ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
~ nastavak ~

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-01-2019, 14:53   #7066
kika88
Početnik

kika88's Avatar

kika88 je offline
Registrovan: Jan 2019
kika88 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Moja drugarica S je kod mene...Cudim se, jer sam je kao otpratila kuci...Malo mi cudno, sta ako sam mojima rekla i nesto lose vezano za nju, a cula je...mada nema sta krupno lose da kazem, ali ko zna...Kaze kako sada ide kuci (a sve mi se nekako cini da je noc)...Pokazuje mi prelepe mindjuse...Pita me da li mi trebaju neke, ali joj ja govorim da ih vec imam puno...Odlazi na autobus...Posle nekog vremena shvatam da je nisam ponudila da je na stanicu odveze moj tata...zaboravila sam to...U sobi sam mog brata i kao da sam mleko rasula po podu i uzeh krpu da pokupim...

Ne znam sta ovo znaci...Mindjuse su mi ranije uvek oznacavale neku ljubavnu ponudu...a ostatak sna...ne znam...
ti si iskrwn prijatelj i uvek izbrbljas sve sto ti se desi ona i ne bas..budi suzdrzana u narwdnom periodu i pazi da ne izgubis poverwnje u nju
Submit to Digg   Snovi ~ II deo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-01-2019, 18:39   #7067
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Hvala ti kika. To je moja najbolja drugarica, ali zaista jesam primetila da mi nekada zataji neke stvari, a ja sve istrtljam...pa sam resila ubuduce i ja da se pazim...da cuvam sve, bar dok se ne realiziju neke stvari.

Od pre dva dana san...mama ubija tvora ispred kuce...Trci i bezi tvor, i sve macke nase za njim trce...Mama nosi neku kao motku, lopatu, sta li vec...Ubija tvora.

Sinocni san...Opet neki orah...Ne secam se dobro, ali kao da sam na stablu, i kao da je to stablo u jesen, prepuno oraha, samo sto ne popadaju orasi...Ja nekim ljudima pricam kako evo oraha, a nekoliko puta sam ih sanjala skoro (sto i jeste tacno...)...Onda sam negde kao na nekoj sahrani...Rodjaki Matovic A.je umro neko...

(p.s.ovo za sahranu...to obicno ne sluti nesto na dobro toj porodici...to znam iz iskustva...za orahe ne znam...)

Old 30-01-2019, 12:22   #7068
Dragonfruit
Početnik

Dragonfruit je offline
Registrovan: Sep 2018
Dragonfruit je na dobrom putu
Standardno

Ja inace u vecini slucajeva imam cudne i malo negativnije snove(kazu da je zbog Mo u skorpiji), ali evo vec dva dana sanjam kako sam vezi(inace nisam), kako se udajem, nepoznata mi je osoba, ali u snu sam jako zaljubljena srecna, dosta neznosti, kao da postoju ljubav izmedju nas dvoje Cudno mi da tako nesto sanjam, s obzirom da mi je ovo dosta stresan period, sudim se, i tako svasta nesto

...
Old 30-01-2019, 14:23   #7069
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ...

E drugari da samo znate kakvi su moji snovi.....kada me probude oko pola cetiri ili cetiri ujutru a ja kao da je kamion prosao preko mene srce lupa, ja sednem na krevet odem popijem vodu nekad i cigaru zapalim pa ne znam dal sam posla il sam dosla....vratim se u krevet ponovo zaspim nekad se nastavi isti san nekada vise i ne spavam. E takvi snovi obavezno me upozoravaju na nesto na neke stvari koje ce se desiti.....pre sam to ignorisala ali u poslednje vreme obracam paznju jel mi nesto porucuju 100%

Old 31-01-2019, 14:46   #7070
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Dragonfruit, moguce da ti zaista sledi neki lep emotivan period...

Ja sam sanjala sinoc kako sam kupila crveno cebe (skroz u onom pakovanju)...Usput sam kupila i crvene carape...kao idem kod jedne poznanice, pa njoj da poklonim...

Old 01-02-2019, 12:46   #7071
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sinocni san...U dvoristu mome su na tlu sljive...u velikom broju. Krupne, zrele, sljive, koje su valjda pale jer su zrele...U blizini je moj komsija Radoljub...Ja uzimam jednu sljivu - lepa je, slatka...Sljive su one krupne, ne sitne...

Old 09-02-2019, 10:36   #7072
nouvelle
Veštac

nouvelle's Avatar

nouvelle je offline
Registrovan: Aug 2010
nouvelle je na dobrom putu
Standardno

Pre 2.3 noci sanjam san kako sam u moru , ali obucena, u odelu. .oko mene ima nekih ljudi, ali ne mnogo...Odgurujem neku santu leda od sebe sa povrsine vode , led se svakako topi...kao da smo usli u more, ne bi li se led poceo od nase toplote topiti...to je kao neka moja zamisao u glavi ....
Potom vidim kao da je neko kucicu za spasioce isto stavio u more i gore na kucici tj. osmatracnici toj nalozio vatru, koja se polagano pretvara kao u pozar...Ja to samo posmatram.....
Iste noci, sledeci san ..u bolnici sam i neka beba je na operacionom stolu i ta beba se navodno poradja...place i muci se u bolovima i izlazi iz nje pupcana vrpca prvo....(Gospode Boze) ...Inace, stvarno u zivotu radim sa decom u bolnici....
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-02-2019, 10:53   #7073
Dragonfruit
Početnik

Dragonfruit je offline
Registrovan: Sep 2018
Dragonfruit je na dobrom putu
Standardno

Nouvelle, sto se tice prvog sna, ja sam imala dosta slican san pre nekh 2-3 meseca, i upala sam nakon toga u neku skroz konfuznu situaciju, kao da sam dosla do corsokaka i nemam gde dalje.. A ta konfuzna situacija bila je rezultat nekih spletki..

Old 12-02-2019, 21:48   #7074
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

...koliko mi san moze poruciti nesto bitno nemam pojma...nocas sanjala drugaricu s kojom nemam dugo kontakt...ide niz stepenice...sredila se...talasasta joj kosa...porucuje mi da se ne gojim vise...ja idem uz stepenice i idem po njeno dete..decak je mali i crn...
cinjenica je da sam imala los dan...

...
Old 21-02-2019, 10:54   #7075
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ...

Molim vas ako neko zna da protumaci moj nocasnji san. Sanjala sam da letim, i imam samo motku onu za atletiku sa kojom upravljam. Uzivala sam pa malo sporije letim pa malo brze ali toliko sigurno da je bilo fantasticno. Kad naidjem na neku granu ja je zaobidjem pa me kao ljudi gledaju i komentarisu kako sam ja to dobro uvezbala i da super letim sa tom motkom. Kako sam sletela ne znam odjednom sam u nekom drustvu neke ljude poznajem neke ne, da su me prebacili u drugu organizacionu celinu da rukovodim sa nekim odeljenjem, i tako se ja probudim nocas u pola tri sva uzbudjena najvise zbog letenja.

Old 24-02-2019, 19:57   #7076
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

janjo, mozda neki poslovan uspeh ili na polju emocija, ali pre na polju posla.

Moj san od sinoc...Slava mi je i moj ujak i njegov komsija Ljubinko su dosli kod mene, a vidim u rerni vanilice (kolaci). Onda je dosao Slobodan sa Sladjom i doneo je brdo nekih poklona...Ja se zacudih sta mu bi, jer mi nikada nije doneo poklon...I povrh toga uze i cokolade - daje mi dve cokolade za brata i mene...Uzela sam, ali se sve neckam, neprijatmo mi, mnogo toga mi je poklonio...Sladja poce sa njim da se prepire...da ostave nesto i za sebe...

Old 24-02-2019, 19:59   #7077
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

janjo, mozda neki poslovan uspeh ili na polju emocija, ali pre na polju posla.

Moj san od sinoc...Slava mi je i moj ujak i njegov komsija Ljubinko su dosli kod mene, a vidim u rerni vanilice (kolaci). Onda je dosao Slobodan sa Sladjom i doneo je brdo nekih poklona...Ja se zacudih sta mu bi, jer mi nikada nije doneo poklon...I povrh toga uze i cokolade - daje mi dve cokolade za brata i mene...Uzela sam, ali se sve neckam, neprijatmo mi, mnogo toga mi je poklonio...Sladja poce sa njim da se prepire...da ostave nesto i za sebe...

Old 27-02-2019, 17:43   #7078
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sanjala sam da pravim kolace i lepo su izgledali...a ondasam u spavacoj sobi i to kraj otvorenog prozora...U jednom momentu kraj mene dolazi golub...Pogledala sam malo bolje - da, golub je...Onaj "obicni", nije beli, ali je golub...Ja se vracam u sobu, i tek vidim golub ulazi u sobu...Plasim se malo jer se i inace plasim kada ptice ulete u sobu...a doduse, to se retko kada i desava u stvarnom stvetu, sem neki put, a golub nikada...

Sta znaci ovo...
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 2 (0 član/članova i 2 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules