ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
~ nastavak ~

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 16-04-2018, 17:02   #7036
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Sanjala sam da sam na stali kod mojih na selu i vidim mnogo jaja na senu...Bas je bilo mnogo jaja, tipa 40 i vise...Cudim se otkud tolika kokosija jaja...

Ako neko zna sta znaci - neka napise.

Sanjala sam i ranije jaja, ali se ne secam sta znaci sve to, jer bi ponekada sanjala razbijeno jaje, nekada jedno...Ovoga puta je bilo poprilicno jaja na jednom mestu...

Last edited by andjela; 16-04-2018 at 18:01..
Submit to Digg   Snovi ~ II deo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-04-2018, 19:50   #7037
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sanjala sam kako mi je sestra - rodjaka, trudna. Ocekujem da se porodi i valjda smo u porodilistu...Imam utisak i da se porodila...a ja kao kupujem, za sebe, neke mindjuse...Svidjaju mi se i hocu da ih kupim...i kupujem nekoliko pari, ne mogu da stanem a hocu i neki ruz za usne u srebrnoj boji...samo razmisljam da l ce da mi ostane sto novca ako to sve iskupujem...

Old 13-05-2018, 12:38   #7038
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Prethodnih dana sam sanjala svasta...Pre neki dan n.p.kako moja poznanica SP postavlja crepove ali na tlu...ja joj govorim kako mogu to i ja, i pitam nekog decka gde mogu da kupim crep pa da ja nastavim da postavljam crepove na tlu...Preksinoc sam sanjala kako mama i ja sedimo na traktoru ali je mama traktor prikacila za auto naseg komsije...Komsija vozi auto i usput nas vuce, ali ja mislim da on to ne zna...Pricam mami kako je to bezveze, sta ima da nas vuce covek, a to ni ne zna...
Jedan od snova...sanjam kako trcim, maraton...Prva sam...Jedna poznata licnost vice da je ona 1., ali ja joj ne dam pravo, jer ja sam bila 1.

Old 21-05-2018, 19:14   #7039
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sinocni san...kao na brodu nekom sam...Ja sa broda vidim kao da pada kisa i da se nivo mora povecava...i to je kao opasnost, mada se ja ne osecam uplaseno...Moj brat je tu i on uzima neku garderobu/cebe, ne znam tacno, i uz pomoc toga se spusta sa broda (pojma nemam gde, ali kao silazi), a tu je i moja poznanica SP i nas dve pricamo kako da sidjemo, ali sve to opusteno, uopste ne strahujemo. I nas dve gledamo uz pomoc koje garderobe, rite, cebeta, da se spustimo....

Sta ovo znaci sa ovim brodom ?

Old 22-05-2018, 22:57   #7040
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Moj poznanik Predrag je siromasan i ja mu dajem 2000 dinara, da mu se nadju...Zauzvrat, on mi daje kao neke bonove za hranu koje kao ima (nista od toga nije u stvarnom svetu)...Onda sa bratom trcim kuci...Brat trci jako brzo ali i ja...Onda sam kuci i cujem odnekuda dopire muzika...

Old 24-05-2018, 23:06   #7041
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Ja ovde izgleda jedina sanjam ili jedina belezim snove.

Sinocni san...negde sam sa jos dve devojke...i nas tri kao da smo kandidatkinje za udaju a tu je i potencijalni mladozenja...Nas tri smo, svaka, od njega dobile prsten...Gledam prsten...nije los, stavljam na svoju ruku...ali se, nakon nekog kao upoznavanja, nijednoj od nas tri nije svideo doticni i ja se onda razmisljam, sta ce biti sa prstenom, da li treba da ga vratim...

U 2.delu sna ja ulazim u neku kao prodavnicu i vidim tu radi jedan moj neobican udvarac iz real zivota...Cudno mi, ali se radujem...On kao zeli da me posebno usluzi, pa meni i nekim devojkama koje su tu servira kao komadice necega, kapiram da je hleb, i pored toga euro krem...Svi se sluze a ja se ustrucavam ali na kraju uzimam i ja...i milo mi je...pa sam onda negde gde su na stolu ruze, idu na belo, ali nisu sasvim bele, u nekoj vazni...a ja kao da uzimam neku cetkicu i bojama mazem zid pored te vaze da sve izgleda jos lepse...Ruze su lepe, krupne...inace u stvarnom zivotu poznajem tog mladica, zaista mu se svidjam, a sa moje strane vezano za njega postoji samo odusevljenost poslom koji se on bavi jer je taj posao povezan sa "hobijem" koji ja iz dubine svoje duse volim.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules