ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Simboli i njihovo značenje Mitovi, snovi, običaji, postupci, oblici, boje...
~ nastavak ~

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 17-04-2017, 23:47   #6931
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Hvala Sladjo. Moguce izdaci oko Uskrsa sada, dugove nemam...

Mad max...meni se nesto ne svidja sto si uzeo pare, to mi lici na neku brigu...Pazi da ne upadnes u neke probleme.
Advertisement

Old 18-04-2017, 00:15   #6932
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Hvala Sladjo. Moguce izdaci oko Uskrsa sada, dugove nemam...

Mad max...meni se nesto ne svidja sto si uzeo pare, to mi lici na neku brigu...Pazi da ne upadnes u neke probleme.

Old 18-04-2017, 22:35   #6933
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Sanjam nocas da sedim na pragu kuce i obuvam carape i nove patike i vezujem pertle. Sestra me prati ...
Drugi deo sedim u nekom stanu visespratnice i gledam Film - film je o prodavcu knjiga i popularnoj glumici, glume Hju Grant i Dzulija Roberts.Dolaze mi mama i sestra u posetu . Ja izlazim dva puta na terasu i vidim da je malo propala , jedan deo plocica je malo propao ali izbegavam da tu stajem. Gledam dali mi ide muz , ja sam u snu udata . A pogled sa terase je u velik grad, meni nepoznat.
Submit to Digg   Snovi ~ II deo Reply With Quote

Old 19-04-2017, 00:44   #6934
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sladjo, verovatno ti stoji neka promena, ali kakva ? Ne svidja mi se sto je jedan deo plocica propao, ali s obzirom da je visespratnica u pitanju, trebalo bi da bude sve dobro. Pomak neki na bolje.

Moj san - 1.sam u nekoj kuci gde je totalni haos. Covek koji tu zivi prica da su mu moja macke napravile nered ( a zaista imam puno macaka kuci). Uzimam metlu da cisti...Onda vidim moju poznanicu Svetlanu...Cestita mi nesto, imam utisak kao da zavrsavam fakultet, diplomira, ili nesto slicno - ona se raduje, cestita mi...

Na kraju sam u gradu za koji mislim da je moj grad, ima i recica i mostic, a ja u nekom toaletu u blizini mokrim i gledam odatle sve to, ali u jednom momentu shvatam da je to kao Nemacki neki grad...

I onda sam kuci, kao da je neki sneg - ovo vec se moze povezati sa tim jer sam boelsna i kao da cu temperaturu da dobijem...

Old 19-04-2017, 11:35   #6935
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Izdatak zbog drugih. Troskovi, dugovi ...

Neuspesi, problemi sa suprotnim polom, ali ti sve sam od sebe krijes . Trudis se da zivis bez resene proslosti koja se stalno vraca.
Ponavljanje greski.
Svadje .
Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Eh!? Hvala na tumačenju al bre nije fer, taman sanjam nešto zabavno kad ono ispade grozno da gore ne mož biti xD

Old 19-04-2017, 16:09   #6936
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Mozda nije lose...Meni n.p ne valja kada uzmem u snu pare - brige...ali mozda nije kod tebe tako...Javi sta se desava.

Old 19-04-2017, 22:48   #6937
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Sanjam nocas pokojnu Babu da je tu kod nas u kuci.
Vidim je u dnevnom boravku , sedi za kompjuterom a zatim prelazi u krevet , koji smo nekada imali, i leze da spava.Pokriva se sa puno carsafa i cebetom.
Ja gledam prema trpezariji, vide se neki muskarci kakose tuku i guraju . jedan drugog guraju i 2 izadju napolje a jedn ostane da sedi dole.
Otvorena su vrata od kupatila i kada je puna vode od kupanja, prljava i penasta. Zvoni fiksni telefon koji inace tu i stoji na polici , javlja se . Neki zenski glas prica mi nesto na Slovenackom jeziku, kazem joj da nerazumem a ona i dalje prica i kao da mi prebacuje nekog drugog na vezu, cekam ....
Pored je jos jedna beli starinski telefon koji svira kako zvoni . Muskarac pokusava da zaustavi to sviranje ali ono pocinje i da svetli .....

Old 20-04-2017, 13:07   #6938
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Mozda nije lose...Meni n.p ne valja kada uzmem u snu pare - brige...ali mozda nije kod tebe tako...Javi sta se desava.
Pa manje-više ništa, kuća-posao i to je to. Nije baš ni da ima gde šta da mi se desi, umoran sam ko pas pa više ni ne izlazim nigde. Možda ti snovi ni nemaju neku simboliku nego nadoknađuju dosadu i monotoniju u koju sam upao u poslednjih mesec dana.

Old 20-04-2017, 13:42   #6939
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Mad-max, moguce...Nekada kada je covek preumoran, kao ti sada ( a vala i ja), sanjaju se gluposti...tako da nemoj da brines ! Mozda ti samo fali novac pa podsvest tako reaguje.

Moj san...pola sna se i ne secam, kao da sam isla na neko plivanje, Bog te pita sta i kako, a onda sam kuci, nego fenira moju mamu i ja gledam i lepo mi je sto joj sredjuju frizuru...

Old 21-04-2017, 21:26   #6940
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sanjam da je poginuo moj komsija, mlad decko, Milos D...

Moja poznanica iz skole Maja L je pokraj mene a tu je veliki broj mindjusa...Shvatam da ona pravi mindjuse...Gledam je kako pravi mindjuse i stavlja gde su i ostale. Lepe su.
Ja se odusevljavam pa joj kazem kako cu mozda ja da kupim neke jer su mnoooogo lepe.
Onda primetim da su tu i snale za kosu - one velike - stipaljke, kako se vec zovu...I one su lepe, prelepe...Onda sam negde gde je moj rodjak Milinko...Radi mi lasersku depilaciju dlacica na rukama i kaze mi da pogledam svoju ruku - gledam i ok je, a druga, koja jos nije izdepilirana je puna vecih dlaka...Razmisljam sta mi bi, kako cu tu depilcaiju da platim...

Old 22-04-2017, 17:33   #6941
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Sanjala sam kako za nekim stolom sedim ja, moj brat Ivan i jos neka rodbina.
Vidim kao neki tanjir - corbaluk, beli...i kako ja kao pritisnem neki taster, da l na telefonu ili gde vec - ne znam, i ivice tog tanjira dobiju boju...Imam utisak da je neki rucak u pitanju, mada se ne secam hrane, samo tog detalja da sam pritiskala taster koji boji ivice tanjira...Onda sam kao na nekoj visini - kao na nekom brdu, koje je sa strana opasano da l tepisima ili ne znam vec cime, ali je bila poprilicna visina...Tu je auto, pa moj tata i neki rodjaci ulaze u auto a ja shvatam da za mene nema mesta mada nema ni veze...Onda sam kod drugarice Jovane, dajem joj Uskrsnja jaja ali vidim da je neko malo i polomljeno, mada ipak ima neko i celo...

Old 27-04-2017, 16:03   #6942
Fingerprint
Švrća

Fingerprint's Avatar

Fingerprint je offline
Registrovan: Aug 2009
Fingerprint je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku

Brige, problemi, lose vesti, bolest ili smrt clana porodice.

Ne znam sa kim zivim niti kakvi su ti porodicni odnosi ali ovakvi snovi cesto daju opis nekih negativnih osecanja koja ce tek isplivati na povrsinu ... ili se ti tako osecas u vezi necega.
feedback za tvoje tumačenje
Slađo, nisi mi izlazila iz glave... Bila si u pravu za loše vijesti.. Pozlilo je 1 osobi iz moje porodice i završio je na opeaciji. Dobro smo se uplašili. Ne samo to, već i problemi i brige koje su se nagomilale u tom periodu, samo su se obrušavali jedan za drugim...
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-04-2017, 21:58   #6943
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

sanjala sam da mi je kosa ošišana na paž, jako kratka, dužine do vilice. imam i šiške. ne znam ni ko ni kada me je šišao, ne znam ni da li ja to želim ili je bilo na silu.
samo sam u snu videla svoje lice sa takvom frizurom.
inače imam dugu, gustu i vrlo kvalitetnu kosu celog života. ničim je ne tretiram, čak ni fenom.
kažu da je duga kosa u snu briga, a ja sam sanjala da je skoro nemam, koliko je bila kratka, pa sad...

Old 02-05-2017, 14:41   #6944
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

rijanon, resices se nekih briga - ne valja dugu kosu sanjati, a kratku, osisanu, valja.

Moj sinocni, cudan san...

Sanjam da sam u bolnici, na hodniku. Moj poznanik Radivoje je tu. Treba da se on operise, ali i ja. On odlazi na operaciju. Na hodnik dolazi njegova familija i pitaju me ko sam mu ja je l sam devojka, ja kazem ne, ali mozda budem. On decko izlazi iz sale i vidim - operisan je. Na stomaku je zavoj, mala rana, i iz nje jos ima krvi, ali je kao to normalno, proci ce. Kao da je operisao zucnu kesu. Na redu sam - ulazim u salu i malo me i strah, kako ce sve proci. U sledecem momentu sam vec operisana - imam i ja zavoj na delu stomaka gde je zucna kesa. Ja razmisljam da idem kuci autobusom, ali razmisljam sta cu ako rana pocne puno da krvari. Sve je kao u redu, tu je zavoj i malo ima i krvi ispod zavoja, ali ce kao biti sve dobro...U sledecem momentu sam u porodilistu, dajem cvece nekim osobama - dve zenske osobe su u pitanju, ali im ne pamtim lik...Svakoj sam dala po jednu crvenu ruzu, i 2.cvet nije bio ruza...

Sta ovo znaci ?

Old 03-05-2017, 02:27   #6945
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

hvala ti andjela.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules