ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
~ nastavak ~

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 10-01-2019, 23:45   #7051
kika88
Početnik

kika88's Avatar

kika88 je offline
Registrovan: Jan 2019
kika88 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
kika88, hvala na prethodnom tumacenju.

Sinocni san...E sada...sanjala sam puno toga, ali mi je upecatljiv deo kada sam na hodniku gde mi je fiksni tel. Ja sam cucnula, jer inace to radim kada razgovaram fiksnim, tek...na ulazna vrata ulazi pop (pop, svestenik, uglavnom crkveno lice), prolazi hodnikom, stize do mene...Nisam uopste imala nameru da poljubim popa u ruku, ali je on pruzio ruku ispred mene u takav polozaj da ocekuje da mu poljubim ruku - to sam i ucinila. Potom je otisao u moju sobu za goste.

Sta ovo znaci ? Pop, poljubac u ruku ?
Ovaj dio sna kako kažeš je upečatljiv i simboličan je i ja BiH rekla da ima neka briga postupak iz prošlosti na koji nisi bas ponosna tj dal ti radi savjest ili nešto zbog nekohg prekida prijateljstva tvojom krivicom ili nešto slično sto ti stvara teret pa te sad nekako smara kroz snove. znaci ti pričaš na telefon u hodniku i to simbolise razgovor ..hodnik je simbol da se vratiš osvrnes na prethodna iskustva i rijesis predjes preko nečega..sam pop koji ti pruža rukubda mu poljubiš je znak da trebaš se otvorit ispovjediti za nešto ..nemoj da se frcis😂 to je samo san tumačimo simboliku nešto sto trebaš riješit otvori dušu oprosti nekome zamolinza pomirenje i svi srecni svi zadovoljni 🤗😁
🙃
Submit to Digg   Snovi ~ II deo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-01-2019, 01:17   #7052
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Hvala kika. Ne ljutim se, nisi nista lose rekla. Svakako trebam da idem na ispovest jer nisam isla...

Old 12-01-2019, 12:33   #7053
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

sanjam nocas da mi stric(Dusan) putuje za Kanadu(inace je bio ovde pre neki dan i otisao,odlozio je put i slucajno smo se videlo),ja mu pakujem neke igracke,voce...medjutim do puta to se voce pokvarilo...i onda voce odlazem...potom sanjam da trebam odneti u crkvu tri bele kratke svece,stoje ispred mene...(bila sam u crkvi pre neki dan,ali imam potrebu otici ponovo)...

kika ,mozes li mi reci kako ti se cini..Hvala ti

Old 12-01-2019, 16:22   #7054
kika88
Početnik

kika88's Avatar

kika88 je offline
kika88 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by milupino VIdi Poruku
sanjam nocas da mi stric(Dusan) putuje za Kanadu(inace je bio ovde pre neki dan i otisao,odlozio je put i slucajno smo se videlo),ja mu pakujem neke igracke,voce...medjutim do puta to se voce pokvarilo...i onda voce odlazem...potom sanjam da trebam odneti u crkvu tri bele kratke svece,stoje ispred mene...(bila sam u crkvi pre neki dan,ali imam potrebu otici ponovo)...

kika ,mozes li mi reci kako ti se cini..Hvala ti
par stvari mi pada na pamet ..svece mi se ne svidjaju bas a svejedno podji ti u crkvu..voce trulo je problem mu neki mozda u braku bude aaako je oženjen.nešto u vezi sa tim..bez veze je nešto san prije bih ga zanemarila

Old 12-01-2019, 16:30   #7055
kika88
Početnik

kika88's Avatar

kika88 je offline
kika88 je na dobrom putu
Standardno

javi mi na PP kad mognes

Old 13-01-2019, 13:58   #7056
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sanjala sam kako sam u nekoj sali...Tu su stolovi na sve strane, kao priprema neke svecanosti. Postavljam tanjire, viljuske, nozeve, a vec u sl momentu je puno naroda, kao neko veselje...kao da neki ljudi igraju. Tu je Svetlana, moja komsinica, a i jedan moj poznanik N...Nije mi jasno kakvo je slavlje, ali je uglavnom veselo.

Old 16-01-2019, 14:41   #7057
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sinocni san...Vidim kao neku vodu - reku, koja je u samoj mojoj kuci i kao da rusi tlo pod sobom...U jednom momentu se ja setim svog sveca kom se molim i pocnem da ga dozivam, i to mnoooogo puta...Tek, pogledam, reka vise ne ide normalnim tokom, vec se krece u suprotnom smeru nego sto se inace reke krecu, i sve se sredjuje i tlo i sve sto se kao razdrmalo...Bas reka tece u suprotmom smeru, ka gore...Onda sam negde kraj jedne svoje njive sa majkom i vidim stablo sljive i na njemu prepuno krupnih, lepih, zrelih sljiva...

Old 17-01-2019, 21:36   #7058
kika88
Početnik

kika88's Avatar

kika88 je offline
kika88 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Sinocni san...Vidim kao neku vodu - reku, koja je u samoj mojoj kuci i kao da rusi tlo pod sobom...U jednom momentu se ja setim svog sveca kom se molim i pocnem da ga dozivam, i to mnoooogo puta...Tek, pogledam, reka vise ne ide normalnim tokom, vec se krece u suprotnom smeru nego sto se inace reke krecu, i sve se sredjuje i tlo i sve sto se kao razdrmalo...Bas reka tece u suprotmom smeru, ka gore...Onda sam negde kraj jedne svoje njive sa majkom i vidim stablo sljive i na njemu prepuno krupnih, lepih, zrelih sljiva...
ovo je ciscenje losih stvari poboljsanje odnosa finansija u kuci najava srevnih dogadjaja i ljubavnih mislim promjena..podsvijest ti govori najavljuje. javi.

Old 18-01-2019, 19:48   #7059
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Hvala kika. Nikada nisam sanjala reku da tece u suprotnom smeru i to bez problema...

Sinocni san...Moja sestra od tetke je dosla kod mene...Prica mi kako ce da ide da kupi - omlati orahe...Moja mama prica da sam ja nase orahe pobrala (sto je i inace tacno, posto imamo orahe)...Ja krecem sa njom, da joj pomognem. Kao da je taj orah njen u mom kraju i vidim po tlu orasi, a ona valjda i mlati orahe ili bere...a ja sam ih vec videla puno po tlu i nameravam ih kupiti. U jednom momentu vidim i cvece, i shvatam kao da je to cvece tu moje - ucvetalo je, samo je nekako sparuseno malo i shvatam da je nezaliveno i da mu treba nega, a da sam ja na njega skroz zaboravila.
Inace, moja sestra je u snu bas imala oci prepune senke za oci - bila je nasminkana oko ociju, i to je bas bilo upecatljivo ali mi se ona pozaila da joj to smeta.
Kika, sta znaci ovo ?

(inace san o veselju, stolovima, itd...malocas sam saznala da je ta moja poznanica S, iz sna, postala danas mama, a za zadnji san...javicu sta se desava)

Last edited by andjela; 18-01-2019 at 20:50..
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-01-2019, 01:42   #7060
kika88
Početnik

kika88's Avatar

kika88 je offline
kika88 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Hvala kika. Nikada nisam sanjala reku da tece u suprotnom smeru i to bez problema...

Sinocni san...Moja sestra od tetke je dosla kod mene...Prica mi kako ce da ide da kupi - omlati orahe...Moja mama prica da sam ja nase orahe pobrala (sto je i inace tacno, posto imamo orahe)...Ja krecem sa njom, da joj pomognem. Kao da je taj orah njen u mom kraju i vidim po tlu orasi, a ona valjda i mlati orahe ili bere...a ja sam ih vec videla puno po tlu i nameravam ih kupiti. U jednom momentu vidim i cvece, i shvatam kao da je to cvece tu moje - ucvetalo je, samo je nekako sparuseno malo i shvatam da je nezaliveno i da mu treba nega, a da sam ja na njega skroz zaboravila.
Inace, moja sestra je u snu bas imala oci prepune senke za oci - bila je nasminkana oko ociju, i to je bas bilo upecatljivo ali mi se ona pozaila da joj to smeta.
Kika, sta znaci ovo ?

(inace san o veselju, stolovima, itd...malocas sam saznala da je ta moja poznanica S, iz sna, postala danas mama, a za zadnji san...javicu sta se desava)

orasi su dobri u snu mada moze imat vise znacenja s obzirom na druge stvari koje si navel ja bih rekl da se na neki navin ti i rodjaka tj sestra od tetke na neki nacin nadmecete..mislim da ce njoj uskoro prinova neka biti za mjesec dana nesto ljubavno se desiti znacajnije ako ne i trudnoca u krajnjem slucaju..prvo njoj pa tebi neka desavanja dobra..zajednicki ce te i slaviti nesto. javljaj:*

Old 20-01-2019, 00:16   #7061
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

kika, hvala. Kako mislis...na ljubavnom polju ce biti desavanja ? Ona ima dvoje dece, ne verujem da ce trece...(sto se tice nadmetanja...moram da priznam...ona je izuzetno bogata materijalno, a meni smeta sto se ponasa ponekada superiornije...i volela bih svoj zivot da uredim da vise ne moram da budem u neku ruku hendikepirana...Volim je, ali mi cesto mnogo toga zamera, kao da je meni lako, i ne samo meni...Ima izuzetno bogatog supruga...Mi ostali ne mozemo ni, iako smo obrazovaniji od nje, da zivimo kao ona)

Hocu, veruj mi, javicu ako se ista desi.

Old 20-01-2019, 13:04   #7062
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sanjala sam da sam otisla na operaciju ociju. Tamo sam na tom stolu, operacionom, i svesna sam da mi se priblizava neka masina, kao ona kod zubara...Hirurg mi stavlja socivo na oko i onda ga nekako tom masinom s krajeva pricvrscuje za oko i to treba tako da ostane. Malo me je strah ali vidim da se razume...Na kraju idem kuci i vidim da je sve ok, mada me malo to socivo i stulja (a znam kako je sa socivima jer sam ih pre mnogo godina nosila), Vid je ok. Inace nosim naocare u stvarnom zivotu.

Old 21-01-2019, 14:00   #7063
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sanjala sam da sam u kuhinji i mleko se u jednoj osrednjoj serpici kuva. Mama mi prica da pripazim na mleko da ne iskipi. Gledam stvara se pena, malo mesam po vrhu da se pena slegne i polako pomeram serpicu na kraj sporeta da mleko ne iskipi.

Old Juče, 19:08   #7064
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sinocni san...neko vencanje...Ne znam cije, ne znam ko se uopste vencava, ali sam se ja veci deo sna spremala, doterivala...i bilo je tu nekih poznanika, ali uopste ne znam o cijoj se svadbi radi...U jednom mometu sam cak i kao videla mladence da plesu, ali ne znam ko su, jer sam samo videla da neko igra...Na kraju sanjam da sam u autobusu...Putujem...Mislila sam da svratim do tetke, da sidjem na jednoj strani, ali sam shvatila da nemam dovoljno novca da joj nesto kupim, pa sam ipak odlucila da kod nje ne svracam i idem normalno autobusem...

Ne znam sta znaci san...Putovanje autobusom mi je uvek, ranije, bilo dobro, kao da idem u dobrom zivotnom smeru, ne znam sada...Mozda je dobro i za novac sto nemam, jer meni ne valja kada sanjam da imam para...

Kika, ako budes htela, ti slobodno tumaci, ja bas volim da mi neko tumaci snove.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules