ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
~ nastavak ~

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 21-10-2017, 13:55   #7006
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Vidim nekako ostecene vagone voza...polupane...Krecem negde, a napadaju me besni psi, gadjam ih kamenjem...Onda sam u autu. Kupila sam kao neke nove cipele, kao baletanke i neke lagane pantalone...Gledam ih, sve novo i u nekoj pretezno zelenoj boji, u nekim delovima ide na plavo. Pitam nekog coveka koliko kosta sve to i dajem mu, cini mi se, 500 dinara. Pominjem jos neku sumu od 100 dinara i ptam da l treba i to. Kaze treba. Rekoh - znala sam, uvek me prevare i uzmu vise novca.
Advertisement

Old 31-10-2017, 09:45   #7007
Marcipa
Obično gatalo

Marcipa's Avatar

Marcipa je offline
Registrovan: Jun 2010
Marcipa je na dobrom putu
Standardno

Sanjala sam da sam pronasla auto opljackano, razbijena stakla i dva tocka na blokovima. Pokusala sam da nazovem policiju, ali nisam se mogla sjetiti broja.
Advertisement

Old 05-11-2017, 15:53   #7008
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sinocni san...Pusim cigaretu (a inace sam nepusac)...U kuci imam goste - ujaka i brata IM. Izlaze iz kuce a paucina je u jednom uglu hodnika...ujak rukom mase, ne bi li paucinu pomerio...Ispred kuce i dalje pusim cigaretu i idem ka jednom delu dvorista i vidim kokosar pun kokosaka i mnogo vise nego inace sto imamo zivine...Jedna kokoska je mrtva, kao krv vidim, ostale su ok. Onda kao trcim, trcim, iznad kuce jedna livada je u pitanju...Onda sam opet u kuci, i stize mi poklon. Gledam - sesir. Stavljam na glavu i malo je mali ali je ok. Neki covek ulazi u kucu i pita da pije vodu, ja kazem da moze. Gledam kroz prozor i shvatam da je ispred kuce kamion. U kamionu vidim kravu i kao neke jagance...

Old 15-11-2017, 16:10   #7009
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

San od pre 2-3 dana...Sa poznanicom Svetlanom sam negde. Vidim mindjuse u obliku srca...Ne kupujem ih...Onda sam negde kao neki manastir...Opet su tu mindjuse, te iste, kao srebrne u obliku srca...Razmisljam da l da ih kupim...

Sinocni san...Negde sam, kao hodam...i odjednom shvatam kao da je to Budva...Vidim vodu, ali ne znam kakvu...Radujem se i kao razmisljam kako bi bilo lepo da ostanem tu neki dan...Onda sam negde, ne znam tacno...Vidim neko pravi mafine kolace...Tu je kao i moja drugarica S...U jednom momentu ona kao da ubija masu nekih ljudi...Ja se trudim da se sklonim odatle da neko ne optuzi mene, ali kao da tesko hodam. Imam utisak da su mi usta puna krvi...Prolaze neki ljudi, trebam im nesto reci, razmisljam da krv progutam...

...
Old 15-11-2017, 23:59   #7010
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ...

Srecem moju prvu ljubav, koji mi prica da Sam ga unistila kako zna gde Sam ja sve ove godine da me je pratio I tako nagrdi me covek. I kaze mi da se sakrijem iza nekog ormara, ja kazem da nema potrebe da se krijem jer ja u zivotu ne dugujem nikome nista. A sve vreme dok Sam pricala moj glas se ne cuje, a sve ono sto bi ja njemu rekla kaze on Meni. Ustala Sam sva u soku

Old 20-11-2017, 20:14   #7011
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

San od preksinoc...Mama nosi novac tetki R, 50 evra...Ja sam u nekom autobusu, spremam se da platim kartu...U jednom momentu sam kuci i vidim u dvoristu, blizu garaze, ucvetali beli ljiljani (kojih inace nemamo)...

Old 01-12-2017, 15:05   #7012
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sinocni san...oko mene dve neke zivotinjke, ne znam tacno koje, po velicini kao hrcak...Dva hrcka dakle...U jednom momentu kasnije sam se zacudila kada sam videla kako se moj rodjeni brat ljubi sa hrckom...Gledam i ne verujem. Zao mi zivotinju, a vidim moj brat je ljubi...Pomislih kako nije nomalan i trebalo bi ga prijaviti da ide na lecenje...
Nisam sigurna da l je hrcak, ali po velicini kao hrcak...

Old 05-12-2017, 18:10   #7013
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Kod kapije svoje strine sam (strine S). Uzimam kljuc jer vidim da joj je kapija otvorena...Plasim se da li cu znati da zakljucam vrata jer znam da mama kada zakljucava strinina vrata ima problem (ja sam izvan dvorista, spolja zakljucavam). Uzimam kljuc i polako zaljucavam. Uspevam. Pre toga sam kupila dva para carapa.

Old 06-12-2017, 18:35   #7014
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sinocni san...Komsinica Jovana je kod mene kuci...Gledam padobranac kako se spusta u blizini moje kuce...Spusta, 'silazi' na zemlju, i negde odlazi.

Old 09-12-2017, 14:22   #7015
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sinocni san...Otac i ja smo negde, on prica sa nekim i kaze mu - izvini, cerka i ja smo krenuli u kupovinu. On i ja izlazimo vani i ja vidim da pada lagana kisa. Nosimo neku kesu u kojoj je secer kocka...i ona je probusena na jednoj strani. Nekako taj deo zatvaram, da secer ne poispada. Cudim se sta ce nam secer.

Old 10-12-2017, 19:50   #7016
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sanjala sam svoju strinu, i u njenoj blziini sam se 3x okliznula i pala i uvek se zacudila sta mi bi...Onda moj ujak negde ide, meni daje novcanik da mu pricuvam...pa sam negde na nekom skupu za neki sertifikat. Pitam glavnog coveka da li je taj sertifikat bitan, posto sam ja vec stekla znanje, a on odgovara da ne i da se za sertifikaat uci nesto vec prevazidjeno...Pita me sta imam od skole, visu. Kazem ne, dva fakulteta...On mi govori da bas izgledam mlado...Na kraju sam sa majkom, Imam utisak kao da je Njujork...Odjednom vidim drvece u cvatu i vicem mami da dodje, da vidi, kako je prelepo !

Old 27-12-2017, 18:12   #7017
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Pre neki dan...san...vuk je pojeo moju mamu a ne znam sta mi je sa bratom...

Sledeci san...moja najbolja drugarica je u vencanici...a nosi papuce...ne mogu se nacuditi sta joj je pa nosi papuce uz vencanicu...

Sl san...putujem negde...uzimam voznu kartu...pitam se gde treba tacno da izajem posto kao na karti dva mesta...

Sinocni san...Neko je razbio moju omiljenu, novu, solju za kafu, vicem...

Old 08-01-2018, 18:50   #7018
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sinocni san. Treba da autobusom idem negde ali kao da prvo treba da nekoliko jaja (ziva jaja, bez ljuske), uzmem i ne znam gde da stavim. Drug mi pomaze ali ja nikako da stignem, a utobus me ceka i sve je izvesnije da ja necu stici...Drugi deo sna...ulazim u autobus za moj kraj. Sedam negde na zadnje sediste. Vidim tamo je i moj komsija sa bradom iz gornjeg kraja. U jednom momentu neko iz pistolja puca na sve nas. Ja se spustam pod sediste, sklanjam, da me metak ne zakaci. Ne znam ni ko puca, ni zbog cega.

Old 18-01-2018, 13:01   #7019
Vojvotkinja
Moderator

Vojvotkinja's Avatar

Vojvotkinja je offline
Registrovan: Aug 2006
Vojvotkinja je na dobrom putu
Standardno

Svašta nešto sam sanjala, ali mi je upečatljivo bilo da šakačke jedem maline i višnje...sva umazana oko usana, šake 'krvave', a ja ih proždirem...
Inače, na javi - nijesam ljubitelj istih...

Prije toga sanjam da šetam kroz grad Bar, a on u snu sav uzbrdo..i meni ta šetnja uzbrdicom lagano pada, ali mi čudno, kako je Bar tako strm...

Old 12-03-2018, 13:02   #7020
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Moj sinocni san...U nekoj sam prodavnici sa majkom i vidim kako ona uzima u ruke ooooogroman plavi luster, stavlja iznad mene, kao sali se, a ja pod lusterom trckaram i vicem njoj da se ne igra, ljudi nas gledaju...ali sve to dodje saljivo, kao da se igramo - mama drzi taj ogromni luster nada mnom, a ja kazem kako je zaista lep. Boja je plava, ne tamno plava, a ni svetlo plava, nesto izmedju...Onda sam kuci, sporet na drva je tu...Ja dolazim do sporeta i diram vratanca koja se otvaraju da bi se zalozio sporet, ali samo kao doticem, da bolje zatvorim...a unutar je vatra koja gori...Tu je jos par ljudi, i mi pocinjemo da pevamo...

Sta ovo znaci ? Luster ?
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules