Poruku
..sladjo mozda neke nejasnoce sa tvojom malkom,nesto novo..,mozda i u vezi posla..al ces na kraju uraditi sta si zamislila..
...
Možda , hvala ti ...

Quote:
Originally Posted by tatjanaj VIdi Poruku
Ja sam nocas sanjala sebe i jos nekolicinu ljudi kako u nekoj africkoj drzavi umiremo od gladi, zedji i siromastva, i u tom ludilu zove me neki tip, humanitarac, koji mi kaze da ce uskoro doci do naseg grada da nam donese nekoliko skromnih paketa sa hranom, vodom i svim ostalim stvarima potrebnim za prezivljavanje (i odmah, potom, odlazi dalje, bez napomene kada ce ponovo doci), ali niko ne zna ni ko je on, ni odakle je, ni kako izgleda, ni kako se zove. Samo znamo da pre nego sto dodje kod nas mora da obidje jos 26 gradova (!!!!) i da se, pored toga sto se bavi humanitarnim radom, istovremeno bavi i nekim nedozvoljenim radnjama ????

Sta bi ovo moglo da znaci?
Ovo je tvoj poslovni život...pun preperka i to pravih, realnih bez imalo milosti. Moguće da imaš pomoć ali i ne pomoć, ako razumeš. neko ti pomogne pa se povuče da nekažm nešto ružno- podvaliti još više.
Brojevi su dobri, možda je vezano za neki datum ili broj 26 . Zapamti ga , možda pomogne.

Quote:
Originally Posted by makilli VIdi Poruku
Sanjala sam kako krećem na porodjaj... Je l to znači da ću konačno da se oslobodim muka? Znam da kad se sanja trudnoća da su to problemi... ali ja kao krećem na porodjaj...

(i kao u snu "jeeee ćerka će mi imati Ve u vagi )
Obrnuto je...trudnoća je dobra ali porođaj može značiti brige, probleme ....ali pošto se nisi porodila i nisi osetila bol - verovatno nije ništa strašno, možda neki manji problemi !

Moj san:
Sanjala sam noćas da vidim neku stazu na brdu, okovanu ledom i snegom, uzimam sanke i letim preko toga. Zatim u nekom dvorištu srećem neku poznanicu Oliveru a ona nešto tužna jer joj je umro otac( u stvarnosti i jeste) , sedim i gledam je . ...
Meni ovo liči na probleme koje ću reštiti ili će me mimioći jer sam ih preletela ....

Last edited by sladjana; 17-09-2011 at 15:28..

Old 17-09-2011, 18:21   #764
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Ovo je tvoj poslovni život...pun preperka i to pravih, realnih, bez imalo milosti. Moguće da imaš pomoć ali i ne pomoć, ako razumeš. Neko ti pomogne, pa se povuče, da nekažm nešto ružno - podvali ti još više.
Brojevi su dobri, možda je vezano za neki datum ili broj 26. Zapamti ga, možda pomogne.
Potpuno si u pravu. U poslednje vreme prolazim kroz gomilu losih tranzita, koje, na srecu, dobro podnosim. A pomoc - cas je vidis, cas je ne vidis. Ni sama ne znam ko mi pomaze, a ko odmaze, i zasto. Najvise sam prepustena samoj sebi. Ali, oduvek sam i bila, pa mi ovo i nije nesto novo. Mada, svaka pomoc bi mi dobrodosla, jer covek je ipak socijalno i emotivno bice. Hvala Sladjo

Quote:
Moj san:
Sanjala sam noćas da vidim neku stazu na brdu, okovanu ledom i snegom, uzimam sanke i letim preko toga. Zatim u nekom dvorištu srećem neku poznanicu Oliveru, a ona nešto tužna jer joj je umro otac (u stvarnosti i jeste), sedim i gledam je....
Meni ovo liči na probleme koje ću rešiti ili će me mimioći, jer sam ih preletela
Tvoj san najverovatnije ukazuje na to da je pred tobom neka teska prepreka, koju ces, medjutim, savladati bez problema. Ali, cini mi se da si ipak zabrinuta da, i kada je savladas, ne izgubis nesto time. Moguce je da si ta poznanica ustvari ti. Ali, svaki gubitak je neki dobitak.

Old 17-09-2011, 20:16   #765
makilli
Druid

makilli's Avatar

makilli je offline
Registrovan: Mar 2010
makilli je na dobrom putu
Standardno

Quote:

Obrnuto je...trudnoća je dobra ali porođaj može značiti brige, probleme ....ali pošto se nisi porodila i nisi osetila bol - verovatno nije ništa strašno, možda neki manji problemi !
Ma ja kao imam stomak do zuba i kao treba da krenem na carski rez valjda, ali nemam nikakve bolove... Ali nisam se porodila u snu.
Hvala Sladjo!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 4 (0 član/članova i 4 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules